—Мужчины могут увеличивать длину собственного пениса, все, что им необходимо для этого сделать – это потерять вес.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки недорого киева метро академмістечко, сімбіоти. частина 1, проститутки киева грн.

спеціальні отвори в коконі жіночих кораблів, куди він може спускати свою сперму. Людська сперма дає поштовх до потрібних мутацій і запустить процес запліднення ікринок. Тобі жарко?

- Трохи. Не звертай уваги, продовжуй!

- Коли ікринки запліднюються, ми повторно займатися сексом з самкою. Коли сперма заповнює матку, ікринки відокремлюються. Після цього в матку входить кілька найтонших щупалець, до яких прилипають вільно плаваючі ікринки. Ми витягуємо щупальця, проститутки недорого киева метро академмістечко стуляємо навколо них шкіряний кокон, а поверх нього хітиновий. І тільки тоді витягаємо член з самки. Так ікринки не зазнають вакууму і всяких радіацій. Коли ми втягуємо член всередину, ікрінкам більше нічого не загрожує.

- Тобто, у вас вагітними ходять чоловіки?

- Ні. Є остання стадія, в якій повинна брати участь самка твого вигляду. Для цього ми займатися сексом з нею. В процесі, кілька разів ми наповнюємо її насінням. Коли воно заповнює матку, ми вводимо проститутки киева грн туди одне з щупалець. Ікринки відліплювати і кріпляться знову до матки. Після чого щупальце рятує останню порцію сперми, саму поживну, і виходить.

САОР слухала відкривши рот, і відчуваючи як по тілу розбігаються гарячі хвилі. Значить Той може лежати з нею? Може, і судячи з його тону, хоче це зробити. Щоб закрити їй діточок.

- А як же потім ... народжувати? - Дівчина згадала про його розміри і жахнулася.

- Людина не може народити корабель, - розсміявся проститутки киева 250 грн оксамитовий голос над її головою. - Жінка виношує ікринки три тижні. У цей час майбутні кораблі вбирають насіння, запозичують частина людського генома і генної пам'яті. Вибудовують майбутнє свій розвиток. Після чого жінка народжує все ікринки. Вони не дуже великі, а перед пологами обов'язково відбувається тривалий злягання, щоб змусити матку як слід розкритися, а все ікринки відокремитися від її стінок.

- І якого вони розміру? ..

- У вас на землі є птах проститутки недорого киева метро академмістечко під назвою курка. Вони розміром з дрібні яйця, що несе цей птах.

- Ну ... так, це не дуже великий розмір.

Повисла пауза. Той мовчав, мовчала і САОР, що розривається розбудженими фантазіями, бажаннями і страхами.

- Не бійся, - раптом заговорив він, немов почувши її думки. - З тобою нічого поганого не трапитися.

- Ти говориш так, ніби вже все вирішив, - дівчина спалахнула.

- Так і є. Я вибрав тебе, коли мені пропонували вибір пілота проститутки киева грн зі списку. І зрозумів, що не помилився, поки ми спілкувалися з тобою. Ти стала мені дуже дорога, САОР. І я збираюся запліднити тебе. Краще просто прийми цей факт і змирися. Ми будемо летіти два роки. І ти встигнеш народити мені багато чудових малюків. Повір, тобі сподобається і трахатись зі мною, і народжувати від мене. Це приємні відчуття для компаньйона.

Вона повільно видихнула і закрила очі. Їй не залишали вибору, її чекало згвалтування. Солодке згвалтування інопланетної проститутки киева 250 грн формою життя. Її найкращим другом, тим, кого вона палко й ніжно любила. Кого вона в таємниці початку хотіти, але кого не могла отримати. До сьогоднішнього дня.

- Гаразд, - САОР підняла голову і посміхнулася. - Ти ж не дурень, Тот. І сам знаєш, що я найбільше хочу з тобою трахнути. Перейти, так би мовити, на новий рівень відносин. Ну і скільки в тебе зараз ікри?

- Багато. Але для початку я розміщу в тебе сім ікринок. Якщо я не відберу їх в найближчий проститутки недорого киева метро академмістечко тиждень, вони почнуть вмирати.

- О, так значить, у тебе давно не було ... дівчинки, дааа? - Зі смішком простягнула САОР.

- Рік і три місяці, - підтвердив корабель з ледь помітною ноткою нетерплячої тремтіння.

- І ти страждаєш від цього? Тобі хочеться трахатись? - САОР обережно розстебнула блискавку комбінезна. Вона вже відчувала, як збуджені соски труться об м'яку тканину. Місяць вона жила як справжня черниця. Навіть мастурбувати не наважувалася, проститутки киева грн адже сенсори корабля були звернені не тільки назовні, але і всередину, в кабіну. Він бачив її, чув, навіть міг відчувати і відчувати її запах, про що їй якось сам обмовився. САОР розуміла, що рано чи пізно не витримає, займеться самозадоволенням, але поки продовжувала утримуватися. А з її темпераментом, це було страшенно болісно. Так що відкладати справу в довгий ящик дівчина не збиралася. Вона розвела підлоги, дозволяючи своїм великим грудям випасти назовні. Вона знала, що корабель проститутки киева 250 грн дивиться, відчувала його погляд. САОР щіпнула себе за сосок.

- Мої члени стоять з тих пір, як ти увійшла в кабіну, - в голосі Тота ковзнули хрипкі модуляції. - У тебе гарні груди.

- А багато грудей ти бачив? - Розсміялася дівчина, подумки відзначивши це множина. Члени. Не один, і швидше за все не два. - Не пам'ятаю, щоб у ваших самок щось таке було.

- Їм не потрібні молочні залози. Ми не ссавці. Але мені подобається, коли у людській самки йде проститутки недорого киева метро академмістечко молоко. Його смак незвичайний, я люблю смоктати його.

- Чим? - Здивувалася САОР, не чекала такого повороту бесіди. Вона навіть груди перестала пестити.

- У деяких щупальцях є стравоходу трубки. Ними я пещу жіночі груди і відсмоктують молоко. У тебе буде багато молока, коли ти завагітнієш від мене, - з відвертою самцового гордістю оголосив Тот.

САОР почервоніла, але всередині у неї все стислося від солодкого передчуття. Соски закололо, між ніг зробилося проститутки киева грн гаряче. Дівчина опустила руку і провела пальцями по термічній блискавки. Ставав зрозумілим і принцип застібки комбінезона, який очікував її на кораблі. Одягаючи його вперше, САОР була здивована тим, що м'яка «блискавка» спускається від горла до живота, і через пах триває на сідницях. (Еротичні розповіді) Перш за все, вона думала, що зроблено це для зручності справляння всяких природних процесів. Тепер же остаточно в цьому переконалася. Адже майбутній їм секс, теж був природним проститутки киева 250 грн і природним процесом.

Тепле повітря кабіни лизнув її вологу кицьку і оголилися сідниці.

- Мої рецептори вловлюють молекули твоєї мастила. Ти вже збудилася, - зазначив Той.

- Про це можна було б і промовчати, - буркнула САОР. Але її пальчики вже ковзали між губок, розсуваючи їх і погладжуючи. Ніякої рослинності, ніяких волосків - одне з гігієнічних умов для пілотів.

- Ну і що мені тепер робити? Куди лягати?

- В кокон для сну, проститутки недорого киева метро академмістечко - хрипко проурчал Тот. Світло в кабіні майже згас, немов раптом настала корабельна ніч. САОР дісталася до кокона, поміркувати секунду-другу, і все-таки залізла всередину. Той ясно дав зрозуміти, так чи інакше він її трахне. Так краще нехай це буде до їх взаємного задоволення.

- Я можу зовсім зняти комбез, - запропонувала вона про всяк випадок.

- Ні. Не потрібно. Мені подобається, як ти виглядаєш зараз - в строгій формі пілота, але вся для мене готова і доступна, проститутки киева грн - мугикнув корабель. - Я так давно хочу тебе.

Ті самі кола, що залучили її увагу в першу ніч, раптом розійшлися, випускаючи ... ну да, пучок міцних довгих щупалець, найбільше схожих на тентаклі з японських мультиків. САОР зойкнула, чи то від жаху, чи то від захоплення.

- Ти будеш ебать мене цим ?! Засунеш в мене їх все? - Прошепотіла вона, дивлячись, як тремтять і звиваються відростки. Вони були довгими, майже в половину її тіла, а колір мали багряно-червоний. проститутки киева 250 грн САОР розгледіла, що частина з них ребриста, з різними виступами, частина навпаки - рівна і гладка. Над її обличчям раптом виникли ще щупальця, що прослизнув з отворів в головах. Від них виходив різкий мускусно-солодкий запах пристрасті. Одне з щупалець ковзнуло до її щоці і потерлася, сухе і шовковисто-гаряче, мов кошеня. Дівчина засміялася. А щупальце тут же ткнулося їй в губи.

- Ей, я не ... - вона хотіла сказати, що не прихильниця минетов, але варто було проститутки недорого киева метро академмістечко відкрити рот, як відросток тут же ковзнув туди.

- Оооо даааааа, - рикнув корабель. - Який у тебе гарячий мову. І рот. Я закінчу в нього, а ти проковтни все. Тобі потрібно підживлення.

- Умуммм? - Обурено і запитально промичала САОР. Член (а судячи з форми щупальце було саме членом), ковзав між губ впевнено і швидко. На щастя, в горло не ліз, терся об небо і мову. Він був діаметром сантиметрів п'ять, ну а довжину не мало сенсу міряти, будь-якого мужика переплюне. проститутки киева грн

- Все просто, САОР. Я буду ебать тебе годин дванадцять. І хочу, щоб ти відчувала себе при цьому нормально, не відчувала голоду, спраги або втоми. До того ж, ти завагітнієш відразу сім'ю малюками. Тобі потрібні будуть сили, щоб їх виношувати.

САОР не витримала, обхопила щупальце і витягла його з рота. Попутно з'ясувала, що має якусь свободу дій - відросток не пручався.

- Тобто, - видихнула дівчина, - ти збираєшся всі ці три тижні годувати мене проститутки киева 250 грн своєю спермою?!

- Звичайний раціон не скасовується. Але в цілому, так. І ебать теж, щоб в матці зберігалася належна середу. Встав його назад швидше!

Дівчина оглянула тремтячий член. Він більше не був сухим. Червона, трохи загострена головка виливала прозору рідину. САОР лизнула ледве помітну впадинку з каналом, звідки краплями виділялася ця рідина. На смак вона була ... була ... Дівчина не могла сказати на що вона була схожа. Чи не на чоловіче сім'я. І не на проститутки недорого киева метро академмістечко один відомий їй продукт. Але смак цей трохи пощипував мову, і жахливо порушував.

- Як приємно, - гримнула Тот. - Сосі його швидше, я скоро спущу!

- І звідки ти таких слів-то нахапався?

- Мені подобаються ці брудні людські слова. Візьми його за щоку, дівчинка. Ну ж!

САОР не стала сперечатися і дозволила члену ковзнути назад в рот. Він почав ритмічно рухатися, утикаясь гострим кінцем їй в щоку. Потім поплив по мові, прямолінійно і наполегливо. проститутки киева грн А, головне, все глибше і глибше в горло.

- Кхгххх ... - обурилася САОР, обхопивши щупальце пальчиками і намагаючись витягнути. Але на цей раз вона не подавалося. Більш тонкі щупальця тут же обплели її руки і розтягнули їх в сторони. Дівчина виявилася буквально пов'язана і примотана до свого ліжка живими путами. В роті у неї снував гарячий напористий відросток. Він виділяв мастило, яку САОР доводилося постійно ковтайте. А нахабний член ще і норовив в цей момент втиснутися проститутки киева 250 грн глибше - йому явно подобалися спазми її горла.

- Ух ... ух ... дааа ... ох ... так ... ух ... ух ... дитинка, твій рот - просто Блядский рай. Сосі його, смокчи ... - ритмічні стогони Тота наповнювали кабіну.

«Швидше ж кінчай!», - Вона розуміла, що все це припинитися тільки тоді, коли він спустить. І немов почувши її благання, Той солодко застогнав і почав накачувати її рот своєю спермою. Вона була густий, і вдаряла в небо, в мову, в горло дівчині. Член проститутки недорого киева метро академмістечко продовжував шалено рухатися, пульсувало і скорочувався між її губами, а САОР судорожно ковтайте, знову і знову. Він кінчав з хвилину, не менше. Але коли все припинилося, його член залишився у неї в роті. М'яко погойдуючись, він гладив її язичок і щоки, немов намагався вибачитися. САОР, важко дихаючи, навіть не намагалася виштовхнути його або вкусити. Її радувала сама можливість ковтати повітря, а не гарячу Малофій інопланетянина.

- Мммм, як же приємно, - бурчав Тот. проститутки киева грн - Так, обсос його трохи. І язичком по голівці ще погладь ... Там залишилося трохи сперми, висмокчіть її. Дааа, розумниця ... Почисти його своїм ротиком, ось так.

Член нарешті вислизнув з натруджених рота і поплескав її по щічках.

- Славно потрудилася. Смачно?

- А не пішов би ти ... - мляво огризнулася САОР. Вона була сита, і ця млявість виникала з надмірною ситості. Шлунок до країв наповнився спермою, а на мові був її смак - густий, терпкий, незвичайний. проститутки киева 250 грн Якби тільки він не був таким наполегливим, САОР сподобалося б таке частування.

- Прости. Наступного разу я буду обережніше. Просто її багато накопичилося. Відпочинь трохи, моя солодка. Я готовий ще трохи потерпіти, перш ніж запліднити тебе.