—У спермы занимает целый час чтобы проплыть расстояние в 17 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева 40 до 49, дзеркало похоті, проститутки киев днепровский.

чужими були. Ти ... ти взагалі як інопланетянка - така ... навіть слів не підберу. Я ... я - звичайна дівчина, яких тисячі. Нормальною орієнтації. І ... і ось у нас з тобою було ... - вона замовкає, злегка червоніючи, немов раптово втративши нитку роздумів, але тут же впоравшись з собою, продовжує: - Начебто я зараз повинна соромитися, мені має бути соромно, я повинна зараз бігти звідси - і чим далі, тим краще ... А ось нічого цього мені робити не хочеться. Розумієш? ... Мені проститутки киева 40 до 49 - не соромно. Ні краплі. Мені так добре ... І додому йти ... - вона переводить погляд на Віку і осікається: в її очах стоять сльози. Ще секунда, дві ...

Іра схоплюється з місця, огинає стіл і підлітає до Віки:

- Ти чого?

Вона обіймає Віку, притискає до себе; та утикається носом в рушник на грудях ... Ірі навіть чуються схлипування, але буквально через хвилину Віка відривається від неї. В очах уже немає сліз - тільки невелике почервоніння. Іра чує проститутки киев днепровский неголосне «Все добре ... добре ... Мені з тобою теж дуже добре було ...« Потім майже звичайним голосом, не даючи, не дозволяючи Ірі здогадатися про її справжні почуття, Віка вимовляє:

- Тобі збиратися пора. Чоловік хвилюється, напевно ...

Іру - несподівано для неї самої - пересмикує при одному згадуванні про Сашка. Але зараз вона не хоче думати про те, чому їй неприємна сама думка про чоловіка, про спільне будинку ... Вона мовчки повертається на своє місце. проститутки киева даша Сніданок закінчується в повній тиші. Дівчата намагаються не дивитися один на одного ...

Минає година. Іра мовчки збирається - їй дійсно пора йти. Віка спостерігає за нею.

Нарешті Іра готова. Виходить в коридор ... і раптом обидві дівчини чують глуху трелі мобільного, що доносяться з Іриною сумочки. Іра змінюється в особі, підбирає її з підлоги, дістає телефон, дивиться на екран і підносить до вуха. Віка напружується, наче готова кинутися на захист дівчини проститутки киева 40 до 49 від ще незрозумілою небезпеки.

- Алло, Саш, привіт.

...

- Де я? У подруги.

...

- Ти не знаєш її. Ми вчора познайомилися.

...

- Милий, а що за ревнощі? - В голосі Іри починає прорізатися виклик. - Ти мене сам вчора відпустив до подруг, пам'ятаєш? Я і була у подруги. Ти в чому мене підозрюєш? ..

...

- Слухай, а скільки ти сам додому прийшов, а? Двадцять хвилин тому? Або взагалі з роботи мені дзвониш? проститутки киев днепровский ... Давай я прийду, і ми про все поговоримо, добре?

Іра вже хоче відключатися, але тут Віка, несподівано навіть для себе, робить крок до неї, простягаючи руку до телефону. Іра, злегка дивуючись, машинально віддає їй мобільник.

- Здрастуйте, Олександр, - вимовляє Віка самим спокусливим своїм голосом - грудним, низьким, з переливчастими інтонаціями, від якого - вона це прекрасно знає - всі чоловіки відходять дуже довго. - Я - Ірина подруга, Віка.

- проститутки киева даша Здрастуйте, - чує вона приємний соковитий, явно приголомшений - «і не дивно ...« - голос молодої людини. - Кхм. Дуже приємно познайомитися.

- І мені, - немов міну, вкладає посмішку в свій голос Віка. - Мені Іра дуже багато про вас розповідала ...

- Правда? ... - В голосі чоловіка - сум'яття, здивування, і в той же час - якась гордість.

- Звичайно, - чарівно посміхається Віка. - Знаєте, Олександр, Іра дійсно була всю ніч зі мною. Ми сиділи в кафе, потім проститутки киева 40 до 49 гуляли, пили вино; потім я її запросила до себе. І у мене вдома ми слухали музику і дивилися фільм.

- Так ... в общем-то, я і не сумнівався, - невпевнено простягає чоловік на тому кінці дроту. - Я знаю, що моя дружина - дуже порядна і чесна жінка.

- Так, це так, - підтверджує Віка. - Іра у Вас - дуже хороша і чудова. До побачення, Олександр.

І перш, ніж він встигає щось сказати у відповідь, Віка натискає «відбій» і з посмішкою віддає телефон очманілий проститутки киев днепровский Ірі. Та без слів приймає його, ховає в сумочку ... і з розмаху кидається Віке на шию.

Вони цілуються так, що, здається, знову зірвуть з себе одяг і займуться любов'ю - прямо тут, в коридорі. Але ... Іра сама відривається від Віки і питає:

- У тебе листок і ручка є?

Віка киває і через хвилину приносить потрібне. Іра наспіх щось дряпає на листку, потім простягає його Віке.

- Це - мій мобільний, - шепоче вона. - Подзвони мені, чуєш? Вік, проститутки киева даша обов'язково подзвони ... Я прошу тебе. Подзвониш?

Віка киває. Іра повертається, щоб йти, відкриває двері ... На порозі обертається, дивиться на Віку, немов намагаючись її запам'ятати, і тихо вимовляє:

- Тільки обов'язково, добре? ..

І, немов соромлячись цих слів, різко розвертається і біжить по сходах вниз.

Віка мовчки стоїть на порозі ... думає ... потім закриває двері, проходить на кухню, зупиняється біля сміттєвого відра; дивлячись незрячими проститутки киева 40 до 49 очима у вікно, повільно бгає і викидає у відро папірець з номером.

- Іріша, прости, - шепочуть її губи вікна. - Зрозумій мене ... і прости мене, якщо зрозумієш ... і якщо зможеш ... Все завжди когось використовують ...

Потім вона повільно, немов раптово статут, йде в кімнату, ще пам'ятає і зберігає минулий божевільну ніч; бере з тумбочки свій телефон, сідає на ліжко і набирає до болю знайомий номер. На виклик відповідають після четвертого гудка.

проститутки киев днепровский - Паш, привіт, - вимовляє Віка безбарвним голосом. - Чи не зайнятий?

...

- Я вже все, відпочила. Якщо я потрібна, можу повертатися.

...

- Я впевнена, Паш. Зі мною все-все в порядку, правда ...

...

- Ну звичайно, скучила ...

...

- Сьогодні ввечері? Прекрасно, я буду готова.

...

- І я тебе. Поки що ...

Натиснувши «відбій», Віка без сил падає на бік, заривається обличчям в покривало. проститутки киева даша Плечі здригаються від ридань.

«Лёшкааа ... Лёшечкааа ... ну чому, ну почемууууу ти не дзвониш? ... Ну що з тобою, Лешик? ... Як ти там? ... Як мені зараз погано, Лёшічек ... якщо б ти тільки знав ... якби тільки бачив ... Як ти зараз мені нужееенн ... чому ... чому ти не поруч? ... »

***

Три дні потому. Вечір.

- Зай, я сьогодні дуже пізно буду, лягай без мене, добре? Нам пообіцяли дуже велике замовлення, треба обговорити все, до дрібниці. проститутки киева 40 до 49 Такий клієнт попався великий - шкода втрачати ...

- Добре, Саш, - відповідає Іра незвичним навіть для неї безбарвним голосом. Вона сидить на кухні в домашньому халаті, з забраними в хвостик волоссям і час від часу поглядає на телефон, немов в очікуванні чогось.

Чоловік вже збирається було йти, але, залучений її тоном, заглядає до неї:

- Ти не захворіла?

Іра хитає головою:

- Ні ... Втомилася просто. А так все добре.

- проститутки киев днепровский Ну так раніше лягай, виспись гарненько, - радить Саша, явно радіючи, що справа - всього лише в «жіночої втоми». Іра машинально киває, але він цього вже не бачить.

Занадто гучно ляскає вхідні двері. Іра здригається, але залишається нерухомою. Вона вичавлена - очікуванням, нерозумінням, невір'ям, порожнечею; вона зіщулилася в грудочку, немов та шкірка від лимона біля ліжка ... їх ліжка ... Навколо неї потихеньку починає згущуватися самотність. Нарешті вона, насилу знайшовши проститутки киева даша в собі сили, встає і знехотя, аби зайняти себе хоч якоюсь справою, включає чайник. Дивиться в вікно, потім - в який раз - на екран телефону.

Екран темний. Телефон мовчить ...

* * *

- Ваші ставки, панове, - безпристрасно оголошує Віка ...