—На июнь приходится наибольшее количество потерь девственности в США.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

анальные проститутки киева, несподівана коробка. часть3: тетяна вікторівна, проститутки киев дарница пол часа 150.

пальцями однієї руки м'яти її пизду, другий почав задирати спідницю вище. Як раптом почув її, злегка тремтячий, голос:

- Вікно. Раптом хтось зазирне ...

І правда, я глянув у вікно, і зрозумів, що вона має рацію.

- Так, - мій голос теж злегка тремтів від збудження, - Пішли за стелажі.

Я відпустив її, і вона випросталася.

- Ні, краще в ту кімнату, - вона вказала пальцем на кімнату, прямо по коридору, де замість дверей була ширма. анальные проститутки киева І подивившись мені в очі додала, - там буде зручніше.

Я навіть посміхнувся про себе. Така вся турботлива. І ця її турбота вселяла оптимізм.

- Ну добре, пішли.

Зробивши всього пару кроків, ми опинилися біля входу в запасну кімнату. Тетяна Вікторівна відсмикнув ширму, і увійшла всередину. Через мить там спалахнуло світло, і я зайшов в уже освітлену кімнату. Місця там було не дуже багато. Всюди лежали стоси книжок. У центрі кімнати було невеликий проститутки киев дарница пол часа 150 простір. Якраз там стояла Тетяна Вікторівна. Я засунув ширму назад і підійшов до неї. Вона стояла, опустивши руки по швах.

- Знімай з себе кофту, - сказав я оглядаючись на всі боки, визначаючи місце, де можна було б її трахнути. Але підходящого не знаходилося. Було два варіанти. Або на підлозі, або поставивши на рак до стіни. На підлозі не сильно хотілося, а стіни все були закладені книгами. І щоб їх розібрати знадобиться багато часу. Часу, тепер у мене, точніше снять проститутку в киеве недорого у неї, було більш ніж достатньо, щоб забратися, але вже не сьогодні. Тим більше, що сьогодні я спочатку хотів її в рот взяти. Закінчивши огляд кімнати, я звернув увагу на бібліотекарку. Вона стояла вже без кофти, але ще залишалася в ліфчику.

- Так діла не буде, Тетяна Вікторівна, - про всяк випадок, я вирішив, не давати їй розслабитися, - забула, що від тебе вимагається? Нагадати?

- Ні, ні, ні, - стрепенулася вона. - Я просто думала ...

- Чого тобі анальные проститутки киева тут думати? Забула, чого я хотів від тебе?

- Ні, звичайно, - вона опустилася переді мною на коліна, і почала розстібати ремінь на джинсах. - Такого більше не повториться.

О так, це було чудово. Саме цього я і хотів. Вона вміло впоралася спершу з ременем, а після хвацько розстебнула ґудзики на ширінки. Розвела стулки, запустила руку мені в труси, і почала намацувати мій напружений член. «Майстровиті шхюшка», - подумалося мені, і знову захотілося поставити проститутки киев дарница пол часа 150 її на рак, з метою тут же, на підлозі і віддерти. Тим часом вона приспустили джинси трохи вниз, і витягла з-під трусів мій член. Тільки-но він виявився зовні, як той час випростався. І тільки-но вставши, виявився спочатку в її руці, а потім, і в роті. Як мені здалося, вона почала туди-сюди недбало рухати головою. Відчуття були приємні, звичайно, але хотілося більше, ніж може дати навіть проста сільська повія.

- Добре смокчи. Так, щоб мені сподобалося. А то ... снять проститутку в киеве недорого p>

- Почекай. Тобі сподобається, - сказала вона, випустивши член з рота, - я ж навіть не почала толком.

- Ну ладно, - мені навіть стало цікаво, - давай тоді починай.

На цей раз вона приспустили джинси з трусами до колін, обхопила рукою мій член біля основи, і занурила головку собі в рот. Вона щільно обхопила її губами, і почала ніжно засмоктувати в себе. Я відчував, як її мова смикає край головки. Нарешті, вона почала подрачивать рукою мій член з одного анальные проститутки киева боку, а з іншого, розгойдувалася головою, з кожним разом все більше захоплюючи його собі в рот. Я стежив за тим, як вона працює, відзначаючи про себе, що смокче вона набагато краще, ніж та сільська баба.

І мені подобалося, як вона смокче. Тільки зараз я звернув увагу на її грудях, вона до цих пір була в ліфчику, але, тим не менш, було помітно, що вони досить великі. Трохи нахилившись, я обхопив одну її груди рукою. Здушивши її через ліфчик, відчув, яка вона була пружна. проститутки киев дарница пол часа 150 Одразу захотілося взяти її соски, і для цього треба було позбутися від ліфчика. Засунув під нього пальці, і стягнув чашечку вниз, оголивши її груди. Тепер мацати її було набагато приємніше. Ну і доступ до сосок був відкритий.

Поки я грався з її грудьми, Тетяна Вікторівна вже максимально заглативала мій член, видаючи при цьому прицмокували звуки. Вона ніжно працювала рукою, кожен раз відтягуючи шкірку назад, і несамовито працювала ротом. Від її роботи у мене мало снять проститутку в киеве недорого не закрутилася голова. Відчувши, що оргазм не за горами, я відпустив її груди і випростався, чекаючи кульмінації.

Кожне наступне її рух підводило мене до межі. Я подивився на неї - Тетяно Вікторівно, напівгола, стоячи на колінах, покірно і старанно смоктала мій член. Відчуття власної влади над цією красивою жінкою загострювалося. І здавалося, саме ця обставина, доставляло найбільше. І далі, більше, стримуватися я вже не міг.

В предоргазменного стані, важко анальные проститутки киева дихаючи, я схопив її голову обома руками, і почав просто ебать в рот. Мені вистачило буквально з десятка ебков, щоб потужно закінчити їй в горло. Я аж загарчав від задоволення, і продовжуючи утримувати її голову руками, спускав сперму в рот. Вона спробувала звільнитися від мене, але я її міцно тримав. Член ще сіпається, викидаючи в її рот залишки сперми. Нарешті, я почав приходити до тями. Насамперед, я відпустив її голову. Тетяна Вікторівна тут же знялася з члена. Віддихавшись, проститутки киев дарница пол часа 150 вона швиденько взяла назад член собі в рот, і облизуючи, обсмоктала його з усіх боків, як льодяник на паличці. Судячи з усього, Тетяна Вікторівна проковтнула моє насіння. По крайней мере, сліди сперми я не виявив ні на підлозі, ні на собі, ні на ній. Чесно кажучи, я не очікував, що вона так мене обслужить. Тим часом, член обм'як, і схилив голову. Мені хотілося присісти де-небудь, щоб остаточно прийти в себе.

Я мовчки зробив крок назад, натягуючи на себе труси снять проститутку в киеве недорого з джинсами

- Молодець, - похвалив я її.

- Тобі сподобалося?

- Так, було клювання.

- Ну я ж говорила, що сподобається, - ласкаво сказала вона, піднімаючись з колін.

- Це добре, що не обдурила.

- То як, ти ж тепер не скажеш милицях, - Тетяна Вікторівна застібається гудзики на кофті, і поправляла спідницю.

- Ні. Не скажу, якщо і надалі будеш себе так само добре вести.

- Дякую, - Тетяна Вікторівна анальные проститутки киева кокетливо посміхнулася, - я буду старатися.

Ми вийшли з кімнати. У бібліотеці було спокійно. Тетяна Вікторівна попрямувала до свого столу. І взявши свої трусики простягнула мені:

- Не забудь ось ...

- Та ладно, залиш собі, - я подумав, що мені вони вже більше не знадобляться. Я впав на стілець, що стояв біля вікна. На мене накотилася буквально напад щастя. І я із задоволенням спостерігав за тим, як моя Тетяна Вікторівна пріхорашіваясь, поралася біля проститутки киев дарница пол часа 150 свого столу.

Урок закінчувався, я трохи відпочив, і тепер, потрібно було йти на хімію. Вона пішла відкривати мені двері. Біля самих дверей я її зупинив, і розгорнув до себе обличчям. Обхопив за талію, і різко поцілував в губи. Тетяна Вікторівна мені ніжно відповідала. Поцілувавши її, я відчув збудження, хоч і закінчив всього десять хвилин тому. Я вийшов з бібліотеки, і відправився на урок хімії.

Йшов третій урок. Хімічні формули ніяк не лізли в голову. снять проститутку в киеве недорого Воно і зрозуміло - я переварював все те, що сталося на попередньому уроці, в бібліотеці. Тетяна Вікторівна, на подив, була зі мною дуже ласкава. Я не думав, що вона ось так просто здасться переді мною. Звичайно, якщо б не нагадування про Костильов, то про сьогоднішньому її отсосе можна було забути.

Але він відбувся, в сенсі відсмоктування, і це мене сильно порадувало. Я згадував, як Тетяна Вікторівна у мене відсмоктувати, і як було приємно відчувати владу над нею. анальные проститутки киева Так само я прийшов до висновку, що це тільки зроблена половина справи. І що для остаточної перемоги, потрібно її ще й трахнути. Ближче до кінця уроку, я був твердо впевнений у тому, що хочу це зробити. Чекати до завтра не хотілося, тому я вирішив, що трахну її сьогодні ж, після уроків.

На перерві я знову пішов у бібліотеку, щоб попередити Тетяну Вікторівну, щоб вона раптом не втекла додому. Про всяк випадок, якщо нам завадить хтось, я написав коротку записку: «Жди меня проститутки киев дарница пол часа 150 після шостого уроку». На перерві я відразу ж попрямував до бібліотеки. Попереду мене йшли три подруги з паралельного класу. І як на зло, вони йшли з книгами в руках. Благо, що я продумав цей варіант наперед, я був спокійний, і цілком задоволений собою. Подруги сміялися, а я йшов серйозно. Коли Тетяна Вікторівна побачила мене, то відразу звернула увагу - ще б.

Подруги терлися у її столу, і щось вибирали почитати. Я ж взяв на полиці першу-ліпшу книгу, вклав в неї снять проститутку в киеве недорого записку і підійшов до столу:

- Тетяна Вікторівна, ось книга, - сказав я підморгуючи.

- Добре, - вона виразно подивилася мені в очі і посміхнулася.

Від її погляду і посмішки мене як струмом пробило і жаром обдало. Я вийшов з бібліотеки, і пішов за двір покурити, заспокоїтися. Три наступних уроку тяглися нереально довго. Нарешті, коли закінчився шостий урок, я з понтом залишився допомагати черговим. І витримавши паузу ще в двадцять хвилин, відправився анальные проститутки киева в бібліотеку. Двері були відчинені. Йдучи по коридору, я звернув увагу, що в кімнатці горить світло, і шторка отдернуть. «Молодець» - промайнуло у мене в голові. Коли я увійшов в головне приміщення, Тетяна Вікторівна зустрічала мене стоячи.

- Ну привіт.

- Привіт.

Я підійшов до неї, схопив за жопу і обійняв. Почав її цілувати, а рукою задирати спідницю. Вона з готовністю давала себе лапати, а коли я рукою добрався до її промежини, вона запрошень проститутки киев дарница пол часа 150 розсунула свої ноги. Трусиків на ній не було. Тому, почавши лапати її між ніг, я відчув вологість і тепло її пізди.