—В древней Греции женщины демонстрировали свое влагалище морю чтобы унять шторм.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

уличные проститутки киеве, літо одного дощу. частина 2. прогулянки під дощем, проститутки киев соломенка.

що він вже готовий кінчити і сказала мені:

- Тепер ти, доню, допоможи йому. Просто ляж на нього.

Я встала зі спинки ліжка і опустилася на Женю. Його член виявився у мене в районі пупка. Я відчула, як він напружився. Женя закрив очі, і, його член розрядився. Тепла сперма вдарила мені в живіт, і стала застигати, стисла нашими тілами. Я встала і розмазала її по животу. Женя теж піднявся і сів на ліжку, схрестивши ноги в панчохах. Мама дістала щось зі своєї сумки уличные проститутки киеве і простягнула це Жене. Це виявилися намиста. Чи не ті, які вішають на шию. Їх можна вставити в піхву або в анальний отвір. Головне щоб приємно було. Мама сказала, щоб я приспустили шорти. Сама вона теж злегка опустила свої. Ми з нею встали на підлозі на четвереньках, звернувши свої зади один до одного. Женя повинен був по черзі вставляти нам в попки ці намиста, а потім висмикувати їх. Спочатку він робив це з мамою. Я повернулась подивитися. Один за іншим білі і червоні кульки проститутки киев соломенка зникали в маминому анус. Коли ж вони всі пішли всередину, Женя потягнув за останній, який залишався в його руці. Кульки стали виходити назовні, видаючи при цьому смішний похлюпивающій звук. Мамі це подобалося, і вона тихенько ахала. Тепер я відставила попку назад і розслабила м'язи в ній. Один, другий, третій. Поступово кульки складаються всередині мене. Шостий, сьомий, восьмий. Мені вже здається, що хочеться в туалет. Тільки нехай я побіжу кульками: білими і червоними. Десятий, проститутки с рио киев видео одинадцятий. Наче все. Женя поплескав мою попку. І потягнув за намиста. Незважаючи на те, що моя дупа з радістю віддала б їх, вона стиснулася і не хотіла їх випускати. Але Женя тягнув, і вони вилізли з мене. Я їх трохи вимазав в коричневий. Але це нічого. З мами вони вийшли теж не зовсім чистими. Женя знову вставив кульки в маму, потім в мене. Нарешті, мама сказала, щоб він вставив половину кульок мені, половину їй. Він зробив так.

- Тепер, - сказала мама. - Ми уличные проститутки киеве потягнемо їх. У чиїй попі намиста утриматися той і переміг.

Ми потягнули. Я намагалася утримати намиста, але кульки вислизали з моєї дірочки. Шостий, п'ятий. А тому їх вже не утянешь. Третій, другий. Ось і останній, чпокнув, вискочив з мене.

- Переможниці покладається приз, - сказала мама і показала пальцем на Женю.

Вона сказала йому, щоб він ліг на спину на ліжку, звісивши ноги. Сама вона щось діставала в сумці і прилаштовувати. Виявилося, що вона проститутки киев соломенка привезла пояс, на який можна встановити член, щоб дві жінки могли грати один з одним, як чоловік і жінка. Схоже, мама збиралася пограти їм і попою Жені. Вона також привезла крем, який зараз розмазувала з цього штучного члена. Потім вона видавила ще крему на пальці і помазала ними Женін анус. Женя був збуджений і був готовий грати в такі ігри. Я ж в процесі цього акту могла гладити Женіної тіло, збуджуючи його. Мама взяла Женин ноги і поклала їх собі на плечі. Я взяла член, який проститутки с рио киев видео так раптово зріс у мами і, розставивши в сторони половинки Женіної попки, притулила його головку до маленького колечка. Мама тихенько штовхнула, і член увійшов в Женин попку, значно розширивши це колечко. Від несподіванки Женя скрикнув. Може бути, йому було навіть боляче. Я сіла на ліжко поруч з ним і стала гладити його тіло. Іноді я подрачівала його член. Все його тіло коливалося від поштовхів, які повідомляла йому мама. Вона впевнено рухала своїм членом в Женіної Попков. уличные проститутки киеве Я лягла на Женю і взяла в рот його член. Він вібрував від збудження. Я стала смоктати його як льодяник. Коли ж він скінчив, я пустила краплю сперми по підборіддю і злізла з Жені. Мама дістала член з Женіної попи. Виявилося, що це не простий штучний член. Він мав можливість кінчати. До чого прогрес дійшов а? Правда кінчав він не спермою, а якийсь тягучою солодкої рідиною, яку можна було їсти. Мама здавила свій штучний наконечник, і на опалий Женін член впала струмінь цієї рідини. проститутки киев соломенка Мама стала на коліна, і, пропустивши голову між ногами Жені, стала злизувати цю рідину, упереміш з Женіної спермою, яку я залишила на його члені.

Після ми, а особливо Женя, вирішили відпочити.

Утрьох.

Після відпочинку ми вирішили продовжити наші бурхливі вихідні. Спочатку Катіна мама попросила, щоб її дочка полизала їй соски, а я лизнув їй пизду. Катя лягла на свою маму і стала лизати соски, які виступали з отворів ліфчика. Я ж стояв на колінах проститутки с рио киев видео перед ліжком і облизував статеві губи, які були з усіх боків обтягнуті чорним еластичним матеріалом. Поступово норка переді мною ставала вологою, а Катіна мама прискорено дихала, так, що навіть я з такої відстані чув. А я вставив їй туди палець, який у мене був затягнутий в жовтий матеріал. Його тітка Рая зустріла гучним воскліком жадання. Я теж був сильно збуджений, і від збудження навіть облизував промежину Катиних шкіряних шортів. Вона цього не помічала. Я вийняв палець уличные проститутки киеве з норки Катиной мами, і став погладжувати попку її дочки, здорово обтягнуту чорною шкірою. І тут тітка Рая закричала:

- Зараз закінчу. Так! Так. Ось. Зараз закінчую ...

Я подивився на її кицьку. Вона вся напружилась, і її губи то стискалися, то розходилися. І ось, з неї вдарила сильний струмінь. Я спочатку подумав, що це тітка Рая вирішила пописати, причому прямо мені на обличчя. Але краплі рідини потрапили мені в рот, і я зрозумів, що вона насправді скінчила. проститутки киев соломенка Рідина продовжувала сочитися з її піськи. Я припав до неї ротом і пив сік Катиной мами. Я кусав і смоктав чорний матеріал навколо її піхви.

Потім, коли Катіна мама заспокоїлася, вона знову одягла пояс з дилдо. Вона лягла на ліжко, задерши його вгору, і покликала свою дочку. Та зняла свої шкіряні шорти і повільно опустилася на штучний член. Я допоміг потрапити йому туди куди потрібно. Катя зітхнула і стала тихенько підстрибувати на своїй мамі. А тітка Рая сказала, проститутки с рио киев видео щоб я увійшов до Катину попку, так щоб ми трахкали її разом. Катя призупинилася. Я плюнув на пальці і розмазав слину по Катриному анусу, трохи погравши в ньому пальцями. Тепер він став більш слизьким, і у мене не повинно було виникнути проблем з входом в цю попку. Я приставив член до вузького входу, і, злегка штовхнувши, увійшов на повну довжину. Мої яйця м'яко вдарили по рожевим сідницях. Тепер мені треба було підібрати темп, щоб я рухався всередину разом з тіткою Раєю. Дуже уличные проститутки киеве скоро мені це вдалося.

Всередині Катиной попки було тепло і тісно. Мені було дуже приємно рухати в ній членом. Кожен раз, коли я вставляв його на повну довжину, мені здавалося, що я відчуваю через тонку перегородку штучний член тітки Раї, який вона вставляла в піхву своєї доньки. Я обхопив Катю і запустив руки в чашечки її ліфчика. Я намацав її соски і став пестити їх пальцями. При цьому я цілував Катю в шию, передчуваючи насувається блаженство. Катіна мама попросила проститутки киев соломенка мене призупинитися перед тим, як я закінчу.

І ось я відчув, що хвиля насолоди йде від моїх яєць до члена. Я зупинився і акуратно вийняв його з Катиной попки. Катя і її мати змінили позу. Тепер Катя лежала животом на ліжку, а її мати трахала її в попку. Насправді вона не трахала, а «закінчувала», наповнюючи попку дівчата рідиною зі штучного члена. Коли вона закінчила, то покликала мене продовжити і теж спустити в цю попку. Я знову вставив член в Катю. Там було липкою проститутки с рио киев видео через рідини, якою був наповнений задній прохід. Коли я вставив член, Катя закричала. Напевно, її переповнило збудження, і вона скінчила. Я ж зробив кілька сильних поштовхів, і спустив її в попку.

Я вийняв свій член з неї. Її мати поплескала її по попі і сказала, щоб я опустився на коліна перед ліжком, де лежала Катя. Сама вона теж встала поруч зі мною.

- піднатужившись злегка, мила, - сказала вона своїй дочці.

Та напружила м'язи попки, і з маленького, уличные проститутки киеве але добряче попрацював отвори здалася цівка білястої рідини. Це була моя сперма упереміш з сиропом з штучного члена. Тітка Рая провела язиком по анусу своєї дочки. Потім вона запросила і ...                                         Читати далі