—У спермы занимает целый час чтобы проплыть расстояние в 17 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева дешевые 40, село, проститутки киева окончание рот.

Глава 1

Це сталося, коли мені було 18 років. Тоді я поступила в одну з найпрестижніших шкіл Пітера і відразу ж відправилася в село до родичів. За час навчального року мені набрид задушливе місто з його суєтою, переповненим транспортом, автомобільними пробками. Тому занедбаний будиночок в Вологодської області найкраще місце для відпочинку. До того ж за численні літні канікули, які ми проводили там, у нас з братом накопичилося багато знайомих. По дорозі в село я міркувала проститутки киева дешевые 40 про відносини між чоловіком і жінкою.

- Адже мені вже 18, а я все ще ні разу не була з чоловіком, - думала я, - може бути знайдеться який-небудь хлопець, який виправить становище справ.

Найприкріше було в тому, що мій брат вже встиг пізнати красу сексу, хоча він був молодший за мене на два роки. Я не раз чула переривчастий подих через дверей його кімнати, коли до нього приходили подружки. У ці хвилини мене охоплював озноб, голова починала повільно кружляти, проститутки киева окончание рот трусики швидко намокали, а соски грудей ставали кам'яними. Я знала, що жінка може задовольнити себе рукою, але не знала, як це зробити.

За моїми роздумами я не помітила, що машина вже стрибає по дорозі. Залишилося всього якихось 15 хвилин і ми приїдемо. Як здорово нарешті опинитися подалі від міста. Де немає ні телевізора, ні радіо тільки старенькі дерев'яні будиночки і ліс на кілька кілометрів навколо.

На ганку нас вже чекала бабуся. Батько з братом шикарные проститутки киева почали розвантажувати машину, а я відразу пішла за своїми подружками. Виявилося, що ми з братом приїхали вчасно і, що все вже були в зборі. Домовившись з подругою зустрітися ввечері, я пішла обідати.

День пройшов як уві сні, я засмагала, купалася, грала з батьками в волейбол, ми смажили шашлики. Загалом, відпочинок починався успішно. Починало темніти і я пішла збиратися на вечірнє вогнище. Це традиція, щовечора наша компанія в повному зборі знаходить затишне місце і проститутки киева дешевые 40 розводить вогонь. Ми сідаємо навколо багаття, наколює на палички шматочки хліба, сосиски або м'ясо і розповідаємо, як пройшов навчальний рік. У цьому році в нашій компанії виявилося поповнення. Ним став хлопчик трохи молодшого віку нас. Нічим особливим він не виділявся, єдине, що можна відзначити в ньому, це своєрідне почуття гумору. Але це не завадило йому влитися в наші дружні ряди.

Нарешті виконувалася моя мрія. Знову ми всі разом і безтурботно балакаємо, смажимо проститутки киева окончание рот на багатті хліб і жартуємо один над одним. Здавалося, що рік не проходив, що весь цей час ми жили тут, в селі. Але деякі все-таки відбулися, причому не найприємніші. Коли остаточно стемніло, брат відкликав мене вбік і сказав наступне:

- Є деяка проблема.

- Що трапилося? - Здивувалася я.

- Розумієш, ти завжди виділялася в компанії. Краще одягалася, була більш охайною, ніж інші дівчата, ніколи не пили, не курила, від тебе завжди приємно пахне.

шикарные проститутки киева - Але хіба це погано? Або мене вважають занудою?

- Ні. Просто хлопці тебе соромляться. Ми приїхали трохи пізніше, ніж зазвичай. За цей час той новенький проштовхнув тему з сексом, і хлопці підтримали. Виявляється, що вони все думали на цю тему під час року, але ні хто нічого не робив. І цей придурок скористався цим. Тепер щовечора вони влаштовують оргію. Хлопці попросили мене все тобі розповісти т. К. Самі соромилися, - він зробив паузу, а потім продовжив, - якщо у проститутки киева дешевые 40 тебе бажання взяти участь в груповуха залишайся, якщо ж ні, краще йди, я прийду пізніше.

Ні кажучи ні слова, я розвернулася і пішла. У мені кипіло обурення. Як цей замірок зміг умовити хлопців зайнятися сексом разом, адже це справа тільки двох про це розповідати навіть близького друга непристойно. Хоча в глибині душі я може бути і залишилася якби не було цього виродка. Думка про те, що мене позбавлять невинності між справою, під час оргії привела мене в сказ.

проститутки киева окончание рот Глава 2

Я підходила до будинку. На лавці сидів мій брат і паличкою, щось креслив на дорозі.

- Що трапилося, чому ти тут? - Поцікавилася я.

- Так, що там робити? Цей дур багато про себе загордився. Я зарядив йому в пику і пішов.

- Ну, що конкретно сталося? - Допитувалася я.

- Гаразд розповім. Він почав вчити дівчат робити мінет, причому кожна мала спочатку зробити мінет йому, а вже потім могли робити, що хотіли. Коли смоктали Маша шикарные проститутки киева і Катя мені було все одно, але коли він підійшов і приставив свій ствол до губ Наташі, я не витримав. Я б убив цього козла прямо там в лісі.

- Ну, а що хлопці?

- Так, що хлопці. Вони не заперечують тому, що ця козлина багато знає про секс і вчить їх, як отримати більше задоволення. Їх це влаштовує.

- Зрозуміло, - сказала я і пішла в хату.

Є мені не хотілося, та й пізно вже було, тому я скинула з себе весь одяг і лягла в ліжко.

Мне проститутки киева дешевые 40 нравиться спати у бабусі. У будинку пахне деревом і старовиною, перина і подушки набиті добірним гусячим пухом.

Я все думала про нового знайомого, невже він такий маніяк. І як девченки погодилися на це. Мені раптом випала картинка як Катя відсмоктує його член, як вона губами охоплює головку, потім повністю всмоктує його в рот, облизуючи його мовою. Чомусь зараз мені це вже не здавалося огидним і ганебним. Мені навіть здалося, що і я зараз не проти зробити кому-небудь проститутки киева окончание рот мине. По тілу побігли солодкі судоми. Я обережно взяла себе за сосок і почала повільно крутити. Як приємно мені було в той момент. Друга рука вже почала ковзати по плоскому животу вниз, як раптом, зовсім близько з собою я почула голос брата.

- Не треба, я сам.

У мене навіть не промайнуло думки чинити опір йому. Він так спритно заліз під ковдру, що я не встигла нічого відповісти. Я відчула його губи на своїй шиї. Від цього дотику моє тіло затремтіло. Брат шикарные проститутки киева продовжував цілувати шию, повільно спускаючись до грудей. Його пальці пестили сосок, а губи спускалися нижче і нижче, і ось він біля самого входу. Його пальці трохи розсунули незайманий бутон. Мова почав плавно ходити вгору і вниз. Простирадло подомной була наскрізь мокра від соку. Брат не поспішав. Його губи наче приросли до моєї плоті, він пив мій сік не втрачаючи ні краплі. Його мова шаленів, але не заходив в мене. Голова брата вже з'явилася з-під ковдри, його обличчя все проститутки киева дешевые 40 було в соку. Він поцілував мене в губи і перевернув поставивши в позу прачки. Я згоряла від нетерпіння, мій сік капав на простирадло. Трохи розставивши ноги і опустивши голову нижче я побачила його орган. Не можна сказати, що він гігантський, але в тому що він більше середнього у мене не було сумнівів.

Брат підніс член до мого жерла. Я була дуже зволожена, тому увійти в мене не представлялося складним. Він трохи увійшов в мене, поки не вперся в плівку, а потім з розмаху проститутки киева окончание рот порвав її. Це була не дуже приємна частина, але мені не було так боляче, як про це пишуть в книгах. У той час я все ще дивилася між своїх ніг і помітила, як маленька цівка крові витекла з мене. Брат діяв дуже акуратно. Він не став вганяти член цілком, а давав моєму піхву можливість звикнути до його розмірів. Після чого почав уже методичніше рухатися всередині. Я не відчувала сильного задоволення, хоча сік продовжував рясно виділятися і мені здавалося, що брат розумів це. шикарные проститутки киева В якусь мить брат витягнув з мене свій член. Спочатку я подумала, що він скінчив, але це було не так.

Він приставив свій орган до більш вузького отвору і маленькими поштовхами почав входити туди. Гострий біль пробігла вгору по спині. Я закричала і спробувала звільнитися. Але він закрив мені рот долонею і продовжував його вводити. Біль потихеньку проходила, а замість неї з'являлося відчуття чогось нового, дуже приємного. Брат відчув, що мені почало подобатися і прискорив проститутки киева дешевые 40 темп. Коли він був на підході, він витягнув свій член з ануса і підніс до моїх губ. Не замислюючись ні хвилини, я взяла його в рот і увібрала в себе все до останньої краплі.