Получи бесплатный VIP статус на 1 месяц после подтверждения фото анкеты 👑🍆💦
— В Нидерландах ещё в 1980-х годах открыли специальные автостоянки, где можно арендовать уединённое место для удовлетворения своих сексуальных потребностей.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева от 350, матері і сини, проститутки киев 40 45 лет.

раз вона знову не зможе йому відмовити

Глава 5.

«Михайлику, миленький, трахни мене!» Стогнала Катерина Дмитрівна, катаючись по ліжку. Однак Ведмедики в кімнаті не було. Гола викладачка з вібратором в пізді дрочить на всю котушку. Димка виеб її кілька годин тому, проте її пизда знову була мокра і жадала чоловічого члена. Чим більше Катя згадувала про Димке, тим більше вона хотіла свого сина, який, як вона знала, читав у вітальні журнал. Несподівано ця сучка вийняла проститутки киева от 350 вібратор, встала і попрямувала до шафи для одягу. Одягнувши блідо-рожеву футболку, спокусливо обтягувала її акуратні грудей і міні-спідницю, ледве прикривали її промежину, вона вийшла у вітальню, де вже, дивлячись телевізор, сидів Мишко, змушуючи себе не дивитися на його апетитний молодий член, що ховається під джинсами.

«Ти не заперечуєш, якщо я посиджу тут?», Запитала мама, взявши журнал, присівши навпаки сина і вдаючи, що повністю поглинута читанням. Читаючи, проститутки киев 40 45 лет Катя повільно розвела стегна, так що її коротенька спідничка натяглася, відкриваючи розкішний вид на свою вузеньку щілинку, благо, що трусики були відсутні. Через кілька секунд Катя почула важке сопіння Михайла. Стало ясно, що він бачить те, що знаходиться у мами між ніг. Почекавши з хвилину, Катя зачинила книгу і глянула на сина. Як вона та підозрювала, його очі були спрямовані на її промежину, жадібно розглядаючи голу мамину пизду.

«Міша, чому ти так на мене дивишся!?». недорогие проститутки киева у метро

Ведмедик, весь почервонілий, насилу відвів очі від повністю оголеного маминого піхви, безуспішно намагаючись прикрити опуклість під своїми джинсами.

«Мама, ти ... не зовсім одягнена», промимрив син.

«Та ти що !?», прикинулася здивованою Катя, подивившись вниз, однак, не зробивши навіть спроби зрушити ноги, «здається, я забула одягнути трусики. Ну і як, тобі подобається, що мама сидить перед тобою без трусів, як повія!? ».

Ведмедик проститутки киева от 350 нервово хихикнув, продовжуючи дивитися на розсунуті мамині ноги.

«Міша, а що ти ховаєш під штанами, може бути, ти мені покажеш ?!» мугикнув мама, зарухалися стегнами, змушуючи спідницю задерти ще вище.

Ведмедик завмер, дивлячись, як його мати опустила руку між ніг, і, розставивши губки своєї щілини, почала пестити клітор. Її заводило грати зі своєю пиздить на очах у сина.

«Ну, що Мишко? Тобі подобається, як матуся себе пестить? Дивись, ще трохи, і ти проститутки киев 40 45 лет закінчиш прямо в штани! Чому б тобі не підійти і не розглянути мамину дірочку трохи краще, якщо тобі вона так подобається? », Розсміялася Катя, піднімаючи ноги і задираючи свою спідницю на талію, надаючи погляду сина повністю голі мамині стегна. Покрутивши стегнами, вона ще ширше розвела стегна, повністю відкриваючи своє рожеве, що дихає жаром піхву.

«Якщо тобі так подобається моя дірочка, чому б тобі не торкнутися її?».

Михайло схопився, і кинувся на коліна недорогие проститутки киева у метро перед матір'ю, простягаючи тремтячі руки до її піхви. Катя затремтіла від задоволення, відчувши у своїй клац гарячі молоді пальці. Мишка ворушив пальцями в маминій пізді, відчуваючи, як м'язи піхви щільно обжимають його пальці. Мама застогнала і почала підмахувати його рухам.

«Міша, полижи її», благала Катя, направляючи голову сина до стегон.

Відчувши на своєму клітор гарячий мову сина, Катя затряслася, і, притиснувши Мишкино особа до своєї пиздой, завила проститутки киева от 350 від задоволення. Мишко продовжував вилизувати і смоктати маму, забираючись мовою в кожен куточок її піхви. Катя розширила свою дірку, розставивши пальцями свої статеві губи і піднявши стегна, підставила свій клітор під язик сина. Полизав його, Мишко несподівано вп'явся в нього губами, продовжуючи шурувати пальцями в піхві. Мама вчепилася нігтями в його шию, щосили притискаючи до своєї пиздой, трясучись в припадку оргазму. Це було ще краще, ніж з Димкой.

«Михайлику, проститутки киев 40 45 лет милий!», Простягнула Катерина Дмитрівна, відсуваючи його голову, «мені було так добре ...». Вона глянула на продовжує сидіти на колінах сина, і заплющила очі, побачивши його роздувся джинси, уявляючи, себе, притиснути до його стегон і безсоромно смокче його член, розмірено входить в її рот.

«Синочку, ти так напружений», промуркотала Катя, масажуючи ступень стегна нещасного Мишки. Познущавшись над ним з хвилину, мама злізла з ліжка, і, ставши на коліна перед сином, розстебнула недорогие проститутки киева у метро його джинси. І легенько доторкнулася пальчиками до вирвався на свободу хуя. Повільно, вона почала рухати рукою, збуджено дивлячись на крапельки мастила, що виділяються з отвору його залупу.

«Ти хочеш, щоб я у тебе посмоктати?», Прошепотіла Катя, продовжуючи погладжувати його член, «мені подобається відсмоктувати!», Додала вона, наближаючи голову до члена сина, і легенько проходять мовою по його голівці.

Не тямлячи себе від збудження, Мишко не витримав, проститутки киева от 350 і, смикнувши стегнами, увігнав свій член в мамин рот. Катя, поперхнувшись від несподіванки, оговталася і енергійно почала смоктати здоровий гарячий паросток, пульсуючий в її роті. Вона закрила очі, зосередившись на солодкому, злегка солонуватому смаку молодого члена, перевертався в умілому маминому ротику, розмірено входячи і виходячи з нього.

Ведмедик дивився на голову матері, розмірено снують між його стегнами, і не міг повірити, що це його сексуальна матуся смокче проститутки киев 40 45 лет його хуй. Видовище свого члена, що знаходиться між соковитими губами матері порушило його до такої міри, що, застогнавши від виснажливого насолоди, він взяв маму за голову, і, притиснувши її до своїх стегнах, почав трахать її рот, засовуючи хуй прямо в мамину глотку. Катя, чий рот використовувався сином як діра для ебли, нічого не могла вдіяти, затиснута в його міцних руках, і тільки видавала звуки, що чмокають, коли член сина виходив з її рота, щоб знову увійти в нього недорогие проститутки киева у метро по саме горло.

«О, матуся, які в тебе губи. Як мені подобається ебать тебе в твій гарячий рот !!! », стогнав Мишка, продовжуючи вставляти мамі по самі гланди. Охопивши її голову ногами, він схрестив їх на маминих плечах. Затиснутою в кільце Каті нічого не залишалося, як спробувати розслабити горло, так, щоб здоровенний хуй сина, що входить в її глотку доставляв якомога менше болю. Через кілька хвилин, вона відчула, як Мишкін поршень, поштовхами рухається в роті, напружився проститутки киева от 350 і прискорив ритм руху. Катя зрозуміла, що син зараз спустить їй в рот, але, не в силах нічого вдіяти, покірно прийняла в себе фонтан терпкою, злегка солонуватою Мишкиной сперми. Вона подумала, що з боку, це напевно, виглядає дивно - доросла гола жінка, що стояла на колінах і сисних у хлопчиська. Одночасно, Катя продовжувала старанно ковтати сперму сина, намагаючись, щоб ні краплі не вилилося з рота.

«Мамочка, та ти справжня професіоналка!», Простогнав Мишко, проститутки киев 40 45 лет виймаючи член з маминого рота і падаючи на диван, «твій рот - це просто диво», додав він, дивлячись на голу матір, що стоїть перед ним на колінах, із залишками його сперми на губах. Катя ж, як заворожена дивилася на Мишкін член, який від видовища голою матері знову вставав. Повільно потягнувшись до сина, розпалена матуся заворкотали «Який він у тебе твердий ... Тобі сподобалося, як матуся його посмоктати?». Повільно погладжуючи його елду, Катя потягнулася вгору, цілуючи пружний недорогие проститутки киева у метро живіт сина, затиснула його член між грудьми і почала тертися об нього ... «Який у мене синок, який ти свіжий, смачний ... Хочеш, щоб мама зробив тобі добре», судорожно бурмотіла вона.

Нарешті, не витримавши, свербіння в своє розпаленілої пизде, вона встала, і, розставивши ноги, повільно села на гарячий твердий Мишкін хуй. Відчувши, як член сина досяг стінки її піхви, вона блаженно застигла, трясь збудженими сосками про груди Михайла, і, через кілька невимовно довгих проститутки киева от 350 миттєвостей, задвігала стегнами, насолоджуючись відчуттям міцного юного члена, другий раз за сьогоднішній день, наповнював її пизду.

Нахилившись і обнявши Мишка, вона стрибала на його члені, дивлячись йому в очі, вмираючи від збудження, викликаного свідомістю того, що член її власного сина рухається в її піхву.

«Ну що, синку? Тобі подобається ебать маму », як в забутті шепотіла Катя, дивлячись ...                                         Читати далі