—Пенис самца стрекозы имеет форму лопаты и способен “выгрести“ семя другого самца.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева 55 лет, сімейні уроки. глава 2, анальные проститутки киева.

Глава 2. І знову мине

Мачуха, засмучена пригніченістю пасинка намагається розворушити його Основним ліками є все той же мине - але тепер поза домом і без тата ...

минуло два дні з тої дивної ночі. Два дні з того моменту, як батьки дали Олександру перший урок сексуальної просвіти. Його мачуха роздяглася, дала потискати свої розкішні груди, подрочити йому член, і, нарешті, відсмоктати. Два дні з того моменту, як сперма юнаки без попередження вистрілила в проститутки киева 55 лет горло мачухи, розсердившись цим батька. Саша був такий близький до втрати невинності, до того, щоб виебать свою розкішну прийомну матір, жінку, про яку він мріяв з моменту першої зустрічі - але він проебал свій шанс, скінчивши Наташі в рот.

Після тієї ночі, незважаючи на те, що мачуха запевнила в тому, що анітрохи не засмучена, юнак робив все можливе, уникаючи зустрічей з батьками, не в силах поглянути в очі Наташі після того, що він зробив. Обидва вечора хлопчик провів, анальные проститутки киева зачинившись у спальні, уникаючи будь-яких розмов з батьками, за винятком жестів і односкладових відповідей.

Нарешті, настав понеділок. Наташа кожен день на машині забирала Сашу після занять в секції футболу, і цей день не був винятком. Природно, коли юнак вийшов з дверей школи, його серце тривожно забилося - на дорозі стояла її машина. Зазвичай, Саша мріяв про той момент, коли він сяде на сидінні поруч з розкішною блондинкою - але тільки не сьогодні! Провести проститутки киева 35 лет п'ятнадцять хвилин в машині, де він не зможе ухилитися від розмови ... Живіт юнаки нервово тремтів, коли він повільно йшов до машини. Зрештою - краще поговорити з Наташею, ніж вислуховувати гнівну проповідь від батька.

«Здрастуй, Олександр», вимовила Наташа, коли він сів в машину. Вона намагалася вести себе як завжди - але Саша вловив нотку непевності в голосі.

«Здрастуй, мамо», пробурмотів юнак, відводячи очі.

Наташа завела мотор і виїхала на дорогу. проститутки киева 55 лет Той факт, що вона виглядала так само сексуально і спокусливо, як і завжди, не робив становище хлопчика легше - блакитний смугастий светр, обтягуючий грудей 4-го розміру з глибоким вирізом і тугі білі джинси, що дозволяють помилуватися формою довгих ніг жінки.

«Як справи на футболі?», почала Наташа, розуміючи всі незручність положення пасинка і намагаючись знайти зручну тему для розмови.

«Добре», односкладово відповів Саша. Кілька хвилин вони їхали мовчки. анальные проститутки киева Раптово, Наташа згорнула з дороги і зупинила машину на узбіччі.

«Це смішно», заявила вона, повертаючись до Саші.

«Ччччто ти хочеш сказати?», Промимрив хлопець, вражений спалахом мачухи і боячись майбутньої розмови.

«Бля, Олександр», вилаялася Наташа, «ти ходиш похмуріше хмари вже два дні. Ми з Сергієм всього лише намагалися допомогти тобі, ми не хотіли заподіяти тобі біль. Я прошу вибачення якщо я ... », тут настала її черга зупинятися. «Якщо проститутки киева 35 лет я зробила тобі боляче або не сподобалася тобі», тихо закінчила вона.

«Ні», похитав головою юнак, не вірячи почутому, «справа не в цьому».

« А в чому тоді? », почала благати мачуха, намагаючись розставити крапки над« і »,« з тієї ночі, ти мені не сказав і пари слів ». Згадавши про «ту ніч», жінка раптово відчула легке тремтіння порушення.

«Я, я ... засмутився», відповів Саша, червоніючи при згадці про «ту ніч». Член трохи напружився. Напруга між проститутки киева 55 лет мачухою і пасинком чітко відчувалося в повітрі.

«Ох, Олександр», м'яко промовила Наташа, потягуючись до Саші і міцно його обіймаючи. «Можливо те, що ми зробили з Сергієм, було помилкою. Ти не можеш розглядати свою мачуху як жінку ».

« Але я зробив це! », Відчайдушно сказав молодий чоловік, відчуваючи, як грудей впираються в його тіло,« нехай це було неправильно - але мені це сподобалося »

Наташа звільнила обійми. «Ти маєш на увазі, що ти скінчив анальные проститутки киева мені в рот?», Запитала жінка, пригнічуючи в собі збудження, прокинулося при згадці про смак юнацької сперми.

Саша нервово проковтнув, почувши подібну фразу від мачухи. Член сіпнувся.

«Так», похмуро кивнув він.

«Мені здається, я вже говорила тобі, що все нормально, я не заперечувала проти того, що ти скінчив мені в рот », м'яко промовила Наталя, підбадьорливо кладучи руку на коліно пасинка і м'яко стискаючи його.

« Ти все ще сердишся на мене проститутки киева 35 лет », обережно запитав юнак, мало не підстрибнувши в той момент, коли рука мачухи опустилася йому на коліно.

«Злюся?», недовірливо запитала Наталя, «я ніколи на тебе не злилася, Олександр. Я не заперечувала проти всього того, що сталося ». Наташа завмерла на мить, закусивши губу, - і вимовила: «насправді, мені сподобався твій смак», пошкодувавши про сказаному відразу ж, як тільки слова зірвалися з губ. Жінка розуміла, наскільки брудна була минула ніч, а то, що її порушувала проститутки киева 55 лет спогад про те, як вона смоктала хуй пасинку, робило все ще гірше.

Але молода людина не вірив мачусі. «Ти кажеш це, щоб мене втішити», обурено заявив він.

«Та ні ж!», Наполягала Наталя.

«Так», похмуро буркнув Саша.

«Це правда», не здавалася жінка, «як я можу змусити тебе повірити!?»

Юнак не відповідав, опустивши очі вниз і думаючи лише про м'яку руці, що лежить на його коліні.

«Якщо ти мені не віриш - я зроблю анальные проститутки киева це знову!», після хвилинного коливання заявила Наталія, розуміючи про себе, наскільки шалено звучать її слова.

«Що !?», запитав юнак, здивовано піднімаючи очі і зустрічаючись поглядом з мачухою. Її погляд був абсолютно серйозний.

«Я зроблю це знову», повторила Наташа, як пасинку, так і собі самій. Було надто пізно відступати.

Саша нервово облизав губи, занадто здивований і збуджений, щоб сказати хоч слово. Невже його член знову опиниться в цьому проститутки киева 35 лет чудовому роті!?

«Ти навіть можеш кінчити мені в рот», продовжувала мачуха, ковзаючи рукою від коліна пасинка вгору, по стегну. Член негайно напружився.

«Правда !?», тремтячим голосом запитав хлопчик.

«Правда», м'яко кивнула жінка, проводячи рукою вище і торкаючись бугра під ширінкою. Саша простогнав, коли мачуха торкнулася крізь джинси його члена. Наташа дбайливо розстебнула блискавку, насолоджуючись виразом нервового передчуття на обличчі пасинка. проститутки киева 55 лет Ідея відсмоктати йому в машині заводила її все більше!

«Але ти не повинен говорити батькові про це», строго промовила Наталя, витягуючи стирчить член зі штанів.

«Не буду», важко дихаючи, пообіцяв Саша, в той час як мачуха охопила рукою його елду. Насолоджуючись відчуттям руки названої матері, що рухається по члену, він готовий був пообіцяти що завгодно.

Сопучи від збудження, жінка нахилилась і лизнула головку члена, облизала її всю і відчула анальные проститутки киева смак виділяється мастила. Потім, вона повільно провела язиком по всій довжині члена, вгору і вниз - і, зануривши в рот головку, почала працювати. юнак захоплено простогнав, насолоджуючись відчуттям гарячого рота мачухи, трудящого над його членом. Все було як в кіно - машина, він і чудова блондинка, сосущая хуй.

«Бля, як заебись», прошепотів Сашко. Кільце жіночих губ линула вгору-вниз по члену, приймаючи його все глибше і глибше. Нарешті, настав довгоочікуваний момент проститутки киева 35 лет і весь хуй увійшов в рот названої матері, впираючись їй у горлянку. Потягнувшись вперед, хлопчик намацав під тонким светром розкішні буфера, змусивши мачуху щось промимрив заповненим хуем ротом. Судячи з тону мукання, жінці подобалося, як пасинок обіймає її груди. Насолоджуючись Наталчині титьки, молода людина відчув, що соски напружені і легко відчуваються крізь тканину. Під светром не було ліфчика!

Наташа відірвала голову від члена і блядскі посміхнувшись, запитала проститутки киева 55 лет «Хочеш, щоб я зняла светр?»

«Бля, звичайно!», Пристрасно простогнав юнак, відчуваючи, як член пульсує в м'якій жіночій руці. Посміхнувшись юнацького нетерпінню, Наташа зняла светр через голову - і Саша зрозумів, що тактильні відчуття його не обманули. Ліфчика не було. Масивні цицьки піднялися вгору, поки мачуха стягала светр, і, тремтячи, впали на груди, коли ...                                          Читати далі