—В Нидерландах ещё в 1980-х годах открыли специальные автостоянки, где можно арендовать уединённое место для удовлетворения своих сексуальных потребностей.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев на дом 300, ласкаве море. частина 4, проститутки м киев.

Але Христину важко було привести в замішання.

- Що ж, ти маєш рацію, я б не відмовилася з ним переспати. І взагалі, було б здорово спокусити молодят!

- Я з тобою повністю згоден. Вони можуть скласти непогану компанію. Якщо тільки не будуть надто боязкими в ліжку.

- Я думаю, ми зуміємо їх розворушити! - Захихотіла Христина.

Через зеленій огорожі, яка відділяла їх ділянку від сусідів, почулися дитячі голоси. Девід посміхнувся і відставив проститутки киев на дом 300 келих.

В його пам'яті спливла пікантна ситуація, що сталася з ними напередодні.

У той день пристрасть наздогнала їх з Христиною прямо в саду. Девід, побачивши, як дружина легковажно нагнулася над кущем жасмину, заманливо блиснувши трусиками, не втримавшись, взяв її прямо тут, на галявині.

Задерши коротеньку спідницю, він прилаштувався позаду Христини, швидкими, жадібними рухами проникаючи в її гаряче тіло, не думаючи ні про що, крім задоволення проститутки м киев похоті.

Огорожа з витких рослин, як він думав, надійно вкривала їх від нескромних поглядів сусідів, але як виявилося, помилявся.

У самий розпал їх безсоромного злягання, Девід почув шепіт і приглушене хихотіння, що доносяться з-за кущів.

- Здається, за нами підглядають. - Уповільнивши руху, пошепки сказав він.

- А, це дівчатка Кларків. Цікаві сестрички. - Прислухавшись, шепнула йому Христина.

- Ось засранку! - Беззлобно буркнув Девід, форумы про проституток киева - Це все - сучасне виховання! Невже батьки їм не пояснювали, що підглядати недобре?

- Тебе це бентежить?

- Нітрохи! Ти прекрасно знаєш, що мені подобається трахать тебе при глядачах!

- Чудово! Тоді не відволікайся, дорогий! Я збираюся закінчити!

Девід і сам любив бути в ролі спостерігача, і прекрасно розумів, яку збудливу картину вони з Христиною зараз представляють. Тому, намагаючись вести себе природно і не озиратися в бік зачаїлися в проститутки киев на дом 300 кущах безстидницею, він з подвоєною пристрастю продовжив ебать дружину.

Він із задоволенням би запросив дівчаток поспостерігати за ними ближче, але побоювався скандалу з боку їх батьків. Сусіди не дуже-то подобалися Девіду. Криклива товстуха міс Кларк і її метушливий очкарик чоловік з вічно пітними долонями, м'яко кажучи, не викликали у нього симпатії. Залишалося тільки дивуватися, як у таких батьків вийшли такі чарівні діти.

Вони самовіддано займалися сексом, проститутки м киев майже фізично відчуваючи на собі їх пильні погляди, приймаючи витончені пози, що б юним спостерігачам було видно всі подробиці злягання.

- Кончі мені на груди, - під кінець попросила Христина, - Думаю, це справить на дівчаток враження!

Девід із задоволенням розрядився на сиськи Христини, ніж, по всій ймовірності, викликав у недосвідчених дівчат бурю захоплення!

Його приємні спогади були перервані несподіваною появою Дейзі.

- А ось і наша форумы про проституток киева донечка! - Посміхнулася Христина.

- Привіт, мам! Привіт, тат! - Дейзі, похитуючи стегнами, йшла до них по гранітної доріжці. Під пахвою вона несла нову, блискучу дошку для серфінгу, слізно випрошених недавно у батьків. Христину, як мати, лякали ці небезпечні експерименти з хвилями, і тільки найнятий Девідом інструктор, і обіцянки Дейзі бути гранично обережною, змогли її хоч якось заспокоїти.

- Привіт, дорога! - Посміхнувся Девід.

Дейзі поставила дошку проститутки киев на дом 300 у розлогого дерева, і зупинилася перед батьками, мружачись на сонце, що заходить. Вид її був більш ніж сексуальний!

Купальник, якщо ці тонкі стрічки, що розходяться від промежини до плечей буквою V, можна було назвати купальником, не тільки не приховував, але навпаки, зухвало підкреслював всю красу стрункого дівочого тіла. Опуклий лобок чітко проглядався крізь напівпрозору тканину, маленькі соски нахабно випирали. Було дивно, як взагалі все це на ній тримається. проститутки м киев

- Ти тільки поглянь на неї! - Ахнула Христина, - Вона ходить по вулиці практично гола!

- А що такого? Такі купальники зараз в моді! - Дейзі повільно повернулася навколо своєї осі. Спина її була майже повністю відкрита, а ниточка, що проходить між її сідницями - взагалі ледь помітна.

Христина похитала головою.

- І в такому вигляді ти гуляєш?

- Сподіваюся, не на громадському пляжі? - Поцікавився Девід, з неприхованим інтересом розглядав форумы про проституток киева дочку.

- Ага!

- Ти повинен втрутитися, Девід! Не вистачало ще, щоб нашу дочку затримали за порушення суспільної моралі!

Христина повернулася до чоловіка, але, помітивши хтивий блиск його очей і, що стала зовсім вже непристойною опуклість на плавках, вона зрозуміла, що сподіватися на його допомогу у вихованні підростаючого покоління сьогодні не доводиться.

- Дурниці! Зараз все так ходять! - Заявила Дейзі, - Ну, а якщо вам не подобається, проститутки киев на дом 300 можу і зняти!

Не встигли Девід з Христиною і оком моргнути, як вона в одну мить позбулася купальника, і гордо випросталася, безсоромно випинаючи сиськи.

- Так краще?

- Маленька розпусниця! - Пробурчав Христина, - Невже тобі ні крапельки не соромно?

- Кому соромно - нехай не дивиться! - Фиркнула Дейзі, - Тим більше, ніхто мене тут не побачить. Не буду ж я соромитися власних батьків?!

Вона повернулася, і, пройшовшись, як модель по проститутки м киев подіуму, пірнула в басейн. Гнучке, засмагле тіло увійшло в воду майже без бризок.

Христина обернулася до чоловіка, який з задумливою посмішкою спостерігав за дочкою.

- Іноді мені здається, що вона ще більш розкута, ніж я!

- А по мені - так ви один одного стоїте! І я вас обох обожнюю! - Девід підморгнув дружині і встав, стягуючи плавки.

- Мабуть, я теж освіжити.

Христина тільки хмикнула, побачивши його повністю збуджений член.

форумы про проституток киева Девід стрибнув у басейн, піднявши хмару бризок, і в два гребка опинився поруч з Дейзі. Схопивши верещали дочка в оберемок, він став тискати і підкидати її, встигаючи при цьому безсоромно мацати. Гра батька з дочкою більше була схожа на любощі, і в якийсь момент вони раптом завмерли, тісно обнявшись.

Дейзі притулилася до батька всім тілом, відчуваючи його збудження. Її тонкі руки обвили шию Девіда, губи знайшли його губи ...

Спостерігаючи за ними, Христина проститутки киев на дом 300 прекрасно розуміла, чим все має закінчитися, і її піхву вже пустило сік, в передчутті сімейної оргії.

Тим часом ласки Девіда ставали все наполегливіше. Події цього дня, наповненого еротичними переживаннями, вимагали логічного завершення. Поведінка дочки, її відверті натяки і загравання, тільки підливали масла у вогонь.

Він підхопив Дейзі попід пахви і одним ривком витягнув з води, посадивши на бортик басейну. Розвівши її ноги в сторони, він рвучко припав до проститутки м киев вологої, привабливою ущелині дочкиной пізди.

- Ох! - Дейзі вигнулась, подавшись передком йому назустріч, і прикрила від задоволення очі.

Девід діяв вміло і напористо.

Злегка лизнувши рожевий анус, він став обсмоктувати її губки, пробираючись між ними мовою, розкриваючи, немов стулки раковини. Потім пальцями розсунув губки і натягнув шкірку над ними вгору, повністю оголивши клітор. Маленький і беззахисний, він так і просив, щоб його приголубили. форумы про проституток киева P>

Девід ніжно поцілував його, і почав легенько посмоктувати, чим викликав тремтіння у всьому тілі дівчини, пальці її ніг згиналися і розгиналися. Полізивая то ніжно, то люто ніжну плоть, засмоктуючи клітор губами і натираючи мовою, він довів Дейзі до межі.

Ще трохи, і оргазм накрив би її з головою, але у Девіда були інші плани.

- А тепер я тебе виебу, кошеня! - Жартівливо прогарчав Девід, вибираючись з води, - Тільки перш дам тобі посмоктати ось цю штуку! проститутки киев на дом 300

Він навис над дочкою, потрясаючи напруженим до межі членом і, присунувся до неї впритул.

- Давай-но, спробуй його на смак!

Перш ніж взяти член батька в рот, Дейзі уважно оглянула його з усіх боків, потрясла, немов переконуючись в його фортеці і пружності, і, нарешті, кілька разів лизнула залупу. Девід нетерпляче ткнувся в її губи, ...                                         Читати далі