—Основной ингредиент спермы – фруктоза.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки по 300 гривень киев, уебіще. частина 2, зрелые 40 дешевые проститутки в киеве.

Пёздние війни. Епіздот другий

Була двоюрідна - стала рідна

Як я вже говорив, у тітки Валі була дочка, моя двоюрідна сестра Тетяна. Вчилися ми в одній школі, в паралельних класах. Танька - хороша, добра дівчина, але, як відгукувалися про неї подруги - «не від світу цього». Вона не курила, не пила, не мала постійного хлопця, зате багато читала і добре вчилася, але ці якості в дівочих компашка НЕ котирувалися. Фігурою Танька пішла в матусю: маленькі цицьки, проститутки по 300 гривень киев зате шикарна, пестить погляд жопа. Якось приходжу до тітки Валі, ну, самі знаєте навіщо, а та поїхала на 2 дня в село. Зустріла Таня, запросила в квартиру, і сіли ми з нею чай пити, та музику слухати. А я при грошах був - папашіни корінці йому грев на зону передавали, ну і мені перепало дещо - що.

Тетяна, - кажу, - що ми, як діти, давай вина вип'ємо, завтра вихідний, в школу не йти.

- Що ти, що ти, Саша, не п'ю я, та й мама лаятися буде.

- Щодо твого зрелые 40 дешевые проститутки в киеве «не пью», мені сестра розповідала, як ти у кого-то на дні народження нажерлися, а тітка Валя буде тільки через 2 дня.

- Ну, не знаю ...

Коли дівчина каже таким тоном, що не знає, вона вже на 90% згодна, але ламається, щоб не втратити обличчя перед чужими людьми.

- Тань, ти мене-то чого соромишся? Адже ми брат з сестрою, пам'ятаєш, як в дитинстві дружили, цілувалися і не тільки ...

Танька почервоніла. Був у нас в дитинстві, класі в другому проститутки чат киев епізод. Поїхали ми в село до діда з бабою. Увечері вся рідня сіла за великий круглий стіл, заставлений пляшками з каламутним самогоном, а нас відправили грати на сінник. Ми з сестрою там скаженіли і, непомітно для себе, заснули в куточку, притулившись один до одного, а прокинулися від тихих голосів. Було вже темно, але крізь дірку в даху світив місяць, і було видно наступна картина: моя мама лежала на сіні, а дідусь, її батько, цілував її і задирав їй спідницю. Мама не пручалася, проститутки по 300 гривень киев а навпаки, піднімала дупу, щоб дідові було зручніше. Ось спідниця з блузкою відлетіли в сторону, і нам стало видно мамині товсті стегна і сиськи з великими сосками, що стирчать. Дід підвівся, стягнув з себе штани і, Лігши між маминих ніг, став ритмічно піднімати і опускати дупу, а мама в цей час стогнала і стогнала.

- А що це вони роблять? - Поцікавилася Танька.

- ебутся, - відповів я і відчув, як в штанах заворушилося.

- А це як? - Не вгамовувалася зрелые 40 дешевые проститутки в киеве сестра.

- Стривай, зараз підуть, я тобі покажу, як.

Незабаром мама зойкнула і забилася під дідом, а він тут же застогнав, засмикався і зліз з неї, натягнув штани, мама поправила спідницю і блузку, і вони пішли. У той час я вже був освічений в питаннях взаємин статей завдяки інтенсивній ебле п'яних татуся і матусі, які нас з сестрою виганяли на кухню, а самі при відкритих дверях шоркать.

- Значить так, знімай плаття і труси!

- Це ще навіщо?! проститутки чат киев

- Ти ж бачила, вони голі були, по - іншому не вийде.

- Тоді ти перший знімай!

Я зняв треники з трусами, і перед Танькін носом проявився у всій своїй красі пацанский пісюган, невеликий, але напівстоячий. Вона, як заворожена, не відриваючи погляду від постала перед нею картини, повільно задерла сукню і приспустили блакитні рейтузики, оголивши гладеньку дівочу піськи. Ми лягли поруч і почали обмацувати один у одного статеві органи і невміло, по-дитячому проститутки по 300 гривень киев цілуватися. Я заліз на сестричку і почав тертися своїм пісюганом про її щілинку.

- Тобі приємно? - Запитав я сестру.

- Ага, - відповіла вона і зітхнула.

- А знаєш, дівчата у хлопців ще його смокчуть, сам бачив. А мужики жінкам піськи лижуть. Давай, спробуємо?

Я взяв Таньку за голову і почав нахиляти вниз, поки хуек не провалився в привітно відкритий ротик. Вона кілька разів засмоктала його, як чупа-чупс, і виплюнула.

- Він зрелые 40 дешевые проститутки в киеве у тебе солоний і сечею пахне, не буду ...

- Я натягнув штани, піднявся і пішов в будинок, на ходу сказавши:

- Тоді і я в тебе не буду! Ще попросиш!

Спогади махом пронеслися в голові, хуй почав ворушитися в штанях, а сестра, зробивши серйозне обличчя, немов наважившись на щось, відправила мене за вином. Випили, закусили яблуками, випили ще й Тетяну розвезло. Вона уважно подивилася на мене і раптом запитала:

- Саша, а ти давно мою маму користуєшся? проститутки чат киев

Я, аж, поперхнувся і втупився на неї.

- Тобі хто це сказав?

- Ніхто не говорив. Я зі школи якось раніше прийшла, відкрила двері ключем, зайшла й почула, сам знаєш що. Ви в залі на дивані лежали, мене не помітили, а я тут же вискочила.

Ось це спалився !! Я почервонів, як дівчина і промимрив:

- Розумієш, Таня ...

- Все я розумію! Мама вже скільки часу одна, ночами дрочить більше мене.

Так, визнання, яке дорого проститутки по 300 гривень киев коштує! Вперед, на міни!

- А ти-то чого піськи треш ?! Молода дівчина і не знайдеш собі друга?

- Не хочу я нікого. Все тільки лапають, та під спідницю лізуть, а мені іншого треба.

- Чого?

- Ні чого, а кого. Я розумію, що це неправильно, соромно, але я тебе, Саша, люблю.

Сестра закрила очі долонями і розревілася. Ну, що мені залишалося робити? розповіді еротичні Підійшов, обняв і став гладити по волоссю, як маленьку.

- зрелые 40 дешевые проститутки в киеве Ти заїж, як я тебе до мамки ревную, їй - все, а мені нічого!

- Не плач, дурненька. Я теж до тебе небайдужий з дитинства, сама знаєш.

Таня сіла на диван, який неодноразово скрипів від моїх «ігор» з її матір'ю, я сів поруч, і поклав руку їй на коліно. За переривчастих диханню зрозумів, що вона дозріла, і, що або зараз, або ніколи.

- Ти вже з ким-небудь це робила?

- Ти що, звичайно ні! Я хочу, щоб ти мене всьому навчив.

Учитель з мене проститутки чат киев - як з гівна - куля, але сміливість міста бере, і руки почали дослідження дівочого тіла з грудей - акуратних горбків. Тільки пальці доторкнулися до соска, сестра притулилася до мене всім тілом і вміло почала цілувати, розсуваючи язичком мої зуби. Ну, тут уже я не витримав, став зривати з неї одяг! Два голих тіла перекинулися на диван, Таня прошепотіла:

- Пам'ятаєш, як в дитинстві я виплюнула? Зараз не випущу!

Було б запропоновано, а ми завжди не проти. Я підвів проститутки по 300 гривень киев залупу до її губ, і ось тут-то виявилося, що хуй мій навіть в рот з працею влазить, а як же я цю целку ебать-то буду - порву, на хрін. Але всі думки втекли кудись, коли я відчув губи на стовбурі, а мова - на залупу. Смоктала вона невміло, але старанно: захлиналася слиною, задихалася, але все ж намагалася проштовхнути член глибше в горло - відиків надивилася. Я ніжно гладив Таньку по голові, притискаючи її все сильніше до свого волосатому, але кінчати їй в рот не збирався зрелые 40 дешевые проститутки в киеве - не можна з першого разу, а то захлинеться або обригай. Витягнув я свого бійця, подрочил маленько і облив Таньку, як з брансбойта. Дісталося всім частинам тіла: сперма блищала в волоссі, стікала з носа, смачна крапля заліпила очей, а вже на сиськи і животі набралося два озера - молочно-білих, перламутрово переливаються. Танька відкрила незалеплений очей, а я, вмочивши палець калюжку, що стікає до лобка, підніс його до рота сестрички.

- Спробуй на смак.

- А проститутки чат киев мамка пробує?

- Вона не намагається, вона відсмоктує до останньої краплі.

Танька висунула рожевий язичок, злизала згусток, проковтнула, а потім несподівано для мене, зібрала спущёнку з живота і випила, як кисіль.

- А нічого, смак незвичний, але не противний.

- Біжи в ванну, мийся, ти вся обтруханная.

Поки вона хлюпала, я подумав, що сам-то розрядився, а дівчисько так і залишилася з коростою в пізді. Ну, да ладно, допоможемо. Пішов проститутки по 300 гривень киев я на кухню, помив хуй в раковині, витер вафельним рушником і ліг назад. Сестричка з'явилася в махрової простирадлі, скинула її і лягла поруч. Я підвівся на лікті і оглянув оголене тіло. Все на місці: грудки в купку стирчать на всі боки, дратуючи очей рожевими пухкими сосками, животик плоский, пізденка підголеними, в крапельках води. Ось вона-то мені і потрібна! Став я Таньку цілувати в засос, наминаючи їй долонею цицьку, потім спустився на шию, ключицю і вчепився вустами