—Пенис самца стрекозы имеет форму лопаты и способен “выгрести“ семя другого самца.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева 40, фея. частина 1, проститутки киев теремки.

- Максим, а скажи, але тільки чесно - промуркотала вона. Я весь напружився.

- А камера зараз працює - все таким же муркоче голосом запитала вона, не поспішаючи і демонстративно переступаючи з ноги на ногу, змушуючи свої булки легенько захитався.

- А - протягнула вона, практично торкаючись губами мого вуха. Я гарячково міркував, що мені відповісти, якої відповіді від мене чекає мама. Вона тим часом лукаво посміхаючись, продовжувала крутити попою. Чорт, я не проститутки киева 40 знав, що відповісти, я червоніючи подивився на неї, намагаючись знайти відповідь або підказку на її обличчі. Але вона лише з посмішкою дивилася на мене, чекаючи моєї відповіді. В результаті вирішивши, що правда це не завжди погано, і що лукавити в даній ситуації не варто, я, зважившись, сказав - так мам, працює. Крадькома кинувши погляд на маму, я побачив, що моя відповідь виявився вірним.

- Я рада що ти чесний зі мною - промовила мама.

- Правда ще й до біса проститутки киев теремки винахідливий - хмикнула вона розпрямляючись.

- Я не хотів тебе злякати як вчора - промовив я, розуміючи що правда зараз це мій козир.

- Так, вчора я злякалася від несподіванки, захихотіла мама - правда я і зараз боюся - додала вона.

- Чого, мама - з непідробним подивом запитав я.

- Чого - хмикнула вона - того що подібна запис - вона махнула рукою в бік камери - потрапить куди-небудь.

- Що ти матуся - вигукнув я - куди вона може проститутки киева 400гр потрапити - я це нікому ніколи не покажу, це тільки для мене - гарячність і щирість моїх вигуків схоже заспокоїли маму.

- Чи обіцяєш - запитала мама - присягаєшся.

- Клянуся, клянусь, клянусь - заторохтів я.

- Гаразд, добре, вірю - промовила мама - лягай спати, винахідник - вона попсувала мене по волоссю. І вона неквапливою ходою виляючи стегнами попрямувала до дверей.

- Солодких снів - промовила вона від дверей, супроводжуючи це повітряним проститутки киева 40 поцілунком.

На наступний вечір мама зайшла до мене в кімнату і на моє розчарування на ній були звичайні труси, що закривають всю попу, та й спереду трикутник трусів був набагато більше і ширше ніж на стрінгах. Я здивовано і розчаровано дивився на маму. Вона перехопила мій погляд - до хорошого швидко звикаєш - трохи винувато промовила вона - але Максим - вона зробила паузу - кілька днів буде так - сказавши це вона вичікувально на мене подивилася. Тут тільки до мене дійшло, проститутки киев теремки що, напевно, у мами почалися місячні.

- Я сподіваюся це ніяк не вплине - мама запнулася на півслові, підходячи ближче до мене і кладучи руку мені на плече - вона лише кивком голови вказала на будильник. Опа, мама виторговує собі прощення, в принципі за те в чому навіть і не винна! Ну коли так, треба цим користуватися. Я скорчив незадоволену гримаску.

- Але це тільки кілька днів - запобігливо промовила мама, ніжно погладжуючи мене по плечу. Я продовжував проститутки киева 400гр роблено дутися, гарячково міркуючи, що ж мені можна спробувати виторгувати за свою лояльність. Ідея прийшла сама собою.

- Знизу прибуло, зверху вибуло - пробурчав я, намагаючись не дивитися на маму.

- А - мама невизначено зітхнула, я кинув швидкий погляд на неї, вона схоже щось гарячково міркувала, радячись сама з собою. Я ж тим часом відвернувся назад до комп'ютера і демонстративно викликавши згорнуте віконце вебкамери, натиснув кнопку закрити, тим самим проститутки киева 40 зупиняючи запис. Мама простежила за моїми діями і нічого не сказавши вийшла з кімнати.

Я залишився в поплутаних почуттях, було не зрозуміло, ми посварилися, вона погодилася або що. Я сидів і думав, що ж буде, не перегнув я палицю ... мої роздуми перервалися з поверненням в кімнату мами. Задоволена либа сама собою розтягла мою особу, мама повернулася в ліфчику і трусах. Її пухкі кулі були укладені в щільні з мереживами чашечки ліфчика, піднесена груди виробляла шалене проститутки киев теремки враження, пишні циці тремтять при найменшому маминому русі, улоговинка між ними так і манила мій погляд. Мама зніяковіло посміхнулася - сподіваюся така компенсація достатня. Я спочатку не міг відповісти, лише заворожено витріщався на мамин бюст. Трохи відійшовши від першого враження, я задоволено кивнув і відразу ж кинувся включати камеру. Мама збентежилася ще більше, вона інстинктивно смикнула руками як би намагаючись прикритися, але утрималася і з легкою посмішкою і все більш проститутки киева 400гр розпливається рум'янцем продовжувала спостерігати за моїми діями.

Включивши запис, я знову повернувся до мами - так, компенсація достатня - промовив я.

- Ну тоді добраніч синочок - мама нахилилася щоб поцілувати мене, при цьому її циці відвисли вниз, і я практично уткнувся носом в улоговинку між ними.

- Приємних тобі снів - мама трохи затрималася в нахилі, вона не могла не відчувати мого сопіння прямо на свої циці - і тобі матуся - промовив я і проститутки киева 40 зважившись трохи хитнув головою вниз. Мій ніс уткнувся в м'якеньку податливу плоть, і я тут же відсмикнув голову.

- Спи синочку - мама попсувала мене по волоссю, спи - вона провела пальчиком по моєму носі - спи буратінка. І вийшла з кімнати.

Вранці прокинувшись раніше будильника, я вирішив не вставати, а трішечки подрочить собі. Захопившись цим заняттям, я пропустив час вставання і в кімнату прийшла мама щоб мене підняти.

- Максим, вставай давай - проститутки киев теремки промовила вона, бачачи, що я вже не сплю.

- Давай, піднімайся - вона ривком стягнула з мене ковдру. За секунду до цього я сховав пеніс назад в труси, але він продовжував стирчати і дуже помітно настовбурчується мої труси.

- Ой - мама зніяковіло прикрила рот долонькою, продовжуючи в іншій руці утримувати край ковдри. Я зніяковіло спробував прикрити пах руками.

- Я не вчасно - мама трохи відступила назад, правда продовжуючи дивитися на мене - приходь проститутки киева 400гр на кухню - нарешті промовила вона і віддала мені ковдру. Я швиденько прикрився і зніяковіло сидів на ліжку.

Яке як уняв ерекцію і натягнувши треники і футболку я з'явився на кухні.

- Снідай буратіно - весело промовила мама.

- Чому буратіно - нерозумно поставив я питання.

- Тому що ніс довгий - мама хитро подивилася на мене. Мабуть це про вчорашнє - промайнуло у мене в голові, я почервонів.

- І не тільки ніс - додала мама, чому я зовсім проститутки киева 40 став яскраво-червоний.

- Ти не турбуйся - додала вона - ви ж мужики такі, весь час міряє - вона заусміхалася.

- А у мене правда довгий - червоніючи запитав я.

- Ну як тобі сказати - відповіла мама - дивлячись з чим порівнювати, але думаю для твого віку досить довгий - договорила вона. Бачачи задоволення від її слів на моєму обличчі, вона попсувала мене по щоці - тільки не пишайся сильно, буратіно.

- Не буду - зніяковіло опустив очі я. проститутки киев теремки Ось так ось в напівжартівливої манері ми з мамою обговорили розмір мого пеніса.

Увечері мама зайшла до мене в ліфчику і трусиках.

- Що робить мій буратіно - поцікавилася вона.

- Ну як тобі сказати - посміхнувся я.

- Зрозуміло, як завжди розглядає баб - мама відповіла мені посмішкою.

- І не тільки - я підтримав її жартівливий півтон.

- А що ще?

- Чоловіків теж - відповів я, відкриваючи мамі віконце з порногалеріямі. проститутки киева 400гр

- Сподіваюся тут все правильного характеру - промовила мама, схиляючись до монітора.

- Так матуся - я здивувався терміну «правильного», мама спокійно приймала моє захоплення порнографією - блакитних тут немає.

- Це добре - відповіла вона, продовжуючи розглядати зображення на моніторі.

- А що тобі найбільше подобається дивитися - поцікавилася мама. Я зам'явся - Нууу.

- Скажи мені, я дуже хочу зрозуміти, що тебе так в цьому привертає проститутки киева 40 - договорила мама.

- Я краще тобі покажу - прошепотів я - добре.

- Ну давай так - погодилася мама.

- Я тоді підготую і покличу тебе - попросив я маму.

- Добре, буду чекати у себе - мама посміхнувшись попрямувала з кімнати.

Я гарячково став підбирати матеріал по найбільш хвилюючою мене темі, сексу підлітків з дорослими жінками. Набравши достатню кількість фотографій і розмістивши їх в одній папці, ...