—Сперма содержит 5 калорий на чайную ложку.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

мамба проститутки в киеве, несподівана коробка. часть3: тетяна вікторівна, дешевые проститутки 40 лет киев.

У однокласників я дізнався що звуть нашу нову бібліотекарку Тетяна Вікторівна. Стара ж бібліотекарка, мимра Антоніна Павлівна, міцно захворіла в середині літа, і не факт, що ми її ще коли-небудь побачимо. Так що довелося, мабуть, в терміновому порядку, запрошувати нову. Чому особисто я був невимовно радий.

На наступний день, прямуючи до школи, я ще раз в голові прокрутив придуманий план. Все повинно було спрацювати. На перерві, після першого уроку, я зайшов в бібліотеку. мамба проститутки в киеве Там було три людини, вони шукали якісь книги. Я мигцем заглянув в основний зал, і побачивши, що Тетяна Вікторівна сидить на своєму місці, тут же залишив приміщення. Отже, я готувався прогулювати другий урок. І прогулювати зрозуміло де. Коли пролунав дзвінок, я перебував на задньому дворі.

Поступово, публіка розійшлася по класах. Я залишився один. Не гаючи часу, я повернувся в бібліотеку. Як і очікувалося, там нікого, крім мене, і нової бібліотекарки не виявилося. дешевые проститутки 40 лет киев На цей раз вона була вільна, і відразу ж подивилася на мене своїми гарними, виразними очима. Від цього погляду мене кинуло буквально в тремтіння, і серце знову забилося, хоча я налаштовувався не хвилюватися перед нею. Але хіба це було можливо? Щоб повернути собі рішучий настрій, я засунув руку собі в кишеню, і намацав там трофейні трусики Тетяни Викторовны.

—Здрасте.

—Здравствуй, - все тим же ласкавим голосом, усміхаючись відповіла Тетяна Вікторівна, - ти з снять проститутку в киеве на оболоне дешевую приводу штрафу? Або вже книгу прочитав?

Я навіть забув, що вчора взяв книгу, типу почуття. І мабуть, вона мене запам'ятала. Своїми питаннями вона збила мене трохи з пантелику.

- Ні, я з іншого приводу, - спробував я надати своєму голосу впевненості і важливості.

- Цікаво, яке ж це справа може бути в бібліотеці, якщо не книжкове?

- Щас дізнаєтеся, - різко перервав її я.

Після цієї моєї фрази, вона несподівано змінилася в обличчі. мамба проститутки в киеве З губ зійшла усмішка, і вона на мене здивовано подивилася. Мабуть, в моєму голосі, вона почула знайомі, з деяких пір нотки. Вона замовкла, запанувала тиша. Настав момент істини. Я як би підійшов до свого Рубікону. І ось тепер два варіанти, або сказати, що приніс штраф, або сказати те, що задумано за планом. І я, переходячи Рубікон, заговорив повільно, з розстановкою, виділяючи кожне слово.

- Мені потрібно, щоб ви, Тетяно Вікторівно, зняли свої трусики, віддали їх дешевые проститутки 40 лет киев мені, а потім відсмоктати мені член .

Молода жінка округлила очі. Напевно, це неймовірно почути таке, від якогось сопляка учня. Ну і реакція її, була цілком очікувана:

- Що? - вимовила вона гнівно, але тремтячим голосом. Бібліотекарка явно загубилася, не знаючи, що й сказати. А я, відчувши впевненість, перейшов у наступ.

- Вам же не звикати, - дістав з кишені її ж трусики, і кинув їх їй на стіл. Поки я діставав їх з кишені, вона трохи прийшла до снять проститутку в киеве на оболоне дешевую тями і почала морозити щось про директора школи. Але як тільки, на стіл впало нижню жіночу білизну, вона знову затихла. А я, відчуваючи, що роблю все правильно, продовжив.

- Впізнаєте? Я взяв ці трусики на другому поверсі, будинку, по вулиці Вишневій. - Мене буквально пропёрло від того, як вона затіхнув, почервоніла, - Я знаю, хто ти, і чим ти займаєшся в неробочий час, - я нахабно перейшов на «ти», і не зустрівши заперечень з її боку додав, - Такі ось справи, Тетяна мамба проститутки в киеве Вікторівна.

Вона мовчала. Звичайно, вона одразу впізнала свої трусики, і згадала обставини, при яких ці трусики у неї зникли. Напевно, і згадала підлітка, який заходив у кімнату, в той самий момент, коли її опускали. Тетяна Вікторівна смикала рукою ручку, і видно сильно занервувала.

- Можеш йти до директора, якщо хочеш, - я вже почав імпровізувати, - він у нас мужик нормальний, і, напевно, буде радий дізнатися, кого він взяв до себе на роботу.

дешевые проститутки 40 лет киев Бібліотекарка прітухла остаточно. Напевно, вона усвідомила безнадійність свого становища. Вона могла б ще мені щось заперечити, або заявити, якби не мої аргументи. А так вона зрозуміла, що я в курсі справи. І що я маю право робити з нею, що побажаю. І вихід з положення був тільки один.

- Чого ти хочеш? - тихо промовила вона, впершись погляд в підлогу.

- Багато чого. Але для початку, я хочу, щоб ти зняла з себе трусики, і віддала їх мені.

- Так, снять проститутку в киеве на оболоне дешевую але я не думала, це ж ...

вона почала щось невиразне говорити, про те, що так не можна, і що вона не може, але я різко перебив її муки:

- Коротше. Ти згодна? Або Милиця сьогодні ввечері дізнається, що ти відмовила?

Слово «милиця» на неї подіяло дуже сильно. Мабуть, вона, нарешті усвідомила, що все серйозно. Вона подивилася на мене очима, повними страху:

- Ой, не треба тільки милицях говорити, будь ласка, я згодна на все.

Вона мамба проститутки в киеве піднялася зі стільця, нервово мнучи гудзик на блузі. Розуміючи, що якщо братки дізнаються, що вона відмовила, то буде біда. Вона жалібно дивилася на мене, і повторила своє прохання. Це був тріумф. Її жалісний вигляд, збудив у мені силу. І я відчув ознаки влади над цією жінкою.

- І в рот возмёшь?

- Так ... - відповіла вона якимось пригніченим голосом, і, в якійсь мірі, приниженим виразом обличчя.

- і даси потрахать?

- Дам. Тільки не кажи дешевые проститутки 40 лет киев милицях, будь ласка.

- Ну, я подумаю над цим, - переможно сказав я, відверто розглядаючи бібліотекарку в усі очі. - Піди поки закрий двері на замок, щоб ніхто не випадково не ввійшов, і не завадив мені думати.

Тетяна Вікторівна нерішуче рушила в бік дверей, цокаючи каблучками про дерев'яну підлогу. Я простежив за нею очима, звертаючи особливу увагу на попку, щільно обтягнуту спідницею. «Яка удача» - подумав я. «Це не якась там сільська повія, з кривими ногами.» снять проститутку в киеве на оболоне дешевую - дійсно, ніжки у неї були стрункі, що не товсті і не худі, а такі як треба. «І це все - моє. Ніжки, попа, пизда »Всі ці думки порушували. Нарешті, вона закрила двері і повернулася на місце, ложа ключ на стіл.

- Знімай сюди свої трусики, - скомандував я.

- добре, - тоном підлеглого відповіла вона.

Спершу вона трохи запнулася, але потім, почала розстібати ззаду блискавку на спідниці. Але я її зупинив.

- Ні, не так. Спідницю залиш мамба проститутки в киеве ... поки.

Злегка здивувавшись, вона глянула в мою сторону, але мабуть побачивши, як я хтиво її розглядаю, покірно задерла спідницю, і почала стягувати з себе трусики. Вона стояла до мене боком, злегка нахилившись вперед. Вид її порушував все більше і більше. Коли Тетяна Вікторівна переступала ногою через трусики, вона глянула на мене, прогнулася в спині, і відкопилила попку. У цій позі, майже на рак, вона виглядала неймовірно сексуально. Мій член напружившись, уперся дешевые проститутки 40 лет киев в джинси, і жадав вирватися назовні.

- Стій так, як стоїш, - я не витримав і швидкими кроками підійшов до неї. - Давай сюди.

Вона не розгинаючись, простягнула мені свої білі трусики. Я взяв їх в руку, стискаючи в кулаці лівої руки. Трусики ще були теплі, і я з насолодою вдихнув їх аромат. Порушення накатило дуже сильне. Особливо, коли я подивився на Тетяну Вікторівну - вона покірно і заклично стояла раком. Я обійшов її ззаду, і прямо переді мною відкрився снять проститутку в киеве на оболоне дешевую вид ще чудеснее, ніж до того. Її попка, туго обтягнута спідницею манила до себе. Трусики в лівій руці заважали, тому я жбурнув їх на її робочий стіл. Правою рукою я вже тримав її за дупу. Звільнилася рукою теж схопив її, в самому інтимному місці. Її ноги були трохи розсунуті, і як раз між сідниць вийшло схопити. Крізь спідницю я відчув щось м'яке, напевно це була її пизда. Не тямлячи себе від збудження, я хотів на неї тут же накинутися, і не розгинаючи оттрахать з усієї сили. мамба проститутки в киеве Продовжуючи ...                                          Читати далі