—Сперма содержит 6 мг протеина на чайную ложку.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

толстые проститутки киева, сімейні уроки. глава 1, проститутки киева большими сиськами.

Глава 1. Мине

Папа надає синові можливість трахнути мачуху на його 16-річчя - але справа обмежується минетом.

У цей день Олександру Іванову виповнилося шістнадцять років і його батьки, сидячи у вітальні, обговорювали, як відсвяткувати цей день.

«Олександр став чоловіком, Сергій», сказала Наташа своєму чоловікові. Вона завжди називала хлопчика повним ім'ям, незважаючи на те, що він вважав за краще просто Саша, а все звали його Саньок. Справа в толстые проститутки киева тому, що Наталя Іванова була мачухою Саші. Чудова 31-річна блондинка вийшла заміж за його 52-річного батька після того, як Сашкова мати померла. Зовні, Наташа виглядала як справжня модельна лялька, якою вона, і була насправді - Сашин тато познайомився з нею на кастингу в поп-групу, який Наташа не пройшла. Кар'єра в'яла, молодість проходила - і жінка легко захомутала багатого вдівця. З її зовнішністю, це не склало проблем - фарбовані платинові волосся, чудова дупа, шикарні груди проститутки киева большими сиськами і довжелезні ноги. Якщо додати до цього її звичку вдягатися більш ніж відверто - не дивно, що бідний Сашка завжди дивився на мачуху очима, повними жадання.

«Ще не став», відповів Сергій, потираючи підборіддя і задумливо дивлячись на розкішну жінку . Вони щойно повернулися з недільного обіду з колегами Сергія і жінка була одягнена в обтягуючі рожеві брючки і білий топік з глибоким вирізом, відкривати її засмаглу груди 4-го розміру. Сергію подобалося, коли його колеги проститутки киева зрелые блонщ милувалися і захоплювалися його дружиною. Чесно кажучи, потай, чоловік мріяв про те, щоб подивитися на дружину з іншим чоловіком.

«Йому шістнадцять», відповіла жінка, «і у нього є паспорт - значить він чоловік».

«Немає - поки він не поимел жінку».

Наташа посміхнулася, подумавши, що чоловік жартує - але він дивився на неї серйозно. «Серьога, кінчай, відчепися від хлопця». Сергій часто дошкуляв сина з приводу того, що у нього немає подружки. толстые проститутки киева P>

«Я серйозно», відповів чоловік, «я думаю, він навіть не цілувався жодного разу - не те що трахался»

«Сергію!», підвищила голос жінка. Вона терпіти не могла подібних виразів. Незважаючи на сексуальну зовнішність і любов до сексу, в душі вона була трохи ханжею.

«Я вирішив надати йому можливість потрахаться на день народження», продовжував чоловік, «буду впевнений, що він знає, як поводитися з жінкою »

« Що? », здивовано запитала дружина,« ти проститутки киева большими сиськами хочеш привести йому повію? »

« Ні », заявив Сергій, що не терпить заперечення тоном,« ти покажеш йому ».

Наташа зблідла, завмерши в шоці. «Що ... що ти сказав?», Прошепотіла вона, думаю, як викрутитися з цієї ситуації. Чоловік не звик, щоб вона в чомусь йому відмовляла.

«Я хочу, щоб ти навчила Олександра сексу». Тон, яким були вимовлені ці слова ясно показав нещасній жінці, що заперечення марні.

«Я ... я не можу»

«Можеш ... і будеш!», проститутки киева зрелые блонщ Жорстко відповів Сергій, «це буде чудово - я розповім синові, як поводитися з жінкою. А ти допоможеш нам »

Наташа коливалася - але вона не могла відмовити чоловікові. Нервово заковтнувши, вона продовжувала сидіти мовчки.

«Чудово», сказав Сергій Миколайович Іванов, потираючи руки

***

У цей вечір, Саша в поганому настрої дивився телевізор у вітальні. Він відпрошувався у отця піти до друзів, пограти в Playstation - але батько не дозволив. толстые проститутки киева

«Це твій день народження - і ти повинен провести його в колі сім'ї». Єдиною приємною річчю для Саші був одяг мачухи - обтягує футболка, щільно облягати великі цицьки. Час від часу хлопчик кидав погляд в її напрямку.

Саша весь вечір дивився телевізор, надувшись як бабак, поки в 10.00 батько не вимкнув його.

«Синку, ми повинні поговорити».

Хлопчик простогнав про себе і покірно повернув крісло обличчям до батька.

«Чого?» проститутки киева большими сиськами p>

«У тебе є подружка?»

«Папа», простогнав хлопчик, вже вголос, червоніючи. Говорити про секс з батьком, та ще при розкішної мачусі поруч - це була остання річ, яку він хотів би зробити на свій день народження.

«Відповідай на питання», гаркнув батько. «ні, у мене немає подружки»

«Нічого страшного. Ти ще незайманий? »

Хлопчик відчув, що з нього досить. «Папа, про маточки і тичинки ми проходили в школі - не треба мені про проститутки киева зрелые блонщ це розповідати»

«Я не збираюся тобі ні про що розповідати», заявив Сергій Миколайович, просто відповідай на моє запитання: «ти вже трахкав дівчину? »

Хлопчик почервонів ще густішою і кинув швидкий погляд на мачуху. Наталя Петрівна сиділа випроставшись як струна, і з якимось дивно покірним виразом обличчя слухала розмову. Олександр кивнув: «Я ще незайманий»

«Гаразд, син», досить кивнув батька, «ти напевно помітив, що ми з Наташею ще нічого не подарували толстые проститутки киева тобі на 16-річчя?» Хлопчик кивнув, не здогадуючись, до чого хилить батько.

«Я вирішив, що тобі буде корисно навчитися обходитися з жінками», заявив Сергій.

«що ... що ти маєш на увазі », невпевнено запитав Саша, кинувши погляд на мачуху, нервувати також як і він.

« Ми з Наташею вирішили показати тобі, як треба займатися любов'ю. Ти можеш трахнути Наташа і стати чоловіком »

« Вау !!! », видихнув Саша і глянув на мачуху. Та проститутки киева большими сиськами нерішуче кивнула.

«Добре, мила», вимовив Сергій, повертаючись до дружини, «встань, будь ласка».

Наташа слухняно встала.

«Твоя мама - прекрасна жінка, тобі пощастило, що твоєю першою жінкою стане така красуня », сказав батько. Треба відзначити, що Наташі, у якій не могло бути дітей, було дуже приємно, що її хтось називав мамою, і тому, Сергій наполягав, щоб Саша кликав мачуху мамою. Хлопчик завжди був проти - але зараз він був готовий на що завгодно. проститутки киева зрелые блонщ

«Так, тато», відповів хлопчик, нервово тремтячи від передчуття.

«Тепер, мила, зніми, будь ласка, футболку »Наташа мовчки розправила футболку, і, взявшись за краї, стягнула її через голову. Очі хлопчика округлилися побачивши соковитих круглих грудей, прикритих мереживним ліфчиком. Бюстгальтер прикривав грудей лише наполовину і здавалося ніби вони в будь-який момент можуть вирватися з нього.

«Тепер - штани», продовжував Сергій. Вражений хлопчик толстые проститутки киева дивився, як мачуха, опустивши очі до підлоги, розстебнула ширінку, приспустила брючки до колін, оголивши засмаглі стегна, і нагнувшись, спустила їх вниз. При цьому її попка спокусливо випнулася, прикрита вузькою смужкою стрінгів.

«Вау», повторив хлопчик, дивлячись на фантастичну дупу мачухи. Тим часом, Наталя повернулася до нього обличчям, одягнена лише в нижню білизну.

«Твоя мама - чудова жінка», повторив Сергій, «я хочу бути впевнений, що ти завжди будеш проститутки киева большими сиськами ставитися до неї з належною повагою , незважаючи на те, що станеться сьогодні ввечері »

« Звичайно, тато », з готовністю кивнув Саша, не в силах відвести погляд від оголеної мачухи.

« Добре », продовжив батько , «Наташа, підійди і сядь на ручку Сашиного крісла - я хочу, щоб він сам зняв твій бюстгальтер. Хлопчику потрібно навчитися обходитися з цим вашими складними застібками ».

Наташа підійшла до крісла і опустила чудову попку на його ручку. Вона проститутки киева зрелые блонщ підбадьорливо посміхнулася хлопчикові і повернулася до нього спиною.

«Давай синку», підбадьорив батько.

Хлопчик ковтнув, і, облизав пересохлі губи, тремтячими руками торкнувся гладкою жіночої спини. Кинувши швидкий погляд на сідниці, не прикриті стрингами і знаходяться у 20 сантіметрахот його особи, хлопчик торкнувся ліфчика. Він трохи поборовся із застібками, намацуючи гачки, і, нарешті, розстебнув один з трьох.

«Стисни їх разом, а потім Розстібай», толстые проститутки киева порадив батько, збуджений видовищем того, як син роздягає його дружину.

«Молодець», вигукнув Сергій, побачивши, що син впорався із завданням. Наташа встала, і повернулася до Саші особою, притримуючи руками бюстгальтер на грудях.

«Хочеш подивитися на мамині титьки?», Посміхнулася Наташа, приспускаючи одну тесемку і частково оголюючи незагорілий шматок плоті, яскраво контрастує ...                                          Читати далі