—Средний мужчина производит около 17 литров спермы за всю жизнь.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки 18 лет киев, фея. частина 1, проститутки киев выезд на дом.

я включив просмоторщик зображень і з дико стукає серцем попрямував в мамину кімнату.

- Мам, готове - я увійшов до неї в кімнату. Мама лежачи на ліжку читала книгу.

- Уже можна подивитися - промовила вона, відкидаючи ковдру і встаючи - ну підемо.

- А можна я тут залишуся - несміливо промовив я.

- Мені одній йти - посміхнулася мама.

- Ага, не хочу тобі заважати - збрехав я, я страшенно ніяковів і боявся і хотів, щоб мама поодинці побачила проститутки 18 лет киев фотографії.

- Ну добре, піду одна - вона вийшла з кімнати - ой, так загадково - вона хихикнула, закриваючи за собою двері.

Я сидів в напруженому очікуванні, старанно прислухаючись і намагаючись вгадати реакцію мами. Мені здавалося час застигло на місці, я все сидів і сидів. Нарешті двері відчинилися і зайшла мама. Я кинув боязкий погляд на неї, який потім перейшов у подив. Навколо маминих стегон було обмотана рушник.

- Ну що ж - промовила вона, проститутки киев выезд на дом нахиляючись над комодом і вибираючи трусики з ящика - було цікаво, я побачила, що хотіла - мені здалося, що мама дуже замислена - йди спати синку, ну або що там ще - вона невизначено махнула рукою з затиснутими в ній трусиками в сторону моєї кімнати.

- На добраніч, мам - в розгубленості і продовжуючи гадати, як же все-таки мама поставилася до побаченого я покинув її кімнату.

Вже виходячи мене осяяло, мама переодягають труси, значить розглядав мою добірку щось проститутки киев 250 сталося з її попередніми трусами. Невже дрочила і труси промокли? Я попрямував у ванну, знайшов в невипраному ще білизна мамині трусики, і про так, вони були вологі. Я понюхав їх, вони пахли жінкою, напевно, цей аромат надавали їм соки з маминої писи. Вдихнувши ще раз я зрозумів, що хочу дрочить. Діставши писюн я однією рукою став собі мастурбувати, а другий тримав мамині трусики перед обличчям вдихаючи незвичний і такий звабливий аромат. Бажаючи посилити відчуття, я став проститутки 18 лет киев лизати внутрішню поверхню трусиків, слизової залишки маминих виділень з тканини.

Захопившись, я не помітив, як увійшла мама, яка вирішила віднести рушник. Точніше я не помітив, що вона вже деякий час стоїть у дверях ванній. В руках вона тримала рушник, а її широко розплющені очі на всю дивилися на мої маніпуляції.

- Потім повісь рушник - розгублено промовила вона, кладучи рушник поруч зі мною на пральну машинку і задкуючи продовжуючи дивитися на мене стала виходити проститутки киев выезд на дом з ванної. Коли за мамою зачинилися двері, я почав кінчати, сперма вихлюпувалася з члена гнана всіма пережитими мною враженнями. Прийшовши до тями, я повернув мамині трусики в машинку і повісивши рушник пішов до себе в кімнату.

На завтра була субота, ні в школу, ні на роботу було не треба, тому я розумів, що поки в нашому шоу буде перерва. Я встав біля десяти і пішов снідати. Коли я вже доїдав, на кухні здалася прокинулася мама.

- А рання пташка - посміхнулася проститутки киев 250 вона мені - а мамі сніданок приготувати - вона з докором, правда награною похитала головою.

- Ой, мам, я зараз - я підірвався зі свого місця.

- Ні, ні, все вже пізно - промовила мама - будеш сьогодні покараний - мама говорила жартівливо, але я прекрасно зрозумів, що таким чином вона позбавляє мене вечірнього візиту. Чорт, схоже образилася - подумав я - тепер все, гаплик.

Увечері і правда мама зайшла до мене в кімнату в халаті.

- Мам, проститутки 18 лет киев що ти хочеш завтра поснідати - я спробував повернути ситуацію в свої руки. Мама весело заусміхалася - ну я не знаю ... - вона манірно надула губки - а що це ми такі попереджувальні. Я розумів, що це провокація і не міг придумати гідної відмовки, тому вирішив сказати правду - тому що мені не подобається, що ти ходиш в халатику - одним духом випалив я.

Я застиг. Мені здалося мама не сильно здивувалася моєму відповіді.

- А що ж тобі подобається - томно запитала проститутки киев выезд на дом вона.

- То як зазвичай - пробурчав я. Мама посміхнулася - так це вже називається зазвичай - вона розсміялася - ох як швидко звикають до хорошого - вона попсувала мене по волоссю - Максимка, Максимка - вона обняла мене обома руками - вередник мій. Я теж притулився до мами, обвивши її руками навколо талії.

- Як завжди - хмикнула мама, моя фраза продовжувала її веселити.

- Буде тобі завтра як завжди - все також весело вона усунула мене від себе - проститутки киев 250 а сьогодні ти покараний.

- І ще Максимка - мама обернулася на виході - не треба підлабузнюватися, будь собою.

І таким чином всю неділю я провів в нестерпному, але приємному очікуванні вечора. Мама помічала моє нетерпіння і тихо раділа, я ловив на собі її сміхотливі погляди. Вже не знаю, як я досидів до вечері, поївши я зібрався йти митися.

- Вже весь замучився бідненький - мама підійшла до мене - так не терпиться. Я зам'явся, але, згадавши все минуле, проститутки 18 лет киев вирішив бути чесним - так, не терпиться. Мені здалося, що моя відповідь сподобався мамі - і що, не зможеш ще пару годин потерпіти. Я зібрався з силами - зможу звичайно - чесно відповів я.

- Відповідь гідний чоловіки - мама з гордістю поцілувала мене в щоку - молодець Максим. Задоволений тим, що зміг не розчарувати маму я відправився у ванну.

Після мене настала мамина чергу митися.

- Мам, твоя черга - прокричав я, виходячи з ванної.

Через проститутки киев выезд на дом хвилину я почув, як мама пройшла у ванну, а я як завжди сів за комп'ютер. Мої думки поглинулися інтернетом, і я не помітив, як мама увійшла в мою кімнату, останнім часом я сильно розслабився на цей рахунок і тому не сильно шифрувався.

- Так так - почув я мамин голос над самим вухом. Я вмить завмер, з однією рукою в штанях, а другий на мишці гарячково намагається згорнути віконця інтернету.

- Ну чого я там не бачила - розсміялася мама - сам же мені і показував. проститутки киев 250 Я припинив спроби згорнути вікна і обернувся до мами. Мама посміхнулася, я завмер. На мамі було два рушники, одне тюрбаном було накручено на голові, друге обгорнуте навколо тіла. Перше мене не сильно цікавило, а от друге ... зверху рушник прикривало мамині груди на половину, знизу було вище стегон, напевно, теж на половину, в принципі мама була вкрита, але в усьому протягав такий еротизм, що мене прямо затрясло. Мама бачила мою реакцію і її вона схоже радувала - ну ладно проститутки 18 лет киев піду переодягатися - весело промовила вона.

І ось настав довгоочікуваний момент, мама постукала до мене.

- Заходь мам - відповів я на стук, навіть не спромігшись згорнути віконця на комп'ютері. Увійшла мама, вона відразу зазначила що я навіть не спробував прикрити вікна - зовсім сором втратив - жартівливо прокоментувала вона.

- Так ти сама кажеш, що все бачила - відпарирував я, розглядаючи маму. На ній був бюстгальтер і як мені здалося стринги. Мама, проститутки киев выезд на дом бачачи мій інтерес крутонула навколо себе демонструючи мені свої голенькі сідниці.

- Час безглуздих трусів пройшло - радісно вигукнув я.

- Вони не дурні - заспорила мама.

- Безглузді, дурні - промовив я трохи відсуваючи в бік щоб не затуляти вебкамеру. Мама вірно розпізнала мій маневр, але ніяк не відреагувала, чому я дуже зрадів. Радувало ще й те, що мама прийшла в ліфчику, а не повернула назад футболку.

- Ну що ж малюк, на добраніч - промовила проститутки киев 250 вона, збираючись йти.

- А поцілувати на ніч - роблено жалібно пискнув я.

- Ну добре - мама нахилилася до мене і поцілувала в щоку - ех, хоч би встав - промовила вона розпрямляючись. Я нерішуче встав, намагаючись згорбився так, щоб стирчить пеніс не сильно випирають зі штанів.

- Ой ну згорбився весь, думаєш мама не помітить - вона тицьнула пальчиком в усі одно випирає бугор, мій член моментально відреагував на це дотик дернувшісь вгору. Мама проститутки 18 лет киев захихотіла, схоже настільки явна реакція її потішила.

- Все, на добраніч - промовила вона, знову збираючись йти.

- Я що, даремно вставав - пробурмотів я з удаваним невдоволенням.

- Ну прости - мама трохи винувато чмокнула мене знову в щоку. Трохи присунувшись до неї, я ненавмисно тицьнув її стегно своїм членом. Почервонівши ...                                         Читати далі