—Морские свинки, как и люди, практикуют групповой секс.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева по ценам и возрасту, без комплексів. частина 2, проститутки 150 дешевые киев.

сплеск емоцій і новий зойк. Такого сильного кайфу я за все своє життя не відчувала. І це все за якусь хвилину. Я звичайно фантазувала, що отримаю з Артемом насолоду, але такого і припустити не могла. За цю хвилину задоволення, під час якої злітала в космос і з працею поверталася назад, я готова була догоджати його, скільки він захоче і як захоче.

- Синку, у тебе дівчина є?
 - Ні.
 - Дозволь дізнатися, чому?
 - Просто мені найбільше подобаєшся ти, а вони проститутки киева по ценам и возрасту так собі.
 - Ну ну. Це тобі не попалася така, що закрутить тобі мізки. Та й на мене, як сексуального партнера, не коштує покладати надії. Тобі потрібні молоденькі, красиві дівчата, а не старі баби на зразок мене. Наприклад, такі як Оксанка. Вона хоч і дуже схожа на мене, але набагато красивіше, ніж я в її віці. Ти з нею не сварися, а попроси познайомити зі своїми подружками.
 - Мам, Ксюха мене ненавидить і вічно мені паскудить. Не хочу я її про щось просити.
проститутки 150 дешевые киев /> - Добре. Ні так ні. Синочку, але ти зрозумій те, що не тільки тобі дівчина повинна принести задоволення, але в першу чергу ти їй. І якщо у тебе це буде виходити, то вона зробить для тебе навіть те, що не вміє.
 - Це що? Вилизати їй пизду? ФУП!

- Не без цього звичайно, але раздраконілі її можна і по іншому, та так, що вона сама на тебе буде кидатися.
 - Так навчи.
 - Із задоволенням. Для початку поцілуй мене.
 Почався лікнеп. Я пояснювала проститутки киева с волосатыми лобками Артему, як вести себе з дівчатами, що і як робити, і він відразу ж практично застосовував це все на мені. Скільки разів я скінчила - хоч греблю гати. Але і у нього вставав дуже швидко знову і знову. Ось що значить молодь! В юності чоловік міг мене кілька разів поиметь за ніч, так що я могла 4-5 разів кінчити. Але з сином я втратила рахунок оргазмів.

Побачивши, що він начебто втомився, я стала над ним, розставивши свої ніжки на ширину плечей. Артем одразу ж прикипів проститутки киева по ценам и возрасту очима мені між ніг. Пальчиками розтягла губки. У нього навіть щелепа відвисла від подиву і бажання розглянути мою печерку детально. Але сутінковий світло від свічок не дозволяв розглянути досконально. Його член піднісся, націлившись в мене, як ракета. Я ж продовжувала його піддражнювати, повільно присідаючи. Хоча самої в цей час хотілося, щоб ця ракета різко встромилася мене на всю глибину. Коли головка торкнулася входу в печеру, між нами начебто іскра проскочила, бо обидва сіпнулися, проститутки 150 дешевые киев як від удару електричного струму. Продовжуючи присідати, відчувала, як член м'яко розсовує стінки, наповнює мене. Я вже майже сиділа на корточках, але не втримала рівновагу, хитнулася і всією вагою насадила на цю величезну щоглу.

В ту ж мить мене пронизала сильний біль, викликавши у мене несамовитий крик. Хоча син напевно і сильного уваги не звернув. Можливо, він вважав, що я закричала від кайфу. У такому положенні член Артема не просто дістав до матки, а проститутки киева с волосатыми лобками як мені здалося, що він мене проткнув наскрізь і дістав до шлунка. «Ну, це вже занадто» - промайнуло у мене в голові і, я швидко посунула свої ніжки назад. Тепер я спиралася на коліна і ця дубина не проникала так глибоко. Але все одно довго я не могла протриматися, а закінчувала раз по раз, поки син забивав свій член в мене знизу. І весь цей час він уважно спостерігав, як його хуй то ховається в моїй пиздой, то майже повністю показується. Зупинивши на деякий час цю стрибка, я проститутки киева по ценам и возрасту на х * ю розгорнулася до Артема спиною і знову продовжили. У цьому положенні йому відкривалася трохи інша картина. Я була впевнена, що він дуже уважно спостерігає, як його хуй то повністю зникає в мені, то знову з'являється. Але і в такому положенні син все ніяк не міг закінчити. Раптом він зупинився.

- Мам, а можна мені ...?
 Я зрозуміла, що він хоче роздрукувати мою попку.
 - Звичайно, синку. Тобі сьогодні можна все.
 Поки пояснювала йому про всі проститутки 150 дешевые киев нюанси анального виду сексу, сама готувала свою попку до першого проникненню. Намочивши пальці в щілинку, я повільно ввела один пальчик і посувають їм, потім другий. На жаль кайфу ніякого не відчула, але з'явилося відчуття, що мені хочеться за великим. Коли ж порахувала, що готова, підвелася, так що член повністю вискочив з піхви, приставила його до сфінктера і почала повільно опускатися. Тиск збільшувалася, але головка ніяк не входила, хоча я і намагалася не напружуватися, проститутки киева с волосатыми лобками було дуже боляче. Навіть коли головка члена протиснулася всередину, біль не проходила. Артем почав рухатися, а я терпіла і намагалася не показати, що мені боляче. Ні про яке кайф і мови не могло бути. Але з огляду на те, що Артем уже був на межі, ці муки швидко закінчилися, т. К. Він закінчив.

- Ну, ось синок, ти перший спробував мене в попку.
 - Мам, невже ти ще жодного разу в попку не пробувала?
 - Неа. Батько гидував, та й я не горіла бажанням.
 - проститутки киева по ценам и возрасту Якщо чесно, то мені більше сподобалося тебе в пиз ... (він зам'явся, соромлячись лайнутися при мені).
 - Я зрозуміла. Головне, що ти спробував, набув досвіду. А інше неважливо. До речі ти бачиш, що вже світає. Я не наполягаю, але пропоную в душ.
 - Мамулечка, ти у мене найкраща. Пішли. Величезне тобі спасибі за такий чудовий подарунок. А за науку окрема подяка. Хотілося б віддячити тобі пізніше.
 - Ох ти і хитрун! Гаразд, подивимося на твою поведінку, - хоча проститутки 150 дешевые киев самій подумалося, що після сьогоднішньої ночі я вже не зможу встояти і наставлю синові свою Пісюха беззаперечно.

На наступний вечір, вручивши синові подарунок на день народження, ми втрьох (я, Артем і Оксана) скромненько посиділи і розійшлися спати. Хоча спати не хотілося, тим більше що завтра у мене позаплановий вихідний. Можна буде вранці відправити Артема з Оксанкою на навчання і потім ще подрімати. Лише після цього зайнятися домашніми справами. Як і планувала проститутки киева с волосатыми лобками вранці діти пішли на заняття, а я ще годинку подрімати, потім зробила прибирання в будинку і почала готувати на кухні. Поки діти прийдуть з пар, у мене вже буде все готово.

* * * * * * * * * * * * * * * *

Після бурхливої ночі, влаштованої моєї улюбленої мамусю, я ледве піднявся. А на парах взагалі відсипався, чим викликав відверті підколи одногрупників. Я сильно не заперечував, навпаки підтримував ідею, що ні виспався, бо трахался всю ніч. Природно все сприймали проститутки киева по ценам и возрасту це як жарт. Але під час перерви до мене підсіла одногрупниця і цілком серйозно запитала
 - Тема, то що ти цілу ніч кого то там мав, я так розумію жарт. Тому колись, чому не виспався.
 Раптом мені згадався нічний лікнеп по охмуріванію подружок. До кінця перерви Світла не пішла на своє місце, а залишилася біля мене. Перед останньою парою ми усамітнилися в одному затишному містечку (затишне воно було тому, що туди хлопці приводили телиць трахать). Світла допомогла проститутки 150 дешевые киев одягнути презик і нагнулася, наставивши мені свою дупу. Уже 20 хвилин перерви закінчувалося, а я все ніяк не міг закінчити. Коли ж нарешті вдалося розрядитися, то мені довелося підхопити Свєту, знесилену і вона зависла на моїх руках і на опадають хую.

- Ну, Тема! Не очікувала від тебе такого. Сексуальний гігант! Я буквально обкончал.
 Обсмикнувши задертою спідницю, вона побігла на останню пару. Залетіли один за одним перед преподом. Погляди всієї аудиторії проститутки киева с волосатыми лобками були прикуті до нас. Майже всі здогадувалися, де ми були і що робили. Тому всі дивилися на нас із заздрістю. Хлопцям хотілося опинитися на моєму місці, ну а дівчатам звичайно на місці Свєти. Але як тільки продзвенів дзвінок, я негайно ретирувався. Втома брала своє. Я намагався швидше потрапити додому і відпочити.

Тільки встиг переступити поріг, як відразу з'явилася Ксюха.
 - Оооо, іменіннічек завітав. Тімон, прости, що вранці не змогла привітати.
 - Так, проститутки киева по ценам и возрасту дрібниці.
 - Так! Де наші вуха? - Вона стала навшпиньки, намагаючись дотягтися до моїх вух. При цьому їй довелося притулитися до мене, і я відчув, як її сосочки вперлися в мої груди. Член зрадницьки почав підніматися, роблячи в брюках намет. Відсунутися не було можливості. Було б таке враження, що я тікаю. Член уперся ...                                         Читати далі