—Среднее количество сперматозоидов у мужчины неспособного к оплодотворению: 50 миллионов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

кроссдрессера проститутка в киеве, в гостях, проститутки киева топ.

Знемагаючи від бажання, я тихо крався по коридору до туалету, що б помастурбіровать. Але мене змусили зупинитися незрозумілі звуки, що доносилися з спальні. Я підкрався ближче до трохи прочинених дверей і офігів. У світлі нічної лампи я побачив, як Сева і Сашко приставали до своєї 15-ти річної сестри. Машенька лежала зовсім гола. Сашина голова перебувала у неї між ніг, а Сева сидів у її голови і тримав її за руки. Машенька ніжно стогнала, і ледь чутно шепотіла ... «Сашенька, кроссдрессера проститутка в киеве не зупиняйся». Саші і сівбі було років по 25, і вони були близнюками, зі стрункими спортивними фігурами і світлим волоссям підстриженими під каре. Вони були спортсменами і грали у водне поло за збірну Москви. Машенька, взагалі, була красуня. Незважаючи на свій юний вік, у неї була карколомна фігура. Довгі стрункі ніжки, кругла попка, плоский животик, і досить розвинена груди, на перший погляд не менше третього розміру з рожевими, що стирчать сосочками. На личко вона була просто проститутки киева топ лялечка, блакитні очі, акуратний носик і пухкі губки. Її довге світле волосся були розкидані по ліжку. Вона ніжно стогнала від дотиків Сашиного мови, її тіло постійно вигиналося, а Сева руками м'яв їй грудей і обсипав поцілунками обличчя. Від такого видовища мене пробило в піт. Господи, як я хотів би зараз до них приєднатися. У мене почали підкошуватися ноги, і я мимоволі сперся на прочинені двері, яка тут же рипнули тим самим, видавши мене.

Сева перший звернув проститутки харьковская киев на мене увагу, і як ні в чому, ні бувало, сказав «так ти не турбуйся про те, проходь, місця на всіх вистачить» Він повільно встав, підійшов і взяв мене за руку. Ми підійшли до ліжка сіли на неї, і він сказав «подивися на неї яка вона красива, ти теж можеш робити з нею все що захочеш». Але я все ще сидів як бовдур, в роті у мене все пересохло від одного передчуття, що зможу трахнути цю Лоліту. Саша зауважив, що я дуже соромлюся, відірвався від своєї справи і сказав, «хочеш, полижи кроссдрессера проститутка в киеве їй, вона це дуже любить». Він звільнив мені місце, я встав на коліна між її ніг і опустив голову. Моєму погляду постала збудлива картина ... лобок у неї був чисто поголений - жодного волоска, блискучі від вологи статеві губки були трохи прочинені відкриваючи моєму погляду акуратну дірочку. У мене раптом закрутилася голова, від вабить аромату сочилася вологи цієї німфетки. У Маші були дуже гарної форми пелюстки губ, з розвинутим випирає горбиком клітора, який, відразу відповів проститутки киева топ на дотик мого мови легким сіпанням. Маша тут же вигнула спину і застогнала ... «будь ласка, не зупиняйся». Я став лизати їй клітор, поступово переходячи трохи нижче до її дірочки. Сева відпустив її руки, і вона тут же схопила мене ними за голову, сильно вдавивши до себе в промежину. «Увійди в мене мовою» - стогнала вона. Краєм ока я побачив, як Сева став водити своїм членом по губах Маші. «Висунь язик» - сказав він їй, і став їм злегка постукувати по машині мові.

проститутки харьковская киев Член у Севи був дуже гарний ... правильної форми з великою голівкою, всі 20 сантиметрів в довжину. Маша заплющила очі і намагалася відвертати обличчя, але було очевидно, що їй це подобалося, її піхву стало ще мокра. Тим більше я не переставав пестити їй клітор. Більше терпіти я не зміг. Я швидко приспустив однією рукою свої труси, підтягнувся на верх, притримуючи член правою рукою, став водити їм по клітора і губках дівчинки, головка проскочила між мокрих пелюсток, і я різко кроссдрессера проститутка в киеве увійшов до неї. «А-а-а ...» - простогнала Маша, «Глибше, так-а-а ...». Її стогони заглушав Севін член, який він просто впихати її в рот. Я почав повільні і плавні рухи всередині Маші. Її піхву щільно охоплювало мій член, а руки стискали мої сідниці і як би намагалися втиснути їх в себе. Я мимоволі прискорив свої рухи. «Сильніше, будь ласка, сильніше» - стогнала Маша. Я витягав свій член майже до кінця, а потім з силою всажівал в неї, впираючись в матку. Від моїх поштовхів проститутки киева топ її грудей підстрибували і, не дивлячись на свій розмір не розтікалися по тілу, а стирчали на верх. Я обома руками стиснув їх і вп'явся мовою в її рожевий сосок. Він був дуже твердий. Груди дійсно була хороша, в міру пружна і одночасно м'яка, вона була трохи більше моєї руки, я не міг повністю накрити її долонею. Раптом її стогони стали більш глухими, її тіло напружилося, «Оой ... а ... аах, я зараз закінчу ...». Вона різко обхопила мене ногами, вигнула спину, і я тільки відчував проститутки харьковская киев як її піхву, пульсуючи, стискає мій член.

Я вже сам був на межі, і, мимоволі піднявши голову, побачив Севін член, що ковзає по язичку Маші. Перший раз в житті я побачив стоячий чоловічий член всього в декількох сантиметрах від свого обличчя. Мене накрило незрозуміле почуття при вигляді того, як пружний член облизує неповнолітня красуня. Перед очима у мене все попливло, і я навіть не помітив, як моя мова потягнувся до мови Маші, як Сева став впихати свій член прямо кроссдрессера проститутка в киеве між наших мов. Я не міг зупинитися, почав облизувати головку і вона виявилася вже у мене в роті. Я отямився, коли зрозумів, що кінчаю прямо в Машеньку. Я обсмикнув голову від члена, але мене зупинила рука Севи, який вже швидко-швидко дрочить. «Ось ... Ось ... я спускаю, тримай її». Не знаю чому, але я відкрив рот на зустріч його члену, і туга гаряча струмінь вдарила прямо мені на язик, потім друга, слабша третя. Сперма текла з мого мови прямо у відкритий рот Машеньки. Наші проститутки киева топ особи були все в спермі, і вона слізивала її з мого обличчя і губ, а Сева продовжував тертися членом про наші особи.

Коли я остаточно прийшов до тями і зрозумів, що все-таки сталося, ми лежали по різних краях великий двоспальному ліжку. Я підвівся, голова злегка гуділа, і якась приємна млість розливалася по всьому тілу. Я подивився на всі боки і побачив Сашу, який весь цей час сидів у кріслі за моєю спиною і мастурбував. «Тобі ж сподобалося? Та ти не переживай, адже проститутки харьковская киев нічого такого не сталося, ми з братом постійно так розважаємося, а Машка нам допомагає ». У перший раз ми підлили їй в пепсі збудника, і вже через пів години вона втратила невинність. Зараз вона вже увійшла у смак, і не уявляє, як можна відмовлятися від такого задоволення. До речі, підлити його тобі, була її ідея. «Так-так» - сказала Маша, що лежала поруч в безсоромної позі, зовсім гола, з розкинутими ногами, відкриваючи рожеві пелюстки своїх губ. «А ти в попку не пробував? кроссдрессера проститутка в киеве Адже це так класно. Спочатку трохи боляче, але потім, ось побачиш, тобі сподобатися ». «Не хочеш спробувати? я тобі допоможу".

«Що, прямо зараз?» Сказав я. «Так, а чого чекати-то, я тебе всьому навчу, як робити приємне хлопцю». Саша ліг поруч з нами на ліжко. Ось дивись, як треба смоктати, сказала Маша, і схилилася до його вже обм'якнув член. Вона взяла його член в руку і стала повільно всмоктувати головку в рот. Член швидко наливався кров'ю, і ріс просто на очах. Він проститутки киева топ був не менше 18-ти сантиметрів в довжину з потужною рожевою голівкою. Її язичок ніжно пестив вуздечку, потім головка знову зникла у неї в роті. Голова рухалася то вгору то в низ, а її рука м'яла яєчка, і все це супроводжувалося смокчуть і хлюпають звуками. Я відчув, як мій член став набухати, наповнюючись бажанням. Я як заворожений дивився як вона робить мінет. Повірте, це ціле мистецтво. Ну що, спробуй тепер ти. Я не роздумуючи посунувся до Сашиному члену, однією рукою взявшись проститутки харьковская киев за його стовбур, злегка доторкнувся мовою до вуздечки. Член тут же сіпнувся мені назустріч, і головка опинилася у мене в роті. А тепер смокчи його, як це робила я - сказала Маша. Я не зміг стати проти і член вже упирався мені в горло. Так, так, ось так, смокчи, тільки зубами обережно. Член у нього був дійсно великий. Пружний і ніжний з випирають венами, трохи загнутий вгору, з великою рожевою голівкою. Я продовжував смоктати, так як увійшов у смак і не міг відірватися від кроссдрессера проститутка в киеве такого класного члена. У цей час Маша взяла з тумбочки якийсь тюбик і підійшла до мене ззаду. Я тільки відчув, як її мова стала пестити мої сідниці і потім доторкнувся до ануса. Я трохи сіпнувся від несподівано приємного відчуття. Язичок проникав мені всередину, від чого я тут же напружився і стиснув сідниці. Ну, ну - розслабся, тьопаючи мені по попі говорила Маша, зараз я тобі її змащу.

Вона видавила з тюбика якийсь гель прямо мені на анус і стала втирати мені його проститутки киева топ великим пальцем руки. Це розслабить твої м'язи - сказала вона. А я продовжував смоктати Саші як заведений, його член був дуже смачний. Спочатку мізинчик, потім пальчиком побільше ... шепотіла Маша, вводячи в мене вже середній палець. Сева йди він вже готовий для тебе. Раптом я відчув чоловічі руки у себе на талії і дотик чогось дуже гарячого до своєї попці. Я зрозумів, що це Севін член входить в мене, а він такий же великий, як і той, що був у мене в роті. Я мимоволі зіщулився, проститутки харьковская киев Ну тихо - тихо, почув я голос Маші, ну потерпи ще крапельку, скоро біль пройде, і стала ніжно гладити мої яєчка. Я завмер, і весь зосередився на раніше не відомих мені відчуттях, мені здавалося, що член просто не пролазить в мене. Незабаром я трохи розслабився і Сева став по чуть-чуть штовхати в мене свій член. Мастило вже добре розійшлася всередині моєї попки, спочатку увійшла тільки головка, потім ще трохи, і я не помітив, як всі 20 сантиметрів були вже всередині мене. кроссдрессера проститутка в киеве Я відчув, як щось велике і гаряче через пряму кишку вперлося, прямо в шлунок і почало рухатися то назад, то вперед. Сева поступово прискорював поштовхи, і я відчував, як його яйця в ритм рухам шльопаються про мої сідниці. Десь всередині мене почало розходитися якесь тепло, що переростає в приємне печіння, як ніби через мене пустили електрику. Господи, який це виявляється кайф, коли тебе трахають відразу два хлопця, відразу два пружних члена протикають тебе з двох сторін, в проститутки киева топ рот і в попку. Я почав трохи постановити і підмахувати попою в такт Севіньї поштовхів. "Ну що? подобається? я ж казала! Промуркотала Маша. А зараз буде ще краще ». Вона подлезла головою під мене і стала ротом гратися з моїм членом, ніжно посмоктуючи голівку. У цей самий момент я відчув, як Сашин член, який був у мене в роті почав різко пульсувати, вибризгівая сперму. Гаряча, прісна на смак рідина, швидко наповнювала мій рот, я трохи розгубився, її було так багато, і щоб не вдавитися проститутки харьковская киев я прибрав голову. А Саша все продовжував спускати, і густі грудки сперми бризкали мені на обличчя. У цей самий момент ззаду застогнав Сева ... «А ... а ... а ... я зараз закінчу».

Він різко витягнув, перебрався до нас, повернув мою голову до себе ... «Діма, будь ласка, відкрий рот» - простогнав він і ту годину, тонкі цівки його соку стали бризкати мені на язик і губи. «Так, так, а тепер просто пососі його, так, ось так, молодець, а-а-а ...». Вийшло так, що я кроссдрессера проститутка в киеве обсмоктував відразу два члени, по черзі, які тільки що закінчили. Вони то розмазували мені сперму по обличчю, то терлися об губи і між собою. Я настільки захопився, що не помітив, як сам став спускати прямо в рот Маші. З тих пір, напевно, я і став бісексуалом, так як не знав, чому віддати перевагу ... чи то трахнути молоденьку дівчину з вологою рожевої дірочкою, то чи посмоктати пружний член гарненького хлопця. Завдяки моїм новим друзям, я міг суміщати і те й інше одночасно, проститутки киева топ занурюючись у світ небачених нових відчуттів.