—«Де Валлен» — самый знаменитый район красных фонарей в Амстердаме.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

отзывы о дешевых проститутках киев, несподівана коробка. часть6: подарунок вчительці, проститутки киев дешевые метро золотые ворота.

Вікторівна важко зітхнувши сказала:

- Я ж казала, що прийдуть. Ховайся.

- Не бійся. Це не вони.

- А хто ж?

- Побачиш, це сюрприз.

- Я тебе не розумію.

- Іди відкривай, і сама все дізнаєшся.

Тетяна Вікторівна нерішуче пішла відчиняти двері. Я разом з нею. Вчителька відкрила двері і завмерла на місці від страху. На порозі стояв Милиця, якого вона страшно боялася.

- Привіт, повія.

- Здрастуйте, отзывы о дешевых проститутках киев - ледве чутно промовила Тетяна Вікторівна, - чого бажаєте?

- Розмова до тебе є. Іди за мною, - Милиця взяв за руку вчительку, і потягнув її на кухню. Проходячи повз мене додав, - а ти почекай в іншій кімнаті.

Вони пішли на кухню, двері зачинилися. Підглянути і підслухати мені не вдавалося. Я буквально прилип вухом дверний щілини, але нічого не чув. Цікавий, напевно, у них була розмова. Я так зрозумів, що перш ніж говорити, Милиця вирішив дати їй в проститутки киев дешевые метро золотые ворота рот. Іншого пояснення у мене не знайшлося. Я пішов у велику кімнату, і включив телевізор. Але там теж нічого цікавого не виявилося. Тоді я вирішив повернутися до кухонних дверей. На цей раз, було чутно, як Милиця щось розповідає Тетяні Вікторівні. Через дві хвилини, я почув, як він мене покликав. Витримавши коротку паузу, я відкрив двері.

Тетяна Вікторівна в халаті сиділа на стільці за столом. Милиця же стояв біля вікна. Коли я увійшов, то побачив, що вчителька вся проститутки азиатки в киеве их цена сяяла. Напевно, Милиця встиг їй повідомити про свободу, яку вона отримала завдяки моїм клопотанням. На підтвердження моїх припущень, Милиця продовжив повчальне слово:

- Повторюю ще раз. Все, що ти повинна була нам, тепер повинна йому одному, - Милиця тицьнув на мене пальцем, - інші пацани тебе ебать більше не будуть. Живи спокійно, працюй. І будь з Антоном ласкава. Інакше я передумаю, і все повернеться назад. Зрозуміла?

- Так, спасибі, - мало не плачучи від отзывы о дешевых проститутках киев радості, відповіла вчителька, і впавши на коліна, полізла обіймати милицях.

- Та ні мене дякуй, дура, а його. Якби не він, через місяць поїхала б у рабство за кордон.

Він відійшов від вчительки, і пішов на вихід. Я слідом за ним, проводжати. Біля дверей ми потиснули руки, і він пішов. Справу зроблено, і дуже задоволений собою, я повернувся на кухню. Тетяна Вікторівна зустріла мене теплими обіймами, вона обіймала мене, і гаряче шепотіла мені на вухо слова проститутки киев дешевые метро золотые ворота подяки:

- Антошенька, миленький, спасибі тобі величезне. Я так тебе вдячна. Так вдячна!

Вона спритно скинула з себе халат, і почала повільно опускатися на коліна. Приблизно такий подяки я і чекав від неї. Стягнув з мене штани з трусами, Тетяна Вікторівна взяла в рот мій напружений член. Видно було, що вона щиро намагалася принести мені якомога більше задоволення. Проробивши кілька традиційних трюків, вчителька, зробила глибокий заковтнувши. Вона буквально проститутки азиатки в киеве их цена проковтнула весь член без залишку. Її ніс уперся в мій лобок, а підборіддя приємно притиснув мої яйця. За той час, скільки я з нею був, такого ще не було. Вона робила просто геніальний миньет. Вона, то повністю заковтувала, то повністю випускала член. Кожен раз, головка члена впиралася в її горло. Я намагався якомога довше себе стримувати, щоб розтягнути задоволення. Але як не старався, оргазм невблаганно наближався. Я змирився з цим фактом, і вже готувався кінчити їй в рот, отзывы о дешевых проститутках киев як вона випустила член, і піднявши на мене свій вдячний погляд попросила:

- Антош, виебі мене будь ласка.

- Ммм ... ти так добре смоктала.

- Відтепер, я завжди буду так смоктати, - вона піднялася з колін, поцілувала мене в губи, і взявши за руку, повела за собою, - пішли, трахнешь мене.

Вчителька йшла попереду, хтиво виляючи своєю шикарною голою дупою. Я по дорозі скинув з себе залишки одягу. Ми пішли до неї в спальню. Тетяна Вікторівна проститутки киев дешевые метро золотые ворота тут же лягла на ліжко. Вона лежала на спині, розставивши широко ноги. Однією рукою, вона смикала свій клітор, а другий стискала сосок на грудях. У мене тут же виникло дике бажання її виїбати. Я швидко ліг на неї, вона тут же притиснула мене до себе ногами. Знайти її прекрасну дірочку не склало великих труднощів, і незабаром, я вже напористо трахкав Тетяну Вікторівну. Навіть немає. Можна з упевненістю сказати, що ми трахкали. Вчителька активно підмахувала, і збуджено так стогнала проститутки азиатки в киеве их цена мені на вухо. Мій розрахунок підтвердився. З почуття вдячності вона трахалась набагато палкіше, ніж з почуття страху. Ми закінчили майже одночасно. Віддихавшись, і прийшовши до тями, вона поцілувала мене, і шепнула на вухо:

- Ти мій лицар.

P. S. кінець другого етапу. Чи не кінець історії.