—Головная боль у женщин легко снимается оргазмом.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева 4049, щоденник наших пристрастей: день народження принцеси, проститутка карина киев.

Я був щасливий.

У ресторані ми веселилися, танцювали, говорили, жартували. Все було чудово. Мама і сестричка сяяли! Від відчуття, що вона щасливі, я теж знайшов душевний спокій. Ми гуляли до півночі, а потім поїхали додому. За нами знову приїхав лімузин.

Ми приїхали додому, напевно, близько першої години ночі і розбрелися по своїх кімнатах: щасливі, трохи хмільні від шампанського і усвідомлення того, що ми змогли так добре організувати День Народження Лізи. проститутки киева 4049

Я зняв з себе одяг і вирішив піти в душ, але почув, що двері ванної відкрилася і туди зайшла або мама, або сестричка.

Мене накрили спогади: тільки недавно я возився з маленькою сестричкою, поки мама працювала, а сьогодні ми відсвяткували її повноліття!

Замріявшись, я заснув.

Не знаю скільки я спав, але мене розбудив звук, дверей,. Я відкрив очі і побачив, що це була Ліза. Вона була в шортиках і маєчці, напевно, тільки після душа. Ось взяв проститутка карина киев її фото:
 

- Вибач, я розбудила тебе - сказала вона пошепки.

- Нічого, Ліза, заходь.

- Можна я сяду?

- Звичайно! - Я трохи відсунувся і Ліза присіла на край мого ліжка.

Ми мовчали, дивлячись один одному в очі і ніхто з нас не хотів порушувати мовчання.

В очах сестри я бачив якийсь незрозумілий мені вогник, який розгорявся все сильніше.

- Даня, спасибі тобі за сьогоднішній вечір! - Пошепки, першою порушила мовчання проститутки киев шулявка Ліза.

- Це все мама, сестричка.

- Я знаю, що ви разом готували мені сюрприз.

- Я трохи допоміг мамі.

- Даня, все було просто чудово, спасибі ще раз.

- Не варто, Ліза. Тебе щось турбує? - Поцікавився я, так як зрозумів, що сестра не хоче йти і щось хоче мені сказати, але коливається.

- Та це дрібниці, Даня. Ми так давно з тобою не спілкувалися. Я весь час згадую ті дні, коли нас кинув батько і ти замінив мені його. проститутки киева 4049 Ти возився зі мною, терпів мої капризи. Я ж знаю, що я була шкідливою і нестерпного, але ти проводив зі мною свого часу, замість того, щоб з хлопцями ганяти м'яч у дворі. Пам'ятаю, як ти захищав мене від хуліганів в школі і завжди заступався за мене. Ти навіть отримав шрам після однієї з бійок. - У мене, дійсно був шрам на грудях. Коли я навчався у восьмому класі, моїй сестрі не давав проходу один хуліган в нашій школі. Звали його Васечкин і він був на голову вищий за мене. Але проститутка карина киев я побачив, як він схопив Лізу за косичку і відразу ж підбіг і кинувся на нього. Я розумів, що моїх сил не вистачить, але я боровся так, що він почав відступати під моїм натиском, я притиснув його до стіни, але він примудрився вдарити мене в груди зв'язкою ключів і один з них розрізав мою футболку разом зі шкірою. Поріз був настільки глибоким, що мені наклали одинадцять швів.

- Покажи мені свій шрам - заговорческой тоном попросила Ліза.

Я підняв футболку і проститутки киев шулявка показав шрам, що красувався у мене під правим соском.

Ліза простягнула свою руку і пальчиками ніжно доторкнулась до шраму. Від її дотику мене ніби струмом ударило.

Вона провела ручкою по шраму і пройшла так близько від мого соска, що я почав збуджуватися.

- Ліза, що ти робиш?

- У мене є мрія. Тільки пообіцяй, що не будеш сміятися, якщо я розповім.

- Обіцяю!

- Я не знаю, як тобі й сказати ... - раптом засоромилася Ліза. - проститутки киева 4049 Я люблю читати. Прочитала багато романів і у всіх говоритися про довге і щасливе кохання, стосунки, романтику та інше ... всі мої подруги зустрічаються з хлопцями ... мені якось не щастить ...

- Сестричка, ти ще зустрінеш свого хлопця! - Напевно, мій голос пролунав не дуже впевнено, тому що від однієї думки про те, що Ліза може бути з чоловіком, мене долало почуття власництва - я не міг навіть припустити цього факту у своїй голові!

Ліза засмутилася ще більше. проститутка карина киев Її рука продовжувала гладити мій торс. Зізнаюся, мені було дуже приємно. Легке збудження пронизувала моє тіло, а в штанях почав підніматися мій член.

- Я хочу випробувати справжні стосунки, Даня. Мені хочеться бути з чоловіком. розповіді про секс Мені виповнилося вісімнадцять і я хочу стати справжньою жінкою ... - після цих слів Ліза нахилилася до мене і поцілувала мене в губи.

Від несподіванки я навіть не став опиратися. Зізнаюся, мені було дуже приємно цілувати проститутки киев шулявка її. Аромат її шкіри, смак її губ - все це так збуджувало. Наш поцілунок тривав більше хвилини.

Але потім я спробував зупинити сестру.

- Ліза, що ми робимо? - Запитав я.

Вона подивилася на мене очима, повними любові, більшої, ніж любов сестри до брата.

- Данина, зроби мене жінкою. Я не хочу робити такий подарунок жодному чоловікові в світі. Я вважаю, що це повинен зробити тільки ти!

- Ліза, але це ж неправильно!

- Правильно, проститутки киева 4049 Даня! Я не хочу, щоб моя квітка зірвав хтось інший. Цей момент я запам'ятаю на все життя і він більше ніколи не повториться! Прошу тебе, зроби мені подарунок!

- Але мама вдома!

- Я заходила до неї - вона вже спить. Я прикрила двері - вона нас не почує.

У мене вже були дівчата і я знав як з ними поводитися, але позбавляти невинності - такого досвіду, зізнаюся у мене не було.

Мені було страшно, але інтерес змушував мене рухатися далі. проститутка карина киев Ліза ще раз поцілувала мене. Вона приваблювала мене як дівчина - дуже приваблювала! Її фігура була такою сексуальною - в житті я не зустрічав такої дівчини, як вона.

Наші губи злилися в пристрасному поцілунку. Я відчув, як язичок Лізи проникає в мій рот. «Вона непогано цілується» - подумав я.

Напевно, вона прочитала мою думку.

- Це мене Оля навчила ... - посміхаючись сказала вона.

Від такого визнання я застиг.

- Ми іноді з нею «Шалім» проститутки киев шулявка ... - продовжила Ліза.

Такого від своєї сестрички я не очікував, зізнаюся чесно ... Вона продовжувала цілувати мене ... я дав волю своїм рукам і почав гладити її стегна. Повільно я підбирався до її шортиках. Мої дотику порушували Лізу і її язичок активніше працював, ковзаючи між моїх губ. Її дихання ставало більш коротким, але частим. Ми цілувалися довго. Мої руки гладили її. Я знав, що я повинен сильно порушити Лізу, щоб їй було не так боляче.

Я вирішив проститутки киева 4049 забратися під майку. Повільно і акуратно я проник лівою рукою і почав підійматися по її животику до грудей. Сосочки вже затверділи і чітко просвічувалися через маєчку. Груди у Лізи була чудовою: пружна, правильної форми з круглими рожевими сосочками. У неї був третій з половиною розмір. Такі пропорції тіла з її ростом в 170 см були просто ідеальні.

Я почав пестити її груди. Трохи пом'явши її, чому Ліза збудилася ще більше, я почав грати з її сосочками. Ліза стогнала, проститутка карина киев ми цілувалися, але я розумів, що потрібно переходити до більш активних дій.

Знявши з сестри маєчку, я почав цілувати її шию, я трохи покусував їй і мовою пройшовся за її вушком.

- Ще ... - Лізі це сподобалося. Я продовжив далі. Трохи, покусавши мочку її вуха я почав опускатися нижче ... мої поцілунки ставали все гаряче ... я цілував її плечі ... все було як уві сні ...

- Нижче ... нижче ... - просила мене сестра і я потихеньку наближався до своєї проститутки киев шулявка мети - чудової грудей. Мої губи обхопили твердий рожевий сосок. Ліза здригнулася від збудження. Я почав смоктати його. Її подобалося ... Вона взяла свої груди рукою і ніби годувала мене нею, як немовля годує мати. Я легенько прикусив сосочок зубами і Ліза притиснула мою голову сильніше до своїх грудей.

Другою рукою я гладив сестру. Вона вся горіла. Наша пристрасть, як багаття, розпалювалася все сильніше ...

Я поклав сестру на спину, однією рукою зняв з неї проститутки киева 4049 шортики і переді мною відкрилася чисто виголена кицька моєї Лізи з ніжно-рожевими губками і горбком, який мене вабив. Я почав гладити її другою рукою, не відриваючись губами від чудової грудей.

Ліза стогнала, звивалася і вся ...                                          Читати далі