—Каждый день 200 миллионов пар по всему миру занимаются любовью. Это 2000 пар в любой момент времени.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

самые дорогие проститутки киева, оля-оленька. закінчення, м золотые ворота проститутки в киеве.

Ось уже три дні Юрій жив на автоматі: ходив на роботу, приходив додому, щось їв, що пив, про щось розмовляв з донькою, спав, а з ранку все по новій. Новина від нього пішла дружина вибила його з колії, зім'яла і викинула кудись на узбіччя. Він віддавав собі звіт в тому, що і раніше підозрював дружину в зрадах, та й сам не без гріха, не упускав можливості прісунуть кому-небудь з обопільної згоди, але все це було якось не по серйозному на тлі прожитих разом 19 років. Вони любили самые дорогие проститутки киева один одного, їм було добре і комфортно разом, і куди це поділося у дружини, Юрій не знав. А тут ще так з Ольгою вийшло. Юра не звинувачував себе, розуміючи, що відмов він доньці, накричиться на неї і все, душевна травма дитині забезпечена: і ненависть до батька, і траханье невідомо з ким і невідомо де. А тут все - таки досвідчений, рідний чоловік, який і підкаже, і покаже, і заспокоїть, коли треба.

Ольга перенесла цю новину легше, в останні роки її відносини з матір'ю м золотые ворота проститутки в киеве залишали бажати кращого. Мати могла накричати без причини, а то і грюкнути боляче по дупі, ось донечка і тягнулася до батька в якому завжди бачила свій захист і опору. Юра останнім часом почав замислюватися, наскільки далеко зайдуть його відносини з Оленькою, тому що в ньому раптово прокинулося глибоке почуття до неї, напевно, навіть любов не як до своєї кровиночки, а як до жінки, хоча і дуже молодий. Але розібратися в цьому він поки не міг. Від думок відвернула Ольга: проститутки киева з 2 розміром p>

- Папа, потрібно поговорити!

- Про що?

- Чи не прикидайся, сам прекрасно знаєш. Я не можу спокійно дивитися на те, як кохана людина замкнувся в собі, ходить по кімнатах, як сновида, весь час про щось страждає. Батько! Потрібно змиритися з тим, що мами немає, і не буде більше. У цьому немає ні краплі твоєї вини. Потрібно називати речі своїми іменами. Мама змінювала тобі і, врешті-решт пішов не до великої любові, а до грошей. Ми залишилися удвох і потрібно самые дорогие проститутки киева вирішити, як бути далі, як будувати своє життя. Всього того, що сталося між нами, хотіла я, себе можеш не звинувачувати. Пропоную вести себе так, як ніби нічого не сталося. У школі я скажу, що мама поїхала надовго в загранку, на роботу, ти теж щось придумаєш. І ще знай, що я люблю тебе більше життя і завжди-завжди буду з тобою.

Ольга схлипнула, і раптом розридалася ридма, сховавши обличчя в долоні, здригаючись плечима.

- Оленька, дочка, що з тобою, дурненька? м золотые ворота проститутки в киеве - Юрій обняв дочку і, як маленьку, гладив по голові. - Заспокойся, я теж тебе люблю дуже-дуже. Добре, що не будемо побиватися, коли так вийшло, бог нашій мамі суддя, а нам потрібно зрозуміти, як жити далі, без неї. Квартира у нас є, робота теж, тобі вчитися всього рік залишився, так що все нормально, не плач.

Ольга витерла сльози.

- І ще ти зі мною не був уже чотири дні.

Юра зрозумів натяк, повалив дочку на диван і почав лоскотати і тискати. проститутки киева з 2 розміром Та залилася веселим сміхом, перевернула батька, осідлала його і, підвівшись, швидко скинула з себе трусики. Юрій плавно поклав її на спину, розвів ніжки, впав губами на цей сочиться соками шматочок плоті, смоктав його, лизав, покусував, Ольга верещала, закусивши подушку. Він подався вперед, запечатав доччині губи своїми і з усією силою, з усією швидкістю увійшов до неї глибоко і відразу. Оленька замотала головою, застогнала в голос і почала несамовито йому підмахувати. Вони вирішили самые дорогие проститутки киева випробувати цей біль, цю ні з чим незрівнянну жорстку еблю, коли партнери гвалтують один одного. Тіла билися в унісон, мокрі звуки, чавкання великого хуя в мокрій пізденке, стогони, переривчастий подих, якісь слова про любов, про швидкість і глибину проникнення і, як результат - потужна розрядка одночасно б'ються в оргазмі тел і запах, запах порочної любові .

Коли Юрій відчув, що починає кінчати, він хотів витягти свою палицю з щільного полону, але Ольга, схопивши м золотые ворота проститутки в киеве його за сідниці, щільно притиснула до себе, і вся сперма, до останньої краплі вилилася в гаряче піхву. Коли ж хуй все-таки виявився зовні, очам батька постало незабутнє видовище: дочка лежала широко розкинувши ноги, і з дірочки поштовхами, синхронно зі скороченнями б'ється в оргазмі тіла, випливала біла, густа рідина. Голова ще щось міркувала, і Юрій, швидко схопивши Ольгу на руки, поніс її в душ. Він вимивав свої соки, глибоко проникаючи пальцями всередину пізди, поки проститутки киева з 2 розміром там не стало чисто. За час цього підмивання Ольга примудрилася ще раз кінчити і, обмякнув, впасти на батька. Він відніс її в ліжко, накрив простирадлом і ліг поруч. Дочка відкрила очі:

- Таточку, що це було?

- Восторг.

- Це точно. У мене до цих пір тіло літає десь у хмарах.

- Ти навіщо мені не дала закінчити на животик?

- Я хотіла відчути це в собі.

- А як же мої уроки про зачаття?!

Ольга промовчала. Юрій поцілував самые дорогие проститутки киева її в скроню:

- Все, кошеня, давай спати, добраніч.

Через три дні зателефонувала дружина і сказала, що вона залишається в Греції, де у нового чоловіка є будинок на березі моря, що ніяких майнових претензій вона не має, навіть навпаки. Вона надиктувала Юрію шифр від сейфа в своєму кабінеті, сказала, щоб забрав гроші - це їм з дочкою. Юру на оптовому складі все знали, і в кабінет дружини він увійшов безперешкодно. Грошей було багато, і частина з них була запущена м золотые ворота проститутки в киеве в будівельний бізнес. Ольга вчилася на «відмінно», щоб після школи вступити до будівельного інституту і піти по стопах батька. Відносини «дочка - дружина - коханка» процвітали, приносячи обом радість і щастя.

Щоденник Ольги.

Вчора на антресолях випадково виявила свій щоденник п'ятнадцятирічної давності. Чесно кажучи, за ці роки я забула про його існування, але знайшла, прочитала, і спогади нахлинули з новою силою, дроблячи душу на дрібні шматочки. Ми з проститутки киева з 2 розміром татом прожили щасливих десять років. Я закінчила, як і хотіла, будівельний інститут, але вже з другого курсу татко став вводити мене в курс справ своєї фірми. Вона розрослася, з'явилися філії, і грошові потоки збільшилися багаторазово. Папа побудував величезний будинок з садом, галявиною і басейном, в якому жили тільки він і я. За весь цей час я навіть не подивилася в сторону інших чоловіків, я любила татка безмірно, і він відповів мені взаємністю. Після закінчення з відзнакою самые дорогие проститутки киева інституту, тато ввів мене в раду директорів фірми, переписавши на моє ім'я більшу частину акцій. Фактично я була господинею, практично всім заправляв тато.

Він взяв собі нового молодого заступника Вадима, червонодипломника будівельної академії. Той почав був підбивати до мене клинці, але після відвертої розмови, де я його запевнила, що мене цікавить поки тільки навчання і робота, відстав. Хоча тато часто говорив, якщо зберуся заміж, кращого хлопця годі й шукати. Я м золотые ворота проститутки в киеве страшно сердилася, сварилася, але все сварки з татком закінчувалися в ліжку, і тема швидко забувалася. еротичні оповідання У сексуальному плані з татом теж було все супер: кожен з нас був у захваті від свого партнера, тим більше, що за ці роки ми пізнали один одного досконально і в духовному, і у фізичному плані. В *** року я виконала свою дитячу мрію. Обдуривши тата щодо безпечних днів, я тиждень приймала рідну сперму в сої жадібне піхву і завагітніла. Ми обидва боялися, що проститутки киева з 2 розміром це буде дитина інцесту - слаборозвинений і з патологіями, але народився прекрасний карапуз, і я назвала його Юрою, здогадайтеся, в честь кого.

Юрій Юрійович підростав, ми ж з татком були такі щасливі, що навіть страшно ставало, як би не наврочити. Наврочили! Навесні *** року, коли Юркові виконувалося 5 років, тато повертався з філії в Нижньому Новгороді. Їхав вночі, щоб встигнути до онука - синові на день народження, йшов дощ, на узбіччі стояв КАМАЗ-фура з вимкненими самые дорогие проститутки киева габаритами, і тато на величезній швидкості влетів в нього. Тієї ночі я погано спала, а о 3 годині прокинулася, як від поштовху, вся в холодному поту, не розуміючи, чи то сон поганий наснився, чи то ще що. Як потім сказали в ДАІ, аварія сталася рівно в 03-00. Я не пам'ятаю похорону, я не пам'ятаю півроку життя після смерті тата, я була мертвою. Я хотіла покінчити з життям, на кой вона мені без улюбленого, але тільки маленький Юрій Юрійович не дав цього зробити. Щомісяця ми з м золотые ворота проститутки в киеве ним приходимо на могилу татка, приносимо квіти і мовчимо, кожен про своє.

Поки я була в прострації, фірмою керував Вадим. Я згадала татові слова і на пропозицію руки і серця відповіла згодою. У нас не було гучної весілля, у нас не було спочатку нормального сексу з мого боку, одне вдавання. Я закривала очі і уявляла, що це татусь проникає в мене, гладить і цілує мене, і сльози душили, і всередині було порожньо і холодно. Але час лікує. Я зараз крута і дуже багата бізнес проститутки киева з 2 розміром - леді, ціла будівельна індустрія працює на мене. У мене дочка і син, як дві краплі води схожий на мого і, звичайно, свого тата. Мені іноді стає страшно, до чого разючу подібність. Я покладу цей щоденник назад на антресоль, і коли-небудь мій син знайде його і прочитає. Чи буде він засуджувати матір? Не знаю. Але в одному я впевнена, що за допомогою цієї зошити донесу до нього історію величезної і порочної любові, історію болю і радості, історію дівчинки Олі-Оленки так сильно самые дорогие проститутки киева любила свого батька. Не судіть - і не судимі будете.