—Датский доктор по приказу Адольфа Гитлера разработал первых в мире надувных резиновых женщин, причём фюрер лично составил список требований.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев героев днепра, спокуса. частина 2, проститутки киев ольжича.

Минуло вже понад три тижні після їх розмови, вони продовжували спілкуватися і обговорювати будущею весілля. Розмови про підпорядкування собі Алекса Саманта більше ні починала; та й Алекс мовчав про БДСМ оргію. Саманта ж іноді згадувала ту розмову, де її наречений і без п'яти хвилин чоловік, запропонував їй взяти участь БДСМ оргії. Перший тиждень після їх розмови, вона думала, що він звихнувся, але останнім часом вона почала шкодувати, що тоді не погодилася спробувати такий проститутки киев героев днепра вид секс, адже до цього моменту по-справжньому жорстокого сексу у неї не було. Та ще ця, сучка, Кімберлі сказала, після того, як вона з нею цією розмовою поділилася «Ну ти і дура, я б із задоволенням погодилася в цьому розпусті взяти участь, і ще запропонувала б зняти все це для того, щоб потім продати це відео , який-небудь порно студії. Та й ще потім покажеш цю оргію Алексу. Ти ж хочеш, щоб до весілля він був куколд, і підкорявся тобі в межах, ті які ти позначала? Що стосується проститутки киев ольжича сауни навряд чи він погодиться, адже тут просто бізнес, ти ж не хочеш, щоб колеги по бізнесу особливо партнери вважаю його підкаблучником і жополізкой? »

«Ти права, бізнес це бізнес. не треба його в особисте життя штовхати. А щодо куклод, відмінна ідея. Думаю, він скоро мені подзвонить, про оргію запитає. Хоча дивно вже три тижні минуло, а він не питає »- промовила Саманта.

«Не переживай, сестричка, все буде добре через два дні у тебе день народження і телефоны проституток киева він обов'язково запитає тебе про оргію» сказала Кімберлі, погладжуючи сестру по голові.

Через два дні подзвонив Алекс, привітав Саманту з днем народження, і запитав про свою пропозицію.

- «А ти подумав?» Запитала у відповідь Саманта.

- «Думаю ще - почула Саманта відповідь в телефоні - і що ти мені про оргію в БДСМ відповіси, вона намічається на сьогодні на восьмій вечора в сауні, від твого будинку це не далеко. Такий розпуста в день народження подруги проститутки киев героев днепра не кожен хлопець дарує. »

- «Ти маєш рацію, я згодна» - відповіла Саманта.

- «От і добре, тоді сьогодні їде по магазинам одягати тебе на еблю з трьома самцями, а там як масть піде у тебе. І то наскільки ти будеш сьогодні слухняна, може залежати моя відповідь, зрозуміла сучка? »

- «Звичайно, зрозуміла дорогою, у тебе тямуща сучка» - відповіла Саманта і у відповідь почула «буду через дві години» і короткі гудки.

«Як поговорили? «- Запитала Кімберлі. проститутки киев ольжича

«Відмінно, він мене про оргію запитав, я відповіла, що згодна. Сказав, що через дві години заїде, і ми поїдемо по магазинах і ще сказав, що від моєї поведінки сьогодні може залежати його відповідь на моє запитання. Цікаво, що він придумав, хоча не має значення. Тільки від однієї думки, що мене сьогодні будуть ебать все кому не лінь, я течу, як остання повія »- відповіла Саманта і підняла спідницю, щоб показати мокре плямі на своїх білосніжних трусиках.

телефоны проституток киева «Мммммммммммммм ... яке гарне плямочка, можна спробувати? Ти справжня повія раз так намокла тільки від розмови про приниження »- промовила, облізнувшісь Кімберлі. Саманта пальцем покликала її до себе, Кімберлі на коліна підповзла до сестри. Взявши за білу спідницю, вона потягла її в низ, Саманта стала рухати стегнами, в результаті чого спідницю виявилася на підлозі; Саманта через неї переступила і ногою відкинула її до дверей. Взяла за потилицю сестричку і тицьнула її носом проститутки киев героев днепра в свої трусики; Кімберлі в свою чергу поклала їй руки на попу, і посунула Саманту ще ближче до себе і заробила мовою спочатку по трусиків. Потім, одну з рук повернувши з попи сестри, відсунувши трусики в сторони, лизнула гладко поголену щілину, одночасно іншою рукою потягнула трусики в низ, коли трусики впали на підлогу, і лизнув ще раз гладко поголену щілину своєї сестри. Кімберлі завела шпалери руки за Саманту і пару раз стукнула її по попі і, піднявши в очі, запитала «Подобається?». проститутки киев ольжича І отримавши ствердну кивок, Кімберлі наблизивши голову в щільну до живота Саманти і штовхнула її чому Саманта зробивши не стільки кроків назад впала на диван і широко розвела ноги.

Подивившись на розсунуті ноги своєї сестри і на мокру пизду з який капали соки Саманти.

«Візьми руками свої губи і розсунь їх в сторони так посильніше» - сказала Кімберлі. Коли все було зроблено, Кімберлі села навпочіпки і заглянула в лоно своєї сестри і, наблизивши телефоны проституток киева свою голову до відкритої пизде лизнула її прямо по центру. «Смачна, хочеш член сучка? «- Підсумувала вона. Взявши руками руки Саманти стала теж розтягувати пизду Саманти, ще ширше. Саманта вже крізь сльози кивнула.

Тоді Кімберлі відпустила статеві губки Саманти і додала, виходячи з кімнати «Можеш теж відпустити, і ставай раком на диван». Коли дівчина повернулася, Саманта стояла на четвереньках дивані і чекала її, тихенько мнучи свій крітор. «Дуже добре, - сказала проститутки киев героев днепра дівчина, - і не смій обертатися». І не встигла Саманта навіть подумати, що буде далі, як їй в зад врізався якийсь монстр

Саманта спробувала було смикнути вперед, але Кімберлі її тримала міцно за волосся і продовжувала засовувати свій страпон і коли він зайшов майже на половину; Саманти пробила така пекельна біль, що вона застукала руками по столу і крізь сльози промовила «Витягни цю погань з мене». Дівчина слухняно дістала свій агрегат з попи своєї сестри. «Дивно, що тобі проститутки киев ольжича так боляче, тебе, що в зад ще ні хто не ебал? Адже я знаю, що ебали і не раз, а я зрозуміла у мене розмір великий, але звикай сестричка, у Алекса побільше буде. Та й ти на БДСМ оргію зібралася, а там взагалі таких, як ти, сук взагалі ні про що не питають »І на останньому слові, вона з силою і майже дощенту увігнулися свій страпон Саманте в зад. Від гострого болю Саманта так закричала, що собаки на вулиці загавкали, в очах все потемніло, і вона кудись провалилася.

Коли телефоны проституток киева Саманта прийшла до тями, то виявила себе на підлозі біля столу, в калюжі чого липкого і в роті у неї був кляп, коли вона його дістала то виявила, що це її власні трусики.

«Що тут було? «- Запитала Саманта у з'явився в дверях сестри.

«Та нічого особливого, - почала Кімберлі - я у тебе перевіряла анус на міцність перед запланованою на сьогодні оргією. Анус у тебе хріновий, але тобі сподобалося. Правда, я тебе мала всього хвилин п'ять і майже весь цей час ти проститутки киев героев днепра то приходила в себе, то знову відключалася, але коли ти закінчувала, ти так кричала, що довелося, тобі кляп в рот вставити, щоб собаки заспокоїлися ».

«Покажи мені хоч цього монстра, яким ти мені зад таранила, та великий агрегат; мені треба звикати до такого розміру у Алекса приблизно такий же »- промовила Саманта, ще не з усім прийшовши до тями від почутого.

«Цей гумовий друг - сказала Кімберлі, помахавши їм в повітрі - був зроблений за спецзамовленням, за проститутки киев ольжича розмірами члена Алекса, довжина у нього 29 см і ширина 5 см»

Саманта на це нічого не відповіла, а тільки сказала «Прибери тут, а я в душ. Зрозуміла, сучка? »

Кімберлі слухняно кивнула, прекрасно розуміючи раз старша сестра, вимовляє «Зрозуміла, сучка?» Це значить або вона не задоволена чимось, або це вона щось зробила не так. В тому і в іншому випадку краще робити, то, що сказала Саманта, інакше буде гірше. Тому Саманта пішла в душ, а Кімберлі пішла за ганчірками, телефоны проституток киева щоб почати прибиратися.

Десь, через півгодини повернулася Саманта, після душу вона не стала одягатися. Кімберлі побачивши Саманту облизнулася, розглядаючи тіло своєї сестри і сказала, Кімберлі дуже подобалося тіло своєї сестри і гладка виголена пізденка і груди 2-го розміру, особливо сьогодні за кілька годин до оргії, адже вона знала, що основним числу хлопців не до вподоби плоскі, а другий розмір вона відносила до плоским, а починаючи з 3-го і вище це вже грудьми проститутки киев героев днепра звалося; «Круто виглядати ти вмієш, сексі я хочу тебе».

«Пішли, поки я буду пити чай, ти мені отлізивать будеш, а то вже скоро Алекс прийде» - на це відповіла Саманта і пішла попереду сестри, виляючи своєю дупою. Кімберлі йшла слідом і думала, як круто було цю дупу мати. Зайшовши на ...                                          Читати далі