—Тибетский лама Друкпа Кунл (1455 — 1529 гг.) славился необузданным сексуальным темпераментом, полжизни проходил голым и всячески нарушал общественный порядок.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

самие дешовие проститутки киева, дружина в гаражі. частина 1, проститутка на визов киев.

Усім доброго ранку, дня і ночі. Навіть не знаю з чого почати свою розповідь, так як пишу такого плану історії вперше. Більшість оповідань починається: я такий то такий, дружина у мене в загально, ось така то модель і все у нас було добре. Про те що мені дружина може змінювати і думки не було, живемо там і сям.
 Креативного вступу і у мене не буде.

Мені 30, дружині 27, разом вже більше 7ми років. Дітей ще не завели, обидва ми працюємо, маємо достаток вище середнього. самие дешовие проститутки киева Наприклад 2 рази в рік з'їздити відпочити в гори або на море (на батьківщині або за кордоном) дозволити можемо. Одягаємося не сказати що в елітних бутіках, але і не на базарі. Купуємо часто дорогі речі особливо дружині, фірмове нижню білизну, панчохи, вечірні сукні ітп. моєму оку подобається і дружині радість. Все це до того, що де б ми не знаходилися моя улюблена завжди виглядає красиво і дорого. Образи у неї бувають різні: на роботі ясна річ типова бізнес леді, на проститутка на визов киев тренуваннях ... (ми разом ходимо в один спорткомплекс 3 рази в тиждень) так ось відволікся на тренуваннях фітнес дівчинка з пружною попкою і підтягнутим животом.

Буває на свята та інші заходи або просто під гарний настрій, одягається не те що вульгарно, але так що оточуючі люди звертають на нас увагу. Зовнішність у неї зрілої дівчини-жінки (дивлячись який образ) вдало речі поєднуються. ЇЇ не можна назвати молоденькою дівчинкою, серйозне суворе обличчя і весь імідж зайнятої, где собираются в киеве собираются проститутки заміжньої жінки. Але і прям тіткою назвати ЇЇ не можна, аж надто у неї підтягнута фігурка як у дівчинки, та й повсякденний стиль одягу молодіжний. Волосся у неї темні довгі, зачіски вона так само робить різні (від кучерявих кучеряшек з мілірованіе і інших складних зачісок, до простого хвостика) Зростання вище середнього в усякому разі більшість чоловіків вона вище, а на каблуках так буває і мене обганяє при моїх 1м 84см. Груди 3го розміру, виражена красива талія. Ноги самие дешовие проститутки киева у неї довгі, як у моделі (хоч як мене банально це звучало) Але не худі і не товсті, а саме красиві жіночі ніжки, плюс до всього цього вечірню сукню трохи вище колін, каблуки, чорні панчохи (які можна побачити тільки коли вона нахиляється або десь вітерець трохи вище підніме спідницю) вечірній макіяж, це все додає їй гострої пекучої пікантності.

Раз на одному заході, улюблена так і одяглася, не встиг я відійти так їй один мужик запропонував вийти за нього заміж, ось проститутка на визов киев так відразу, на стільки ЇЇ зовнішність прям вразила його. Але недалеко був і я і ми просто звели все на гумор. Або потішило коли вона в темних шортиках, білих кросівках і облягає темної кофті бігала раніше стадіоном ввечері. Так з нею намагалися познайомиться 16-18 річні підлітки грають в футбол, думаючи що вона їх ровесниця. Не знаю як би вона від них тоді відкрутилася, але не далеко звичайно знову був я, і закінчилося це все просто жартом. Ім'я речі моєї другої половинки Аліна. где собираются в киеве собираются проститутки Хоч до моєї дружини часто чоловіча половина проявляє інтерес, але скільки я за неї не спостерігав і не перевіряв вона чемно, а бувало й дуже холодно а то й грубо всіх залицяльників відшивала. А при будь-якій розмові на цю тему з нею, вона завжди говорила що їй потрібен тільки один я і любить вона тільки мене. І за сім років життя з Аліною я звичайно втратив пильність, і повністю довіряв їй. Хоча коли ми тільки одружилися, на весіллі один мій напідпитку один так і сказав самие дешовие проститутки киева «Ох і дивись уважно за Аліною ііікк. Не встигнеш відвернуться ІІІК як її будуть намагатися затягнути в ліжко всім у кого хоч небагато морквина варто ііік. Якби ти моїм кращим другом я б теж при вдарив за такий Бабенко »

Я і дивився перші роки до неї дуже уважно, але повторюся за весь цей час не було жодного випадку що б я засумнівався у вірності своєї дружини. З чужими людьми вона завжди була підкреслено ввічлива і строга, ні найменшого натяку на флірт, на роботі її навіть проститутка на визов киев злегка побоювалися, так як вважали ще тієї стервом. А про те що б розвивати якісь відносини і в думках не було. Так як навіть самі ділові і заможні чоловіки (партнери компанії, які мали свої підприємства) зазнали цілковитого фіаско, а що говорити про звичайних менеджерів.

Я звичайно багато міг би ще розповісти про наше життя або про інших пікантних ситуаціях або де і як ми познайомилися або небагато про себе. Але я вже і так втомив читача подробицями. Тому ось где собираются в киеве собираются проститутки і сама історія яка кардинально змінила мій світ.

ПОЧАТОК

Початок історії напевно бере з того нещасливого дня коли ми з дружиною їхали по зимовій дорозі на ЇЇ машині (у нас їх 2ве) їхали в бік одного дачного селища. Не так давно ми придбали не більшу дачу, і після її покупки фінансові витрати довелося урізати. В гори ми цієї зими не поїхали, так як потрібно було розрахуватися з боргами і ми вирішили відпочити тиждень на дачі. Ми не шкодували про покупку так як самие дешовие проститутки киева це інвестиція в наше сімейне нерухомість, а тимчасові труднощі з фінансами не лякали мене ні дружину, ми обидва вміли економити і урізати свої витрати. Алініна і моя робота як раз була тісно пов'язана з фінансами і їх економією для компанії, але уточнювати саму роботу не буду. Так ось дорога була засніженою і слизькій і на одному з поворотів, Аліна не впоравшись з керуванням злетіла в кювет, та ще так не вдало що пірнула прям носом. Аварія була серйозною благо ні я, ні дружина проститутка на визов киев не постраждала. Після всієї тяганини з ДАІ і страхової ми так і не добилися результату. Страхова відмовилася робити ремонт машини, знайшовши якийсь пункт що саме така ситуація не є страховий випадок ітп. І залишилися ми з нашої побитої машиною самі. Машина то могла їздити (технічно) але от зовнішній вигляд машини бажав кращого. Перед машини був повністю побитий, вся подряпинах ітп. Думали відкласти лагодження машини до кращих часів, так як ремонт влітав в гарну копієчку, где собираются в киеве собираются проститутки але тут один знайомий порекомендував одного народного умільця в місцевому гаражному кооперативі, мовляв робить все добре як і на фірмовому автосервісі, а бере ледь не вдвічі дешевше. Єдине що товариш відразу попередив, що мужик він так нормальний, чуйний з умілими руками але ходять чутки що буває свої руки не туди розпускає. Говорили в гаражах що минулого літа какае-то молода клієнтка чінівшая у нього свій джип, від нього завагітнівши! Потім приїжджав ЇЇ чоловік і кажуть ледь самие дешовие проститутки киева до смертовбивства не дійшло, а може просто брехня заздрісників. Так як клієнтів у нього вистачає і заробляє він досить непогано, ось і брешуть самі що не попадя. На що я просто посміявся і сказав що якщо вірити кожному слуху то в пору ховатися і від кінця світу.

Спочатку я поїхав сам на своїй машині подивитися що за народний такий умілець. Під'їхавши побачив великий 2х поверховий гараж. Майстром був типовий брудний мужичок з пивним пузом, звали його Петро або як він проститутка на визов киев просив себе називати просто Петя. Я аж подумки посміявся, як би не так молода жіночка на джипі буде такого давати. Гараж був просторий, на 1м стояла чиясь машина в боксі, типовий на вигляд гараж. Всякий непотріб, колеса, інструменти. Другий поверх виявився чимось подібності офісу, в одній кімнаті старий ще радянських часів стіл і стільці, мінімальний суворий гаражний декор, інша кімната була чимось подібності спальної кімнати або кімнати відпочинку. Ліжко з не першої свіжості где собираются в киеве собираются проститутки покривалами і подушкою, старий холодильник і шафа. Так само мало вікно виходять в бік лісу (ліс знаходиться поруч з гаражами). У боксі возився якийсь хлопчина років 18-20, як пізніше з'ясувалося це був його син Віталій. Дивлячись на його вираз обличчя, то усміхнений, то перекошене, то рукавом витирає рясні слину я зробив висновок що він розумово відсталий. Батькові він більше допомагав в стилі подай, піднеси, прибери і мабуть на це у нього розуму вистачало. Петро виявився веселим самие дешовие проститутки киева але дуже хитрим мужиком весь час жартував, на прямі запитання не давав прямої відповіді, вирішили що на наступний день я подгоню йому машину дружини.

Наступний день я поїхав до Петра в гараж на побитої машини дружини, Аліна слідом їхала за мною на моїй машині, що б потім відразу мене забрати. Потім ми планували далі їхати за покупками, одяглася моя дружина ...                                          Читати далі