Получи бесплатный VIP статус на 1 месяц после подтверждения фото анкеты 👑🍆💦
— На земле каждый день происходит около 100 миллионов сношений. Примерно такое же число твитов публикуется ежедневно.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки по 100 грн киев, сімейні уроки. глава 3, проститутки киева цена ночь.

відчув полум'я, що розгоряється в стегнах. Щось в її підкоряється натурі відгукувалося на манеру, в якій чоловік і пасинок обговорювали її, немов шматок м'яса для ебли - і відгукувалося дуже сильно!

«Ммм, я не знаю», відповів Саша, « я в цьому не дуже розбираюся »

« Тоді, у тебе є три можливості », почав Сергій,« По-перше, місіонерська позиція, коли ти лягаєш на маму зверху, по-друге, вона може залізти на тебе зверху, осідлавши тебе, і, нарешті, ти можеш трахнути проститутки по 100 грн киев її раком, коли мама буде стояти на колінах і руках, а ти будеш ззаду »

« Добре », кивнув Саша, в роздумах. В процесі обговорення, член його встав ще вище. Поки юнак думав, Наташа потягнулася і продовжила погладжувати його член, роблячи процес обмірковування ще більш болісним.

«Місіонерська добре, якщо ти хочеш контролювати швидкість і силу ебли», продовжив батько, намагаючись допомогти синові прийняти рішення, « якщо мама сяде на тебе - у тебе буде можливість проститутки киева цена ночь пестити її груди - судячи з усього, вона тобі подобається. А на рак перед тобою відкриється чудова панорама на її попку ».

Саша швидко обміркував три альтернативи і прийняв рішення:« Раком! ». Сашу приваблювала думка про мачуху, що стоїть перед ним на колінах і відчуття переваги, що виникає від того, що він виебет її в тваринної позі.

Наташа посміхнулася про себе. І у батька і у сина виявилася одна і та ж улюблена поза. Жінка сподівалася, що пасинок проститутка за 100 200 гривен студентки киев вибере «жінка зверху», яка подобалася їй самій - але, в даному випадку вибирала чи не вона. Покірно кивнувши, жінка опустилася на підлогу, ставши на коліна, спиною до пасинка, давши йому можливість помилуватися тугий дупою.

«Олександр, візьми мене», вимовила жінка, виляючи попкою.

видавши здавлений хрип, хлопчик став на коліна позаду Наташі. Він виразно, не потребував в подальших інструкціях батька. Схопивши її за стегна, хлопчик приставив член до сочилася проститутки по 100 грн киев входу в піхву.

«О, Господи !!!», простогнав Саша, подаючи стегна вперед і вводячи член в стражденну пизду названої матері. Відчуття було невимовно, нічого подібного він раніше не відчував. Хуй в роті мачухи - це було прекрасно, але хуй в її пиздой - це було неймовірно! Гарячі стінки піхви щільно охоплювали член, майже так само, як раніше його охоплювали щоки рота. Незважаючи на вік, пизда Наташі виявилася досить вузької - і Саша відчував себе розкішно, повільно розсуваючи проститутки киева цена ночь її хуем.

«Тобі подобається?», Запитала Наташа, огладиваясь назад.

«Так , мама », зі щасливою посмішкою відповів юнак, міцно вчепившись в її стегна і рухаючи членом вперед і назад, насолоджуючись відчуттям перебування всередині названої матері. Однією рукою, Саша пройшовся по шовковистою спині Наташі, одночасно думаючи про те, що вид дійсно чудовий. Кожен раз, подаючи стегна назад, хлопчик дивився вниз, спостерігаючи за тим, як член показується між проститутка за 100 200 гривен студентки киев соковитих сідниць мачухи, вивертаючи навиворіт її статеві губи.

«Це так добре!», Прошепотів Олександр, нахиляючись вперед і беручи в руку одну з звисаючих грудей.

«Зараз - трохи глибше і жорсткіше», втрутився батько. Після спостереження, як його дружину ебут перед ним раком, член чоловіки стояв як Останкінська телевежа.

«Так!», Простогнала жінка, коли Саша виконав наказ батька і почав ебать її, вводячи хуй на всю довжину. Молода людина трахкав мачуху проститутки по 100 грн киев швидко і жорстко, змушуючи важкі грудей жінки мотатися з боку в бік. Відчуття було неймовірним, краще, ніж усе те, що Наташа відчувала за своє життя. Їй довелося стримувати себе, щоб не кінчити - адже вони трахкали для навчання Саші, а не для її власного задоволення.

Сергій встав з крісла і став на коліна поруч з сином. Наташ звернула увагу на бугор на його ширінки, і на мить подумала, що чоловік хоче дати їй в рот, поки пасинок ебет ззаду. Думка бути використаною проститутки киева цена ночь двома мужиками одразу порушила Наташу ще більше - але Сергій думав про інше.

«Саша, вийми на хвилинку», вимовив чоловік, кладучи руку на поперек дружини.

Хлопчик слухняно витяг з пиздой мачухи покритий соками піхви хуй. Як тільки хуй виявився зовні, Сергій опустив руку вниз і потер спливала пизду дружини. Потім чоловік перемістив руку вгору, і змастивши вічко ануса Наташі її ж соками, ввів в нього два пальці. Коли Сергій почав змащувати її попку, Наташа проститутка за 100 200 гривен студентки киев лише зітхнула, відразу здогадавшись, що задумав чоловік, і спробувала запротестувати - але потім вирішила потерпіти і лише закусила губу, не бажаючи обламувати хлопчика. Хоча жінка і не була прихильницею анального сексу - але іноді, вона дозволяла чоловікові використовувати свій анус - зазвичай, в обмін на відмову від мине або на нову шубку.

«А зараз, синку», сказав отець , «ти можеш побувати в маминої попі. Я не дозволяю тобі повністю ввести туди член і заподіяти проститутки по 100 грн киев їй біль - але одну-дві хвилини ти можеш поиметь маму в попу, щоб порівняти відчуття. А потім повернешся в пизду »

Наташа продовжувала стояти раком, і Саша, подавшись вперед, приставив член до коричневого вічка мачухи. З здавленим хрипом, хлопчик подав член вперед, повільно протискуючись у вузький задній прохід названої матері.

«Бля, яка вона туга», вилаявся Саша. У нього не могло вкластися в голові. Він, підліток, ебет в жопу стоїть перед ним на рак мачуху проститутки киева цена ночь !!! Все її тіло знаходиться в його розпорядженні !!! Саша відчув себе господарем становища. Деякий час він тихо рухав стегнами взад-вперед, з кожним разом вводячи член глибше і змушуючи прийомну матір стогнати від болю. Нарешті, батько наказав припинити.

Не зволікаючи ні секунди, Олександр витягнув член з ануса - і миттєво встромив його назад в пизду, рухаючи їм глибоко і жорстко.

«А-ах ! », видихнула жінка, коли хуй знову опинився в піхву. Вчепившись руками проститутка за 100 200 гривен студентки киев в сідниці, пасинок ебал її з усіх сил, вганяючи член «по саму матку»

«Так!», Видихнув Саша, прискорюючи руху напередодні оргазму.

«Синку, ебі мене! », закричала Наташа, трохи здивуй чоловіка.

« Стоп », несподівано закричав чоловік, змусивши трахаються парочку застигнути в подиві.

« Папа, в чому справа !? » , не розуміючи спитав Саша, завмерши з членом в пізді Наташі. Він вже майже закінчив!

«Виймай!»

Син послухався. проститутки по 100 грн киев

«Що ще, сер!?»

«Ти не можеш кінчати в свою прийомну матір », пояснив батько. Наташа здивувалася цьому - адже вона пила таблетки і не могла «залетіти». Однак, Саша був її пасинком, і якби він скінчив в неї - це був би справжній інцест. Крім того, жінка була вдячна за паузу - якщо секс буде довше, вона встигне закінчити сама.

«Але ж ми не закінчимо на цьому?», Схвильовано запитав Саша, думаючи про розриваються яйцях.

«Ееее», намір Сергія проститутки киева цена ночь було саме таким - але він зрозумів проблему сина, «ну, ти можеш подрочить їй на дупу».

Особа хлопчика витягнулося: «я не хочу закінчувати свій перший секс з жінкою онанізмом! Що, якщо мама посмокче мені!? »

« Ні! Я вже все сказав про це », гаркнув батько, усвідомлюючи, що син прав, і що його перший секс не повинен закінчитися так плачевно. Однак, якщо синові не можна закінчити в рот матері і не можна в пизду - що тоді залишається? В жопу? Схоже, це був єдиний проститутка за 100 200 гривен студентки киев варіант, але Сергію він не подобався.

Тут подала голос Наташа, про яку забули і син, і батько, ставлячись до неї, як до шматка меблів. «Чому б йому не кінчити мені між грудей?», Запропонувала жінка, «вони йому подобаються»

Очі юнака заблищали і він глянув на батька, «Папа, можна?»

« добре », кивнув Сергій.

Наташа перекинулася на спину. «Залазь на мене і виебі мене між тітек, Олександр», збуджено прошепотіла жінка.

«Бля», проститутки по 100 грн киев простягнув Саша, залазячи на талію мачухи, впираючись хуем в її живіт і тянясь руками до грудей. Наташа злегка простогнала, коли руки пасинка почали тискати її грудей. Олександр зводив їх разом і відпускав, дивлячись як вони падають вниз, м'яв, дивлячись як соковита плоть стискається під пальцями, щипав і крутив соски, затиснувши їх між пальцями, змушуючи мачуху крутитися і стогнати від задоволення.

« мама, я люблю твої груди », простогнав ...                                         проститутки киева цена ночь Читати далі