—Средняя продолжительность оргазма: 4 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

толстые проститутки г киев размер 5 6, мій улюблений доктор-2, киев моделс проститутки.

Пройшла пора навчання, і настало довгоочікуване літо. Ми з мамою, після того випадку, вже кілька разів їздили на дачу, але те, що вже одного разу трапилося, більше не повторювалося. Я думаю, це було через маминої завантаженості на роботі. Вона дуже втомлювалася, і на дачі просто відпочивала. Навіть перебуваючи в одному будинку, ми з нею рідко бачилися. Я постійно думав про неї, її тілі, але нічого не відбувалося. Минулий червень не приніс не чого нового. Відносини з мамою толстые проститутки г киев размер 5 6 були в принципі такими ж, як і до моменту нашої «любові», тільки стали ми з нею більш відвертими в наших розмовах і вчинках. Тепер ми не замикали дверей не в ванній, коли милися, не в кімнати, коли переодягалися або лягали спати. Нам не чого, було, соромиться своїх тіл. Але все ж коли я бачив маму оголеною, в мені закипала пристрасть, до її прекрасного тіла. Я, як і раніше, часто займався онанізмом, але в моїх фантазіях тепер присутня тільки одна жінка - моя мама. Іноді мама киев моделс проститутки бачила, коли, проходячи повз моєї кімнати, заглядаючи до мене, як я старанно Драч свій член, мало не обома руками. Вона ніжно усміхалася мені, але не заходила в кімнату, а просто дивилася, як я бурхливо вихлюпував з себе потоки моєї молодої сперми, і як вони розтікалися по моєму тілу. Одного разу я повернувшись несподівано для мами з прогулянки застав її за тим як вона вже смикала з люттю свої соски і клітор починала кінчати, і то навіть тоді вона не покликала мене допомогти проститутки киева и области їй в цьому прекрасному занятті, а просто посміхнувшись, відкинувши свою голову назад, почала бурхливо кінчати. Я відразу ж підбіг до її ліжка швидко скинувши з себе шорти і труси приліг з нею на її ліжко і почав люто дрочити свій член, а мама вже напівсидячи на ліжку дивилася на мене не кажучи не слова. Я дроча, свій член дивився на маму, на її тіло, її вагіну, дрочил з неймовірною швидкістю, боячись, що вона зараз встане і почне одягатися. Відчувши, що я починаю кінчати, мама толстые проститутки г киев размер 5 6 піднесла свою руку до мого члену, піймала на льоту кілька бризок мого насіння і поклала їх собі в рот. Покатавши на язичку сперму, вона її проковтнула, облизнулася, встала і пішла у ванну, прийняти душ. Мене, було встав і рушивши за нею, вона ненав'язливо відсторонила рукою і сказала:

- Не треба милий, ти, напевно, вже розумієш те, що наші відносини, це не добре, це ганьба нам обом, і мені в першу чергу, так як я їх почала розвивати!

- Але я люблю тебе мама киев моделс проститутки - з усією своєю палкістю сказав я.

- Я теж тебе люблю, але тільки як сина, і з цього я говорю тобі, що наші відносини треба припинити, поки все не зайшло занадто далеко.

- Я все одно буду тебе любити - тихо відповів її я, і, відвернувшись швидко пішов, пішов до своєї кімнати.

Вона недовго постояла в коридорі, дивлячись мені в слід, а після зайшла у ванну.

Через три дні вона оголосила мені, що вона взяла відпустку і їде в Сочі на два тижні проститутки киева и области відпочити. А доглядати за мною приїде мій дядько, брат мого батька, який на відміну від самого батька відчував до нашої сім'ї ніжну турботу і повагу до моєї матері. Коли мама їхала, я стояв на пероні перед поїздом, і намагався стримувати сльози, тому, що мені було прикро, що я не їду з нею, а залишаюся вдома, з дядьком, що я не побачу її два тижні.

Але мій дядько виявився «кльовим хлопцем». Ми ходили з ним в похід, рибалили, засмагали і купалися на річці, сиділи біля толстые проститутки г киев размер 5 6 вогнища, він розповідав мені, багато історій зі свого життя, він був відставним військовим, комісований з армії через поранення. Куля пробила йому легеню, коли він воював в Афганістані. Його тоді ледве-ледве врятували. А коли він повернувся на батьківщину, моя мама йому допомогла реабілітуватися.

У загальному, два тижні пролетіли практично не помітно. Дядько вже взяв квиток на зворотну дорогу. До приїзду мами залишалося ще години чотири, і я вийшов у двір пограти в киев моделс проститутки футбол з сусідськими хлопчаками. Мене поставили на ворота, і вже під кінець гри, після невдалої спроби здійснити випаді за м'ячем, я потягнув м'язи на спині. Прийшовши, додому дядько трохи розтер мені спину спиртом, і біль трохи вщухла. Після цього, ми з ним поїхали на вокзал, встигли зустріти маму, привезти її з вокзалу, і дядько поїхав на вокзал сам. Ми з ним розпрощалися, мама його подякувала за допомогу, і він поїхав. Мама прийняла душ з дороги, трохи пообідала і зайшла проститутки киева и области до мене в кімнату.

- Ну і як ви тут поживали без мене - запитала мене мама, сідаючи до мене на диван.

- Та нічого, все було добре - відповів я, трохи поморщіваясь від болю в спині.

- Мені вже сказали про твоє нещастя - сказала мама, показуючи на мою спину. Давай-но я тобі її розітру, і все пройде.

Вона допомогла мені зняти майку, поклала на живіт, потім принесла зі своєї кімнати якийсь крем початку його повільно втирати мені в спину.

толстые проститутки г киев размер 5 6 - Як ти добре засмаг, поки мене не було, прямо став весь чорний як негр, посміхнувшись, констатувала мама.

- Намагався, як міг, тихо відповів я, відчуваючи, що починаю збуджуватися під маминими дотиками.

- Я теж постаралася засмагнути якомога сильніше, хочеш подивитися?

І перервавши масаж, вона встала з дивана і зірвала зі своїх плечей, свій накинутий халат. Її тіло мало нерівномірний загар. Шкіра на спині, шиї, плечах була кольору світлого шоколаду, киев моделс проститутки а на грудях була із слідами від купальника. Мама ніколи не оголювалася на людях, навіть останнім часом, поступово входить в моду загар без верху, їй був не до душі.

- Ну, як? запитала вона.

- Мама ти чудова - тільки і зміг відповісти я, мені подобатися така засмага на твоєму тілі.

- Так ти все ще не охолов, від останнього нашої розмови?

- Ні, і напевно, ніколи його не забуду - з сумом відповів я.

- Ну, що ж з тобою після цього проститутки киева и области робити, негідний хлопчисько - ніжно посміхнулася мама.

- Любити мене - з неприхованим трепетом у голосі відповів я, і повернувшись до неї обличчям, ніжно обхопив її груди все ще приховану під її халатом.

- Ну, тоді роздягнись сам, і допоможи роздягтися мені - попросила мене мама своїм дивовижним, ніжним голосом.

Я, не зволікаючи більше жодної секунди, скочив з дивана, швидко рвонув вниз свої шорти, разом з трусами, і ногою відкинув їх убік, нагнувся толстые проститутки г киев размер 5 6 і швидко зняв з себе шкарпетки. А коли я випростався, то побачив, як мама збудженими очима дивиться на низ мого живота, де дуже швидко твердів і наливався силою мій член. Я підійшов до мами, развё її руки в сторони і розв'язав поясок її халата, він відчинив, і я побачив як завжди прекрасне тіло матері, зі слідами засмаги. Скинувши з плечей її вже став їй непотрібним в цей момент халат, побачив на ній нові красиві чорні мереживні трусики. Зачепивши руками гумки її трусиків, киев моделс проститутки я від нахлинуло на мене збудження, різко смикнув їх вниз так, що вони лопнули.

- Який ти гарячий і нетерплячий - з ніжним докором у голосі промовила стояла переді мною, злегка обіймаючи мене, оголена жінка, моя мати.

- Підемо, приймемо разом душ.

Вона взяла мене за руку, і повела за собою у ванну. Коли ми йшли, я весь час дивився в низ, на її чудову попку, половинки якої, перекочуючись при ходьбі, доводили мене до сексуального сказу. Зайшовши у ванну, проститутки киева и области мама пропустила мене вперед, я заліз у ванну і включив душ. Поки я чекав нормального напору води, мама вибігла з ванної, але через кілька секунд, знову повернулася, тримаючи в руці не більшу баночку.

- Що це? - запитав я у неї.

- Це буде маленьким сюрпризом для тебе, мій миленький - сказала вона, посміхаючись, і поставила її на душовою столик.

Вона підійшла і переступила край ванни і встала позаду мене. Я, трохи піддавшись спиною на зад відчув дотик толстые проститутки г киев размер 5 6 її твердих сосків, її великих грудей, а вона в свою чергу, ніжно обійняла мене за талію, і ніжно ...                                          Читати далі