—Скорость спермы в момент эякуляции – 45 км/ч. Для сравнения – рекорд в беге на 100 метров – чуть больше 40 км/ч.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

адреса проституток киева, канікули на півдні. частина 3, проститутки киева онлайн.

Це той обрізаний фрагмент з першої частини.

Я не поспішав, часу було повним повно, я хотів спробувати з Наташкой трохи більше, ніж з Вірою. Наташка ж примостилася у мене на колінах, масажуючи мій пах своєї коліном, викликаючи у мене найприємніші відчуття. Я відірвався від її грудей, подивився в Наташкіни очі, щоб переконатися в твердості її намірів. Але її очі горіли пристрастю і похіттю, наскільки я міг розібрати. Я себе старанно стримував, пестячи її тіло, насолоджуючись адреса проституток киева її податливою плоттю, вирішивши залишити найпотаємніше наостанок. Тим часом член вже щосили рвався з шорт, сильно натягнувши тканину, що безсумнівно помітила Наташка.

Вона розстебнула ширінку на шортах і просунула свою маленьку стрімку руку і витягла назовні мій перезбуджених член. Вона м'яла його в руці, явно насолоджуючись його видом і тим ефектом, який вона справила на мене. Вона трохи сповзла на підлогу, вставши на коліна і доторкнулася мовою до моєї проститутки киева онлайн головки. Я закрив очі і віддався її невмілим, але старанним пестощів. Тепле вологе язичок старанно ходив по моїй голівці, потім до нього приєдналися не менше вологі і м'які губки, які м'яко обволікали головку. Тоді вона перейшла до більш активних дій і стала брати все більше плоті в рот, грунтовно облизуючи його мовою і щільніше притискаючи головку до неба.

Відчувши, що я скоро закінчу, я зупинив голову Наташки, яка увійшла в раж і вже щосили смоктала член, хоч і невміло. проститутки цена киев и область

- Почекай, - прохрипів я і повністю зняв з себе одяг. Мені потрібна була пауза, щоб відновитися і трохи скинути напругу. Головка вже пульсувала, це був найвірніший знак наближається оргазму.

Наташка зняла з себе спідницю, залишившись в трусиках, на яких я вже помітив темне, природного походження пляма. Трохи повагавшись, Наташка стягнула з себе останні сантиметри тканини, і відкинула трусики в сторони. Наташка розставила ноги в сторони, щоб я міг насолодитися адреса проституток киева її чарівної м'якої кицькою, яка ще ніким не була зворушена. Легкий пушок лише злегка прикривав початок губок, які до низу вже набрякли. Я неприродно затремтів, стиснув кулаки і підійшов до Наташка. Вона, томно дивлячись на мене, прилягла на диван, розставляючи в сторони ноги. Я приліг на неї зверху, притулився животом до її гарячого тіла і припав голівкою до її вологим гарячим губам. Дотик викликало бурю емоцій у обох, тому я відірвався від неї і перечекав кілька секунд. проститутки киева онлайн

- Давай же ... - прошепотіла Наташка.

Голівкою я масажував її губи, водив членом між губ, щоб грунтовно змочити його і увійти в Наташку. Потім я приставив член до вузької дірочки і злегка натиснув. Наташка злегка скрикнула і стиснула ноги. але я розсунув її ноги і знову спробував проштовхнути член глибше, але Наташка скрикнула ще голосніше і відштовхнула мене від себе.

- Мені боляче ... - вимовила вона.

- я знаю, мила ... - Відповів проститутки цена киев и область я. - Потерпи ...

- Не можу, - вона винувато глянула на мене.

- Гаразд, - відповів я . - Давай спочатку так ...

Наташка слухняно примостилася на коліна, я ліг на спину, розставивши ноги, а Наташка примостила свою голівку між ніг і взяла в рот мій член. Я стиснув кулаки і віддався у владу її рота. Лівою рукою вона притримувала член біля основи, щоб член не проникало занадто глибоко, а правою масажувала мої яєчка. Мова м'яко масажував головку, Наташка адреса проституток киева ще й за щоку заводила, намагаючись викликати у мене більш гострі відчуття. Старання Наташки увінчалися успіхом, через деякий час мене охопила сильна дрож, по спині пробігли мурашки і я скінчив, заливаючи рот Наташки, яка старанно ковтав все, що їй потрапляло в рот. Вона встала з колін, витираючи рот, а я, задоволений, але задоволений лише наполовину, запросив Наташку прилягти на моє місце і прилаштувався вже між її ніг.

Я поцілував її губи, викликавши тремтіння проститутки киева онлайн в ногах у Наташки. Мова старанно борознив вузьку маленьку щілинку, яка приховувала від мене таємне місце. Рясна волога покрила мої губи і підборіддя, так сильно вона була збуджена. Мовою я злегка продавлював дірочку, трохи проникаючи в неї, масажував пальцями губки, трохи відтягував їх в сторони. Наташка протяжно стогнала, стукала кулачками по дивану, рухала попкою, вибираючи більш зручне положення для максимуму відчуття. Через хвилину я втомився, мова налився вагою, тому проститутки цена киев и область я прискорив рух, взявши в пальці її клітор, мнучи його в пальцях. Наташка голосно застогнала, не стримуючись, витягнувши ноги в сторони. Клітор потужно запульсіровал, губки дрібно затремтіли і вона бурхливо скінчила, вириваючи з себе в'язку прозору рідину. Я встав на ноги, облизав пальці і подивився на реакцію сестри. Та томно прикрила очі, рот спотворила гримаса задоволення, на лобі виступив піт.

Член після такого знову набряк і налився енергією.

Я облизав адреса проституток киева пальці, на яких зібралася її волога і перевернув Наташку на живіт, зручно розташовуючи її під себе. Руками я розсунув дві її звабливі половинки, з рожевим колечком вузького ануса, який, без сумніву, незабаром повинен зіграти свою роль. Я приставив член і увійшов в Наташку. Та коротко скрикнула, головка м'яко пройшла всередину, ніби й не було перешкоди. Головка була м'яко охоплена тісними стінками, чому я стиснув губи, щоб стримати хтивий стогін, продовжуючи вводити член. Наташка проститутки киева онлайн була в нестямі після оргазму, так що потрібно було ловити момент. Я натягнув її пліву майже до межі, оточений з усіх боків податливою м'якою плоттю, яка заважала мені швидко рухати тазом. Кожен раз, коли я виходив з Наташки, стінки щільно охоплювали мою головку, що було самим приємним відчуттям з цього, так що я завжди до кінця виймав член, щоб знову і знову відчувати це гостре відчуття.

Довго я не міг стримуватися, тому незабаром я затремтів усім тілом і, встигнувши проститутки цена киев и область лише вийняти член, рясно обкончал Наташкіни попку і спинку. Насилу я зміг відійти від неї, трохи тремтячи всім тілом. Вона пішла в душ, я забрався на дивані і приховав сліди нашого недавнього банкету.

Ми пішли спати через двадцять хвилин після того, як в перший раз зайнялися сексом. Я позбавив її цноти, як вона сказала, було не дуже боляче, коли вона була вражена оргазмом. Крові у неї було небагато, коли я зняв з неї «Цьолко». Ми розійшлися по кімнатах, наостанок адреса проституток киева Наташка поцілувала мене в губи, окинувши багатообіцяючим поглядом. Ми не говорили ні слова, а що тут можна було сказати? Я ліг на ліжко і довго не міг заснути. Крізь сон я почув, як повернулася тітка з мамою. Напевно, тітки вже нетерпимий дізнатися, що тут відбувалося. Завтра вона попросить у мене повний звіт, про те, що відбувається.

*************

З трудом я зміг дочекатися дванадцяти годин, коли, нарешті, двері лікарняного спокою відкриваються для проститутки киева онлайн відвідувачів. Мені вдалося умовити Ігоря взяти участь в моєму плані з невеликим, але все ж з працею. Я переконував його в тому, що Наташка якраз відповідає його запитам, що вона без шкідливих звичок, симпатична тощо. Він відчував себе не дуже впевнено, сумнівався і хотів було відмовитися від цієї затії. Мені довелося знову його вмовити і привести кілька вагомих аргументів, серед яких був вирішальним той, що з одного міста і навіть вдома вони зможуть продовжити спілкування. Щоб проститутки цена киев и область добити його остаточно, переконати його в своїх силах, я сказав йому:

- Олені, ось, ти сподобався більше за мене.

- Так?

- так, вона сама мені так сказала. Каже, що з тобою не гріх вийти в світ.

- А, - він досить посміхнувся, - ну ладно.

- Гей, - осікся я його від сторонніх думок. - На тобі моя сестра, пам'ятаєш?

- Так-так, пам'ятаю.

Що щодо Олени, так лікар повідомив нам, що вона сьогодні взяла відгул і не адреса проституток киева прийде. Вона буде тільки завтра, чому я трохи засмутився. Сьогодні моя остання ніч в цій лікарні і я хотів би отримати прощальний подарунок. Цікаво, ми коли-небудь ...                                          Читати далі