—Слово “порнография“ происходит от древнегреческого “письма проституток“.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

обсуждение проституток киева, родина, проститутки киева с большой грудью.

Привіт, шанувальники сайту SexyTales і адміністрація сайту !!! Ось зараз сиджу на роботі, видався вільний час і я, переглядаючи розповіді в категорії, інцест згадав, як-то мені давно, десь років десять тому, одна моя знайома в розмові якось обмовилася, що у вихідні, вона з чоловіком і зі своєю мамою, люблять паритися в лазні. У цій історії немає нічого незвичайного і еротичного, крім одного, лазня цей не громадська, а стоїть біля них у дворі, і паритися вони ходили втрьох, обсуждение проституток киева і процес весь виглядав у них дуже дивно, вони паритися йшли мама з донькою в купальниках, а мужик в плавках. Ось це історія в двох словах.

Я вирішив пофантазувати небагато і вирішив викласти, свою версію цієї історії, що було б, якщо вони паритися б ходили, як всі нормальні люди, тобто голі. А враховуючи, що хтось може дізнатися місця або себе в моєму описі, то місця описувати я не буду, скажу просто, події відбуватимуться в Сибірському куточку нашої батьківщини, дружину проститутки киева с большой грудью звати будуть Світу, мати Світлана Петрівна, а чоловіка Гришка.

Головних героїв, моєї розповіді, я описувати не буду. Хоча опишу, мабуть, дружину Світлану, адже це найкрасивіша дівчина з усіх, що я бачив на цьому світі; хоча багатьом може здатися і не дуже красивою, але вирішувати Вам. Світла брюнетка, з очима кольору хамелеона, тобто колір очей змінювався в залежності від освітлення; очі були карі, як у пантери, то могли стати зелені, яскраво зеленого кольору. снять товсту проститутку киева Груди у нашій героїні 2-го розміру, наливні яблучка. Попка підтягнута, пружна. Займається Світу танцями і тому тримає себе в постійному тонусі.

Світу потягнулася в ліжечку і промовила «Доброго ранку, мамо».

«З добрим, мила» - відповіла Світлана Петрівна підходячи і цілуючи дочку і одну руку запустила під відділу і знайшовши груди дочки, провела рукою по цим не більшим горбка, потім взяла один з сосочків і правила його між пальцями; чому Світу злегка здригнулася, обсуждение проституток киева застогнати вона не могла її в цей час мати цілувала в засос. Відірвавшись від солодких губ, вона сказала. - «Які вони в тебе напружені, такі гостренькі» ... - І, відкинувши ковдру вільною рукою, припала до сосочка, який тільки що пропускала крізь пальці і стала злегка посмоктувати, смоктав його пару секунд вона випустила його з-за рота і злегка за самий кінчик злегка прикусила, чому Світу злегка здригнулася і, облізнув губи, закрила очі. Тим часом мати, відсунувши, обділяє проститутки киева с большой грудью ще далі в низ, стала спускатися покриваючи поцілунками, кожен міліметр тіла доньки, дійшовши до пупка, запустила туди свій язичок і не багато його по вилизуючи, рушила далі до мініатюрної, виголеній, клац.

Лизнувши щілинку пару раз, подивилася на дочку, і та відчувши, що мама зупинилася, розвела ноги в різні боки і зігнула їх в колінах, побачивши, що доступ відкритий, мати ніжно розсунула губки дочки і занурила мову в солодке, молоде, лоно своєї дівчинки і стала їм снять товсту проститутку киева там орудувати, періодично підключаючи пальчики рук в помічники своєму язичку. Діставши язичок з солодкого лона, вона взяла в рот одну з губок і стала злегка посмоктувати, відтягуючи її на себе, чому Світу, так і лежачи з закритими очима, злегка застогнала і промовила крізь стогін тремтячим голосом «ммммммммммм, кайф». Жінка підбадьорений, що дочки подобається, взяла в рот іншу губку і по вторила з нею теж саме. Світла вигнувшись в дугу стала рясно кінчати, а жінка старанно обсуждение проституток киева злизувати всі соки, які рясно витікали з вагіни. Скінчивши, кінчати, Світу без сил впала на ліжко з блаженним стогоном. Світлана Петрівна відірвавшись від солодкого, подивившись на щасливе обличчя дочки, і промовила «Яка ти, у мене, солодка - і подивившись на простирадло, додала - треба буде випрати, моя маленька занадто рясно скінчила» і пішла пити чай.

Хвилин через десять зайшла на кухню і Світу. Мама Світлани, навіть закашлялась від побаченого, в дверях стояла афигенно проститутки киева с большой грудью струнка дівчина з не великою груди. Але від цього не менш сексуальна і апетитна з легка розставленими ногами і на статевих губах ще видно було її ранкове блаженство.

«Ти у мене така сексі, не боїшся в такому вигляді по дому ходити?» - Запитала мама.

«А кого мені соромитися, тебе чи що - дівчина засміялася - вікна нашого будинку виходять на город і там немає чужих, а мужик тут єдиний це мій чоловік, а ті вікна що виходять на дорогу завішані, тюлямі, а якщо снять товсту проститутку киева хтось то і побачить, нехай Гришки заздрять що таку бабу відхопив »- посміхнувшись, села на табуретку.

«Краще встань, і йди сюди» - сказала мама. Коли Світу підійшла, вона провела рукою по її щілинки і сказала; - «Ти ще після того разу мокра; або ще хо ... «. І не давши мамі закінчити. Світла посміхнулася і сказала - «моя черга» і пірнула під стіл, Світлана Петрівна ще, щось хотіла заперечити, але не встигла, з під столу пролунав нічого не варте голос «Мама, я не обсуждение проституток киева зрозуміла, сьогодні в будинку немає, не одного мужика , а ти так одягнена, що начебто кого соромишся. Жваво спідницю і трусики геть вони мені заважають, сарафан можеш залишити, якщо когось соромишся «. Жінка послухалася дочка і повністю роздяглася і села назад на стілець, широко розвівши ноги. Коли дівчина побачила перед собою, пизду матері з якою вона колись з'явилася і посміхнувшись, розставивши губки, занурила свою мову, як можна глибше в її лоно Полизав небагато пизду матері. проститутки киева с большой грудью Світла припинила лизати, озирнулася назад і, побачивши товстеньку палицю і прикинувши товщину, підставивши до маминої вагіні, стала вводити її всередину не сильно швидко і прислухаючись до реакції. Спочатку від того, що в неї входити, щось довгасте, Світлана Петрівна хотіла обуритися, а потім коли щось стало проникати все глибше, і глибше розширюючи, все більше і більше її пизду і дихання почастішало, і на лобі виступив холодний піт , і вона мовила «Молодець, донька, ебі снять товсту проститутку киева свою матусю». Натхненна цими словами донька різко висмикнула палицю і знову різко вставила до опора, і вже рівномірно початку трахать палицею пизду своєї матерії, доводячи її до нестями. Коли ноги у Світлани Петрівни затремтіли, Світлана дістала палицю відкинула її в бік і жадібно припала до пізді матері і почала жадібно пити сік матері, що випливає з такої улюблений щілинки, що дарував їй колись життя. Вилизувала вона більш ретельно, ніж мати до цього, після її вилізованій обсуждение проституток киева в вагіні не залишилося, ні краплі соків. Коли Світу вилізла з під стала і насилу встала на займали ноги, щоб сісти назад на стілець і запитала у матері. «Як, сподобалося?»

«Дуже, мила, особливо, що ти мене трахнула чимось, а не просто вилизувала. До речі, що це було? Я ж в останній член відчувала в своїй пізді, років шість тому, коли твій батько нас кинув »- відповіла мати.

«Ось цим - сказала Світлана, піднімаючи палицю яка лежала біля її ніг, і подумавши додала проститутки киева с большой грудью - Сьогодні ж субота і ми ж зазвичай в цей день парімся, ти з нами?»

«Ти до чого ведеш» - запитала мати

«Я ні до чого, я пропоную, порадувати нашого хлопчика, який прийде втомлений з роботи і захоче перед сном попаритися в лазні. Ми ж зазвичай парімся з ним, але щоб його не бентежити парімся в купальниках, так адже? - Світлана кивнула дочки, вона продовжила - ось і я про те ж ти у нас ще жінка повний ульот і пора зав'язувати, адже без гарного хуя нудно жити, снять товсту проститутку киева та й Гришки різноманітність буде зазвичай я одна йому яйця спустошую, а сьогодні нас буде дві. Ну як хочеш, член зятя спробувати? »

«А, що можна спробувати. - Сказала Світлана допиваючи чай і підходячи до дзеркала, підійшовши до дзеркала продовжила - я вже не така гарна, як ти і грудей не ті вже - вона пом'яла свої груди - але у мене є пизда, а значить мене можна трахнути і я ще не дуже стара для цього; а ти впевнена, що твій благовірний погодиться? »

«А обсуждение проституток киева хто наважиться, якщо жінка сама себе пропонує, та й ще в лазні. Тим більше він, ти хіба не помічала, хоче тебе ?. Ну тоді все чекаємо чоловіка з роботи »- підсумувала дочка. Світлана Петрівна, від почутого, навіть присвиснув, а Світлана посміхнулася, їй ...                                          Читати далі