—На земле каждый день происходит около 100 миллионов сношений. Примерно такое же число твитов публикуется ежедневно.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять проститутку в киеве на оболоне дешевую, чудова оксана. частина 2: коммандировка, проститутки с 5м размером киев.

Пройшов рівно місяць з того моменту, як я відірвав Оксану. За цей час відносини між нами загострилися до межі: Оксана бомбила мене СМСками із серії «коли ми побачимося?», А я лише мляво відписувався, що я зайнятий і у мене багато роботи. Через деякий час Оксана почала розуміти, що я її відверто дінамлю, і вирішила взяти бика за роги - тобто, мене за член. Дізнавшись, що я запланував важливу ділову поїздку до Пітера на наступних вихідних, вона доклала всіх можливих зусиль і снять проститутку в киеве на оболоне дешевую також вибила собі відрядження в Санкт-Петербург! Природно, що я дізнався про це на самому початку тижня і почав готуватися до нашої спільної поїздці, не сказавши Оксані ні слова ...

За випадковим збігом обставин (ха-ха!) Ми поїхали в одному і тому ж потязі. Оксана, задоволена тим, що її план вдався, просто-таки сяяла від щастя. Сівши поруч зі мною, вона припала до мого вуха і повідала мені про те, що вона давно чекала цього моменту, що вона шалено хоче мене, а головне проститутки с 5м размером киев - що на ній немає трусиків. «Я піду в туалет. Ти знаєш, що робити ... », - завершила Оксана свою розповідь. «Добре», - сухо відповів я. Не бажаючи втрачати ні секунди більше, Оксана різко встала і пішла в туалет, покручуючи тугими стегнами. А я ... я дістав телефон і став грати в «Angry Birds».

Я пройшов щонайменше 5 рівнів, коли Оксана, вся червона і зла повернулася з туалету. «Якого біса ?!», - запитала вона: «Я ж сказала, що буду чекати тебе в туалеті!». «А хіба проститутки киева дьошева я сказав, що піду за тобою?», - Відповів я. Такого повороту подій Оксана не очікувала. Вона насупилася і відвернулася до вікна. Всю решту дорогу ми проїхали в гробової тиші.

П'ятничний Сапсан домчав нас з Москви до Пітера за лічені години. Було вже майже десять, коли ми з Оксаною заселялися в одній з центральних готелів. Я підкреслено ввічливо вказав консьєржа, що ми не пара і зажадав два роздільних номера. Оксана, ображена тим, що я так грубо з нею обійшовся, гордо снять проститутку в киеве на оболоне дешевую відмовилася від моєї пропозиції донести валізу до номера, і потягла його сама. «Дуже добре», - подумав я про себе: «Пора діяти». Добравшись до свого сьюта, я швидко розкрив валізу, дістав з нього рожевий пакет і пішов до Оксани. Дійшовши до дверей її номера, я видихнув і постукав.

Оксана, вся яскраво-червона від образи, відкрила двері і зло запитала: «Че прийшов?». «Торохнути тебе. Хіба ти не цього хотіла? », - Запитав я з сарказмом. «Пізно. Я передумала », - уїдливо проститутки с 5м размером киев відповіла Оксана. Саме такої реакції я і очікував. Різко штовхнувши Оксану на ліжко, я заламав їй руки і перевернув обличчям вниз. Оксана спробувала вирватися, пропищав щось типу: «Відпусти!», Але її спроби не увінчалися успіхом. Придавивши Оксану, я прошепотів їй на вушко: «Слухай мене уважно. На час всього відрядження ти станеш моєю персональною сучкою. Я буду трахати тебе там, де захочу, куди захочу, і коли захочу. Ти мене зрозуміла? »Оксана промичала щось невиразне. Я проститутки киева дьошева жорстко трусонув її про ліжко і запитав ще раз: «Зрозуміла ?!». «Так! Так! Я буду твоєю сучкою », - пробурмотіла Оксана з хіттю в голосі. «Тоді приступимо», - сказав я і розстебнув штани. Діставши член, я встиг вимовити лише одне слово «смокчи», як Оксана з люттю голодного звіра накинулася на нього, буквально насадити ротом. О, як вона смоктала! За якихось 15 хвилин вона застосувала до мого члену 5 різних технік мінета, починаючи з «пурпурової димки» і «закінчуючи глибокою глоткою». снять проститутку в киеве на оболоне дешевую Мабуть, таким чином вона вирішила довести мені, що я помилявся, ігноруючи її весь цей час. Але як би не старалася Оксана, я все ніяк не кінчав. Вирішивши піти ва-банк, вона зігнулася і заковтнула член по горло, взявшись одночасно пестити яєчка мовою. Від такого трюку мені просто зірвало вежу. Я схопив Оксану за голову і почав кінчати. І тут її чекав сюрприз. Я ж казав, що готувався до цієї поїздки заздалегідь? Так ось, я цілий тиждень спеціально не кінчав, накопичуючи проститутки с 5м размером киев запас сперми. Тим самим я хотів провчити Оксану, і у мене вийшло! Потужний струмінь вдарила цієї самовпевненою сучку в рот.

У перші секунди вона мала намір впоратися з потоком, проковтнувши його повністю, але після четвертого залпу бідолаха зрозуміла, що переоцінила свої можливості і захотіла відсторонитися від мого члена. Природно, у неї це не вийшло, так як я міцно тримав голову цієї самовпевненої дурепа. «Ковтай, сучка, ковтай», - повторював я знову і знову. Оксана проститутки киева дьошева шумно задихала носом і спробувала проковтнути залишився, але у неї не вийшло. Пошкодувавши дівчинку, я витягнув член з її рота, давши можливість віддихатися. Оксана почала жадібно ловити повітря своїм порочним ротом. «Правило перше», - сказав я: «Ковтай все і відразу, інакше будеш покарана». Дивно, але таке грубе звернення анітрохи не зачепило Оксану. Навпаки, вона дивилася на мене очима, повними пристрасті і похоті. «Одягайся», - кинув я: «Ми йдемо вечеряти». «А як же я?», снять проститутку в киеве на оболоне дешевую - З надією в голосі запитала Оксана. Було помітно, що вона сильно збудилася під час відсмоктування, і тепер хотіла отримати свою порцію задоволення. «Ти покарана», - строго відповів я. Порившись в рожевому пакеті, я дістав анальну пробку і міні-вібратор на дистанційному управлінні. «Ось. З цим ти підеш на вечерю », - наказовим тоном сказав я. Оксані не залишилося нічого іншого, крім як покірно підкоритися.

В ресторані було шумно. Я швидко замовив якусь дурницю і почав проститутки с 5м размером киев спостерігати за Оксаною. Бідолаха дивилася в меню і ерзала на стільці кожні 3 секунди - мабуть, позначалося наявність анальної пробки в дупі. «А ви що будете?», - Чемно запитав офіціант. Я включив вібратор. «Я-а-а ...», - Оксана несподівано скрикнула, але потім відразу взяла себе в руки: «Я буду полуничний дайкірі і цезар з креветками». Записавши замовлення, офіціант швидко пішов, залишивши нас наодинці. «Розкажи мені про себе», - почав я розмову. «Про що саме?», - Запитала проститутки киева дьошева Оксана, намагаючись сфокусуватися. Було видно, що пробка в задньому проході і вібратор в кицьки сильно її відволікали. «Розкажи, що незвичайного ти пробувала в сексі», - запитав я, одночасно збільшуючи силу вібрації на пульті дистанційного керування. «Кхм!», - Запнулася Оксана: «Різне було ... Пробувала секс з різними іграшками, з дівчатами ...«. «А твій запам'ятався найбільше досвід?», - Продовжив я. «Прости, що?», - Перепитала Оксана, дивлячись на мене мутними очима. Було снять проститутку в киеве на оболоне дешевую зрозуміло, що вона «попливла». Більш того, Оксана більше не ерзала - мабуть, пробка вже «прижилася» в її придбання, і тепер дівчина ловила кайф від того, що в її вологих дірках знаходяться ці чужорідні предмети. «Я говорю, що тобі запам'яталося найбільше?», - Знову запитав я. «Хммм ... Напевно, секс з двома хлопцями-і-і!», - Оксана в пориві пристрасті схопила столові прилади правою рукою після того, як я ще трохи збільшив силу вібрації. «Треба ж», - я був трохи роздратований проститутки с 5м размером киев тим фактом, що я не перший трахну Оксану в 2 смичка.

Вирішивши спіймати удачу за хвіст, я задав уточнююче питання: «А ці хлопці ... вони робили тобі дуплет?». «Що це?», - Оксана вже ледь розуміла. «Це коли трахкають в дві дірки одночасно», - уточнив я. «Н-н-ні ...», - відповіла Оксана, запинаючись. Зраділий цим фактом, я додав ще трохи до сили вібрації і почав спостерігати за реакцією дівчини. А спостерігати було за чим - Оксана, загубившись в часі і в просторі, проститутки киева дьошева сперлася на стіл, тихо стогнучи. А я продовжував уважно стежити за нею ... І в ту саму секунду, коли вона вже практично була готова кінчити, різко вимкнув вібратор! Ошелешена такою «нахабством», Оксана кинула на мене погляд, складається з подиву, розчарування і незадоволеності. «Правило номер два», - резюмував я: «Ти кінчаєш тільки тоді, коли я цього захочу».

Як ми добралися до готелю, я вже не пам'ятаю. Ще в ліфті Оксана почала роздягати мене, і ми ледь-ледь дійшли снять проститутку в киеве на оболоне дешевую до її номера, мало не трахнувшісь в коридорі. Увійшовши до кімнати, я кинув розпалену дівчину на ліжко, після чого почав стягувати з неї трусики, які буквально промокли наскрізь. «Трахни мене, прошу», - скиглив Оксана. «Не поспішай», - спокійним тоном сказав я: «Ти отримаєш своє». Порившись все в тому ж рожевому пакетику, я дістав мотузки для бондажа і за дві секунди зв'язав руки Оксані, примотавши їх до вершини ліжка. Після цього я розвів її точені ніжки в різні боки, витягнув проститутки с 5м размером киев з вологою кицьки вібратор і припав до неї ротом. Моя мова пурхав по клацаючи Оксани, виписуючи всілякі піруети, а вона лише голосно стогнала і подавалася стегнами вперед. «Прошу тебе, встав мені вже Након-е-ец», - простогнала Оксана. «Благати мене», - сказав я серйозним тоном. «Благаю. Виебі мене. Я весь день так цього чекала. Трахни мене, прошу! », - Благала Оксана. Задоволений цим визнанням, я різко занурився в кицьку Оксани - але не для того, щоб трахнути її, а для того, проститутки киева дьошева щоб змастити член. Різко витягнувши анальну пробку, я замінив її на свій член, після чого почав рухатися в її дупі. «О-о-о так-а-а!», - Хтиво прошепотіла Оксана. Мабуть, вона була вже настільки збуджена, що їй було все одно, куди її ебут - в перед або зад.

Я вирішив не зупинятися на досягнутому (треба ж розширювати горизонти!), І поклав палець на клітор Оксани, одночасно вставивши ще два в кицьку. Рухаючись в двох тугих дірках дівчата і масажуючи маленьку горошину снять проститутку в киеве на оболоне дешевую клітора, я доводив її до самого бажаного оргазму за всю її життя. У цьому й полягав мій хитрий план: адже я мучив цю бідолаху весь день лише для того, щоб в кінцевому підсумку змусити її закінчити так, як вона ніколи раніше не закінчувала. І мій план спрацював. Оксана закінчувала з ревом скаженого звіра. Закінчувала, забувши про всі правила пристойності, і про те, що нас чують в сусідніх номерах. Адже вона так довго чекала, і, нарешті, отримала! І плювати на всіх інших! Вирішивши проститутки с 5м размером киев не відставати від Оксани, я зробив ще кілька глибоких качків і почав спускати в її шикарну жопу. Почекавши кілька секунд, я витягнув член з дівочої попки з характерним звуком «чпок!», Після чого став спостерігати за моєю красунею. Оксана важко дихала, закотивши очі до стелі, а прямо під нею повільно розповзалося пляма від сперми, яка витікає з дупи ...

Так закінчився перший з трьох днів відрядження.