—Средняя продолжительность оргазма: 4 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева центр, мама, кузен і я, проститутки киев объявления.

Ми з моїм двоюрідним братом Кімом жили в одній кімнаті в коледжі. Він був, що називається, блядун, але завдяки йому я мав деякий в спілкуванні з жіночою статтю. Але я ніколи не припускав можливим те, про що я хочу зараз розповісти.

Все почалося в одну з літніх п'ятниць на звичайній вечірці на честь дня народження, яку влаштували батьки кузена. Були сім'ї і друзі наших батьків, так що для мене присутність там було нудним обов'язком. Однак, завдяки кузена, нудьга була проститутки киева центр недовгою.

Я сидів в кімнаті нагорі і, вбиваючи час, дивився музичні кліпи по відіку з пляшкою сухого вина в одній руці і з пультом в інший. Кім ввалився і повідомив, що одна з присутніх тут жінок буде сьогодні під ним. Її чоловіка тут немає, і якщо б він міг відвести її звідси, то напевно поимел б. Інтонації його голосу наводили на думку про те, що в цьому будинку стало значно менше віскі.

Потім він попросив мене підіграти йому - адже якщо ця жінка піде разом проститутки киев объявления зі мною, ніхто ні про що не здогадається. Він пішов назад вниз, а за ним я, не розуміючи, яке відношення маю я до відходу цієї жінки. Він підійшов до моєї матері і запитав її, чи не хотіла б вона разом з нами поїхати в авто-кінотеатр! Звичайно, моя мати не відвідує такі заклади, але вона несподівано для мене відповіла, що справді не проти злегка розвіятися. Я бачив, як Кім крадькома поглядає на її великі груди і зрозумів, що він задумав. Я захвилювався в передчутті неприємностей. проститутки киева метро осокорки Мама ж продовжувала ...

Якщо ваші батьки постійно зайняті, чому б мені не прогулятися трохи з вами? Я жодного разу не була там з тих пір, як ми їздили туди з твоїм батьком, - сказала вона мені і злегка почервоніла. - Мені дійсно подобається ця ідея, - і вона почервоніла ще більше.

Я не знав, що й думати. Що моя мати з батьком могли робити в авто-кінотеатрі?

Невже брат дійсно збирається трахнути її?

Я не був здивований бажанням кузена. проститутки киева центр Мати виглядала дуже апетитно. Величезні грудей, повні ноги округла і випирає дупа. Все це так, але я не думав, що кузен міг здійснити свій план. Зізнатися я думав про неї як про жінку, але ніколи всерйоз про те, що її можна укласти. Слово «скромниця» дуже підходило до моєї матері. Вона завжди поводилася дуже благородно, і навряд чи б я сильно здивувався дізнавшись, що вона все ще незаймана, а я і мої сестри - прийомні діти.

Отже, ми пішли з тієї вечірки і попрямували проститутки киев объявления до мікроавтобуса Кіма. Я поглядав на матір і, мушу визнати, мені сподобалося те, що я бачив. На ній була досить коротка спідниця, туфлі на високих підборах, темні панчохи щільно обтягували повні ноги. Облегающая блузка підкреслювала її пишний бюст, хоча, повинен сказати, в цьому не було необхідності. Її великі пружні сиськи, погойдуються при ходьбі, залучали б увагу навіть якби на ній був надітий грубий мішок.

Як я тепер думаю, згадуючи минулі роки, мати завжди проститутки киева метро осокорки була простодушна і кокетлива, а не тільки тієї ночі, коли красень кузен був поруч, але раніше я не помічав цього. Навіть коли вона хихотіла і притискалася до нього, коли ми йшли до машини, я все ще цього не помічав. Та хіба хтось міг би припустити, що його власна мати буде фліртувати з одним з її племінників?

Несподіванки тривали, коли ми приїхали в цей кінотеатр. Спочатку кузен запропонував моєї матері сісти між нами на задньому сидінні його фургона, потім умовив її проститутки киева центр випити з нами трохи пива. Вона вже була напідпитку, і тепер вона остаточно розслабилася.

Ми чекали початку кінофільму, і поки ми сиділи, пили пиво і розмовляли, я звернув увагу, що мати стала занадто недбалої зі своєю спідницею. Її повні, туго обтягнуті капроном стегна були відкриті набагато більше, ніж повинно було бути. Я помітив, що кузен розглядає її ноги і намагається при кожному зручному випадку торкнутися її колін. Але хоч як мене були хороші її ноги, пишні проститутки киев объявления сиськи матері залучали все його увагу. Він дивився, як вони погойдуються і здригаються при кожному її русі, не в силах відвести очі, це притому, що її ноги очевидно подобалися йому теж.

Все, що відбувається здавалося мені нереальним. В голові шуміло від випитого. Міркував я вже туговато і вже здавалося нормальним, що мати грайливо сміялася, а кузен говорив їй компліменти. Я сидів і нерозумно посміхався, потягуючи темне пиво з літрової банки.

Тим часом мій брат проститутки киева метро осокорки нахилився й припав з поцілунком до губ матері! Спочатку вона виривалася і намагалася щось сказати, але він не відпускав її, продовжуючи цілувати, і я вже подумав, що мені пора відтягувати його. Але мати перестала чинити опір і відповіла на його поцілунок. Її руки обвилися навколо його шиї, і я не знав, що, чорт візьми, мені тепер робити! Я не повинен був дивитися на це, але я ж був не сліпий!

Він цілував її, а його рука повільно підбиралася все ближче і ближче до проститутки киева центр величезних грудей матері. І незабаром його долоню накрила пишну податливу плоть. Він встиг погладити і стиснути її, перш ніж мати відскочила від нього і опинилася в моїх обіймах. Вона важко дихала, з обуренням дивлячись на кузена, але нічого не говорила.

Схоже, тепер твоя черга, - сказав мені кузен зі сміхом. - Чи ти боїшся власну матір?

Ну і ну! Що ж робити? Залишки міркування підказували припинити все це і повернутися до тітки і дядька, зробивши вигляд, що проститутки киев объявления нічого не сталося. Але я раптом зрозумів, що якби мати хотіла, то давно поставила б на місце двох напилися шмаркачів. І я торкнувся губами її губ. Вона лише злегка здригнулася від несподіванки, але через секунду відповіла на мій поцілунок, відповіла так само, як тільки що цілувалася з Кімом. Її рот відкрився, і її губи пристрасно притиснулися до моїх. Чорт візьми, а я то вважав її такою скромницею!

Краєм ока я помітив, що поки ми цілувалися, кузен сміливо розстібаючи проститутки киева метро осокорки її блузку. Він безперешкодно встиг широко розкрити її до самої талії, перш ніж вона нарешті помітила, що він робить і відірвалася від мене. Незважаючи на те, що вона була моя мати, вона дійсно виглядала дуже сексуально, з важкими грудьми в мереживній бюстгальтері, що визирають з відкритою блузки.

Вона почала обурюватися, висловлюючи кузена все, що вона думає про його діях. Але, як це не дивно, лаючи його, вона не застібається широко розкриті блузку, і поки вона вичитувала проститутки киева центр кузена, я не міг відірвати погляд від її бюста. Мій хуй, здавалося, готовий був порвати штани. Звичайно, вона була моєю матір'ю, але мій член це не хвилювало. Чорт візьми, який еротичний вигляд - пишні білі груди в чорному ліфчику, так спокусливо виставлені перед моїми очима.

Брат тільки посміхався, поки вона влаштовувала йому рознос. Він, нітрохи не бентежачись, запропонував їй пиво і весело підколював її. На мій подив, мама не тільки не образилася на нього, проститутки киев объявления а й теж почала сміятися і навіть дозволила йому знову поцілувати себе. А її блузка була як і раніше широко відкрита!

Потім, поки вони хихикали і лизалися, кузен просунув руки за її спину і, намацавши застібку бюстгальтера, розстебнув його. Мати зойкнула і відсахнулася геть від нього, знову опинившись в моїх обіймах. Але я був уже до межі збуджений і заглушав її обурення поцілунками. І незабаром вона замовкла, все сильніше притискаючись до мене, і з готовністю відповідала проститутки киева метро осокорки на мої поцілунки.

Я й уявити собі не міг, що така ситуація можлива. Адже жінка, з якою я цілувався на задньому сидінні фургона, була моя власна мати, і вона не тільки не звертала уваги на свою розкриту блузку і розхристаний бюстгальтер, а й почала під час поцілунку грати з моїм мовою.

Краєм ока я бачив, як кузен, поки ми з матусею лизалися, пестив її ноги, піднімаючи її спідницю і оголюючи повні спокусливі стегна. Потім його руки виявилися на плечах матері, проститутки киева центр і вона, не відриваючись від моїх губ, відвела свої руки назад, дозволяючи йому зняти з неї блузку. У мене перехопило подих. Моя матуся сиділа напівгола, з задертою до самої дупи спідницею, розхристаний бюстгальтер лише злегка прикривав величезні грудей. Руки кузена знову ...                                          Читати далі