—Средний бюстгальтер рассчитан на 180 дней ношения.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

минует проститутки киева, сімейні відносини, проститутки киева 60 летние недорого.

Після смерті своєї молодої дружини Майк практично зник для оточуючих. Він автоматом ходив на роботу, їв, пив, але майже ні з ким не спілкувався. Але одного разу в його житті сталася подія, яка перевернула його існування з ніг на голову.

Одного разу він повернувся додому раніше, ніж зазвичай, і вирішив прийняти душ. Він відкрив двері у ванну і остовпів. У ванні лежала його 13-ілетній дочка Елен і активно мастурбировала за допомогою невеликого фалоімітатори. Від побаченого минует проститутки киева у Майка щось перемкнуло в голові. Він швидко вийшов, зняв з себе одяг і навшпиньках повернувся. Дочка все так же лежала, тихенько стогнучи, з закритими очима. Майк швидко нагнувся, схопив її за руки і однм ривком витягнув з ванної. Побачивши батька, Елен зблідла і тільки відкрила рот, щоб щось сказати, як батько закрив їй рот своєю рукою і обхопивши інший поволік в спальню. Дівчинка була дуже перелякана, краплі сліз повзли по її щоках, але з Майком відбувається щось дивне. проститутки киева 60 летние недорого Він раптом зрозумів, що дуже хоче віддерти свою донечку як слід!

Одним сильним ударом по голові він оглушив її, і поки вона лежала без свідомості, заліз в комору і дістав міцну мотузку для білизни. Він прив'язав руки і ноги Елен до стовпчиків в головах і біля підніжжя ліжка. Майк відійшов назад, щоб помилуватися на справу рук своїх. Перед ним лежала, як сказав класик, досконала красуня. Довге світле волосся, м'який овал обличчя, великі блакитні, з дивною сіреневатим проститутки киева з 4 размером відтінком очі і на подив великі груди, яка б швидше підійшла дівчині років 18, ніж 13-ілетній дівчині. У цей момент Елен прокинулася. Не давши їй відкрити і рота, Майк сказав: "Еллі, не бійся, татко зробить тобі нічого поганого, тобі буде тільки приємно! Але якщо ти будеш шуміти, то доведеться засунути тебе в рот кляп і зробити дуже боляче. Якщо ти зрозуміла, що кивни ». Бідної дівчинці нічого не залишалося, крім як мовчки кивнути. Отці примостився поруч з нею і почав лизати минует проститутки киева сосок її правій груді, іноді злегка прікусивая його, проводячи язиком по ареола, другою рукою від гладив іншу груди, іноді так сильно стискаючи пальцями сосок, що у дівчинки мимоволі вирвався тихий стогін. Але коли Майк опустив другу руку до низу живота Елен, то з подивом виявив, що його дочка потекла. Він запустив в лоно дівчинки спершу один палець, потім другий і почав прдвігать їх всередину все глибше, поки раптово не наскочив на перешкоду. Він зрозумів, що дівчинка проститутки киева 60 летние недорого злякалася і не змогла порвати собі пліву самостійно. Майк припинив пестити груди дочки і перемістився до її кицьки, припав мовою в вологому отвору і почав пестити її маленький клітор.

Елен заерзала і видала виразний стогін задоволення. Тоді Майк злегка прікусл клітор і одночасно ввів відразу три пальці в вузьке піхву. Дівчинка скрикнула і спробувала відсунутися подалі від раптового болю, але, звичайно, нічого не вийшло. Тоді батько підняв її стегна і повільно ввів свій проститутки киева з 4 размером член в печерку своєї Елен. Він вводив його повільно і поступово, щоб не зробити доньці боляче, але, досягнувши пліви, порвав її однм потужним ударом і увірвався в матку. Дівчинка пронизливо скрикнула, так як у Майка член був не менше 20 сантиметрів, це було через-чур багато, але батько не звернув на це ніякої уваги. Він різкими і сильними поштовхами вганяв свій спис все глибше і глибше, дівчинка кричала в голос, благаючи тата зупинитися. Але Майку було наплювати, він був близький минует проститутки киева до того, щоб закінчити. Удар, ще удар, від яких тоненьке тільце просто підкидало, і ось густа біла рідина хлинула з напруженого стовбура, заповнила піхву і потекла з нього на простирадло. Майк вийшов з доньки і знову приліг поряд. Елен стрясали беззвучні ридання, він ледве стримувалася, щоб не кричати в голос від болю, їй здавалося, що її порвали навпіл.

Тоді Майк сказав їй: "Нічого, доню, це тільки перший раз боляче, а потім тобі буде приємно. А тепер я тебе проститутки киева 60 летние недорого розв'яжу, але якщо ти спробуєш викинути який-небудь номер, будеш нарікати на себе. До речі, звідки у тебе дилдо? "Елен відповіла:" знайшла на вулиці сумочку, там багато всяких різних ". Майк порився в її речах на стільці і дійсно знайшов сумочку, в якій було штук п'ять фалосів, причому один просто гігантського розміру. Трохи перепочивши, він сходив в спальню своєї дружини, де все ще стояли баночки з кремами, взяв одну і повернувся. з порога він заявив: "Ось що, мила. Я займуся проститутки киева з 4 размером твоїм статевим вихованням. Я особисто розроблю всі твої дірки, зрозуміла? Я буду трахати тебе два рази в день. З квартири ти сходитимуть не будеш "Дівчинка тільки мовчки кивнула, знову заходячись в плачі. Майк зняв мотузки, трохи збільшив довжини їх і знову прівязял дівчинку, але цього разу поклавши її на животик. Потім він поставив її на карачки і сказав" Доведеться ще трохи потерпіти, мила "він намазав кремом кінчики пальців і шкіру навколо колечка ануса дівчинки. Потім минует проститутки киева він ввів вказівний палець прямо в її попку. Дівчинка здригнулася, але зробити нічого не змогла. Один з фалосів, довжиною см 15, Майк став повільно вводити в кицьку доньці , а в попку засунув другий палець. Дівчинка затрялась, стримуючи плач, але Майк побачив, що вона тече.

Тоді він став швидше орудувати пальцями в попці дівчинки і фалосом в її піхву. Вона заплакала, але крізь плач тато почув стогін задоволення! Він витягнув дилдо, і почав Меден вводити член в попку дочки. проститутки киева 60 летние недорого Він ледве проходив, адже попка була тугий і не розробленою. Тоді Майк однією рукою затиснув дівчинці рот, другий рукою, навалившись зверху, сильно і боляче стиснув її груди і став м'яти її, одночасно пропіхівая член в попку. Нарешті йому це вдалося. Він став ритмічно рухатися, із захопленням відчуваючи вузькість попки, її теплоту і пружність. Дівчинка плакала і намагалася звільнитися, але Майк лише сильніше стиснув груди, і різкіше став забивати в попку своєї дочки член. проститутки киева з 4 размером Трохи згодом від прибрав руки від рота Елен, щоб чути, як вона стогне і плаче. Так довго тривати не могло, і скоро Майк скінчив знову. Він вийшов з дочки, ліг на спину і прікзал дівчинці відсмоктати у нього. на взяла в ротик його перемазаний кров'ю і її соком, спермою і сльозами палицю і почала облизувати і насаджується на неї ротом.

Скоро член Майка був готовий до дії. Але він вирішив отиметь Елен відразу двома членами. Він поклав її на спину, взяв той величезний минует проститутки киева фалос і різко, мщним рухом увігнав його дівчинці в піхву. Елен дико скрикнула від нової болю, але Майк заткнув їй рота, засунувши туди член поменше з завязочками з боку, щоб дівчинка не могла витягнути його. Сам же він знову, але вже з силою і грубо встромив своюдубіну в її багатостраждальну попку. Він із задоволенням дивився на сльози, що течуть з її очей, на тремтячу прекрасні груди, рвав її на частини, відчуваючи член в її печерці і прочищаючи її попку. Бідна дівчинка кричала, проститутки киева 60 летние недорого плакала, стогнала, але безжалісний батько ґвалтував її все знову і знову. Незабаром він скінчив, витягши член з попки і затоку грудей і обличчя Елен своєї спермою. Дівчинка ж просто втратила свідомість від болю, страху і приниження. з піхви і попки сочилася кров і сперма, впереміш з соками Елен, личко теж було в спермі і крові з порваного рота, але тут були ще й сльози. Батько ж з пожадливістю дивлячись на дочку сказав: "Нічого, моя шлюшка. Ти скоро звикнеш!»

Далі проститутки киева з 4 размером буде.