—По оценкам экспертов при нормальном оргазме человек теряет в среднем 112 килокалорий. При симуляции оргазма теряется 315 килокалорий.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев на минской, x-change. частина 4: в кінотеатрі, зрелые проститутки киева.

На наступний день ми ввечері поїхали в кіно.

- Слухай, ну це ж просто нудний фільм! - Переконувала я Ігоря в автобусі. - Так, я зрозуміла, що він тебе дуже зацікавив і все таке, але він же нудний!

Був уже вечір, автобус майже порожній. Ми сиділи ззаду одні, спереду було ще троє разом з кондуктором і все.

- Ти почитай рекламу, - Не вгамовувався Ігор, мало не тикаючи мені в обличчя глянцевому папірцем, - там же все написано!

- Так читала вже! проститутки киев на минской - Я відштовхнула його руку. - Відразу зрозуміло, що дуже нудне кіно.

- Ну мила, - змінив тактику Ігор, - давай сходимо на цей фільм ...

Він присунувся до мене і ніжно поцілував в щічку.

- Мила? Відколи ти став мене так називати?

Замість відповіді Ігор поцілував мене в губи, його мова торкнувся мого. Мене відразу кинуло в жар, а його долоня лягла на мою промежину, легко стиснула через джинси і трусики.

- Ммм, а ти вмієш вмовляти, зрелые проститутки киева - сказала я. - Гаразд, підемо на твій фільм. О, ось і наша зупинка.

Я буквально вистрибнула з автобуса, сподіваючись, що інші пасажири не помітили, як Ігор мене пестив.

- Ей, ти куди так поспішаєш? - Запитав він здивовано.

- Підемо вже.

Зал був майже вільним, фільм вже почався, як раз показували ім'я режисера і назву.

- Бачиш, фільм нецікавий, тому зал майже порожній, - сказала я.

- Ще підійдуть, - відмахнувся Ігор, - куди форум проститутки киев сядемо?

У залі було буквально чоловік п'ять, все ближче до екрану. Ми вирішили сісти на передостанній ряд, щоб подалі від людей, до того ж вигляд звідти, як божився Ігор, краще.

Звичайно ж ніхто більше не підійшов, зал був майже порожнім. Я відверто нудьгувала і не знала, як вбити час. Ігор же був весь захоплений тим, що відбувається на екрані, ніколи я не розуміла, що він знаходить в таких нудних фільмах: якийсь дивний сюжет про самотнього хлопця, купа роздумів, проститутки киев на минской майже ніякого дії.

Півгодини я просто маелом дурью: намагалася заснути, грала в телефоні під вбудовані ігри ... але потім я зрозуміла, що дійсно цікавим можна зайнятися. Я повільно розстебнула гудзик і ширінку джинсів, намагаючись проводити якомога менше шуму. Ігор нічого не помітив, що ж, тим гірше для нього.

Я просунула долоньку під трусики. Хоча джинси і були розстебнуті, але вони були обтягують, а я сиділа, так що долоню сильно притиснуло до промежини. зрелые проститутки киева Я прикусила губу і почала терти кицьку. Як же все-таки добре мастурбувати, якщо нема чим більше зайнятися!

Я терла і терла свою кицьку, яка поступово ставала мокрою. Порушення наростало, а в низу живота ставало жарко. Скоро мене накрив оргазм, я завмерла, насолоджуючись. Потім витягла руку з-під одягу і облизала мокру від соків долоню.

- Ти що робиш? - Здивовано запитав Ігор, тільки зараз помітивши, чим я займаюся.

Я посміхнулася і посмоктати форум проститутки киев свій пальчик. Потім Ігор зауважив розстебнуті джинси і остаточно все зрозумів.

- Ах ти извращенка! - Сказав він з награним обуренням.

- Мені стало так нудно ... - пояснила я.

Ігор несподівано мене поцілував, наші губи злилися, ми почали сосаться. Його рука ковзнула мені під джинси, торкнулася кицьки.

- Так у тебе там все мокре! - Сказав Ігор.

- Ага.

Ми цілувалися, а він вставив в кицьку два пальці і почав мені дрочити, швидко проститутки киев на минской рухаючи їх вгору-вниз. Я застогнала.

- Тихо! - Сказав Ігор, прибираючи руку. - Ми ж не одні в залі, почують.

Я виглянула з-за спинка сидіння: люди були досить далеко, через кілька рядів від нас. Було темно, але нас й справді могли почути. Мені було трохи соромно, я боялася, що нас побачать, але збудження пересилила.

Я нахилилася до промежини Ігоря, почала розстібати його джинси.

- Ей, ти що робиш? - Обурився Ігор пошепки.

- Помовч, зрелые проститутки киева - тільки й сказала я, витягуючи член з-під трусів.

Він був полувставшій, м'який, але я відразу почала смоктати і скоро він піднявся в бойове положення. Ігор розслабився, поклав мені долоню на потилицю. Смоктати було незручно, після деяких роздумів, я лягла на бік, благо підлокітники прибиралися, і знову взялася за справу. Я не стільки смоктала, скільки просто терлася об член губами, щоками, вилизувала його від підстави до самої головки.

Я стягнула з себе форум проститутки киев джинси з трусиками до колін, так що якщо хто-небудь підійшов би збоку, йому б відкрився прекрасний вид на мої дірочки. Хоча в темряві їх було погано видно.

- Я зараз закінчу! - Шепнув мені Ігор.

Я відразу відсторонилася від член.

- Ну вже немає! - Сказала я, сідаючи і натягуючи трусики і джинси назад. - Якщо хочеш мене, доведеться піти з цього ідіотського фільму.

- Ну Сашь ... - протягнув він благально.

Але я була непохитна: швидко проститутки киев на минской застебнула джинси і попрямувала до виходу.

- Якщо що, я буду чекати біля туалету, - сказала я наостанок.

В коридорі було світло і жодної душі, таке відчуття, що в кінотеатрі взагалі нікого не було, тільки чути було приглушений звуки з-за зачинених дверей до зали.

Чекати довелося недовго, Ігор вибіг мало не слідом за мною.

- Що, набрид тобі нудний фільм?

- Він не нудний! - Відповів Ігор, але вже без особливого ентузіазму. - Тим зрелые проститутки киева більше, я можу піти з будь-якого фільму заради тебе.

- Де це зробимо? - Запитала я.

- Ну раз ми біля туалету ... - відповів Ігор, заходячи в чоловічий.

За мить він помахав мені рукою зсередини, показуючи, що нікого немає. Я озирнулася: в коридорі теж нікого не було, і швидко зайшла в туалет. Ми з Ігорем швидко забігли в кабінку, закрилися.

Тут було чисто, пахло навіть якимось освіжувачем повітря. Я встала на кришку унітазу на коліна, вперлася форум проститутки киев в бік руками. Ігор допоміг мені стягти джинси з трусиками до колін, я почула, як він розстібає ширінку, пряжку ременя. Але він вирішив спочатку попестити мене ротом: його мова торкнувся моєї кицьки, пройшовся до анальної дірочки, потім почала ретельно все там вилизувати.

Я тихо застогнала від збудження і прогнулася назад сильніше. Він пестив і пестив мене мовою, намагаючись забратися глибше в кицьку, потім лоскотав клітор, чому мені буквально хотілося з вереском проститутки киев на минской закінчити. Оргазм був близький, але він раптом відсторонився, підводячись до кицьки член, трохи потер голівкою об статеві губки і різко вставив на всю довжину.

Від такого мене накрив оргазм, короткий, але різкий, а Ігор уже трахкав мене в хорошому темпі, він задер мені маєчку і тепер пестив мої цицьки, пощипував соски. Я просто балдела від такого класного траха, подмахівала Ігорю. Скоро мене накрив ще один оргазм, тепер тривалий, тягучий, а Ігор все не зупинявся, навіть зрелые проститутки киева трохи зменшив темп. Несподівано він вийшов з мене.

- Хочу твою попку, - пояснив, втираючи слину в мою анальну дірочку.

Я тільки мовчки розсунула свої булочки руками і розслабилася. Ігор приставив головку до отвору, натиснув. Ми разом голосно зітхнули, коли його головка прослизнула всередину. Я почала люто терти кицьку, відчуваючи наближення ще одного оргазму.

Раптом грюкнули вхідні двері: хтось увійшов, ми злякано завмерли.

Несподівано форум проститутки киев для себе я скінчила ще раз. Оргазм був знову сильним і тривалим. Від моїх конвульсій, скінчив і Ігор, я відчула, як його сперма розливається у мене всередині.

Ми так і застигли, боячись поворухнутися і видати себе якимось звуком, насолоджуючись оргазмом. Нарешті увійшов помив руки і вийшов, Ігор відсторонився, його член насилу вийшов з моєї попки, я підняла кришку і села на унітаз. Сперма закапала з моєї попки, я підставила долоню, зловила пару крапель і облизала пальчики. проститутки киев на минской

- Смачна, - сказав я з посмішкою.

Ігор так і стояв переді мною, у нього тривала ерекція, його член, що встав і весь блискучий від сперми і моїх соків, погойдувався біля мого обличчя. Він був абсолютно чистий, так що я взяла його в рот, кілька разів пройшлася губками дощенту.

- Я хочу ще, - сказав Ігор.

- Ну я не знаю ... - відповіла я, але продовжила смоктати.

Ігорю явно було мало одного оргазму, його член буквально тремтів зрелые проститутки киева від збудження. Він почав сам рухати тазом, заганяючи член мені в рот.

Знову хтось увійшов в туалет, я задерла ноги, щоб не помітили, що нас двоє в кабінці. Ігор підхопити мене за щиколотки, було незручно, але робити нічого. Увійшовши вийшов, і скоро Ігор почав кінчати. Сперми було багато, вона буквально залила мені весь рот, але я все проковтнула, член вийшов з рота чистий і блискучий.

Ми швидко привели себе в порядок і вийшли з кінотеатру. Оглядати фільм не форум проститутки киев стали, а відразу попрямували в общагу.