—73% мужчин не теряют потенцию к 70 годам.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки 300 грн борщаговка киев, x-change. частина 7: на дачі. глава 2, проститутки киев харьковское метро.

..

- Та мені й так було зрозуміло, що це ти ... - сказала я через півхвилини, відпускаючи ковдру. - Навряд чи б дав Ігорю втретє мене трахати ...

- Та вже, - посміхнувся Кирило.

- Я втомилася вже, - сказала я жалібно. - І попа просто горить, і спати вже хочеться ...

- Я теж відчуваю себе спустошеним буквально, - відповів Кирило.

Я стягнула з очей пов'язку, заплющила очі від яскравого світла. Коли очі звикли, я побачила, що Кирило проститутки 300 грн борщаговка киев лежить, широко розкинувши ноги і руки, а Ігор сидить поруч зі мною, подрачивая напружений член.

- Милий, ти ще не скінчив, - сказала я, простягаючи руку до члена, - я зовсім забула.

Ігор трохи розвернувся, так що я взяла член в рот, лежачи на животі. Я дійсно втомилася, збудження повільно спадало, так що мені просто хотілося довести Ігоря швидше до оргазму. Зробити це виявилося нескладно: після півхвилини полірування члена губками, я відчула, як його багнет проститутки киев харьковское метро затремтів у мене в роті. Я трохи відсторонилася, дозволяючи обкончал мені обличчя. Ігор ще кілька разів провів мені головкою по губах, і я відкинулася в сторону. Треба б звичайно помитися, а не лежати ось так перемазаний в спермі, яка була не тільки на обличчі, а й випливала з попки. Але я так втомилася, що вставати і йти кудись зовсім не хотілося. Ігор вимкнув світло і теж ліг на ліжко.

- Підемо завтра на озеро купатися? - Запитав Кирило.

- Так, чому б і проститутки киев борщаговка ні?

Через хвилину я вже заснула поруч з хлопцями.

На наступний день з ранку, як і планували, пішли на озеро. Ми розташувалися на березі в безлюдному місці. Людей було видно тільки на протилежному березі і то не дуже добре: озеро було дуже велике. Більшість дач знаходилося саме з того боку, а дача Кирила була однією з небагатьох, що перебували з цієї. Тому ми загоряли в повній самоті. Хлопці сходили викупатися, а я залишилася на березі. Було досить прохолодно, проститутки 300 грн борщаговка киев вітряно, і лізти в воду не хотілося зовсім.

Тепер вони обсихає, а я лежала на спині, поклавши руки долонями вгору. Кирило гладити мене по животу прохолодною від води рукою.

- Не хочеш освіжитися? - Запитав він.

- Ні.

Його рука перемістилася на мою ногу, зупинилася на внутрішній стороні стегна.

- Точно не хочеш?

- Неа.

Ігор повернувся на бік і поклав руку мені на груди. Я тільки посміхнулася, і він почав ніжно стискати проститутки киев харьковское метро і масажувати. Кирило продовжував гладити мені ногу, іноді легко торкаючись кицьки через трусики, потім його долоню перемістилася на живіт і несподівано ковзнула під трусики.

- Гей! - Скрикнула я, підводячись на ліктях

- Так розслабся ... - сказав Кирило, пестячи кицьку.

Я озирнулася: навколо нікого, люди на іншому березі далеко, навряд чи вони щось розглянуть. Кирило продовжував пестити кицьку, так що я стала заводитися.

- Подобається? проститутки киев борщаговка - Запитав він, цілуючи мене в губи.

- Мммм, - тільки й змогла відповісти я.

Під трусики ковзнула рука Ігоря.

- Гей, тут і так тісно! - Сказав Кирило, відриваючись від моїх губ.

Ігор тільки хмикнув, пальцем трохи потріпав мою кицьку і почав ритмічно натискати на мою задню дірочку.

- переверніть на бік, - попросив він.

Я виконала прохання, тепер я лежала на боці між хлопцями, один пестив і тер кицьку долонею і цілував мене проститутки 300 грн борщаговка киев в губи, а інший рухав пальцем у мене в попі. Кирило ввів мені в кицьку два пальці, я буквально замукала від збудження.

- Пососешь? - Запитав Кирило, відриваючись від моїх губ повторно і відтягуючи гумку своїх плавок.

Я скосила очі і побачила його встав член з блискучою червоною голівкою. Але трахатись на пляжі серед білого дня було для мене занадто.

- Ні, - сказала я, піднімаючись, - побачать же!

- Та хто побачить? - Почав умовляти мене Кирило. проститутки киев харьковское метро - Подивися, люди далеко, ніхто нічо ...

- Я ж сказала, немає, - повторила я. - Трахаться буду тільки на дачі.

- Ну тоді пішли назад? - Запропонував Ігор. - Засмаги з мене сьогодні вистачить.

Ми швидко зібралися і пішли на дачу. Хлопці натягнули шорти, а я вирішила йти прямо в купальнику. Стежка петляла серед широких дерев, часто доводилося відводити гілки чагарнику: тут мало хто ходив.

По дорозі назад ми багато дуріли: хлопці перебрали проститутки киев борщаговка мене за попку і груди, легко щипалися, я повискувала в удаваному обуренні і відкидала їх руки. Вони пару раз приспускали мені трусики, але я натягала їх назад.

Коли до дачі залишалося десь третину шляху, я запнулася за корінь і мало не впала на землю, але все-таки встояла. Але легкий пакет з килимком я не втримала, і він полетів у найближчі кущі. Я нахилилася, відсуваючи жорсткі гілки.

- Допомогли б, - буркнула я, насилу витягаючи пакет.

Замість проститутки 300 грн борщаговка киев допомоги мої трусики різко стягнули до колін.

- Гей! - Тільки й встигла я вигукнути, як в попку і кицьку нахабно вставили по пальцю.

- Скажи ще, що не подобається, - сказав Кирило весело.

Мені і справді сподобалося.

- Ну що, прям тут потрахаемся? - Запропонував Ігор.

- Ну давайте ... - протягнула я томно, розвертаючись і сідаючи навпочіпки, - посмоктати вам?

- Ага, - відповіли хлопці.

Замість цього я різко стягнула проститутки киев харьковское метро їм шорти з плавками до щиколоток і з переможним криком побігла до дачі. За спиною почулися здивовані вигуки, важкий гуркіт: мабуть, один навіть впав.

Я мчала щодуху, так що швидко втомилася. Ззаду хтось наганяв, я озирнулася - це був Ігор - і ледь не врізалася в дерево. Коли розрив між нами скоротився до пари метром, я різко звернула вбік, за дерево. Але Ігор майже відразу схопив мене за руку, обережно притиснув до дерева.

- Попалася? - Запитав він важко дихаючи. проститутки киев борщаговка

- Не давай мене Кирилу, і я тобі віддячу, - сказала я плутано, стискаючи його член через шорти і плавки.

Ігор кивнув, і я відразу опустилася перед ним навпочіпки, стягуючи шорти з плавками. Напружений член буквально вистрибнув, але я вміло зловила головку в рот, почала смоктати. (Sexytales.org) Ігор тихо застогнав, він був весь на взводі. Я смоктала, іноді випускаючи головку з рота і подрачивая член рукою.

Щось гучно тупіт зі стежки, це Кирило проститутки 300 грн борщаговка киев пробіг, не помітивши нас. Ігор взяв мене за голову обома руками і подався вперед, його член увійшов мені в рот до упору, так що носом я вперлася в лобок. Я закашлялась і невдоволено замукала.

- Терпи, а то Кирила покличу! - Жартівливо пригрозив Ігор і почав трахать мене в рот

Член то майже виходив, то різко повертався назад, трохи входячи мені в горло. Я вперлася руками в стегна Ігорю, але він міцно тримав мене за голову. Я слабо намагалася відсунутися, скоро проститутки киев харьковское метро потилицю уперся в дерево. Ігор ще більше наростив темп. Рот у мене був повний слини, з кожним рухом сильно хлюпало.

Іноді мене трохи нудило, але мені подобалося, мені подобався такий жорсткий оральний секс! Ігор скоро увігнав член мені до упору і почав кінчати, сперми було багато, я поперхнулася, не змогла все проковтнути. Вона хлинула через рот разом зі слиною, стікаючи по підборіддю на плечі і груди.

- Гей, що це ви тут робите? - Несподівано пролунав проститутки киев борщаговка голос Кирила.

Він нарешті знайшов нас, мабуть, встигнувши збігати до дачі і назад. Ігор відсторонився від мене, втомлений і щасливий, а я різко піднялася і хотіла побігти, але Кирило міцно схопив мене за талію.

- Куди це ти зібралася? Тепер моя черга!

Я пару раз сіпнулася про людське око, але як тільки рука Кирило натиснув мені на спину, я сама нагнулася, оттопирівая попку і спираючись руками в дерево. З мене різко стягнули трусики до колін, Кирило проститутки 300 грн борщаговка киев приставив член до кицьки і став водити їм по статевих губках. Я застогнала від збудження.

А Кирило все водив членом по моєї кицьки, як би тьопав їм по ній, явно дратуючи мене. Нарешті я не витерпіла і сама подалася назад, насажіваясь на член. Ми обидва голосно видихнули. Кирило відразу почав трахать мене в хорошому темпі, з кожної фрікций мене штовхало вперед, але я вперлася в дерево.

- Так, трахаю мене, трахаю! - Вигукнула я, відчуваючи наближення оргазму. проститутки киев харьковское метро

Це дійсно було здорово, я була дуже збуджена і отримувала величезне задоволення. Кирило вставив мені в попку великий палець і ще більше прискорив темп, в кицьки у мене було дуже жарко і голосно хлюпало від великої кількості соків. Скоро я скінчила з гучним стогоном, за мною пішов Кирило, заганяючи член до упору.

Сперми було багато, як і у Ігоря, я відчула, як вона ринула в мою кицьку, заповнюючи все всередині. Кирило відсторонився, і вона вилилася назовні, стікаючи проститутки киев борщаговка по внутрішній стороні стегон.

- Ну і як тобі секс на природі, серед дерев? - Запитав Кирило з усмішкою.

- Незрівнянно, - відповіла я втомлено, натягуючи трусики назад.

Ми пішли до дачі, я була вся в сперма: на підборідді, шиї, ногах і промежини. Я відчувала її на своїй кицьки під трусиками. Напевно, з боку я виглядала як справжня повія. Добре, що нам ніхто не зустрівся по дорозі, а на дачі я добре вимилась.