—На июнь приходится наибольшее количество потерь девственности в США.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

очень дорогие проститутки киева, урок для джейсона, анкеты проституток киева.

Привіт, мене звуть Джеф. Зараз мені сорок чотири роки. Вчора ввечері моя дружина попросила мене поговорити з нашим сином про статевої зрілості - вона застала його, коли він мастурбував у своїй кімнаті. Вона просила, щоб я згадав про сексуальну освіту, яке здобув удома. На наступний день я постарався поднапрячь пам'ять, щоб поговорити з Джейсоном. Тридцять один рік тому, коли мені було тринадцять, моя мама впіймала мою сестру, якій тоді було дванадцять, коли вона мастурбувала очень дорогие проститутки киева мене в моїй кімнаті. Так як наш батько кинув будинок, мамі довелося навчити нас всіх речей, в тому числі пояснити, що таке статева зрілість і секс. Це переросло в мою довгу зв'язком з мамою і з сестрою, якій тепер 43. Іноді ми з сестрою ще займаємося сексом - дружина, звичайно, про це не знає. Так ви хочете знати, що сталося? Добре, ось моя історія.

Все це почалося в суботню ніч, коли сестра і я пішли одягати піжами. Тієї ночі я був у своїй кімнаті, коли почув: «Джеф, анкеты проституток киева можна, я зайду пограти з тобою?», Сказане тихим, ніжним голоском. Це була моя сестра. «Звичайно, Джулі, заходь» - сказав я їй. Я дуже любив свою сестричку, ми завжди грали разом. Кожен раз, коли я бачив її в тісному одязі, обтягує її квітучі грудки, мій член твердів. Ми ніколи ще не бачили один одного в піжамах, але в ту вночі це було інакше. Коли вона увійшла в кімнату, на ній була піжама з двох частин, через яку вгадувалися вигини її тіла. Дванадцятирічна дитина, вона снять проститутку в киеве возле метро дарница починала демонструвати прекрасне тіло, саме гармонійне з усіх, які я бачив.

Джулі стояла в моїй кімнаті і дивилася на мене, а я озирався назад, на неї. Я відчув, що мій сумує член окостенел в піжамі і став настільки твердим, що його кінець висунувся з штанів назовні. «Що це?» Запитала мене Джулі, показуючи вниз, на маленький член.

«У?» Здивований питанням, я подивлюся вниз і побачив, що демонструю шматок мого особистого життя. Я почервонів. Тоді вона запитала: очень дорогие проститутки киева «Це твій член?» «Так, він» - Відповів я. «Чому він висунувся?» Запитала вона, зніяковівши. Я ще більше соромився сказати їй, що це через неї. У мене не було ніякого пояснення того, чому я не контролював свій член, так що я не відповів на її запитання. «Це боляче?» - цікавлячись, продовжила вона. «Ні, це тільки забавно» - відповів я. «Можна, я його помацав?» - запитала вона тоді, присунувшись ближче. Мені знадобилося кілька секунд, щоб відповісти - ми обидва були не в своїй анкеты проституток киева тарілці. «Гаразд, OK» - відповів я, не думаючи про наслідки дій Джулі.

Кінчиками пальців вона торкнулася головки пеніса, і я підскочив від фантастичного почуття, що обрушився на моє тіло. «Йому боляче?» - запитала Джулі, коли вона побачила реакцію мого тіла на дотик її пальців до мого члену. «Ні, тільки дивно» - чесно відповів я. «Хочеш, щоб я продовжила?» - запитала вона, вже впевнена в моїй обороні - це було зрозуміло з того, що її пальці спустили шкірку вниз по члену. снять проститутку в киеве возле метро дарница Мої очі відповіли на її запитання. Я закрив їх, тому що чудове відчуття заповнило моє тіло. Я не розумів, що відчуваю, коли Джулі водить пальцями взад-вперед по члену. Я відкрив очі, щоб подивитися на неї, і побачив дві стирчать точки на її піжамі - це її грудей натягнули тканину.

«Це чудово, Джулі» - сказав я, коли вона обняла пальцями член і обхопила долонею мої кульки. «Здається, я знаю, як це робиться» - відповіла вона і почала повільне рух перекачування на очень дорогие проститутки киева моєму члені. «Це починає мені подобатися» - продовжив я.

Щось підштовхнуло мене покласти руки на її маленькі груди і натиснути. Її груди були твердими, і два крихітних наконечника, що дивилися назовні, помістилися між моїми пальцями. «Не тисни на них сильно, їм боляче» - сказала Джулі, відчувши мої дотики.

«Джеф, Джулі, що ви робите?» - це були слова моєї мами, коли вона увійшла в кімнату. Вона була здивована, побачивши, як Джулі і я чіпаємо один одного за анкеты проституток киева інтимні місця, але не кричала на нас. Ошелешений появою мами, мій член став в'ялим в руці Джулі, і коли вона прибрала руку, я швидко повернувся спиною. «Джулі, йди до своєї кімнати, Джеф, марш в ліжко. Ми поговоримо про це завтра » - сказала мама, коли йшла з моєї кімнати.

Особа Джулі було червоним, коли вона вискочила з моєї кімнати. Я ліг в ліжко, думаючи про те, що сталося. «Вау, це було добре» - думав я про себе. Всю ніч мені снилася сестра і те, що трапилося ввечері. снять проститутку в киеве возле метро дарница Наступного ранку, коли я прокинувся, я відчув, що моє ліжко була мокрою і штани піжами теж. Я спробував цю рідину пальцями - вона була липкою.

Я пішов зі своєї кімнати в вітальню, щоб подивитися телевізор, і, проходячи повз маминої кімнати, почув «Джеф, зайди сюди, будь ласка». Я повернувся на голос і побачив маму, яка лежала в ліжку з книжкою.

«Джеф, нам потрібно поговорити, сядь поряд зі мною», - доказала, вона поклала книгу на приліжковий столик. очень дорогие проститутки киева P>

Тоді я розумів, що вона хоче говорити про вчорашній вечір - але нічого більше.

«Я хочу знати, що робили твоя сестра і ти?»

«Це було брудно».

«Так, бачила. З чого все почалося? »

«Джулі зайшла в мою кімнату, і я не зміг утримати член. Вона запитала, чи можна його помацати ».

«Гм. Тобі це сподобалося? »

«Так, у мене було фантастичне відчуття».

«Це називається« насолоду "».

«Що це таке?»

«Насолода анкеты проституток киева - це коли дівчина або жінка щось робить з твоїм тілом, а твоє тіло повідомляє тобі, що це йому подобається.»

«Ти не сердишся на нас?»

«Ні, я тільки була здивована тим, що побачила вчора ввечері».

«Мама, цього ранку, коли я прокинувся, мої штани і ліжко були мокрими - чому? Це через те, що трапилося? »

«Так, через це. Це називається «мокрі сни», вони є у всіх хлопчиків у твоєму віці ».

«Це липке взялося з мого члена?»

«Так. снять проститутку в киеве возле метро дарница Це називається сперма і їй чоловік робить жінку вагітною ».

«ЩО?»

Мама, продовжуючи, веліла мені бути обережніше. Щоб не зробити дівчину вагітною, я повинен користуватися презервативом. Вона сказала мені бути дуже обережним з Джулі - їй було легко завагітніти, тому що вона не брала таблетки.

«Ти хочеш дізнатися більше?»

«Дізнатися про що?»

«Ну, я можу навчити тебе, як отримати насолоду, як принести задоволення дівчині і як контролювати очень дорогие проститутки киева себе».

Мама застала мене зненацька, коли по мені до ніг пересунула свою руку до члена. Іншою рукою вона взяла одну з моїх і поклала її собі між ніг. Вона зняла свою довгу ночнушку, і я зміг побачити її голе тіло. Мої очі широко розкрилися, коли я побачив тіло своєї мами. Невелика латка чорного волосся прикривала те, що вона назвала «піхву». Її набряклі груди, які вона називала «тити», завершувалися коричневими сосками. «Ти можеш помацати мене, якщо тобі подобається» анкеты проституток киева - тихо і ніжно сказала вона.

Б'юся об заклад, ні у кого з моїх друзів не було такої мами, як у мене. Я повільно поклав ліву руку на її грудях, поки вона розстібала верх моєї піжами. Я тут же збудився, піжама боляче стиснула мій задиханий член. Мамині тити і соски тверднули, поки я повільно, ніжно погладжував їх. Мама зняла верх моєї піжами, пальці її правої руки під поясом піжами діставали головку члена.

Вона натиснула на мій член, давши імпульс задоволення снять проститутку в киеве возле метро дарница всьому моєму тілу. Я відпустив її тити і відкинувся назад, коли мама лягла на мене, не забираючи правої руки з моїх штанів. Я закрив очі, коли вона стала цілувати і лизати мою груди. Її мова повільно ковзав до мого пупка, потім - навколо нього. Моє тіло тремтіло від насолоди, коли кінчик мого маленького члена перекочувався між маминими пальцями. Я все ще тримав очі закритими, насолоджуючись удоволствіе, яке давала мені мама. Потім я відчув, що мама цілує мій член через очень дорогие проститутки киева піжамні штани, поки знімає їх. Я був гол, мій член - жорстокий, ...                                          Читати далі