—Средний мужчина производит около 17 литров спермы за всю жизнь.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

гей проститутки киев, подарунок до дня народження, проститутки киев метро дарница.

Батько пішов від нас, коли мені виповнилося 18 років. Мама завжди дуже любила мою сестру і мене і завжди заохочувала наше прагнення бути більш близькими один до одного.

Вона розповідала нам, що батько знав як трахать її, але не як любити її і вона не хотіла розлучення, щоб не розколювати сім'ю.

Наступні кілька років ми жили дуже дружно. Ми завжди вітали один одного будь-якими подарунками та ефективними французькими поцілунками.

Одного ранку, в день гей проститутки киев мого 19-річчя, Мама сказала мені після школи ніде не затримуватися і швидко йти додому, так як вона приготувала для мене сюрприз.

Коли я прийшов додому, мама покликала мене в свою кімнату. Увійшовши туди, я побачив Маму, чудову у своєму незвичайному вбранні. Вона була чудова для своїх 36 років. Її довге темне волосся були розпущені і розкидані по плечах. На ній був тільки темне нижню білизну і панчохи.

«Підійди до мене і отримай мій поцілунок до дня твого проститутки киев метро дарница народження, Роб» сказала вона.

Вона міцно обняла мене і поцілувала. При цьому наші мови пестили один одного.

Включивши магнітофон, Мама побажала мені щасливого дня народження і влаштувала стриптиз.

Я сидів на її ліжку, а вона танцювала навколо мене.

Після того, як вона повільно трусики, вона помахала їм перед моїм обличчям. Я відчув що трусики вологі, коли вони стосувалися моїх щік.

Моя 18 річна сестра Карен цього разу прийшла додому ищу новых дешевых проституток киев раніше звичайного. Ми не чули як відкривається вхідні двері, тому Я як раз засадив свій член в мамину вагіну по самі яйця. І в цей час зайшла Карен.

Вона встала як заворожена в дверях і я також її помітив.

Але мама не могла вже зупинитися. Схопивши мене за сідниці, вона притискалася до мене стегнами. Вона продовжувала трахать мене, лежачи під мною. Мама була у тієї межі, коли була готова кінчити. Вона також побачила мою сестру, але не могла зупинитися. гей проститутки киев P>

Так як я також потрапив в відмінний ритм, я дивився як Карен задрала спідницю, спустила білі шовкові трусики і почала пальчиком трахать свою кицьку.

Мама поклала свої ноги мені на плечі, і це дозволило мені проникати максимально в її теплу і вологу вагіну.

«Роб, Я кінчаю !!!» вигукнула Мама і вона зросила мій член своїм соком. М'язи її вагіни почали стискати моє спис.

Я почав наповнювати мамину матку порціями сперми. Ми перекинулися так, що проститутки киев метро дарница вона виявилася на мені. При цьому мій член продовжував перебувати в ній.

Вона покликала Карен підійти ближче до нас.

Моя сестра підійшла і стала біля краю ліжка. Її спідниця була задерта а одна рука продовжувала перебувати на її кицьки.

Мама взяла мою руку і направила її до пучка кучерявого волосся між ніг моєї сестри.

«Відчуй кицьку своєї сестри, Роб. Вона така мокра !!! »

Як тільки мої пальці проникли через волосся, я відчув що її ищу новых дешевых проституток киев кицька буквально закінчується соком.

Я ніжно вставив в неї спочатку один, потім два пальці.

Карен була дуже мокра і любовний сік буквально минав з неї. В її ногах пробігла дрож.

Карен взяла руками мамині груди і почала м'яти їх.

«Моя лялечка хоче трахнути свого брата?» Запитала її мама.

Карен тільки кивнула головою.

«Так мама, я хочу отримати Роба в свою кицьку !!!» Карен скрикнула, стиснула ногами мою руку і скінчила. гей проститутки киев P>

Ми з мамою почали роздягати Карен, цілуючи і пестячи її.

Як тільки я ліг між її ніг, мій тугий член виявився прямо проти входу в її печерку.

Мама дрочить мій член, не пускаючи мене всередину.

«Будь ніжним зі своєю сестрою, Роб, покажи їй, як сильно ти любиш її.» І Мама направила мій член прямо в кицьку сестри і я ввійшов у неї. Мама ніжно гладила нас обох, спостерігаючи як ми трахаємося.

«Мммм ... трахаю мене, Роб, трахай свою сестру проститутки киев метро дарница добре ...!» Я відчував, як це прекрасно, трахать мою милу сестру. Я часто мріяв про неї, але ніколи не думав, що мої мрії збудуться і я зможу трахнути свою сестру.

Ми пристрасно цілувалися і мою сестру охопила друга хвиля оргазму. Я відчував, як кицька сестри обхопила мій член, коли вона закінчувала.

Мама продовжувала гладити нас обох, кажучи: «Дай Карен свою сперму, Роб. Кончі в її кицьку !!! ».

Сестра встала на коліна і лікті, підставивши мені свій ищу новых дешевых проституток киев чудовий зад. Взявши в руку мій член, мама направила його між ніг Карини і я одним рухом ввів його.

Мама залізла під нас і лизала кицьку Карини і мій член, то показує, то зникає в сестрі.

Мої яйця стиснулися і з останнім рухом в сестру, я викинув потоки гарячої сперми прямо в її невинну матку.

Інцест з моєю Мамою і сестрою чудовий. Він змінив наше життя. Через два місяці мама і сестра завагітніли від мене. Мама народила прекрасну дівчинку, а сестра гей проститутки киев хлопчика.

Ми продовжуємо жити втрьох.