—Оргазм у свиней длится 30 минут.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева в годах с большой грудью, моя стара - нова сім'я. частина 1, проститутки киева дешовки.

підбіг Юра і обійняв мене.

- Папа !!! Батько!!! Бачиш який я? Нікому нічого не розповів - на обличчі сина світилося щастя.

- Та ти й в правду партизан - розсміявся тато Вова.

- А у нас ще один сюрприз для тебе тато, якому ти будеш радий - сказав я підморгуючи синові.

- Юрочка ану повернись до дідуся попкою і нахилися - сказав я і поплескав його по сідниці.

Юра слухняно виконав мій наказ, нахилився і спустив шорти. Розвівши в сторони проститутки киева в годах с большой грудью сідниці я показав дідові анальну пробку сина.

- Оооу онучок !!! І в правду здивував. Ось це я розумію подарунок так подарунок. - Здивувався тато Вова.

- Ну раз все всі знають, ми з дівчатками в баньку, а ви тут розважайтеся-сказала дружина і вийшла з дочками з кімнати.

Я ще накотив грам 100 вискаря для хоробрості. Всі роздяглися. Мій кол стояв і в животі зуділо від майбутнього задоволення.

- У нас є певні правила синку, які ти повинен дотримуватися проститутки киева дешовки в будь-якому випадку. Перше, це суто наш сімейний секрет, ніхто крім нашої родини не повинен бути в курсі тут відбувається. Друге, дозволяється всі види сексу, в будь-які доступні дірочки, і з ким завгодно. Третє, ніхто тут нікого не примушує.

- Якщо партнер сам звичайно цього не захоче-знову вліз в розмову дядько Жора.

- Звичайно Жорик все в курсі твоїх уподобань. І так третє, ніхто тут нікого не примушує, всі суто добровільно і за бажанням. Тобі дешевые проститутки киева все зрозуміло синку? - Закінчив батько свій монолог.

- І четверте. Гість повинен дати господареві всі свої дірочки на пробу. Так би мовити членський пропуск отримати. Так що роздягайся племяш і в душ-додав дядько Жора.

Я слухняно кивнув і почав роздягатися. Член був кам'яний, я намилював своє тіло як у душову увійшов мій батько. Не кажучи ні слова він нагнув мене раком і намазав пальці кремом увійшов в мене одним пальцем. Було якесь змішане почуття, болю і задоволення, проститутки киева в годах с большой грудью від дотиків до моєї дівочої попки. Після одного пальця тато засунув в мене відразу 3, і почав водити ними взад перед розсуваючи їх в сторони. Я скрикнув від болю. Папа Вова зупинився і запитав.

- Тобі подобається?

- О000 дааа. Не зупиняйся - відповів я тремтячим голосом.

Папа ще трохи поводив пальцями в моєму анусі, і вийнявши їх з розгону, що не церемонячись, увігнав свій член в мене. Я знову скрикнув, але батько вже не звертав на це ніякої проститутки киева дешовки уваги і просто сильними поштовхами мав мене в зад. Через секунду від анального сексу у мене почала з кінця виливатися струмінь сперми і накочуватися хвиля екстазу, ноги тремтіли, в голові все крутилося. Папа Вова почав прискоряться і я відчув як мої кишки заповнюються ніж то гарячим. Це було шалене почуття, татів ерогірующій член конвульсіровал в мені. Скінчивши повністю він вийняв фалос з мене і показав на підлогу. Я слухняно став перед ним на коліна і почав вилизувати дешевые проститутки киева його опадають член від сперми. Почуття того що я смокчу член свого батька і що він тільки що відірвав мене як сучку знову завело мене. Сося його член я почав дрочити собі.

- Не поспішай Максимка сосочка моя, так швидко накончал, ато потім не зможеш продовжити, від втоми. - Побачивши що я наяривал собі член сказав батько.

Я слухняно прибрав руку від від своєї гідності. Папа Вова відсторонив мене від свого пеніса і ми вийшли з ванної кімнати. У вітальні розгорнулася проститутки киева в годах с большой грудью така картина. Мої хлопчики Юра і Женя лежали в позі 69 а дядя Жора повільно розмашистими рухами попиваючи вискарь мав мого старшенького Женьку в зад. Яйця дяді Жори хлюпали по обличчі Юри і цей факт доставляв дядькові Жорі задоволення.

- натрахалісь голубчики - допиваючи стакан сказав дядько.

- Ну як він тобі Вова? Є потенціал а? - Запитав батька Жора.

- Я думаю що даремно я йому ще в дитинстві не засадив, зад просто супер, тугінькій, незайманий проститутки киева дешовки - відповів тато Вова.

- вже не незайманий - з посмішкою заперечив я.

- Іди до мене племінник, я теж хочу тебе згладить, ато у мого внучька вже разебаная дірка, мого пеніса хочеться чогось свіжіше. - Сказав дядько Жора і похитав своїм членом в різні боки.

- А як же я, дідусь ти що не хочеш зі мною більше трахатись? - Ображено запитав Женя.

- Не мели дурниць онучок, не хотіти ебать таку солодку попку як у тебе може тільки повний дурень. Я дешевые проститутки киева просто хочу спробувати твого тата для порівняння. - Сказав дядько Жора поплескуючи Женю по попі.

Я підійшов до дядька, став на карачки, і почав махати попкою запрошуючи його. Дядько жора розгорнув мене, і сказав щоб я ліг на спину. Я слухняно ліг. Закинувши мої ноги собі на плечі дядя Жора з розмаху загнав свій орган в мене. Я знову закричав, але він навіть не поцікавився щодо моїх відчуттів, просто довбав мій зад зі всієї сили. Член у дядька був набагато більше і довше проститутки киева в годах с большой грудью ніж у мого тата, це відчувалося відразу. Я думав що він мене розірве, але це не зупиняло мене і я люто, зі сльозами на очах підмахував йому. Дядя Жора дбав тільки про своє задоволення це було видно по манері сексу з ним. Я повернув голову і побачив що мій тато посадив свого онука Женьку собі на живіт і мав його насаджуючи повністю на свій орган. А Юра в цей час сидів на підлозі і дрочил собі. Я покликав сина до себе і запропонував зробити мінет на що синок з радістю погодився проститутки киева дешовки і схопившись на мене почав смоктати мені член. Усвідомлення того, що відбувається знову змусило мене обкончатся і я почав виприсківает потоки сперми в ротик свого синочка. Пісюн Юри бовтався біля моєї голови і я недовго думаючи взяв його в рот і заковтнула повністю. Синок замичал від задоволення. Хоч я і не майстер минета але суть процесу знаю, всмоктуючи його глибше собі в горло я відчув що Юра розряджається в мене. Від його сперми я трохи поперхнувся. Юра висунув свій дешевые проститутки киева невеликий пісюнчік з мого рота давши мені відкашлятися дядько в цей час все довбав мій анал і примовляв.

- Дааа племяш. Так моя сучка. Ось так. Як я давно мріяв тебе віддерти-сказав він і почав в мене кінчати.

Мій тато Вова теж розрядився в внучька. Трохи перепочивши ми сіли за стіл, підпилий і поділиться планами на майбутнє. Хлопці ували біля каміна на підлозі і що то обговорювали між собою. На їхніх обличчях було видно захват і не сходила посмішка щастя. проститутки киева в годах с большой грудью Незабаром з лазні повернулися мої дівчатка. На них було накинуто лише один рушник, пахло сексом і вони були дуже задоволені.

- А між собою ви займаєтеся сексом або тільки зі своєю статтю-запитав я батька

- Ніякого толку з тебе не буде, я ж тобі казав згадуй друге правило бовдур. - Постукав мене полбу тато Вова.

- Ми з твоїм татом в основному з онуками розважаємося і між собою. Аж надто подобається нам анал з чоловіками. Хоча і Девіч попки теж підуть проститутки киева дешовки для різноманітності. - Сказав дядько Жора і ляснув мою дружину Світлану по дупі.

- Яночка у нас повністю незаймана, крім ротика звичайно, а ось Оля анальчік спробувала в минулому році. А свої квіточки вони бережуть для слушної нагоди-сказала дружина.

Від почутого у мене знову встав. Ми ще трохи випили і поговорили про майбутній день народження тата Вови який буде завтра. Мої дівчатка сіли до мене на диван з обох сторін і обняли мене. Почуття їх жарких тел п'янило дешевые проститутки киева і заворожувало мене. Нічого не кажучи вони почали пестити мій член. Ніхто не звертав на це ніякої уваги, і про що то весело базікали. Оліни губки обхопили голівку, а Яночка почала смоктати мої яйця. Це було просто чудово. Я не протримався і хвилини і знову скінчив, забризкав їх юні особи спермою. Дівчата захихикали і почали злизувати краплі сперми зі своїх облич. Видовище було непередаване, і член знову збудився не встигнувши впасти. Мій тато знову покликав внучат і почав проститутки киева в годах с большой грудью по черзі трахати їх в ротик, а дядькові Жорі робила мінет Світу. Я відкинув голову на диван і відключився, відчувалася втома від низки бурхливих екстазів.

Прокинувся я вранці на дивані укритий пледом від того що хтось робив мені мінет. Піднімати плед я не став, закинув руки за голову і просто отримував задоволення. Ранковий стояк був як завжди, не дивлячись на те що вчора ...                                         Читати далі