—Сперма содержит более 30 различных элементов, таких как фруктоза, аскорбиновая кислота, холестерол, креатин, лимонная кислота, витамин B12, соли и ферменты.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

киев проститутка оля, сімейні уроки. глава 1, дорогие проститутки киева.

чоловіка, і знаючи, що не матиме можливості відмовитися.

Сергій, здавалося, вагався. «Пап, що далі?», Запитав Саша. Його член жадав дії. Невже йому зараз вдасться виебать мачуху!?

«Саша, ти знаєш, що таке мінет?», Запитав батько.

Очі хлопчика розширилися від подиву і він мимоволі перевів погляд на мачуху. Розкішна блондинка сиділа біля його ніг. Зараз вона буде смоктати йому хуй !? Хлопчик подивився на сексуальні губи названої матері, трохи підкачані киев проститутка оля силіконом і уявив, як вони охоплять його член, а платинова голова мачухи буде рухатися вгору-вниз між його стегон. Член засмикався і Саша знову мало не скінчив. На мить, очі пасинка і мачухи перетнулися, і хлопчик знову глянув на батька.

«Ні», лукаво відповів хлопчик, «але я хочу дізнатися».

«Мила, покажи йому », наказав Сергій,« відсмоктування у нього »

« Але ... », почала було Наташа.

« Сосі! », гаркнув чоловік.

«Добре», дорогие проститутки киева тремтячим голосом відповіла жінка. Сергій прекрасно знав, що вона не виносить мине і робить його лише коли він попросить про це особливо наполегливо. Але зараз у Наташі не було вибору. Вона бачила, як дивиться на неї пасинок і розуміла, що не зможе відмовити.

«Добре», повторила жінка, знову встаючи на коліна і беручи член в руки. З подивом, вона знову відчула, що не відчуває до нього відрази. Готуючи себе до майбутнього випробування, жінка трохи подрочити хуй. порно проституток киеве видео P>

«Мама, будь ласка, смокчи», почав благати хлопчик. «Звичайно, Олександр», відгукнулася жінка, нахилилася і торкнулася мовою головки члена, слизової виступила крапельку мастила. Хлопчик знову застогнав - від відчуття мови мачухи і від її виду, що стоїть перед ним на колінах. Наташа, підбадьорений цим проявом емоцій, облизала головку члена, пробуючи її на смак, і зазначила, що смак далеко не такий поганий, як вона очікувала, набагато краще, ніж у батька. Хлопчик вчепився киев проститутка оля руками в поручні крісла і тихо стогнав, насолоджуючись відчуттям мови мачухи, вилизувати член зверху до низу, аж до самих яєчок.

Нарешті, жінка зважилася, і, взявши в рот головку, почала смоктати її, змусивши хлопчика, буквально, звиватися від насолоди. Платинова голова названої матері ритмічно рухалася вгору і вниз, хлюпотячи кожен раз, коли, на мить випустив головку з рота, вона знову приймала його всередину. Хлопчик погладжував голову мачухи, граючи з її хвилястим дорогие проститутки киева волоссям, трохи натискаючи на неї, примушуючи глибше приймати член в рот. Жінка, тим часом, була поглинена власними відчуттями, не вірячи тому, що вперше в житті вона отримує задоволення, тримаючи в роті хуй.

«Мммм», стогнала жінка, не перестаючи смоктати. Її щоки ввалювалися, коли вона приймала все більше і більше юнацької плоті в себе. Нарешті, її губи досягли члена - і знову піднялися вгору, охоплюючи лише голівку. Хлопчик був на небесах. Продовжуючи погладжувати порно проституток киеве видео волосся мачухи, при кожному русі він м'яко натискав на її голову, одночасно подаючи стегна вперед, змушуючи її все глибше насаджуватися ротом на член.

«Неймовірно!», Видихнув Саша, дивлячись на що стоїть перед ним на колінах прийомну матір і на її соковиті губи, трудящі над його хуем.

Сергій розумів, що хлопчик готовий кінчити, і, знаючи, що Наташа не виносить смак сперми, хотів зупинити те, що відбувається. Коли він перший раз скінчив їй в рот, Наташу киев проститутка оля вирвало - з тих пір, при кожному мінете він виймав хуй і кінчав їй на груди. «Гаразд, вистачить», сказав Сергій.

Наташа в останній раз насадила ротом на член пасинка, проковтнувши його повністю і впершись носом у лобок.

«Стоп», повторив чоловік голосніше в той момент, коли член уперся в глотку мачухи. Почувши наказ, вона випросталася, випустивши член з рота.

«Мама, будь ласка, не зупиняйся», почав благати хлопчик, здивувавши батьків благальним тоном дорогие проститутки киева голосу, «ще трохи. Це було так здорово! »

« Ну ладно, тільки трохи », погодилася жінка, знову нахиляючись вниз і наживаючись ротом на член до самої основи. Застогнавши, хлопчик вчепився руками в голову мачухи і ворухнув стегнами, трахкаючи її в рот короткими рухами і впираючись членом в саму горлянку. Наташа здушено стогнала, дозволяючи хлопчикові користуватися її ротом для задоволення своєї пристрасті, насолоджуючись підлеглою роллю, а також солонуватий смак члена, порно проституток киеве видео який був так не схожий зі смаком члена батька.

Сергій завмер від подиву і замовк. Його вразило те, що Наташа охоче продовжила смоктати. Знаючи її ненависть до мінету, чоловік зазначив що вона чудово зображує задоволення від того, як син ебет її в рот.

Це сталося так швидко, що всі були здивовані. Хлопчик притиснув голову мачухи до себе і скінчив. Головка члена засмикалася в її горлі, і жінка несподівано виявила, що її рот повно сперми. Інстинктивно, вона киев проститутка оля спробувала вивільнити голову, але Саша міцно тримав її, продовжуючи проникати членом до самих гланд. Плюнувши на все, Наташа проковтнув - і відразу ж в роті опинилася нова порція насіння. Чесно кажучи, вона не була так огидна, як сперма Сергія. Навпаки, вона була чудова! Третя порція сперми вихлюпнулася з члена пасинка. Тепер, замість спроб відсторонитися, Наташа продовжила смоктати, намагаючись проковтнути більше. Вона трохи підняла голову, так, що тільки головка члена залишилася дорогие проститутки киева в роті, і, охопивши член рукою, почала рухати їй так, як ніби «видоюють» з нього останні краплі на мову.

«Ні», грізно заревів батько, раптово схопившись з крісла. Саша ривком відкинувся на спинку крісла, член, з хлюпающим звуком, вискочив з рота мачухи, залишивши її трохи розчарованою.

«Олександр, ти не повинен був цього робити», гнівно прогарчав батько, пам'ятаючи ненависть Наташі до смаку сперми.

Хлопчик злякано подивився на розлюченого порно проституток киеве видео батька: «Будь ласка, не сердься. Я не хотів цього - але все сталося так швидко. Прости мене, будь ласка! »

« Не треба вибачатися », відступився батько,« просто такі речі не робляться без дозволу жінки ».

« Мам, прости », хлопчик повернувся до Наталі, що не дивлячись їй в очі від сорому за скоєне.

«Все нормально», відгукнулася Наталя, витираючи з куточків губ залишки сперми, «я на тебе не злюся, просто багато дівчат не люблять коли їм кінчають в рот. киев проститутка оля Чемно було б попередити про оргазм і дати дівчині можливість вибору »

« Вибач », повторив хлопчик, похмуро дивлячись у підлогу.

« Мені здається, на сьогодні досить », сердито заявив батько , все ще сердячись на сина. Чесно кажучи, він просто ревнував. Наташа ніколи не ковтала його сперму.

«Пап, але ти сказав, що я можу трахнути маму!», Запротестував хлопчик. Його зів'ялий член злегка підвівся на цю думку, поступово повертаючись до життя.

дорогие проститутки киева «Ти витратив свою можливість на мінет», гаркнув Сергій. Наташа мовчала, стискаючи коліна, щоб приховати той факт, що пизда намокла. Вона б все віддала за те, щоб Саша виеб її прямо зараз.

«Але ...»

«Без міркувань! Син, йди до своєї кімнати.

Translated by JHF from »Family Lessons by GeorgeTasker ©