—Средняя длина расслабленного пениса – 9 см, диаметр – 3 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

сландо дешовые проститутки г киев, матері і сини, проститутки киева с выездом от 300 грн.

прямо в очі сина, «тобі подобається моя гаряча пизда ?!». Скажена мама ще активніше застрибала на хую сина, кривляючись від незвичайного відчуття, відчуваючи, як він штовхається в її матку, все більше і більше розтягуючи її давно не ебанись (якщо не брати до уваги сьогоднішнього пригоди з Димкой) пизду. Мишка розслаблено лежав на дивані, спостерігаючи, як його товстий член з'являється і зникає в жаркій глибині материнського піхви. Треба визнати, що вид Катерини, нанизаної на юнацький сландо дешовые проститутки г киев хуй, з тремтячими важкими грудьми і перекошеним від задоволення особою, на якому, як і раніше залишалася Мишкова сперма, міг порушити кого завгодно, не кажучи вже про перевозбужденном незайманий. Знавіснілий Мишка обняв матір за стегна, і почав допомагати їй, вганяючи свій член якомога глибше, і, врешті-решт, повністю увійшов в мамину пизду, трамбуючи її як поршень. Катя, відчуваючи, як хуй її сина, буквально роздирає її Відвикле від сексу піхву, спробувала відсторонитися, проститутки киева с выездом от 300 грн однак, нічого не розуміє Мишка, не дав їй цього зробити, міцно тримаючи маму за стегна і продовжуючи дерти її, анітрохи не турбуючись про свої відчуття.

«Господи, та він використовує мене як повію!», Промайнуло в Катриному мозку, коли вона, підскакуючи на розбурханому сина, як на шаленому бику, намагалася пристосуватися до його здоровенному члену.

«Міша, ти розірвеш мене», запхикала мати, продовжуючи спроби підвестися, щоб хоча б трохи послабити тиск здоровенного проститутки киева старше 40 лет агрегату сина. Однак, Мишка, не давши їй цього зробити, перевернув її на спину, і, закинувши ноги матері до себе на плечі, отримав необмежений доступ до маминого піхві. Його член ходив в бідній Катиной пизде як гігантський поршень, змушуючи жінку волати від суміші болю і задоволення. Поступово, почуття болю зникло, і Катя охопила Мишкові плечі руками, намагаючись якомога міцніше обнявши його, щоб кожен сантиметр його здоровенного хуя опинився в маминому ненаситному сландо дешовые проститутки г киев піхву.

Через кілька хвилин цього скаженого, тваринного злягання, вона відчула, що її син зараз скінчить.

«Бля, МІЙ СИН зараз скінчив у мене !!!», спалахнула безсоромна думка в збудженому свідомості жінки, що перетворилася в ненаситну сучку, і погасла, затоплена насувається оргазмом. Мати і син злилися в обіймах, захоплені почуттям дикого насолоди.

Через кілька хвилин, коли розслаблені мати і син віддихалися, Катя відчула, як тверда чоловіча рука тягне проститутки киева с выездом от 300 грн її за волосся і тикає чимось м'яким їй в губи. Вже знаючи, що це таке, Катя покірно відкрила рот і звично почала смоктати юнацький член.

Глава 6.

На наступну ніч, коли Павло залишився у них ночувати, Наташа спіймала себе на думці, що не може відірвати очей від прекрасного молодого тіла. Протягом усього вечора, Наташа придумувала купу причин, щоб якомога більше часу проводити з хлопчиками, особливо з Павлом. Здавалося, що Павлик радий її компанії, і жінка проститутки киева старше 40 лет безсоромно фліртувала з ним, до досади Дімки. Нарешті, коли Павло пішов в душ, Дімка запитав у неї ... «мам, ти що, хочеш переспати з Пашкою!?».

«А ти що, ревнуєш?», Розсміялася мама.

Димка подумав пару миттєвостей ... «Та в принципі немає - якщо і на мою долю що небудь залишиться!», Відповів він кладучи руки мамі на плечі і натискаючи на них. Наташа, блядскі посміхнувшись, опустилася на коліна, і приступила до задоволення сина, вийнявши його хуй зі штанів сландо дешовые проститутки г киев піжами і почавши смоктати.

Коли Пашка вийшов з душу, то перше, що він почув - гучні чавкають і чмокаючі звуки. Спантеличений, він рушив до кімнати і застиг біля дверей, як громом уражений - Димкин мати стояла на колінах перед сином і старанно йому відсмоктувати. Павло очманіло дивився, як Наташа грала з Дімкин членом, то повністю захоплюючи його в рот, то випускаючи його з рота і повільно облизуючи кожен сантиметр пружного молодого хуя.

«Бля !!!», пронеслася проститутки киева с выездом от 300 грн в його запаленому мозку думка »ДИМКА ТЕЖ ебет СВОЮ МАТІР !!!».

Димка, тим часом, вийняв член з рота матері і, поставивши її «раком» впевненим рухом вставив член в гостинне мамине піхву. Його мама відразу ж застогнала, звично підмахуючи рухам сина. Через кілька хвилин ебли, Димка вийняв член з маминої пізди, поставив мати на коліна, і, знову вставивши член їй в рот, засмикався, вистрілюючи в мамин рот чергову порцію молочної рідини.

В цей час член Павла, який проститутки киева старше 40 лет сховався у двері, теж в свою чергу, почав вихлюпувати струменя сперми.

«Чорт», вигукнула Наташа, витираючи з губ сперму сина, «Павло може вийти з душу». Димка теж вилаявся і поспішив натягнути штани.

Поки парочка одягалася, Павло поспішив повернутися в душ, щоб вони нічого не помітили.

заспокоїти Наталія подумала, що все таки досить, що вона трахається з власним сином і не слід спокушати підлітка - сина своєї подруги. Але було вже пізно ...

сландо дешовые проститутки г киев Перше, що Наташа відчула, прокинувшись серед ночі - присутність поруч з собою гарячого чоловічого тіла. Готова заволати, вона повернулася - і побачила Павла, що стоїть перед нею з напруженим човном.

«Що ти тут робиш», спробувала обуритися Наталя, намагаючись не дивитися на чудовий молодий член.

«Ви знаєте, що, Наталя Петрівна», прошепотів Павло, кладучи руку їй на груди, «я бачив, як ви смоктали у Дімки сьогодні, я бачив, як вас ебал ваш власний син. І я проститутки киева с выездом от 300 грн хочу, щоб ви відсмоктати у мене », прохрипів хлопчик, залазячи на Наташино груди.

«Ось це темпи!», Ошелешено подумала жінка, в той час як член Павла вже тикав їй в губи, «однак, адже він не відстане ...», остраненно міркувала Наталя, «так я і сама, його хотіла ... ».

«Відкривай рот, шлюшка!» - взяв бика за роги Пашка. Наташі нічого не залишалося робити, окрім як підкоритися і, тільки-но вона склала губки в букву «О», в який раз за сьогодні готуючись прийняти проститутки киева старше 40 лет в рот юнацький член, як він різким рухом буквально насадив її рот на свій поршень

Наташа лежала під ним так, щоб Павлу зручно було сношать її прямо в рот, використовуючи його як вагіну. Вона чула, як його болтик бив в задню стінку її горла, і розслабила його м'язи, щоб він міг заходити глибше. Павло завмер, коли його пісун занурився в теплу печеру рота Димкин мами. Відчуття було зовсім новим для нього. Він відчував, як її зуби злегка покусувати його плоть, а губи втягують сландо дешовые проститутки г киев її глибше. Застогнавши, він з силою штовхнув свій хуй в податливий жіночий рот, відчувши, як м'яка стінка її горла подалась назад під його ударом. Щоки Наташі провалилися від сисних рухів, і її пизда скорочувалася і стікала соками напередодні наступаючого оргазму. Вона продовжувала самозабутньо смоктати член хлопчика, намагаючись наблизити його до оргазму. Їй не терпілося випробувати смак його молодого насіння, відчути, як воно поллється в її горло.

Тіло Павла проститутки киева с выездом от 300 грн напружилося, його тверді, як мармур яйця підтяглися до мошонці і розродилися потоком сперми, кинулися в рот ненаситної мами одного. Коли сперма вирвалася з головки його члена, Павлу здалося, що з його черепа зірвали скальп. Хрипко дихаючи, він штовхнув член в Наталин ротик, пройшовши в саме горло. Конвульсивними ковтальні рухи Наташі вдалося прийняти в себе весь його агрегат, і, дрібно тремтячи, вона продовжувала смоктати гарячий юнацький член. Автоматично проковтнувши сперму, проститутки киева старше 40 лет вона зазначила про себе, що на смак вона відрізняється від Димкин, і подумала, що все таки вона повинна вигнати Павла і не чинити так, «Адже що буде, якщо його мати дізнається ...».

Однак, Павло не дав здійснитися її благим намірам, впевнено взявши Наталю за голову і, зі словами «Посмокчи ще ...» тицьнувши особою в свій початківець знову напружуватися член. Вкотре за сьогоднішню добу, жінка відчула у себе в роті, напружений, пахне спермою чоловічий хуй і покірно сландо дешовые проститутки г киев взялася до роботи. Наташа смоктала Пашин член і відчувала себе повною блядь - вона переспала з власним сином, а зараз смокче хуй його друга і не може знайти в собі сил для того, щоб відмовити йому. «Цей маленький паршивець використовує мене ...                                         Читати далі