—Тибетский лама Друкпа Кунл (1455 — 1529 гг.) славился необузданным сексуальным темпераментом, полжизни проходил голым и всячески нарушал общественный порядок.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев 35 45, подвійне задоволення для мами, проститутки киев дешевые 2 0.

Історія починається з того, як два ебанутий брата пидораси ебли один одного. Про це мені перекладати не хотілося. І, звичайно, в самий кульмінаційний момент, коли братики досхочу поеблісь, але закінчити ще не встигли, з'явилася їхня мама, звичайно ж в одній нічній сорочці ... (розповідь ведеться від імені молодшого брата).

Перш ніж хто небудь з встиг хоч щось сказати, Ромка витягнув хуй з моєї дупи, і, кинувшись до мами, повалив її на підлогу. Мама, притиснута їм, проститутки киев 35 45 закричала, і, не знаючи, що зробити, щоб змусити її замовкнути, Ромка почав засовувати свій член мамі в рот, утримуючи її руки на підлозі. Мама шалено опиралася, киваючи головою і дригаючи ногами, в результаті чого її сорочка задерлася, практично повністю оголюючи її стегна. Від цього видовища, все моє збентеження кудись поділося, і я приєднався до Ромки, тримаючи маму за ноги.

Вона лежала, практично гола, так що я міг вільно милуватися її голими пиздить і коричневим проститутки киев дешевые 2 0 колечком ануса. Я розсунув мамині ноги, щоб краще роздивитися її піхву. До цього, я бачив жіночі дірки тільки в порнухи. Від виду маминої пізди мій член остаточно збудився. Я ще ширше розсунув мамині стегна і уткнувся обличчям в її акуратно підстрижену промежину. Запах її пізди зводив мене з розуму. Мама, відчувши моє обличчя між своїх ніг, ще активніше почала брикатися, але це призвело лише до того, що Ромка, втративши рівновагу, впав, і буквально увігнав свій хуй прямо в проститутки киев площадь шевченко мамине горло. Мама виглядала, як ніби насадженої на Ромчин член. Її рот був широко відкритий, повністю заповнений хуем Ромки, його яйця лежали на маминому підборідді, а лобкові волосу упиралися їй в ніс. Мама, вся червона, відчайдушно дивилася Ромці в око, намагаючись дати йому зрозуміти, що вона задихається, однак для Ромки, видовище матері смокче його член і відчуття маминого горла, в яке влазила і вилазила головка його члена - все це було занадто збудливо для того, щоб він проститутки киев 35 45 ставав.

Вираз маминого особи говорило, що вона в шоці від того що відбувається. Не знаю, про що вона думала, відчуваючи в своєму роті член старшого сина снував в її роті, але мені здається, на розуміла, що ми її виебі і не могла повірити в це.

Я помітив, що мама лежала абсолютно нерухомо, побоюючись, що Ромка ще глибше їй засадить. Ромка, тим часом, стиснув мамину голову руками і почав трахать її в рот, повільно вводячи і виводячи член з маминого горла, човгаючи проститутки киев дешевые 2 0 яйцями по її підборіддю. Слухаючи ці звуки, я не зміг втриматися і почав дрочити, не відриваючись про маминого піхви. Мама лежала як труп, молячись, щоб цей кошмар скоріше закінчився. Ромка припинив тримати її за руки і щосили рухав хуем в маминому роті. Його руху прискорилися, але тепер він ебал її по іншому. Ромка витягав член повністю, даючи мамі ковтнути повітря і одним рухом заштовхував свій хуй назад. Мати лежала як гумова лялька, покірно підставляючи члену синові проститутки киев площадь шевченко свій рот. Ромка, ще більше збільшив свою швидкість і я зрозумів, що він зараз кінчить.

Схопивши маму за вуха, він з гучним криком спустив своє сім'я їй у горлянку. Відчувши сперму Ромки в своєму роті, мама в паніці відкрила очі, однак притиснута їм до підлоги, нічого не могла вдіяти, крім як безсило брикатися, і покірно почала ковтати малафья свого сина. Однак кількість сперми, яке Ромці спустив в мамин рот було настільки велике, що матері мимоволі довелося відпльовуватися. проститутки киев 35 45 Оскаженілий, що мати облом йому кайф, Ромка дав їй ляпаса, від якої мати впала в оборок. Подивившись на мене, все ще продовжує погладжувати член, Ромка сказав «Ми повинні її трахнути». Ми роздягнули її і перетягнули на моє ліжко. Мама був все ще без свідомості, і я запропонував поголити її пизду, щоб волосся не заважали.

Час було 9 ранку і до 17 вечора, коли батько збирається повертатися з роботи, мама була повністю в нашому розпорядженні.

Взявши бритву проститутки киев дешевые 2 0 і крем для гоління, я ретельно виголив мамину пизду, потім і волосся навколо її очка. Мама, без свідомості, продовжувала гола валятися на ліжку з розсунутими ногами, поголеною пиздить і особою, заляпані Ромчин спермою. Все це так завело Ромку, що він знову збудився і захотів її трахнути. Однак. ебать маму поки вона без свідомості, здавалося нецікавим, і ми вирішили розбудити її.

Ми встали на коліна, біля її голови, відкрили їй рот, і по черзі стали пхати їй в рот проститутки киев площадь шевченко свої Хуі. Через кілька хвилин, мама відкрила очі, і, побачивши наші стирчать інструменти, зрозуміла, що їй належить і заверещала. Ромка кинувся на неї, заткнув їй рота і велів мені принести якусь ганчірку, щоб зв'язати мамині руки. Ми прив'язали її руки до країв ліжка, так, що її тіло здавалося розп'ятим. Ромка розсунув жіночі стегна і вставив свій член в мамину дірку. Як тільки мама відчула член сина в своєму піхву, вона сказилася і почала смикатися, намагаючись перешкодити проститутки киев 35 45 Ромке трахати її. Ромка обізвав її сучкою, і дав пару ляпасів, але це не втихомирило маму. Тоді ми прив'язали її ноги до країв ліжка, залишивши маму лежати безпорадною, з розсунутими ногами і пиздить, повністю надана до наших послуг.

Я сів матері на груди, і зсунувши її кулі, почав ебать її між грудей. Її шкіра була такою м'якою ... Відчуття члена, охопленого маминими доїння було невимовним. Природно, я не міг довго стримуватися і скінчив їй на обличчя. Я ніколи не проститутки киев дешевые 2 0 забуду, якими очима мама дивилася на мене, поки я заливав спермою її обличчя. «Що ти робиш зі мною, синку ?!», здавалося молили її очі. Не витримавши видовища її заляпаного насінням особи, я впевненим рухом підніс член до маминого роті. Зітхнувши, мама не пручаючись відкрила рот і почала облизувати мій вимазаний в спермі член.

Поки я насолоджувався маминим ротом, Ромка безжально трахкав мамину пизду. Він дер її як останню повію, примовляючи, як вузька мамина вузенька проститутки киев площадь шевченко щілинка і як йому подобається розробляти своїм членом цю пизду. Мама, з ротом заповненим мої хуем, нічого не могла сказати, і тільки лежала, намагаючись пристосуватися до Ромчин хую, жалісливо дивлячись мені в очі. На мене втім, це мало діяло - я насолоджувався гарячим маминим ротом і не збирався витягати з нього свій член. Ромка, тим часом, не витримав такого темпу, і напружившись, з криком скінчив, вбиваючи член в понівечену мамину щілину.

Коли, після всього цього, проститутки киев 35 45 ми розв'язали маму, вона вже не думала про опір і ледве стояла на ногах. Ми веліли їй йти на кухню і приготувати сніданок. Коли через кілька хвилин, ми, голі, з вставшими членами спустилися на кухню, ми побачили голу матір, варівшую кави. Ромка підійшов до неї ззаду і почав тертися членом про її дупу. Мам спробувала відвернутися, просячи Ромку припинити, але той, не слухаючи її, поставив маму раком, вставив член і почав трахать її. Дивлячись як мій старший брат ебет раком проститутки киев дешевые 2 0 мою матір я миттєво збудився. Ромка побачив мою реакцію і запропонував помінятися місцями. Я підскочив до продовжує стояти раком мамі і засадив їй своє господарство. Чорт, як це було приємно. Її пизда була такою мокрою і гарячою !!! Я стиснув мамині груди руками і почав трахать цю сучку. Ромка тим часом влаштувався спереду, і, взявши її голову в руки, почав ебать солодкий і гарячий мамин ротик. Ми ще кілька разів мінялися місцями. Мама, вже не пручалася, покірно обслуговувала проститутки киев площадь шевченко нас. Поебав її ще деякий час, ми одночасно закінчили, з двох сторін натягуючи маму, змусивши її затремтіти (не знаю від болю або задоволення).

взявши мати за руку, потягнув її в спальню. Ми лягли на ліжко, і попросили маму зробити нам по справжньому якісний мінет. Мама вже змирилася з тим, що відбувається і, взявши наші члени в руки початку по черзі смоктати їх. Мама, вся заебало, без сил, готова була впасти на підлогу, однак Ромка не дав їй цього

взявши мати проститутки киев 35 45 за руку, потягнув її в спальню. Ми лягли на ліжко, і попросили маму зробити нам по справжньому якісний мінет. Мама вже змирилася з тим, що відбувається і, взявши наші члени в руки початку по черзі смоктати їх.

Дааа, ебать маму в рот - це було класно. Мама облизував мої яйця, дроча Ромчин член ...                                          Читати далі