—Длина пениса взрослой гориллы не превышает 5 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева годах, племінниця, проститутки киев метро черниговская.

Ця моя сестра, яка проживає в столиці, попросила одного разу, щоб я взяв на деякий час її 16 річну доньку Марту до себе на дачу відпочити. Марта була чарівна істота, прекрасна дівчинка, чудовий дитина. Об'єм грудей її досить великий і змушував іноді тремтіти моє серце. Вона була красива собою. Її русяве волосся вилися на голові, нависаючи на плечі і блакитні очі. Марта була надзвичайно сміливою. При зустрічі зі мною вона нагороджувала мене поцілунками, підтягуючи мене, щоб проститутки киева годах обійняти за шию, легкими ніжними руками. Я залишався байдужим навіть тоді, коли вона стала моєю жертвою. Вона була велика любителька книг. Я часто помічав, що вона тривалий час перебуває в моїй бібліотеці. Особливо вона захоплювалася медициною. Знаючи це, я спеціально підклав анатомічний словник з картинками, кидаються в очі. На наступний день словник зник. Тоді я втратив її з поля зору. Від служниці я дізнався, що Марта в своїй кімнаті готує уроки і не велить нікого пускати проститутки киев метро черниговская до себе. Я тихенько піднявся наверх, безшумно відчинив двері і побачив Марту. Вона стояла біля вікна і тримала словник. Щоки її горіли гарячковим вогнем, а очі блищали неприродним блиском. Вона злякалася, і словник впав до моїх ніг. Я підняв словник, дорікаючи за недбалість до книг, і посадив її на коліна, притиснувши до себе.

Запитав:

- Березня, ти цікавишся анатомією?

- Милий дядько, не сердься на мене.

- Але, мила, що тобі більше подобається? проститутки 40 пышные киев - запитав я, опустивши очі.

Вона відкрила книгу і, перегорнувши сторінки, знайшла картинку з чоловічим членом.

- Ось, дядько.

- Отже, ти цікавишся чоловічими членами. Ну, це не біда. Я б хотів тобі пояснити подробиці його пристрою.

Але Марта сказала, що вона має деяке уявлення про його устрій. Тоді я взяв книгу і відкрив малюнок, починаючи розповідним голосом:

- Це, моя люба, чоловічий член. Він обріс волоссям. Це проститутки киева годах нижня частина, називається шийкою. У хлопчиків волосся з'являються в чотирнадцять років, а у дівчаток трохи раніше.

І як би між іншим запитав:

- А ти, Марто, маєш там волосся?

- Ах, дядько, ще б ...

- Мила березня, даси мені їх помацати?

З цими словами я швидко засунув руку під її плаття і в наступну мить пальці торкнулися молодого гармата, що виріс на пишних губках молодого органу. Від лоскотання пальців «він» ставав пружним, проститутки киев метро черниговская а Марта ставала нерухомою, немов в очікуванні чогось великого і важливого. Її блакитні очі якось дивно дивилися на мене. Вона розширила ноги так, що мої пальці відчували всю принадність її, ще ніким не займану.

- Ах, дядько, мене ще ніхто так не чіпав ... Як це дивно ... Дядя , розповідай мені все по порядку і детально про члена, - сказала моя учениця після деякого мовчання.

Я продовжував пояснення. Расстегнув штани, я витягнув свій збуджений член у всій проститутки 40 пышные киев його красі перед здивованими очима дівчинки.

- Ах, дядько, - сказала вона, - але у тебе зовсім інший член, ніж на зображенні, який довгий і товстий, він стоїть як свічка.

- Це залежить від збудження, - сказав я, - зазвичай він млявий, але коли я тебе взяв на коліна , я відчув близькість твого органу, він збудився і став іншим. Коли я торкнувся твого члена, ти відчула збудження, чи не так?

- Ах, дядько, цілком правильно, зі мною це було. Але, дядя, проститутки киева годах навіщо ви, чоловіки, маєте таку річ, а ми ні?

- Це для того, щоб мати зносини, - сказав я.

- Ах, дядько, що це? Я не збагнула. Розкажи, будь ласка, мені, як це робиться. Чи правда, що від цього можна отримати дитину?

- Зносини, Марта, відбуваються абсолютно просто. Ми, чоловіки, огидним Мені вам своїм членом статевий орган. Наносимо вам роздратування, і, в свою чергу, після цього зароджується дитина під дією насіння. Але якщо член рухати обережно, проститутки киев метро черниговская то можна уникнути дитини, тому зносини бувають для того, щоб отримати задоволення.

Під час цього монологу дівчинка стала жвавіше. Щоки її горіли як вогонь. Член палав, як її щоки. Права рука обвила мій член. Її статевий орган постійно торкався моїх пальців і поступово розширювався, так що мій палець ковзнув по поверхні губок без болю для дівчинки, заглиблюючись в неї, і її гарячі руху призупинилися. Плавно і тихо її голова опустилася до мене на груди, і вона заговорила: проститутки 40 пышные киев

- Ах, дядько, як це приємно ... Дядя, ти мені говорив про насіння ...

- Насіння тут, - сказав я і показав на яйцевої мішечок. - Звідти по каналу члена насіння надходить назовні в супроводі сильного збудження, доставляючи приємне насолоду. Спочатку потрібно довести член до порушення. Це потрібно зробити так: ти обхопи мій член правою рукою так, щоб шкіра терла головку члена. Ось так, тільки енергійніше, зараз з'явиться ...

Після кількох проститутки киева годах енергійних стрибків їй бризнуло на руку і на плаття, так що дівчина відсахнулася з переляку і випустила розпалений член з рук. - Але, дядя, це якась рідина ...

- Ні, Марта, це і є насіння, з якого зароджується дитина, якщо воно потрапить вам, жінкам, у піхву під час статевих зносин.

- Дядя, як це дивно, - сказала вона, - але ти сказав, що статеві зносини вживається не тільки для того, щоб отримати дитину?

- Вірно, дорога, воно вживається, щоб отримати проститутки киев метро черниговская задоволення.

- Як це можна зробити, милий дядько? Я вважаю, буде сильно боляче, якщо такий довгий член буде засовували в моє піхву.

- Перший раз чуть-чуть, а потім кілька рухів взад і вперед, і для жінки настає хвилина статевої насолоди .

- Це можна нам зробити, дядько?

- я недавно лоскотав твій орган, тобі було приємно, а тепер давай я зроблю так, щоб тобі було ще приємніше.

Я відвів її до кушетки, перехопив правою рукою проститутки 40 пышные киев її талію, а лівою взявся за спину, притиснув її до себе, поцілував, потім ніжно поклав її на кушетку, підняв її плаття, натиснув на груди, яка була білою і пружною і затремтіла при поцілунку. Я взяв у рот ніжний сосок грудей і, ніжно засмоктавши, відпустив. Солодко зітхаючи, вона обхопила мою шию руками. В цей час я неквапливо розсовував їй ноги. Потім я витягнув свій член і вклав його в гарячу руку Марти. Вона обхопила його, моя рука ковзнула під сорочку, намагаючись намацати проститутки киева годах заповітне піхву. Сильне збудження пройшло по моєму тілу, я не міг більше ні секунди чекати, в мені все грало, коли я торкнувся ніжних губок її органів. Я підняв сорочку, і перед моїми очима стала картина, створена самою природою: гарний гребінець між двох губок утворював маленьку коронку, з-під якої виднівся маленький язичок. Березня, здригаючись, лежала на кушетці. Її руки були сильно стиснуті, тіло її тремтіло, трохи здригаючись, високо піднімалася її груди, судорожно проститутки киев метро черниговская здригалися її ноги. Я опустився на коліна. Марта була не в силах що-небудь вимовити і ледь чутно шепотіла: «О, боже мій, я не в силах більше терпіти!» Від страшного збудження вона впала в безпам'ятство, і з відкритого піхви потекло по її білим стегнах на сорочку, утворюючи на ній білі плями. Я, будучи не в силах стримувати своїх почуттів, вирішив занурити свій член в її піхву, але сили мої вичерпалися, і тільки-но я торкнувся її розширеного піхви, як мій член випустив струмінь проститутки 40 пышные киев білої рідини і облив її ноги.

ми довго лежали, притулившись один до одного, і мені стало шкода, що я не задовольнив її пристрасного бажання. Нарешті, вона піднялася, одяглася, поправила своє волосся, ще раз обняла мою шию руками і прошепотіла: «О, милий дядько, як все добре!» В цей час мені здалося, що Марта не дівчинка, а цілком зріла жінка.

Через кілька днів я повинен був їхати в одне віддалене містечко. Я обрав закритий екіпаж і запросив з собою Марту. проститутки киева годах Вона охоче погодилася. В екіпажі ми продовжували свою розмову. За ці дні мені здалося, що Марта стала ще більш палкою і прекрасною. Груди її вільно дихала, піднімаючись при зітханні. Ми продовжували розмову, але насолоди не було видно. Незабаром ми почали чіпати і лоскотати наші члени. Так як ми повинні були їхати додому, я вирішив повернути племінниці щастя і любов. Я попросив Марту встати і вище підняти плаття так, щоб не заважало, а так як вона була без трико, я побачив проститутки киев метро черниговская її орган. Насолоджувався її пишністю, широко розставивши ноги. Я посадив її вище колін і поклав її ноги на протилежне сидіння екіпажу. Вона сиділа на моїх ногах як в сідлі. Не гаючи часу дарма, я попросив її розстебнути мої штани і витягнути мій член. Засоромившись, вона опустила мої штани вище колін, потім сильно обхопила мій член і впритул наблизилася до нього. Від хвилювання, що охопила її, вона ледь чутно прошепотіла:

- Милий дядько, як я боюся, що мені буде боляче. проститутки 40 пышные киев

В цей час я відчув міць її тіла і не витримав, притягнув її до себе і пальцями розширив її піхву, опустивши руки на талію, я став завдавати їй болю. Березня, перевівши подих, сказала:

- Як це все приємно ...

Коли я відчув, що Марта почала соватися на моїх колінах, я запитав її:

- чи хочеш ти, Марто, щоб я всунув член далі?

- я хотіла б, дядечко, але я боюся, що буде боляче .. .

- Це не буде боляче, - сказав я, проститутки киева годах - якщо буде боляче, то я відразу витягну і перестану, - з цими словами я став далі засовували член, головка стала повільно занурюватися, обом стало приємно. Я відчув, що мій член наткнувся на ніжну дівочу плівку.

- Ой, дядечку, боляче, - прошепотіла вона, - глибоко не треба, залиш як є.

Вона сиділа на мені і тільки кінчики ніг стосувалися екіпажу. Я сильніше притиснув її до себе, взяв за ніжну груди. Сильно гойднувшись, колесо екіпажу потрапило в яму, і проститутки киев метро черниговская він сильно нахилився. Березня, втративши точку опори, з легким криком щільно насела на мій член, який з блискавичною швидкістю розірвав дівочу плівку. Березня хотіла скочити, але нові поштовхи все сильніше підкидали екіпаж. Вона все дужче опускалася на мій член, я наполегливо допомагав їй притулитися до мене. Вона повністю була моєю. Я знову взяв її за груди і насолоджувався почуттям, яке дано природою. Легке погойдування допомогло нам і справа пішла на лад, член мій ковзав проститутки 40 пышные киев по внутрішніх стінках її органів, вона то притискалася до мене, то відштовхувалася. Цілу годину ми перебували в такому стані. Від сильних подразнень наших органів я кілька разів спускав. Березня, збуджена до межі, горіла як вогонь.

По приїзду до місця нашої поїздки я був зайнятий у службових справах. Березня, яка перебувала в екіпажі, була в прекрасному насолоді. Підкріпившись, ми відправилися в зворотний шлях. Ледве екіпаж рушив, Марта обняла мене руками, з легкою проститутки киева годах посмішкою опустилася на мій член. В її очах ясно читалося вираз розпочатого, але не