—Каждый день 200 миллионов пар по всему миру занимаются любовью. Это 2000 пар в любой момент времени.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

девушки киев проститутки, історії розпусники: у колі друзів, проститутки г киев.

Ця історія трапилася не так вже давно - років зо два тому. На дворі стояли перші числа червня, літня спека якраз набирала силу. Я ж зустрілось з хлопцем - рослим красенем Владиком.

Він був високий і дуже витривалий. Займався, здається, велогонками на напівпрофесійної основі - скакав по країні з одного змагання на інше. Однак, з місяць тому отримав травму - якесь розтягнення, якщо я правильно пам'ятаю, і перебував на реабілітації. Нічого страшного - ходити він міг, девушки киев проститутки але про улюбленому велосипеді довелося тимчасово забути.

Втім, Владу пощастило зустрітися зі мною. А я вже постаралася, щоб велосипед був останньою річчю, про яку він думав, якщо ви мене розумієте!

Ми зустрічалися вже пару тижнів - мій незакомплексований характер уже був досить непогано оцінений хлопцем. Але Владик досі не розумів, на що я здатна. А я мала намір злегка розсунути рамки його звичного світу.

У його друга була вечірка з нагоди дня народження, проститутки г киев на яку запросили Влада. А я, звичайно ж, виявилася «плюс одним». Ми домовилися зустрітися на місці - своєї машини у хлопця, на жаль, не було, але за довгий секс я була готова пробачити йому таке упущення.

Ми зустрілися по суті близько самого під'їзду - я трохи запізнилася, намагаючись знайти дорогу в незнайомому районі. Влад швидко чмокнув мене і відкрив двері. Хотів було звично піднятися по сходах, але я потягнула його до ліфта.

- Так нам всього на проститутки киева з 2 розміром п'ятий! - Піднявши брову заявив він.

- Ну це тобі «всього», а мені - «аж», - усміхнулася я, затягуючи Влада в ліфт.

На хлопця були одягнені просторі шорти і легка літня футболка. Загалом - ідеальна, на мій погляд, одяг для прогулянок. На мить мої думки заступило бажання піти погуляти, але я похитала головою, відганяючи їх. Пізніше. Погуляю трохи пізніше, а зараз був час для чергової витівки.

Як тільки двері ліфта закрилися, як я тут же підняла свою девушки киев проститутки сукню і, підчепивши кігтиками трусики, стягнула їх вниз.

- Ти що твориш !? - Здивовано витріщившись на мене промимрив Влад.

- Те, що хочу! - Посміхнулася я у відповідь і, повернувшись до хлопця особою, високо задерла поділ сукні, виставляючи на його огляд свою акуратно підстрижену кицьку. - Подивися уважно і скажи мені, що ти хочеш, щоб я одягла трусики назад!

Ліфт зі скрипом встав на місці і відкрив двері - ми добралися до потрібного поверху. Але мене проститутки г киев це абсолютно не хвилювало. Я продовжувала утримувати поділ в очікуванні відповіді.

- Ні, не хочу, - нарешті промимрив Влад, утримуючи двері рукою, щоб вона не закрилася.

Я переможно кивнула і вийшла на сходову клітку, міцніше вхопивши Влада нижче пояса, коли проходила повз. Член у хлопця вже був у повній боєготовності. Чого я і добивалася, якщо вже на те пішло.

Дзвінок в двері. Рука Влада судорожно стискала мій зад прямо крізь сукню, намагаючись проститутки киева з 2 розміром на дотик усвідомити, що я дійсно йду на вечірку без нижньої білизни. Двері відчинив худий, але високий хлопець в окулярах.

Дівчиною виявився іменинник - Ігорьок. Ми з Владом, звичайно ж прийшли із запізненням. Хоча б тому, що інші, як з'ясувалося, прийшли на півгодини раніше призначеного.

Коротше, з вогню та в полум'я. Не встигнувши і оком моргнути я опинилася за розкішно накритим столом. Ігор, незважаючи на свій юний вік, мав власною квартирою, машиною і істотним девушки киев проститутки доходом.

Компанія була порівняно невеликою - Ігор, Влад, та ще один хлопець зі своєю дівчиною, імен яких я просто вже не пам'ятаю. Сам Ігорьок раз у раз кидав на мене заздрісні погляди. Як скоро з'ясувалося, вся компанія була в курсі того, що Владик в місті чи три тижні, а вже встиг десь знайти собі дівчину. У той час як сам Ігор вже півроку сидів один - в любові йому щастило явно менше, ніж у фінансовому плані.

Втім, без різниці. Дівча, що сиділа навпроти проститутки г киев мене, виявилася вельми бисстижей дівчиною. Вона без всякого сорому обговорювала свою недавню статеве життя, а попутно ще й мене закидала купою непристойних питань.

Коротше, як ви напевно здогадалися, вельми явний аромат збудження витав над столом від таких розмов. З цікавості я обережно простягла руку і погладила Влада. Член його стояв по повній, відгукнувшись легким тремтіння на моє дотик.

Ідея прийшла мені в голову абсолютно спонтанно. До того ж, тема проститутки киева з 2 розміром розмови змістилася на еротичні фільми. А вже в цю розмову я абсолютно спокійно могла взяти участь, не боячись видати свою сміливу натуру.

Я запустила руку собі під сукню, широко розставивши ноги в сторони і миттєво зануривши пальчики у вологе лоно. Сидів поруч Влад, звичайно ж, тут же це побачив, але навіть оком не моргнув, чітко розуміючи, що краще за все просто сидіти і не привертати зайвої уваги.

Я ж, награвшись сама з собою (більше для Влада, якщо чесно), девушки киев проститутки трохи присунулася до Владика, змусивши його обійняти мене за плечі.

Здавалося, що ніхто навіть і не звернув уваги на таке. Дівчина присунулася до свого хлопця під час обговорення непристойних фільмів. Що такого то? Я, якщо чесно, щосили гадала - коли ж тема перескочить на відверте порно, тому що все саме до цього йшло.

Втім, під столом відбувалося щось, що набагато більше мене займало.

Я запустила руку в шорти Влада і, трохи помучившись, випростала проститутки г киев його на волю, накривши зверху скатертиною від зайвих поглядів. Стояк у хлопця був просто відмінний. Владик, напевно, вже з годину сидів з ним, що підігрівається розмовою і моїми витівками.

Член у Влада мені взагалі дуже подобався. Довгою чи сантиметрів сімнадцять, зате в обхваті був просто шикарний. Я знову запустила руку під свій поділ, намагаючись запустити пальчики всередину так, щоб якомога більше мастила залишилося на них.

І почала акуратно дрочить проститутки киева з 2 розміром Владу рукою. Тихенько, неспішно, щоб ніхто з присутніх не зрозумів, що відбувається. Але потихеньку входила в раж, все більше розганяючись і просто граючи в своє задоволення з членом, у всю впиваючись розмовою.

Найбільше в тому, що відбувається мені подобалося саме те, що від нас усіх було потрібно вставляти якісь репліки. Питання прилітали і мені і Владу. Особливо тяжко доводилося саме йому - це ж його член був в приємній хватці моєї долоні. І інші, як мені здавалося, девушки киев проститутки абсолютно не підозрювали про те, що відбувається.

І десь тут розмова таки перескочив на порнографію. Здається, з подачі Ігоря. З питання: «А що ви думаєте про лесбійському порно?»

Репліка, звичайно ж, була звернена в основному мені. Вже не знаю, які стосунки були у інших, але було видно, що знайомі вони вже давним-давно. А значить, все це вони вже встигли попереобсудіть і до мене.

Ну що тут сказати - довелося крутитися. Відмовлятися, що я не лесбіянка, проститутки г киев відбиватися від нападок дівчата, та ще й не забувати надрачівала член Влада. Коротше, розмова до того мене завів, навіть кілька відвернув від хуя в руці. Так що я просто не помітила, коли Владик почав кінчати.

Я, природно, тут же відчула вдарила вгору струмінь. І поспішно направила хуй в підлогу. Влад продовжував кінчати, закривши очі і всіма силами намагаючись зберегти кам'яне вираз обличчя.

Я ж спробувала відвернути увагу оточуючих і різко пішла в проститутки киева з 2 розміром напад на дівчину, звинувативши її в лесбійських схильностях. Втім, спроба виявилася не так вже й вдала - дівчисько просто кивнула, заявивши: «Ага, бувало!»

Через хвилину рука у мене була в спермі і я розуміла, що діставати її на поверхню просто не можна - все тут же помітять. А тому я стягнула зі столу серветку і як могла витерла руку.

- Все, йдіть нафіг, я в туалет! - Заявила я, встаючи і віддаляючись за вказаною адресою.

Вже не знаю, зауважив хтось девушки киев проститутки чи ні - я швидко прошмигнула в сортир і в першу чергу як слід вимила руку. А на виході мене вже чекав Влад. Я навіть двері відкрити не встигла, як опинилася в його могутніх обіймах. Він вліпив мені потужний поцілунок, кудись потихеньку оттасківая мене.

Дихання у мене перехопило, між ...                                          Читати далі