—У москитов соитие происходит в воздухе и длится в среднем 2 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев 100 гривень, x-change. частина 2, проститутки подружки киев.

Перша половина наступного дня пройшла якось безцільно. Я довго не хотіла вставати, сподівалася, що моє перетворення - просто поганий сон, а коли зрозуміла, що це реальність, мене охопила справжня хандра. Мені навіть їсти нічого не хотілося. Ігор намагався мене розвеселити, ми сходили в кафе пообідати, це мене трохи відволікло. Я вперше одягла жіночу білизну: Ігор вгадав з розміром, з речей, що він привіз, багато було мені якраз. Ще я одягла обтягуючі джинси, маєчку, я трохи проститутки киев 100 гривень соромилася: все це підкреслювало мою фігуру, але я досить швидко звикла.

Увечері ми знову закрилися в кімнаті. Мені не хотілося нікуди йти, Ігор знову втупився в ноутбук, а я просто лежала, прикривши очі. Я все чекала, коли Ігор заговорить про мінет, адже він точно про нього заговорить ...

- Саша, а ти думала про мінет? - Запитав Ігор.

Ну, як і ожадала ... Ми знову почала сперечатися. Ігор мене вмовляв, я відмовлялася, він напирав на те, що я тепер проститутки подружки киев дівчина, ніхто не дізнається, у мене будуть нові відчуття ... Я відмовлялася, але Ігор не відставав. Це тривало годину напевно.

- Гаразд, - нарешті погодилася я, - але якщо я не захочу продовжувати, то ми відразу зупинимося, ти зрозумів?

- Добре, добре, - миттю погодився Ігор, сів біля мене. - Ми будемо все робити так, як ти захочеш ...

- І це все залишиться між нами! Ніхто не повинен це знати.

- Та хто в це повірить? Ти перетворилася ... заказать проститутку киев перетворився в хлопця. Це ж просто немислимо!

Я нерішуче кивнула. З одного боку, мені самій хотілося спробувати, було цікаво, але з іншого ... це ж член хлопця! Ще зовсім недавно у мене смоктали дівчата, а тепер я збираюся це зробити ...

- Все буде добре, - говорив Ігор, побачивши моє занепокоєння, - в цьому ж немає нічого такого, ти зараз дівчина ...

- Так-так ... - відповіла я невпевнено.

Ігор повільно поклав мені руку на промежину поверх проститутки киев 100 гривень джинсів, трошки потер.

- Бачиш, нічого страшного не сталося. Давай, поторкай мене ...

Я повільно поклала руку на його промежину, стиснула. Його член добре відчувався через джинси, він був набряклий.

- Бачиш, нічого страшного не сталося. Я дістану його?

- Так, - відповіла я, посміхнувшись через силу.

Мені було якось не по собі.

Ігор розстебнув ширінку і витягнув член. Він був не сильно великий, майже такий же, як і у мене проститутки подружки киев колись ...

- Звичайний член. Нічого жахливого, - сказав Ігор, гладячи мене по плечу. - Візьми його в руку.

Я, як під гіпнозом, простягнула руку і взяла член. Він був твердим, напруженим. Я трохи подрочити його. Дійсно, нічого жахливого, якщо не брати до уваги того, що це чужий член ...

- Все нормально? - Запитав Ігор.

- Ну ... можна і так сказати.

Ігор встав і повернувся до мене, так що його член опинився біля мого обличчя. Я нерішуче заказать проститутку киев глянула на член, потім на обличчя Ігоря. Член як би вабив мене, але я просто не могла торкнутися його ротом ...

- Ігоря, я не ... - почала я.

А Ігор хитнувся вперед, і член торкнувся моїх губ. Зовсім легко, потім Ігор відразу відсторонився, та й я відскочила.

- Бачиш, нічого страшного! - Сказав Ігор, не давши мені обуритися.

- Не роби так більше, - сказала я тихо.

- Добре, вибач.

Я дивилася на член, який був зовсім близько проститутки киев 100 гривень від мене. Я все ще була в нерішучості.

- Так ти спробуєш? - Запитав Ігор через хвилину.

- Так, - зважилася я.

Я повільно-повільно нахилилася вперед і поцілувала головку. Потім ще раз і ще раз. Поцілунки були легкі, я майже не стосувалася члена. Потім забарилася і обережно лизнула головку. Смак був ледь помітний, якийсь терпкий.

Я взяла член за головку, підняла його, а сама почала лизати від заснування до вуздечці, від заснування до вуздечці. проститутки подружки киев Ігор просто стояв, майже не дихаючи. Потім я взяла член за основу і стала водити по голівці губами.

- Візьми його в рот, - попросив Ігор.

Я розкрила рот, подалася вперед, і головка прослизнула всередину. Я смоктала член! З одному боці, я зовсім недавно була хлопцем, і взяти член в рот для мене було ... ну просто неможливо! З іншого боку, це мене збуджувало, я відчула слабке тепло в низу живота.

Я почала рухати головою взад-вперед, Ігор видав заказать проститутку киев тихий стогін. Я прискорилася, і скоро Ігор вигукнув:

- Не так швидко! Я зараз закінчу.

Гаряча струмінь сперми вдарила мені в рот, я відсторонилася, і наступні строї потрапили на обличчя, волосся ... Я застигла ошелешена, все сталося так несподівано.

- Ну навіщо так швидко ... - сказав Ігор засмучено.

- Вибач, я не спеціалістка в цьому ... Дай мені чимось витертися!

Ігор простягнув мені пару серветок. Я ретельно витерлася, а потім проститутки киев 100 гривень пішла до ванної вмитися. Я йшла по коридору, і мені здавалося, що сперма все ще у мене на обличчі, губах, хтось побачить і все зрозуміє ... Але по дорозі я нікого не зустріла, вмилася і благополучно повернулася.

Ігор виглядав збентеженим. Ми близько години просто сиділи і мовчали. Ігор щось дивився в телефоні, а я лазила по сайтах через ноутбук. Нарешті Ігор сказав:

- Це було здорово, правда ...

- Дякую, - м'яко посміхнулася я.

- Може, ще раз. проститутки подружки киев

- Давай, - несподівано легко погодилася я і сама собі здивувалася.

Але перший лід був зламаний, і я нічого не бачила вже такого поганого в мінете.

- Давай я тебе спочатку попещу, - запропонував Ігор.

Я кивнула. Він допоміг зняти з мене джинси, трусики. Я нерішуче розсунула ноги, Ігор спочатку просто цілував внутрішню сторону стегон, низ живота, а потім припав ротом до кицьки. Я тихо застогнала від збудження. Ігор спочатку повільно лизав заказать проститутку киев мої статеві губки, грав з клітором, потім почав свердлити мою кицьку мовою, намагаючись проникнути якомога глибше. Порушення все наростало, я стогнала голосніше і голосніше. А Ігор не зупинявся, він буквально цілувався з моєю кицькою взасос. Я відчула наближення оргазму, притиснула руками голову Ігоря до промежини, звела ноги і скінчила. Моє тіло зігнулося дугою від напруги, а потім я розслабилася.

- Це було здорово, - сказала я втомлено. - Тепер моя черга?

проститутки киев 100 гривень - Ага. Зніми майку, будь ласка.

Я виконала прохання, залишившись зовсім голою. Ігор теж роздягнувся, його член вже встав. Я лягла на бік, спершись на лікоть, а Ігор ліг на спину. Я взяла член в руку, подрочити.

- Тільки не поспішай, - попросив Ігор.

- Добре, - відповіла я і взяла головку в рот. - Мммм ...

Я почала повільно рухати головою вгору-вниз, було не дуже зручно, так що я влаштувалася в ногах Ігоря, продовжуючи повільно смоктати. Потім проститутки подружки киев я відірвалася від члена, запитала:

- Тобі подобається?

- Так, дуже ...

Я почала лизати голівку, приділяючи особливу увагу вуздечці, Ігор почав дихати частіше. Потім я знову взяла головку в рот і почала глибоко смоктати, майже дістаючи носом до низу його живота. Ігор поклав долоні мені на потилицю, почав повільно рухати тазом.

- Все нормально? - Запитав він.

- Угу ... ммм ... - промимрив я у відповідь.

Він трахкав мене заказать проститутку киев в рот, а мені залишалося тільки завмерти, тримати губи колечком і розслабитися. З кожним рухом голосно хлюпало: у мене в роті накопичилося багато слини.

- Я скоро закінчу, - сказав Ігор, важко дихаючи. - Можна в рот?

- Ммм ... ммм ... - я відірвалася від члена, сказала. - Давай я тоді ляжу.

Я лягла на спину, а Ігор влаштувався зверху, знову ввів член мені в рот. Він знову мене почав трахать, але скоро весь напружився, застогнав, увігнав член якомога проститутки киев 100 гривень глибше в рот. Бризнула сперма, струменя вдарили мені в горло, я мало не закашлялась, але все проковтнула.

Ігор витягнув член з рота, я його деякий час облизувала, пестила голівку губами.

- Тобі сподобалося?

- Так, - зізналася я.

Ігор зліз із мене, сів.

- Може, спробуємо справжній секс?

- Ти маєш на увазі в кицьку? - Запитала я нерішуче.

- Ага, - він поклав мені долоню на кицьку і почав повільно терти її. - Вона у проститутки подружки киев тебе така гарна ...

- Ну ... - протягнула я. - Завтра подивимося.