—В среднем пингвины имеют один оргазм в год.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

форумы про проституток киева, несподівана коробка. часть5: історія тетяни вікторівни, проститутки киева с большой грудью.

У наступні дні і тижні, у мене з Тетяною Вікторівною налагодився регулярний секс. У школі, якщо що і відбувалося, то в основному вже після уроків. Під час же уроків, Тетяна Вікторівна боялася бути застуканою кимось, і постійно просила перенести побачення до неї додому. Таким чином, в основному, вона безвідмовно задовольняла мою хіть, у себе вдома. У цьому були значні плюси. По-перше, у неї вдома була велика ліжко і диван. У неї набагато зручніше було трахатись, ніж, наприклад, форумы про проституток киева в запаснику бібліотеки, на табуретці, в оточенні книг. По-друге, на кухні був холодильник з їжею. Як в анекдоті - спершу попити, потім пожерти, а потім вже і поебаться можна.

До того ж, у неї вдома зовсім інша була обстановка, ніж в школі. І я міг проводити з нею більше часу, ніж просто прийти-роздягнутися-трахнути-одягнутися-піти. Батькові я говорив, що залишаюся після уроків на футбол або карате. Тому що замість звичайних трьох годин дня, я повертався до себе проститутки киева с большой грудью додому не раніше п'яти, а то й шести годин вечора. Отже, за той час, як ми близько познайомилися, я багато дізнався про неї.

Дійсно, вона потрапила в стан безправної повії не по своїй волі. Її, разом з будинком і всім майном, програв у карти чоловік мого дядька. Чоловік її був нечесним фраєром, як їй потім пояснили. Під страхом смерті, він переписав будинок на дядю, кинув дружину в руки браткам, а сам втік з міста. Тетяна Вікторівна і сама хотіла втекти, але, як виявилося, проститутки киева ищут пиздолизов бігти було вже просто нікуди. Та й потім, її зобов'язали виплачувати борг чоловіка, так як вартості будинку і машини не вистачило, щоб покрити картковий борг. Навіть якби вона і втекла, то рано чи пізно її б знайшли. У міліцію йти вона так само не зважилася. Розуміла, що це марно. Їй дозволили залишитися у «себе» вдома. Квартплату платити довелося своїм тілом. А заборгованість грошима. На панель її не відпустили, так як вона була шльондрою братків. І їй терміново знадобилася форумы про проституток киева робота, щоб якось гасити борги.

Тетяна Вікторівна згадала свою стару подругу по пед. інституту - шкільну вчительку. Зустрівшись, Тетяна Вікторівна, не вдаючись у подробиці, попросила пошукати для себе місце в школі. Все таки, вона за освітою педагог - вчитель російської мови та літератури. Подруга, природно погодилася допомогти. Однак, вакансій на місце вчителя не знайшлося, зате знайшлося місце бібліотекаря. Тетяна Вікторівна довго не роздумувала.

проститутки киева с большой грудью За іронією долі, її подругою була Ірина Володимирівна - моя вчителька з географії. Вони разом навчалися в інституті. І були досить близькими подругами. Отримавши дипломи, подруги пішли працювати вчительками в одну школу. Правда, Тетяна Вікторівна не пропрацює і року. Звільнилася за власним бажанням, і через рік вийшла заміж. Як виявилося, за нечесного фраєра.

Він їй обіцяв красиве життя. І частково свою обіцянку дотримав - кафе, ресторани, салони краси. Тетяна Вікторівна проститутки киева ищут пиздолизов не особливо його любила. Просто була всім задоволена. Відчувала за чоловіком себе спокійною і забезпеченої, всім необхідним, жінкою. Але одного разу, в один весняний день, все обірвалося.

І обірвалося все саме в той весняний день, коли батько відправив мене нести до дядька коробку з речами. З того дня і почалася її нове життя. Удома вона часто приймала гостей. Братки приходили і по одній людині, по три, а то більше. Брали з собою горілку, випивали під гарну форумы про проституток киева закуску, а потім вдосталь трахкали Тетяну Вікторівну. Так само їй доводилося виїжджати на всілякі дачі і сауни. Вона сама такі виїзди називала відрядженням. У цих відрядженнях їй було важко, адже доводилося витримувати подвійні навантаження. Саме в цих відрядженнях ламалася її психологія доглянутою і приголубленою дружини.

Приблизно так складалася її доля. Життя її ділилася на роботу в школі, і на роботу після школи. Вона сподівалася, що в школі буде відпочинок, але проститутки киева с большой грудью надії звалилися в той день, коли я кинув на стіл її трусики, з вимогою відсмоктати. З тих пір вона втратила відносна рівновага, і тепер постійно перебувала під тиском.

...

В якийсь день я зайшов до Тетяни Вікторівни в бібліотеку, щоб домовитися про зустріч у неї. Відразу після школи я не міг, а після шести, на пару годин міг зайти в гості. Тим більше, була п'ятниця, і я смакував порочні вихідні. Але моя вчителька раптом заявила, що не може. Це було навіть проститутки киева ищут пиздолизов дивно. Напевно, я занадто швидко звик до того, що вона в будь-який момент задовольняла будь моє бажання. Я запитав, у чому справа. Вона відповіла, що відразу після школи за нею заїдуть хлопці, і поїдуть кудись на дачу. І що в кращому випадку, повернеться вона тільки в неділю ввечері. Заперечити на таке я їй нічого не зміг.

Все вихідні пройшли з думкою про те, що я тут сиджу, вдома на дивані, а Тетяна Вікторівна десь там, на дачі. І не просто сидить на дивані - а дає форумы про проституток киева себе трахати всім підряд. Не те, щоб я ревнував або переживав за неї. Просто вже в голові не вкладалося, що не зможу її трахнути, коли захочу. Загалом, після вихідних, у понеділок, я зайшов до неї в бібліотеку.

- Привіт.

- Привіт, - без звичайної посмішки відповіла вона. Виглядала вона сильно втомленою.

- Повернулася вже? - запитав я, сідаючи до неї на робочий стіл.

- Як бачиш ...

- Ну, розповідай, як все пройшло?

проститутки киева с большой грудью Тетяна Вікторівна з подивом на мене подивилася. Але помітивши, напевно, з яким пожадливістю я на неї дивлюся, почала відповідати.

- Так як зазвичай ... Хіба що сексу більше було, та й втомилася сильніше, - вона позіхнула , широко розкривши свій робочий ротик, - спати хочу, не можу.

- А багато їх було?

- Двоє мене забрали, на самої дачі ще три людини було. Потім ще хтось приходив, хтось ішов. За всіма не стежила ...

- Людина десять було? проститутки киева ищут пиздолизов

- За все вихідні так, напевно.

- З усіма впоралася?

- Довелося впоратися, - вона сумно так посміхнулася. І мені її стало шкода. З одного боку. А з іншого, захотілося трахнути її тут же, і без зволікання. Тим більше, три дня тільки про це й думав.

- Поки ти там справлялася, я тут все вихідні не знав, чим зайнятися, - сказав я, обходячи і обхоплюючи її ззаду за грудей.

- Думаєш, мені не хотілося залишитися вдома?

- Треба форумы про проституток киева було сказати, що захворіла, або ще щось в цьому роді. Ти ж розумна блядь.

- Так? Щоб вони мене вбили за це? Ні, нехай вже краще затрахівают.

Я продовжував обіймати її. Прибравши волосся, я цілував е ___ в шию

- Хочу тебе.

- Може після уроків?

- Ні, хочу зараз.

- Антош, у мене там все болить ще, давай я в рот візьму.

- Іди в запасник і чекай мене там. Я зараз.

Вчителька пішла в запасник з книгами, проститутки киева с большой грудью а я пішов закривати двері. Коли повернувся, вона вже приготувала для себе місце - під ноги підстелила м'який рушник, і встала на нього колінами. Я на ходу розстебнув джинси, і, підійшовши до неї впритул, спустив їх до колін. Тетяна Вікторівна обхопила мене руками за ноги, а мій, вже стоячий член, взяла собі в рот. Смоктала вона натхненно. Три дня, а якщо розібратися, то всі чотири дні, простою, дали про себе знати. Мине не затягнувся. І дуже скоро, я рясно спустив їй в рот. проститутки киева ищут пиздолизов

Вже йдучи, я запитав її:

- Танюх, а коли ти будеш готова прийняти мене тут? - і я схопив рукою її за статеві принади.

- Може завтра ... але краще післязавтра.

- Добре. Тоді в середу, після уроків у тебе.

Через два дні, як і домовлялися, ми зустрілися у неї вдома. Сиділи на кухні, їли бутерброди, пили чай. І вже коли ми зібралися йти е ній в спальню, раптово зацвірінькав дзвінок. Я кинув швидкий погляд на Тетяну Вікторівну: форумы про проституток киева

- Хто це?

- Гості, напевно ... хто ж ще. - Чи не відкривай ....                                          Читати далі