—Средний бюстгальтер рассчитан на 180 дней ношения.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

киев проститутки в центре недорого, сімейні уроки. глава 3, толстые проститутки города киева.

пасинок, не випускаючи сосків з пальців. Затиснувши соски, юнак підняв грудей вгору і тряс руками, змушуючи цицьки мачухи трястися і тремтіти.

Наташа прагнула сперми пасинка - відчути її жар на грудях, і, може бути, знову спробувати на смак. Подавшись вниз, вона стиснула тверді сідниці хлопця і потягнула до себе, змушуючи його присунутися ближче. Саша охоче посунувся вперед, так, що хуй виявився між грудьми Наташі. Хуй, як і раніше, був слизьким від соків піхви і киев проститутки в центре недорого власної мастила. Пасинок звів грудей мачухи разом, обернувши ними свою елду і створив собі затишну дірочку для ебли.

«О, Господи», простягнув юнак, здивовано дивлячись на свій член між цих чудових динь! Завмерши на мить, злегка послабивши тиск на груди так що вони відпали від члена - і знову зрушив їх разом. Саша повторив так кілька разів, масажуючи пеніс подушками грудей мачухи.

«Трахни їх», що спонукає прошепотіла Наташа. Ні батько, ні син не помітили, толстые проститутки города киева що руки жінки знаходилися між ніг, гарячково пестячи клітор - чоловіки були поглинені видовищем члена хлопця між грудей. Саші не потрібно було повторювати двічі. Тісно звівши цицьки один до одного, Олександр почав рухати стегнами, голосно стогнучи кожен раз, коли головка члена вискакуючи з під грудей і виявлялася в декількох сантиметрах від рота названої матері.

Зі свого позиції на дивані, батько зачаровано дивився , як член сина рухається між грудей його дружини. Покопавшись дешевые проститутки м киева в пам'яті, Сергій з подивом зрозумів, що він жодного разу не ебал дружину між тітек. Чоловік ніколи не був прихильником подібного виду сексу - незважаючи на багатство дружини, але зараз зрозумів, яку річ пропустив. Погладжуючи член, чоловік думав про те, що обов'язково виебет Наталю між грудей сьогодні ж вночі!

«Так!», Застогнав юнак, закочуючи очі. Стиснувши щосили грудей мачухи, він шалено ганяв між ними член, перебуваючи на сьомому небі від щастя. Наташа киев проститутки в центре недорого просунула долоні під його руки, відвела їх в сторони і сама стиснула цицьки ще сильніше, ніж пасинок. Пасинок сперся руками на ребро дивана і сопучи продовжував ебать чудові грудей названої матері, шалено рухаючи стегнами і таранячи членом отвір грудей.

Наташа підняла шию вперед, щоб бачити рух члена. При кожному русі стегон Сашка, головка члена вискакувала з грудей, дражливе близька від її особи, потім втягувалася назад і зникала між м'яких подушок її грудей. Не толстые проститутки города киева втримавшись, Наташа підняла голову ще вище і, коли Саша подав стегна вперед, відкрила губи, дозволяючи голівці виявитися в спраглому роті. Відчувши, що кінчик члена виявився в роті мачухи, Саша застогнав і в наступний раз зробив більш сильний рух, глибше засовуючи член в рот. Трахати мачуху в рот і між грудей одночасно - це було неймовірно!

Оскільки Наташа старанно смоктала, то при русі назад, хуй пасинка йшов з її рота з хлюпающим звуком. Жінка встигла злизати з губ дешевые проститутки м киева крапельку мастила члена - і він знову опинився в роті.

«Бля !!!», застогнав хлопець. Він подав стегна назад і завмер в нападі оргазму. З кожним спазмом, сперма вихлюпувалася назовні, падаючи на груди мачухи і стікаючи на її шию і підборіддя. «Бля, бля, бля», повторював юнак, з кожним виплеском, ще більше заводячи свою партнерку. Його стегна знову почали рухатися, член ковзав по змащеній спермою грудей, видавлюючи з себе останні краплі. Нарешті, головка знову уперлася киев проститутки в центре недорого в рот жінки. Мова мачухи пробігся по голівці, слизової залишки сперми ...

«Стоп», м'яко вимовив батько, усвідомивши, що член сина знову опинився в роті дружини.

Син подався назад, торкнувшись головкою члена соска мачухи, піднявся і сів на диван із задоволеною усмішкою. Він перестав бути незайманим !!!

Сергій зазначив з тривогою, що Наташа злизує залишки сперми з підборіддя - і, здається, насолоджується цим.

«Наташа, йди вмийся», наказав толстые проститутки города киева батько, і повернувся до Саші. «Ну, синку, тепер ти чоловік. Тобі сподобалася твоя перша ебля!? »

« Так, тато, дуже! », З ентузіазмом відгукнувся син, проводжаючи очима оголену дупу мачухи, що йде в душ. «А можна ще !?», з надією запитав Олександр.

«НІКОЛИ!», Відчеканив батько, вражений безсоромним пропозицією. «Це був єдиний урок. Наташа моя дружина, а не твоя. Хочеш сексу - шукай його сам! »

« Добре, тато », промимрив засмучений юнак. Його перший дешевые проститутки м киева секс був чудовий - але хотілося ще. Було так багато речей, які Саша б із задоволенням виконав би зі своєї розкішної прийомною матір'ю. При думці про це член підлітка знову почав напружуватися ...

Translated by JHF from »Family Lessons byGeorgeTasker©»

Подробнее:http://www..ru/story/2012-06-08/semeynye-uroki-glava-2_2.html