—По статистике доноры спермы зарабатывают в среднем $4000 – $5000 в год.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

киев проститутка даша 068 414 66 46, моя старша сестра (уривок), проститутка киев vk.

У мене є старша сестра, яку я до цього дня дуже вдячний, і ось чому ... На жаль, не у всіх хлопців є старші сестри, які допомогли б їм швидше пройти період статевого дозрівання. Те, що зробила вона - я, мабуть, ніколи в житті не забуду.

Ми завжди були близькі один до одного, незважаючи на те, що вона була на три роки старше мене. Звичайно ж, ми іноді сварилися. Ну, з підлітками це часто буває, але потім ми мирилися і забували старі сварки. Нам було добре вдвох. Мені киев проститутка даша 068 414 66 46 було дванадцять років і, як це і належить молодому хлопцю я швидко розвивався в усіх відношеннях.

Розумієте, Олена знала до мене підхід, щоб поговорити про хвилюючі мене питання. Навіть, коли мене щось турбувало, вона, обіймала мене і, поплескавши по голові, завжди випитувала мої найпотаємніші думки. Від неї неможливо було нічого приховати, до того ж вона завжди була так щира зі мною і мене зовсім не соромилася. Упевнений, що вона теж розповіла б мені про все, що проститутка киев vk її хвилювало. Одного разу ми були в її кімнаті і розмовляли про якісь шкільні справи, як раптом вона почала переодягатися. Я, звичайно, розумів, що вона всього лише моя сестра, але більшість моїх друзів зі школи охоче б віддали все на світі, щоб побачити, як вона роздягається. Продовжуючи невимушено зі мною балакати, вона роздяглася, залишившись в одних напівпрозорих трусиках і ліфчику. Я і раніше бачив її в такому вигляді, так що зараз це не справило на мене особливого враження. vip проститутки киева Але вона продовжувала роздягатися, знявши свій ліфчик і відкинувши його на ліжко.

«Олег, скажи мені, будь ласка, як ти думаєш, я можу сподобатися хлопцям, маючи таку груди?»

Я остовпів, не знаючи, що й відповісти. Про що вона питала? Про розміри і форму своєї чудової грудей, що нагадує дві половинки недозрілий дині? Тут я відчув, що мій член почав мимоволі збуджуватися, збільшуючись у мене в штанах. «Ну, Лена," пробурмотів я, »тобі не здається, що я занадто киев проститутка даша 068 414 66 46 молодий, щоб обговорювати з тобою подібні речі?»

«Що ти сказав? Ти маєш на увазі мої груди? У тебе що - хуй встав? Я тебе буджу? Зрештою, ми давно не грали в нашу улюблену гру, пам'ятаєш? Вона називалася «Покажи мені свою піську, а я покажу тобі свою». Може бути зараз знову зіграємо? Я відчуваю, що зараз дуже вдалий для цього час. »

Чи не чекаючи моєї відповіді, Ленка швидко зняла свої трусики. Поставивши руки на стегна, вона постала переді мною повністю проститутка киев vk голою, даючи мені прекрасну можливість як слід розглянути її всю з ніг до голови. Я трохи розгубився, не знаючи на що в першу чергу спрямувати свій погляд. У моєму віці вид дівочих грудей був би межею моїх мрій, але маленький трикутник кучерявого волосся внизу живота сестри, теж порушував мене не менше, якщо не більше. У мене тільки починали рости волосся на лобку, але це, не йшла ні в яке порівняння з її пишним лобком. В останній раз, коли я бачив її промежину, у неї було стільки vip проститутки киева ж волосся, як у мене зараз.

«Давай, Олежка," вона почала мене вмовляти. «Роздягнися теж до гола. Я відчуваю, як стаю збудженої і хтивої, а ти знаєш, що трапилося останній раз, коли я була в такому стані. «Я здригнувся, згадавши той випадок. Тоді ми були на кілька років молодше, але я все ще ясно пам'ятаю, як ми робили один одному клізми, а потім натирали один одного кремом у всіх інтимних місцях. Так, це було насправді. Ми так грали, пізнаючи один одного.

киев проститутка даша 068 414 66 46 Ленка початку кокетливо погладжувати свої груди однією рукою, а пухнастий горбок внизу живота - інший. Я вирішив, що мені сьогодні від неї не відкрутитися, і я почав сором'язливо роздягатися, залишивши на собі тільки труси. Я намагався приховати свій стирчить як палиця член, але сестра наполягала, щоб я показав їй все. Довелося зняти і труси.

Не довго думаючи, вона встала на коліна і ніжно поцілувала голову мого порушеної члена. «Ну, Олежка, ти так подорослішав! проститутка киев vk Чому ти досі приховував від мене свій скарб, ти, бридкий хлопчисько? »

Вона взяла в свою руку мої яйця, так що я не смів навіть поворухнутися, але від збудження по всьому моєму тілу пробігли мурашки. Як це Ленка наважилася зробити все це зі мною? Поцілувавши мій розпухлий член, вона почала буквально облизувати його. Вона повністю покрила його слиною, потім почала смоктати, глибоко засовуючи член собі в рот, потім знову починала злизувати свою слину. Вона цілувала мій vip проститутки киева член, рухаючись вниз з одного боку, а потім, наверх, ніжно покусуючи його з іншого боку. Вона смоктала, роблячи ковтальні руху, насаджуючись на мій член своїм ротом, до тих пір, поки її ніс не впирався в мій живіт. Від її ласки я отримав таке задоволення, що трохи не збожеволів, але я соромився своєї власної сестри. Ще я соромився, тому, що всі мої шкільні друзі вживали слово «хуесоска« з якомусь зневажливим відтінком, самі напевно ні разу не випробувавши на собі цієї чудової киев проститутка даша 068 414 66 46 ласки.

Я перестав думати про те, як будуть називати мою сестру, тому що ЗАРАЗ я думав про те, що зі мною твориться. У мене в промежині було відчуття, яке я ніколи раніше не відчував. Коли я намагався розслабитися, то виникало відчуття, що я ось-ось описати. І тоді я починав напружуватися так, щоб, як мені здавалося, не описатися, ставлячи як би заслін, на шляху швидко зростаючому внутрішньому тиску. Однак це тиск був тепер настільки сильним, що я відчув, що цей заслін проститутка киев vk може бути пробитий в будь-яку хвилину. Я серйозно запанікував на тлі того задоволення, яке я відчував від невідомих мені раніше ласк своєї старшої сестри.

Раптом я зрозумів, що все одно цього не уникнути. Будь що буде, подумав я. Мій збуджений донезмоги член почав нестримно смикатися, і густа, біла, липка рідина почала вихлюпуватися з нього з кожним новим поштовхом. Я не міг більше стримувати ці величезні струмені сперми, також як я б не зміг зупинитися чхаючи. Це vip проститутки киева було чудове почуття, але настільки для мене незвичайне! Я вихлюпнув велику порцію сперми на волосся сестри і на її підборіддя, перш ніж вона змогла знову взяти мій член в рот. Тепер, вона, здавалося, смоктала його як величезну соломину, опущену в її улюблений коктейль. Коли мій член став смикатися помітно слабкіше, Ленка вийняла його з рота, продовжуючи цілувати головку, даючи мені можливість побачити, як моя сперма виливається при кожному здригуваннями мого пульсуючого члена. киев проститутка даша 068 414 66 46 Вона не намагалася слізнуть всю сперму, вважаючи за краще насолодитися видом капає з її підборіддя сперми вниз на її грудях. Я чманієш від цього видовища і від розпирають мене нових відчуттів. Потім Ленка дуже еротично витерла все це своїми трусиками.

«Тепер, Олежка, моя черга показати тобі свою пизду,» вигукнула Ленка. Лягаючи спиною на широке ліжко, вона підняла зігнуті в колінах ноги, широко їх, розставивши в різні боки. Тепер я міг все гарненько розглянути, а проститутка киев vk подивитися було на що. У тому місці, де сходилися її лобкові волосся, стирчав вологий рожевий горбок. Трохи нижче була темніша рожева область майже правильної овальної форми, яка, як мені здалося, рухалася, як жива. «Ну, давай, братик, я хочу, щоб ти попестити моє піхву, я маю на увазі - пограв з моєї пиздой. «Неначе показуючи мені, що треба робити, Олена почала повільно водити пальцем по цьому стирчить рожевому горбку, масажуючи свої груди іншою рукою. Мені було дуже цікаво vip проститутки киева спостерігати за всім цим дійством. Я знав, що у неї там повинен був бути якийсь прохід, але я не помітив ніякого отвори, в яке можна було б засунути хоча б палець, не кажучи вже про великий члені. Але якщо вже мені випала така можливість, я вирішив дізнатися все про будову пізди своєї сестри. Тому я ліг між широко розставленими Ленкіну ногами і почав з трепетом вивчати, обмацуючи промежину своєї сестри.

Волосся на її лобку були м'якими і кучерявим, густими і щільними. киев проститутка даша 068 414 66 46 Однак, гладячи своїми пальцями ці завитки, у мене з'явилося якесь відчуття блаженства, при цьому я ніжно зачіпав її рожевий горбок, задаючись питанням, яке було його призначення. Я не пам'ятав нічого подібного з тих пір, коли ми з сестрою останній раз досліджували один одного кілька років тому. Раптом Олена попросила мене, щоб я поцілував цей горбок. Її прохання спочатку здалася мені досить вульгарною, але після того, що вона зробила з моїм членом, я подумав, що буду виглядати проститутка киев vk не дурніші її. Нахилившись нижче, я поцілував її горбок і відразу відчув запах її лобкових волосся. Я вирішив поцілувати його знову, зарившись носом у її волоссі. Це було чудово!

Все ще не задовольнившись своїми дослідженнями, я провів пальцем під горбком. Овал, про який я говорив раніше, був блискучим і вологим, і мій палець легко ковзнув вниз. Надавав трохи сильніше, мій палець провалився в центрі її овалу і зник в ньому повністю. Ось це так! Усередині все було vip проститутки киева ще більш вологим і більш теплим. Осмілівши, я спробував засунути два пальці, потім ще один, відчуваючи, як ця таємнича пещерка з кожної моєї нової спробою стає все тісніше. Коли я глибоко засунув вже три пальці всередину її печерки, сестра тихо прошепотіла, "Будь ласка, не намагайся засунути туди всю свою руку. Це не для цього призначене. »

«А для чого ж ще?» З дурним виглядом запитав я Ленку.