—Скорость спермы в момент эякуляции – 45 км/ч. Для сравнения – рекорд в беге на 100 метров – чуть больше 40 км/ч.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки в киеве на оболоне, канікули на півдні. частина 2, проститутки киева карте.

посів Олену, так що вона не розуміла, що я там у неї роблю. Я ж тим часом уже зміг проткнути крізь вузьку тісний перешкоду першу фалангу пальця і впевнено просував його глибше. Рясне змащення полегшувала справу і протягом хвилину половина пальця була вже всередині неї. Я не квапив події, так як знав, що занадто різке проникнення в неї може заподіяти сильний біль і навіть завдати серйозну травму. Пальцем я акуратно масажував стінки, перевертав його всередині, намагався розсунути проститутки в киеве на оболоне стінки ширше, щоб увійти в неї без проблем.

Але ж перед цим потрібно змастити і член. Я вирішив цю проблему шляхом занурення його в поточну і пульсуючу дірочку, яка з радістю прийняла мене в свої тісні і м'які обійми. Я повністю входив в неї і повністю виймав член з неї, намагаючись не забутися і не кінчити завчасно. Через кілька таких ось занурень в неї, член був рясно змащений і готовий до занурення в інше місце. Палець, який перебував в її придбання трохи розм'якшив проститутки киева карте і розширив дірочку, достатньої ширини, щоб пролізла головка, а там вже видно буде.

Тим часом Олена широко розкрила ротик, пасивно спостерігаючи за тим, як Ігор рухає членом у неї в роті, повільно, старанно занурюючи його всередину і поступово виймаючи. Наскільки зміг зрозуміти з побаченого, член занурювався в неї більше ніж на половину і, отже, проникав мало не в горло. Від такої покірної і невинної її пози я прийшов в подив і одночасно випробував приємне проститутки киев метро бориспольское відчуття переваги над нею. Не гаючи часу дарма, я увійшов головкою в її попку. Головка увійшла різко і швидко, немов би і не було ніякої перешкоди. Я навіть здивувався і завмер від натовпу на мене приємних відчуттів і почуттів. Головка м'яко була оточена трохи ребристою поверхнею стінок. Я проник трохи глибше, як досліджуючи її попку на смак. Лена щось там промимрив, але ми не звернули на це жодної уваги. Я підтримував її попку на себе руками, старанно розвівши в сторони її сідниці, проститутки в киеве на оболоне щоб було зручно. Стінки самі проштовхували мене всередину, я занурювався в приємні і м'які глибини дівочого попки, в який було жарко і тісно, але ненадовго.

Ігор же тим часом скінчив, задоволено потираючи руки і відходячи від її ротика. Лена підняла голову і подивилася на мене. Ми зустрілися очима, і я прочитав в її очах ні страх або біль, а пристрасне бажання бути використаною на всю котушку. У ній, мабуть, прокинулися ниці інстинкти, з якими вона була не в проститутки киева карте силах боротися. Ігор з цікавістю дивився на мої старанні руху тазом, я ж уже дійшов до потрібної точки і тепер намагався зробити собі приємність. Не сказати, щоб це було так важко й приємним, але це приносило дивне відчуття наповненості і заспокоєння. Члену було занадто просторо, тому Ігор запропонував мені помінятися.

- Ти не заперечуєш? - запитав він Олену.

- Робіть, що хочете, - відповіла Олена, важко дихаючи.

Ми не стали зволікати і зрушили проститутки киев метро бориспольское разом два ліжка, відсунули тумбочки і, з'єднавши таким чином два ліжка, ми отримали шикарну двоспальне ліжко. Я ліг ниць на ліжко, трохи звісивши ноги, Олена сіла на мене верхи обличчям до мене, її очі блищали гарячковим вогнем в передчутті майбутнього. Ігор прилаштувався ззаду і, акуратно ввівши член в задній прохід Олени, глухо застогнав і нагнув її до мене. Лена щільно притулилася до мене грудьми, я обійняв її і став піднімати таз вгору-вниз, уважно слухаючи її глухі стогони, проститутки в киеве на оболоне які були наповнені насолодою, з домішкою болю. Після вузької і одночасно вакуумної попки, я відчував приємну наповненість її піхви, яке старанно охоплювало мене цілком.

Лежати в такій позі було приємно, здорово відчувати на собі вагу її м'якого липкого тіла. Ми спітніли, хоч тут і було прохолодно, Лена так взагалі була вся червона і збила волосся в купу. Вона притулилася чолом до моєї шиї, щось нашіптуючи їй, як я не старався щось розібрати, у мене нічого не виходило. проститутки киева карте Ігор рухав членом швидко, вправно, але акуратно, не вводячи свого гіганта надто вже глибоко і різко. Він зміг закінчити через кілька хвилин, ізлівшісь прямо в Лену, і вийшов з неї. Я прямо таки відчув простір, що звільнився, після виходу члена Ігор і прискорив темп тазом. Лена підвелася на попку і вперлася руками мені в груди. Її очі були томно прикриті, але крізь віки я відчував на собі її пропалює пристрасний погляд хижачки. Це було битві між двома видами, між самцем проститутки киев метро бориспольское і самкою, що чи, ніхто не хотів здаватися першим, показати свою слабкість. Моє насолоду наростало і стримувати його ставало все складніше і складніше, яєчка, як я відчував, сильно напружилися і втягнулися. У Олени же набряк клітор, почервоніли щоки і затремтіли губки. Першою не витримала вона. Вона впала на мене, немов підкошена, коли налинула оргазм збив її з ніг, змушуючи її слабо сіпатися на мені, дряпаючи нігтями простирадло. Я зробив кілька несвідомих рухів тазом з тілом проститутки в киеве на оболоне дівчини на мені і раптом мене кинуло оргазм. Олени відчула це, сповзла з мене і взяла член в рот, зробивши кілька смоктальних рухів, викликавши потік в'язкої білої рідини з мене.

Ще хвилин десять ми просто відпочивали, лежачи на ліжку. Лена була абсолютно знесиленою і втомленою. Вона заплющила очі, її голі груди з твердими гострими сосками високо здіймалися. Ігор вже давно спав на своєму ліжку. Ми поєднали разом мою койку і одного вільну. Я не міг заснути, мабуть, проститутки киева карте те, що сталося тут назавжди западёт мені в душу і це, напевно, змінить мене. Низ живота Олени був трохи прикритий ковдрою, я бачив лише її внутрішню поверхню стегна і початок її лобка. Вона лежала в такою безневинною і дитячої позі, що вона не могла не викликати в мені бажання захистити її. Але вона викликала в мені не тільки це бажання. Мій член знову збудився і прийняв бойову стійку. Я щільно притулився до її м'якому тілу, член уперся їй в ногу. Лена відчула це, повернула проститутки киев метро бориспольское до мене голову і посміхнулася.

- Ти все не можеш заспокоїтися? - запитала вона.

- З такою заспокоїшся, як же. - Відповів я, погладжуючи її коліно, піднімаючи руку все вище.

- Ось твій дружок заснув ж, - вона це про Ігоря. - Дружок його-то будь здоров! А наситився.

- Я так молодше адже. Мені потрібно трохи більше, ніж йому.

- Так, тобі хоч і вісімнадцять, але розуму як у дитини. Ігор вже серйозніше буде.

- Він тобі подобається? проститутки в киеве на оболоне - раптом запитав я.

- В сенсі?

- Ну, він подобається тобі?

- Ну, як сказати? Так - він гарний хлопець, міцної фігури і дружком у нього все в порядку. Я б не проти з ним раніше познайомитися. З таким і не гріх вийти в світ. Але, я не хочу близьких відносин. У сенсі - подаруночки, поцілунки, ресторани. Не потрібно, я вже обпеклася на цьому.

- Зрозуміло, тобі потрібна тільки зворотна сторона відносин.

- Ну да. Це прийде проститутки киева карте потім, коли я стану старше, напевно. Потім хочу завести сім'ю, дітей, коротше, жити щасливо. Поки ж - немає. А Ігор він любить серйозні відносини, мені так здається. З ним будь-яка - як за кам'яною стіною.

Ми замовкли.

- Давай спи, - сказала мені Олена.

- Не можу, - я вказав на здиблений член. - Аж ніяк.

- Гаразд, - вона взяла його в свою м'яку, ніжну ручку і на диво впевнено і швидко стала рухати нею по моєму члену. Вранці проститутки киев метро бориспольское я встав з працею, все-таки заснув пізно. Ігор вже не спав, робив зарядку. Кивнувши мені, він почав присідати, тримаючи руки за головою. Я почекав, поки він виконає всі вправи і ми разом вирушили в душ помитися. Він знаходився в кінці коридору і йти до нього було чимало. Після розмови з Оленою я вирішив звести Наташку з цим гігантом.

Поки ми милися, я вирішив почати розмову.

- Друг, як ти дивишся на серйозні стосунки?

- Я не проти б завести їх з проститутки в киеве на оболоне якоїсь гарної дівчиною. Тільки ось замало їх мені траплялося на ш