—Индийский мудрец Ватсьяяна создал сборник рекомендаций и правил для секса под названием - «Камасутра».
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев ольжича, у житті буває все ..., проститутки м дарница киев.

швидко і марш у ванну! Ти всіх затримуєш!

Я побачив сплячого на ходу Мишка, який, збиваючи кути і косяки, пробирався в санвузол. Двері за ним зачинилися і тут же я побачив шо притулилася до дверей санвузла Ленку. Вона дочекалася, коли почувся звук ллється з душу води, а потім швидко зайшла до мене на кухню і прикрила щільно двері. Потім ні слова не кажучи, вона встала переді мною на коліна, вивільнила член і жадібно вп'ялася в нього губами. Якщо чесно, то мені вже було проститутки киев ольжича все одно ... Випите і її маніпуляції під час недавнього танцю, зробили свою справу і з двох головок працювала зараз тільки одна ... нижня!

Не можу сказати, що смоктала вона приголомшливо добре. Скоріше не вміло. Плюс до того, було видно, що вона любителька перегляду порно і намагається копіювати якісь моменти, підглянуті там. Вона напустила купу слини і трохи отстороняясь, час від часу, люто (як американські порно-діви) плювала на головку мого бідного органу і тут проститутки м дарница киев же знову заковтувала його. Може комусь це і подобається, але мене така велика кількість тягучою слини особливо не заводить.

Вона намагалася просовувати його якомога далі й глибше в свій невеликий від природи ротик, захлиналася, але із завзятістю продовжувала з себе зображати «порно-диву». Мабуть, дуже вже їй хотілося зробити на мене перше враження і дати мені зрозуміти, що в сексі вона ас. Це виглядало смішно і, якщо чесно, не дуже збудливо. Мій член, як я не старався проститутки шлюхи бляди киева думати про щось збудливу, почав повільно опадати. Щоб не образити її і не осоромиться самому, я взяв її личко в свої долоні і закинув голову вгору. На мене дивилися абсолютно божевільні, повні пристрасті і бажання очі ... написано для Я зрозумів, що подібну картину «запеклого мине» вона собі малювала в своїй уяві жоден раз і ось ... нарешті дорвалася «до забороненого». І я приглядався до неї, а потім її, все забруднене слиною личко, навело мене раптом на одну думку. Я трохи проститутки киев ольжича відвів руку і не дуже сильно, але відчутно вліпив їй ляпас. Від несподіванки вона відсахнулася, але я не дав їй схаменутися і другий ляпас припечатала її другу щічку.

- Що, маленька шлюшка, подобається? - Тихим, але владним голосом запитав я.

Вона трохи злякано дивилася на мене знизу вгору і не знала ні як себе вести, ні що мені відповісти.

- Ти хочеш бути моєю шлюшкой? Чесно! - З притиском на слово «шлюшка» запитав я.

І тут вона ледь чутно, проститутки м дарница киев одними губами, вимовила:

- Так, дуже хочу ...

По щоках у неї мимоволі побігли сльози і вона схлипнула. Я грубо порушив її за волосся і потягнув до кухонній мийці.

- Мийся, сучка! Зараз Мишка вийде. Все інше обговоримо завтра, коли він піде на роботу.

Я вийшов з кухні і зайшов до великої кімнати. Картина, яку я там побачив, була прекрасна. На розкладеному дивані мирно спала моя недоступна красуня. Ковдра було тільки одне, та й диван був не проститутки шлюхи бляди киева особливо широкий. Її ніжка, з акуратною, маленькою ступнею вибилася з-під ковдри і я ледве зміг себе стримати, щоб не нагнутися і не поцілувати її вузьку, витончену щиколотку.

В кімнату зайшов Мишко з рушником на стегнах. Душ його трохи привів до тями і тепер він здавався абсолютно тверезим. Він перехопив мій погляд і аж прицмокнув губами.

- Так ... везе ж тобі з дівками!

- Нема чому особливо заздрити! Все, що у нас з нею поки було - це пара невинних проститутки киев ольжича поцілунків.

Ведмедик щиро зітхнув і додав:

- Зате в тебе все найкраще ще попереду!

Я скривився і сказав:

- Іди вже трахни гарненько свою Оленку і угамуйся. Облизує тут, як березневий кіт!

Ведмедик ще раз глибоко зітхнув:

- Вона у мене хороша і з темпераментом у неї все в порядку, але навіть «березневим котам» набридає сметана. Мені може рибки хочеться!

Я засміявся від такого соковитого порівняння:

- Ага, проститутки м дарница киев і рибки з'їсти і на х ... й сісти!

Ведмедик ще раз зітхнув і пішов до себе в кімнату.

Я роздягнувся до трусів і став чекати, поки Ленка звільнить ванну. Але вона щось з цим не поспішала. Тоді я сам підійшов до ванною і побачив, що двері не замкнені. Я припав до клац і побачив, що вона сидить на борту, широко розставивши ноги і пестить себе.

Очі злегенька, один пальчик в роті і вона його посилено смокче. Сцена мене звичайно завела, але зайти я побоявся. проститутки шлюхи бляди киева Скандал в мої плани точно не входив.

Нарешті вона довела себе до кульмінації і перша хвиля пробігла по її худенькому, але дуже Ладному і добре складеному тілу. Я прикрив двері і вийшов до кімнати. Присів на краєчок дивана і почав спостерігати за особою сплячої дівчини. І тут, то-ли мій пильний погляд, то-ли незручне рух повернули її в реальність з Царства Морфея. Вона солодко потягнулася, подивилася на мене й усміхається:

- Ти спати збираєшся або до проститутки киев ольжича ранку так сидіти і мене охороняти будеш? - Якось дуже по-свійськи і по-сімейному запитала вона. Наче ми живемо з нею разом вже не один рік і це звичайна справа - спати разом, під однією ковдрою.

Я нахилився і якомога ніжніше і цнотливі поцілував її в теплі і сухі від сну губи.

У цей момент в кімнату увійшла Ольга і навіть в напівтемряві кімнати я зміг побачити, як блискавками блиснули її очі. Вона сухо побажала нам «на добраніч» і щільно причинила за собою двері проститутки м дарница киев в їх з Мишком кімнату.

Я швидко сполоснув і повернувся до Мілі. Вона сама відкинула полог ковдри, пускаючи мене до себе.

Я дуже акуратно і ніжно обійняв її і притиснув до себе. Через тканину нічної сорочки я тут же відчув пружність її грудей і мене буквально затрясло від хвилі, немає, скоріше не збудження і бажання, а ніжності і подяки за ту довіру, яку мені надавала ця дівчина.

Вона затишно прилаштувала на груди мені головку з копицею густого, проститутки шлюхи бляди киева темно-каштанового волосся і, обнявши мене лівою рукою, прошепотіла:

- Давай будемо спати ...

І може саме так все і вийшло б, якби в наступну мить вона не закинула на моє стегно свою оголену ніжку. Ночнушка задрала вгору і те, що я відчув своїм оголеним тілом, звело мене з розуму. А саме, моя дівчинка була під ночнушку без трусиків і волоссячко її інтимної зачіски залоскотали мені шкіру. Це було вище моїх сил! Ну, а по-друге, відсутність трусиків і те, що вона проститутки киев ольжича це навмисно продемонструвала, говорило про те, що вона і сама на щось сьогодні розраховує.

Ми почали цілуватися, вкладаючи в ці поцілунки всю свою ніжність. Ми не поспішали, ледве торкаючись губ один одного, трохи притискаючись до їх м'якою, податливою плоті. Нам обом подобалося розтягувати задоволення і не давати пристрасті заволодіти нами. Незабаром все-таки поцілунки стали більш вологими і більш глибокими, в них ставало все менше ніжності і все більше наростаючого проститутки м дарница киев бажання.

Я трохи ще задер вгору ночнушку і щільно притиснув своє стегно до вологої пещерке дівчата, вона застогнала і вп'ялася мені в губи глибоким, пристрасним поцілунком. Я зрозумів, вона остаточно «попливла» і тепер уже просто пластилін в моїх руках. Я зірвав з неї ночнушку і вперше відчув всю красу і пружність її молодого тіла. Її трясло ... все тіло тремтіло і тремтіло, а я насолоджувався близькістю з нею і продовжував пестити все, що мені траплялося під руки проститутки шлюхи бляди киева і губи ...

Перший раз вона скінчила тільки від того, що я трохи прикусив її сосочок і оргазм її накрив такої сили, що я злякався НЕ епілептичний це напад!

Я вирішив дати їй трохи заспокоїтися і поки більше не чіпати її.

Коли вона прийшла в себе і її тіло перестало тремтіти, як осиковий листок, я почав перебирати її густі, важкі волосся і шепотіти на вушко всякі «милі дурниці». Вона нахилилася до самого мого вуха і тихо промовила:

- Будь ласка, проститутки киев ольжича будь ніжний зі мною. Все, що зі мною сьогодні відбувається - це вперше. Я дуже хочу, щоб сьогодні у мене з тобою було все, але тільки не поспішай. Мені дуже складно ...

І тут тільки до мого розпусного мозку дійшло, що ця дівчинка зважилася сьогодні віддати мені найдорожче-свою невинність ....                                         Читати далі