—Каждый день 200 миллионов пар по всему миру занимаются любовью. Это 2000 пар в любой момент времени.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

эскорт киев проститутки, божевільна п'ятницю, проститутки киеве услуги.

«Що може бути більше люблять ...Моя сім'я!"З реклами кетчупу з майонезом.

Хочете вірте, хочете ні, але в нашій сім'ї це відбувається щоп'ятниці. Так, вибачте, я не представився. Мене звуть Тед і мені 15 років. Я нікому не розповідаю про це, тому що вважаю, що ніхто не повірить.

Ось і сьогодні п'ятниця. Ми всією сім'єю вечеряємо. Йдуть звичайні розмови: про школу, роботі. У сім'ї 4 особи: я, тато, мама і сестра Джейн, яка на рік старший за мене. Не дивлячись эскорт киев проститутки на уявну буденність, ми знаємо, що сьогодні відбудеться. Ну, от вечеря закінчено. Ми піднімаємося в спальню батьків. Я з батьком сідаю на ліжко. Мати каже:

- Хлопчики, ми зараз підемо переодягнемося, а ви посидьте тут.

Ми залишаємося з батьком. Він починає мені говорити, що в минулий раз все було здорово, добре б так і сьогодні. Через деякий час двері відчиняються, і входять мати з сестрою. Вони вже переодяглися, і у мене хоч раз поглянув на них починає вставати. проститутки киеве услуги На мамі одягнений темно-зелений корсет, такого ж кольору пояс і чорні панчохи. Сестра ж сьогодні рясніє червоними квітами. Червоний корсет, червоний пояс і червоні сітчасті панчішки. Батько теж хвалить наряд наших дівчат на сьогоднішню ніч. Потім він сідає на краю ліжка, то ж саме роблю і я. Мати стає на коліна перед батьком, розстібає його штани і дістає звідти великий татів член. Мій таки не настільки великий член виявляється в руках моєї сестри. Вона бере його двома проститутки негритоски города киева руками і починає ганяти вгору-вниз. Потім вона прикладається до нього ротом і запихає майже весь. Від цього мене пересмикує. Я подивився на маму: вона теж повністю запхала батьків член в рот і досить мукає при цьому. У цей час Джейн вийняла мій член з рота і стала облизувати яєчка, злегка покриті пушком. Потім вона опускає корсет трохи вниз, так що її невелика, але помітно видатна вперед груди ставати оголена. Вона бере мій член і починає водити його головкою по грудях, час эскорт киев проститутки від часу проводячи їм по соску, від чого той стає твердіше і випинає вперед. Я ледве стримуюся, щоб не кінчити, і тут мені на допомогу приходить мама, яка пропонує сестрі помінятися місцями. Це займає деякий час, і я заспокоююся. Сестра бере величезний в порівнянні з її ротиком член і повільно запихає його в рот. При цьому ліва щока у неї набухає до неймовірних розмірів. Тут мама бере мій членик і облизує головку мовою. Мене починає трясти, і хвиля йде від члена в голову. Після проститутки киеве услуги того як мама пару раз засунула мою гарматку по самі яйця собі в рот, я злегка скрикую і спускаю прямо на обличчя матері. Досить цікаве видовище: між ніг - обличчя матері і по ньому стікає ще тепла моя сперма. Батько бачить це і припиняє давати сестрі. Мати розмазує мою сперму по обличчю і при цьому посміхається - напевно їй подобатися, що її син скінчив на неї. Батько ж говорить:

- Діти, давайте тепер зробимо приємне вашій мамі.

Мати знімає корсет і лягає проститутки негритоски города киева на ліжко. При цьому її грудей приємно здригаються. Батько стягує з неї вузькі трусики і пропонує сестрі обробити мамину пісю. Та з посмішкою погоджується і починає спочатку погладжувати чорні волоски на маминому лобку, а потім її голова занурюється між стегон. Ми ж з батьком беремося за груди: батько бере ліву, а я - праву. На дотик мамині груди м'які, але як тільки ми почали облизувати соски, мати заохала, і її грудей стали твердіше і вже не трусилися так. Вона обома руками эскорт киев проститутки стала притискати наші з батьком голови до себе. Поступово я знову збудився. Мати теж вже була збуджена нашими стараннями.

Ми сідаємо на ліжку, а потім приймаємо нову позу. Ми з батьком повністю роздягаємось. Він лягає на ліжко, на його стирчить вгору член сідає мати. Вони починають рухатися, при цьому злегка вигукуючи і зітхаючи. У цей час Джейн підходить ззаду до матері, і, потримавши палець руки в роті, вставляє його мамі в анус. Потім вона кличе мене і пропонує проститутки киеве услуги увійти в маму ззаду. Деякий час я вагаюся, тоді вона бере мій член і вставляє його між булок мами. Не відразу у неї це виходить - мій член досить мокрий і слизький, а мамина попка сильно спітніла і теж була дуже слизькою. Але ось це вийшло. Тепер ми вдвох з батьком трахкали маму. Джейн обійшла нас і встала спереду. Вона розвела пальцями свої губи і сказала:

- Мам, тепер ти мені полижи.

Мама витягла голову і уткнулась носом в піздочку моєї сестри. Потім вона проститутки негритоски города киева стала облизувати її, чому Джейн сильно збудилася і покрикувала. Я ж стискав обома руками попку мами і намагався засадити з кожним разом все глибше і глибше. Знизу як поршень працював член мого батька. Я помітив, що він б'є все швидше і швидше. І тут він скінчив. Він витягнув член з мами. Його сперма не вмістилася вся в маму. Вона стала стікати і капати вниз. Я теж зупинився і витягнув член з маминої попки. Мама перекинулася на спину і стала гладити себе між ніг, зітхаючи. Вона эскорт киев проститутки розмазала татову сперму на чорних волосках, якими густо поріс її лобок. Джейн нахилилася і стала злизувати сперму, що залишалася на маминих губах, які від збудження зараз прийняли пурпурну забарвлення.

- Синку, заміни мене. - сказав батько.

Я опустився на коліна, так, що мамині стегна виявилися між моїми ногами. Потім я повільно опустився і ліг на неї. Мама була вища за мене, і я обличчям потрапив їй трохи вище грудей. Я почав лизати там. Тут я відчув, що проститутки киеве услуги хтось, швидше за все Джейн, взяв мій член і почав водити їм по маминих статевим органам. Незабаром ця ж рука ввела його в піхву. Там було просторо і тепло. Мама зітхнула. Я почав поступальну ходу і в той же час лизав мамині груди. Батько і сестра спостерігали за нами. Сестра попросила, щоб я попередив, коли буду кінчати. Поступово я наближався до вищої міри блаженства. Мама теж стала важко і часто дихати. Нарешті, я відчув, що ось-ось закінчу і сказав про це Джейн. Тоді вона проститутки негритоски города киева усунула маму, і голова Джейн виявилася у мене між ніг.

- Кончі мені на обличчя. - крикнула вона.

Я взяв член і почав дрочити. Не минуло й хвилини, як я вибухнув новим потоком сперми, яка розтеклася по обличчю сестри. Їй це доставило не менше задоволення, ніж мамі. Вона облизала мій член і розмазала сперму по обличчю. Одна крапля звисала у неї з вії, і це виглядало кумедно.

- Ми з Тедом відпочинемо, а ви, дівчатка пограйте один з одним. - сказав тато. эскорт киев проститутки

Ми сіли з батьком в узголів'я ліжка. Наші члени поникли і поки просто лежали. Але мама з сестрою дали уявлення, яке швидко повернуло їх у бойову позицію.

Спочатку мама стала лизати груди своєї дочки, злегка покусуючи за соски. Потім те ж саме зробила Джейн. Потім Джейн лягла на спину а мама відстебнула від пояса дочки лівий панчіх. Вона стала повільно стягувати його з ноги Джейн. Знявши панчіх, мама кинула його в нашу сторону. Потім вона стала цілувати ступню проститутки киеве услуги дочки, а потім стала обсмоктувати великий палець на нозі. Мама села і розсунула ноги і розвела статеві губи пальцями в сторони. Джейн простягла роздягнену ногу і стала трахать маму пальцем ноги. Мама закидала голову - мабуть це приносило їй велике задоволення. Потім вона знову облизала палець Джейн, злизавши свої соки. Повільно, мовою мама пішла вгору по нозі моєї сестри. І ось вона дісталася до маленьких рожевих складочок, які перебували між ніг Джейн. Мама почала лизати проститутки негритоски города киева їх, час від часу засовуючи туди палець. Джейн була просто у нестямі: вона кричала дуже голосно. Потім мама припинила і Джейн облизала матері її пизду. Потім мати перекинулася, і Джейн довелося лизати мамин зад. На цьому вони закінчили. Наші з батьком члени вже стояли і були готові до дії.

Батько поманив до себе Джейн. Він взяв свій член в руку, а Джейн опустилася на коліна і розвела в сторони губки. Повільно став входити в неї здоровий татів член. Вона тихенько застогнала. эскорт киев проститутки Але потім вона застрибала на ньому, а тато час від часу плескав її по попі.

Мама лягла на спину, так, що її попка звисала і сказала, щоб я увійшов до неї. Я вставив свій член в маму і засовався. Мамині ноги в панчохах лягли мені на плечі. Я обхопив їх руками і продовжував трахати її. Мамина груди при цьому дуже збудливо коливалася. Соски описували кола. Я досить довго трахкав свою матір, але знову відчув, що кінчаю. Я сказав про це мамі. Тоді вона встала відтягнула проститутки киеве услуги панчоху на нозі і стала дрочить мені. Дуже скоро я випустив струмінь прямо на ногу мамі. Тоді вона відпустила панчіх і погладила те місце, де була моя сперма. Я ліг на спину, а мама нагнулася і ротом стала очищати мій член. Я тільки що закінчив і будь-який дотик до мого члена змушувало мене смикатися і випльовувати залишки сперми в маму.

Тим часом батько поставив сестру раком і мав її в анал. Як помістився здоровий член в маленьку дірочку моєї сестри - я не знаю. проститутки негритоски города киева Зараз вона стогнала і трусила головою, а батько проштовхує і проштовхує в неї свою Балду. Попка Джейн дуже сильно спітніла і блищала на світлі. По ногах стікав піт упереміш з виділеннями іншого її отвори.

Напевно, батько бачив, як я скінчив, бо він теж відтягнув панчоху на нозі Джейн і почав дрочити туди. Нога Джейн теж виявилася покритою насінням. Потім він штовхнув у рот Джейн свій ще не опало член, і та втомлено зачмокала.

Ми дуже втомилися і лягли спати эскорт киев проститутки прямо на тому ж ліжку вчотирьох.Післямова.

Все це, звичайно, дуже весело - то, що я тут понаписував. У родині Imperior'а такого ніколи не було, тому і розповідь вийшов такий райдужний і начебто всі задоволені. Насправді все набагато гірше. Для того щоб змусити дітей спати з ними, батьки можуть вас побити. Тому, діти, ніколи не погоджуйтеся зайти з батьками в їх спальню. Ну і марення це післямова ...Липень 2000