—Длина пениса взрослой гориллы не превышает 5 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 



Проститутки Украины

дешевые проститутки 40 лет киев, дружина в гаражі. частина 1, проститутки киев нивки.

дупою упершись руками в капот. ЇЇ тіло було напружене як струна, спина, шия, попа була в крапельках поту, ЇЇ все трясло як на американських гірках. Тепер вже не насильник, а молодий коханець трахкав з такою люттю як буто хотів збити її як вершки. Жіноча попа під його ударами ходила ходуном, вминаючи і оттопирівая після кожного поштовху хлопця. Валентина почала голосно стогнати на весь гараж, але Віталій швидко затулив їй рота рукою і не зупиняючись продовжував забивати свій дешевые проститутки 40 лет киев член.

Він бив ЇЇ по дупі змушуючи самої насаджується на його дубину, але жінка вже ледь стояла на ногах. Не знаю скільки вона за такий короткий проміжок зазнала оргазмів, ну вже точно не один. Бачачи що Валентина ледь стоїть на ногах, Віталій міцніше схопився за стегна жінки і прискорилися почав таранити ЇЇ з швидкістю відбійного молотка. Я зрозумів що потрібно якось ретируватися поки я не був помічений, дуже хотілося подивитися фінал їх статевого акту, але краще моменту проститутки киев нивки ніж зараз важко було придумати. Я полупрісяде як бачив у фільмах про вбивць або шпигунів почав крастися до виходу, в один момент я ледь не потрапив ногою в відро і злегка зачепивши його завмер. Але Віталік не помічав нічого навколо повністю віддавшись процесу злягання з жінкою, напевно навіть постріл з рушниці не змусив би зменшити його обороти. Валентина ж лежачи на спині і насаджують на здоровий член була в повній прострації.

Зупинившись біля виходу я ще раз проститутки киев оболонь озирнувся. З входу якщо глянути ніби й нічого в гаражі не відбувалося якби лексус не ходив ходуном як при землетрусі, а так все закривала машина. Хіба що ще по звуках було чутно ритмічні шльопанці, і ледь тихі стогони приглушені затиснутою рукою рот жінки. Я трохи прочинив двері рівно на стільки що б міг пролізти в щілину, для того що б проріз світла потрапляє з вулиці в гараж був не великий. Швидко вискочивши я прикрив двері і прислухався до звуків в гаражі, так я простояв дешевые проститутки 40 лет киев десь близько 2х хвилин не знаючи що робити постукати або звалити від сюди, в гаражі нічого не було чутно як раптом позаду почулося «БІІІБІІІІІБІІП»

Я озирнувся і побачив дружину стоїть біля машини. Вона не була сердита а навіть не багато напідпитку, я спочатку злякався невже вона знає про те що я бачив і підглядав, але після першої фрази «Ну як з економив дорогий? І де ж твій майстер або скільки нам ще потрібно біля моря погоди чекати? »ЇЇ ця ситуація навіть бавила чимось, проститутки киев нивки вона відвічна була проти ремонту в якомусь гаражі. Я підійшов до коханої і хотів було сказати добре їдемо звідси, як раптом гаражні ворота клацнули засувами і почали розкриватися. Ворота розорював Віталій, в глибині гаража стояв Петро біля якоїсь високою і худою блондинки. Я почав хаотично міркувати як бути, зараз Петро підійде і ляпне «а ви вже приїхали а я не знав» або що таке і дружина відразу поставить логічне запитання а де я був 20 хв? Але тут у дружини задзвонив проститутки киев оболонь мобільний і вона взявши трубку пішла сідає в мою машину, дзвінок був терміновий по роботі.

Я з полегшенням видихнув і пішов назад до гаражу як буту я тільки приїхав. Чолов'яга Віталік простягнув руку щось пробубонів, я привітався і пішов прямо до Петра, точніше я хотів розглянути Валентину і її подругу краще при денному світлі поки вони не сіли в машину і не поїхали. Другу жінку звали Олена, вона була високою довгоногої і злегка худорлявої блондинкою з довгими по пояс дешевые проститутки 40 лет киев волоссям. Груди десь 2го розміру, вся сама в чорній кофті з вирізом і чорною спідницею, на ногах були чобітки з підборами. Я швидко оглядав жінку очима намагаючись зрозуміти невже цей пузатий, брудний метр з кепкою Петро тільки що трахкав таку красуню у себе на другому поверсі. Петро окинув мене веселим поглядом привітався і сказав що б я хвилинку почекав поки він закінчить з клієнткою. Я ледь не пожартував мовляв так і так по ній видно що ти вже скінчив, закінчив. Але посміхнувшись проститутки киев нивки я погодився і відійшов трохи вбік вдаючи що оцінюю машину, а сам краєм ока спостерігав за Оленою. Вона нервово щось не голосно відповідала Петру, руки шарпали сумочку і сама вона видно було була на взводі. Уважніше придивляючись до оточуючих в гаражі, я побачив що кофточка і спідниця Олени пом'ята, та й від самої жінка виглядала так ніби бігала 10 км марафон, так само я звернув уваги що вона без колготок, взимку на голу ногу в чоботях. Не було ніяких сумнівів тепер проститутки киев оболонь що тільки що Петро трахкав ЇЇ.

Я перемкнув увагу на іншу жінку, Валентина стояла біля пасажирських дверей машини і дивлячись в відображення в склі укладала зачіску, поправляла одяг на собі, критично себе оцінюючи при цьому обертаючись десь і так. Потім діставши дзеркальце з сумки почала завдавати помаду на губи, навіть нахилилася до свого відображення, посміхнулася і зробила щось типу поцілунку в повітря. Тут вона помітила що я спостерігаю за нею через скло з іншого дешевые проститутки 40 лет киев боку машини, зробила серйозне обличчя і з викликом подивилася на мене, мовляв чого витріщився! Мене звичайно це потішило, що ще десять хвилин тому вона тут верещала як сучка і заглативала Віталька сперму, а тут корчить з себе вірну дружину. Але погляд відвів як буту все оцінюю їх машинку. В загалом не буду втомлювати читача зайвими подробицями, це були дві типові дружини блондинки якихось татусів при балбле. Мабуть дівчинки вирішили в нишком від чоловіків з економити на ремонті проститутки киев нивки машини і купити побільше ганчір'я, ось тільки не знали що Петро з синочком бере такими бонусами за ремонт. Тільки дурень напевно міг не помітити що тут в гаражі тільки що відбувалося ...

Обидві жінки сіли в машину і почали виїжджати, Віталька їм допомагав з виїздом і тут я зустрівся поглядом з Петром. Як би зараз шановний читач не смішно або завуальовано звучало але в його погляді читалася наступне «Він зрозумів, що я зрозумів що тут сталося» і так само «Він зрозумів проститутки киев оболонь що я зрозумів його погляд" Тут мені б плюнути на ремонт і виїхати подалі від гріха з цього гаража. але жадібність фраєра згубила так і мене, я подумав машина то дружини але справи з ремонтом веду я і нічого страшного не трапиться.

Ми вийшли на вулицю, до цього часу жінки на лексусі вже поїхали. Я йому показав машину дружини, він був схожий вокруг да около поцокали мовою і поворухнувши кущистими бровами назвав приблизну суму ремонту. Сума була на багато менше ніж дешевые проститутки 40 лет киев у фірмовому СТО але я все одно розраховував що буде дешевше, я намагався якось збити ціну але мужик був не схилився. Я вже подумував ну що ж зробимо ремонт машини пізніше коли будемо з дружиною більше при грошах. Але тут якраз з моєї машини вийшла моя благовірна і підійшла до нас. Я відразу помітив як злетіли кущисті брови Петра. Аліна звичайно виглядала як завжди надзвичайно, чобітки на низькому ходу, колишні лосини обтягуючі ЇЇ підкачані попку, коротенька курточка. Гарне проститутки киев нивки молоде жіночне обличчя, в очах упевненість і енергія. Одним словом моя фітнес дівчинка. Я назвав дружині ціну за ремонт і сказав що дешевше не виходить і напевно нам поки припаде до зволікати з ремонтом її машини. Петро все це час напружено думав чухав свою лисину а потім мовив:

Петро - «Ну в загально якщо вже так сильно треба то можна щось придумати, бачу що ви хороші люди чому ж не допомогти. Єдине ремонт буде за часом довше триває, близько двох трьох місяців може проститутки киев оболонь навіть і трохи довше, доведеться деякі деталі чекати поки доставлять, так набагато дешевше вийде. »

Ми спочатку з Аліною не багато розчарування переглянулися, три а то й чотири місяці це дуже довго. На той час, ми вже заробимо грошей і зробимо ремонт на фірмовому СТО. Але Петро бачачи наше кислі обличчя, хитро посміхнувся і продовжив.

Петр- "Ви не поспішайте відмовлятися» (він назвав нам приблизну суму за ремонт, скажу відразу що вона виявилася на багато дешевше дешевые проститутки 40 лет киев навіть тієї на яку я розраховував)

Петр- "Так само в тривалості вашого ремонту є величезний плюс в тому що вам не треба відразу платити всю суму або навіть половину! Ви можете оплачувати частинами ремонт, суто за ті запчастини і матеріали які будуть приходити в перебігу цього часу. Що -то доставлять, раніше щось пізніше, можна сказати безвідсотковий лізинг. Ну а за мою роботу можна буде розрахуватися так само частинами або в загально в кінці. Там вже видно буде, проститутки киев нивки та й хіба мало може і чим мені допоможете так послуга за послугу буде »

У цей момент я стояв до нього боком, моя дружина зліва від мене Петро справа. І на словах «послуга за послугу» він моїй дружині хитро підморгнув і посміхнувся своєю хитрою посмішкою думаючи що я нічого не помітив. Я подивився на Аліну, вона злегка була збентежений, але швидко зробила не примушений вид. Петро ж хитро з під рунистих своїх брів дивився на нас і продовжував:

Петро - «А машина проститутки киев оболонь ясна річ 3-4 місяці не буде стояти у мене в гаражі, вона у вас в цілому на ходу і ви зможете ЇЇ привозити коли будуть або залишені матеріали для неї і забирати коли частина роботи буде виконана мною. »

Тут би мені й припинити весь цей цирк і виїхати з дружиною подалі від цього дурдому, але знову ж сума ремонту була дуже приваблива, плюс розстрочка з оплатою, плюс здригнулася азарт самому обдурити і провчити цю літню хитруна. Тим більше до моєї жінки підбивали клини на дешевые проститутки 40 лет киев багато вправнішим і заможні казанови і вона їх ставила на місце, а тут якийсь лисуватий, пузатий гаражний слюсар смішно. Та й не підпущу я ЇЇ сюди більше до цього гаражу. І посміхнувшись я вдарив з ним по руках ...

Назад їдучи додому на своїй машині з Аліною я задумався: - «А все таки двох шикарних блондинок вони з сином використало у себе в гаражі, не завадила їм убогість Віталіка і пузатий з лисості Петра. Та й інші чутки про них ходили не втішні. Усередині мене проститутки киев нивки було якесь відчуття тривоги але я заганяв його подалі заспокоюючи що у мене все під контролем, дружину я і на гарматний постріл до гаража не підпущу, і обведу навколо пальця цього старого хитруна ...

КІНЕЦЬ ПЕРШОЇ ЧАСТИНИ.
 далі буде. автор: Frisky