—Средний объем выделяемой спермы – от 0.5 – 1 чайной ложки.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять проститутку г киев, несподівана коробка. часть6: подарунок вчительці, где найти vip проституток в киеве.

З неба зривався невеликий листопадовий дощ. Лавіруючи між калюжами, я йшов по вулиці, у напрямку до дядькової хати. Я йшов до нього, щоб поговорити про подальшу долю Тетяни Вікторівни. Останні події, підштовхнули мене на цей ризикований хід. Ризик полягав в тому, що в разі невдачі, я міг втратити регулярний секс зі своєю вчителькою. У разі ж успіху, отримати над нею повний контроль, і одноосібне володіння. І якщо з контролем у мене проблем і так не виникало, то ось з володінням снять проститутку г киев все стало не так просто, як раніше. Днями, ганебно отсіжіваясь в шафі, я поставив питання грубо - все, або нічого.

Дядя сидів у себе в кабінеті, і читав якісь документи. Я зайшов, і запитав у нього, чи можемо ми поговорити. Дядько сказав, щоб я сів у крісло, і трохи почекав. Закінчивши з документами, він зняв окуляри, і запитав чого мені треба. Трохи затинаючись, я почав кружляти навколо. Насамперед, я пригадав, що у мене скоро день народження. У дядька своїх где найти vip проституток в киеве дітей не було, зі зрозумілих причин. Тому він часто переймався до мене отческому любов'ю, і балував подарунками. Наприклад, коли я був малою, то він мені подарував величезну залізницю, а коли вже трохи підріс - крутий велосипед. Всі пацани мені заздрили.

Говорячи про день народження, я натякнув дядькові, що хотів би отримати конкретний подарунок. І що подарувати його може мені тільки він. Дядько заінтригував:

- Слухай, Антон, я навіть не знаю, що тобі подарувати проститутки до ста гривен в г киеве в такому віці. Скільки тобі буде?

- Сімнадцять.

- Ну, вже великий. Може мотоцикл?

- Було б круто! - і справді, було б круто, якби не Тетяна Вікторівна, - але мені іншого хочеться?

- Ну, машину, я тобі не подарую. Принаймні поки що.

- Так машину я теж поки не хочу. Тут інше.

- І що ж? - він дивився на мене допитливим, пронизливим поглядом, - говори.

- Тут така справа ... в загальному ... я хочу жінку. снять проститутку г киев

Спілкування з Тетяною Вікторівною, явно пішло мені на користь. Ще пів року тому, я й уявити собі не міг, що скажу таке дядькові. Той мабуть теж здивувався. На мить посміхнувся, і знову став серйозним.

- Ах ось воно що, - сказав він і засміявся. І це був хороший знак, я зрозумів, що на крок став ближче до успіху. Дядько піднявся з місця, і почав ходити по кабінету. Мабуть, він надовго задумався. Зупинившись біля вікна, він подивився на мене:

- Ти где найти vip проституток в киеве ж розумієш, що це серйозна розмова, - і як би себе додав, - жінку йому захотілося.

- я розумію, але дядько, ти ж сам сказав, що я вже великий. Значить можна?

- Воно то, звичайно, так. Але ...

- Мені не потрібна повія, якщо ти про це?

Дядя шанобливо подивився на мене. Мабуть, тільки зараз він наздогнав, що говорить вже з дорослим пацаном.

- Тобто, ти мені пропонуєш, піти на дискотеку і зняти тобі теличку?

- Так теличку проститутки до ста гривен в г киеве я і сам можу зняти.

Напевно, дядько заплутався остаточно. Підійшов ближче до мене, і сів поруч у кріслі.

- Тоді що ж тобі треба? Чи не темні. Говори, що в тебе там?

- Загалом, мені потрібна конкретна жінка. І тільки ти можеш мені допомогти. Пів року тому, батько відправив мене до тебе забрати коробку з речами. Тебе не було, мені сказали, щоб я йшов на другий поверх, і там забрав, що мені потрібно. Я піднявся, і побачив, як Милиця, і ще хтось, снять проститутку г киев гвалтують жінку. Мені тоді подумалося, що це повія якась.

Я запнувся трохи, збираючи думки в кулак. Занервував, і долоньки вкрилися потом.

- Може бути. Ну, продовжуй.

- Коротше, вона не повія, працює у мене в школі бібліотекарем. Її звуть Тетяна Вікторівна.

- Хм ... може ти поплутав че?

- Ні, не поплутав. Вона вимушено влаштувалася працювати в школу, тому як її чоловік, програв тобі в карти купу бабла. Після кудись зник, а вона где найти vip проституток в киеве тепер розплачується за нього ...

Дядя навіть в особі змінився, і подивився на мене так, що не дивлячись на те, що він був моїм дядьком, мені стало не по собі. І вже тепер, я був за крок від невдачі і повного провалу. Напружена пауза затягнулася. Дядько посміхнувся, і похитав головою.

- А, згадав я цю шлюшку. Так. Хороша сучка, - сказав дядько, і занурився в роздуми. Подумавши трохи додав, - ну, і далі що?

- Ну, далі, я все дізнався, і розвів її проститутки до ста гривен в г киеве на секс.

- Стоп! Не зрозумів. Якщо ти її розвів, що тобі від мене треба?

Здається, небезпека минула, і я відчув, що удача знову на моєму боці. Ну, і найскладніша частина розмови була позаду, як мені думалося. Залишилося розвинути успіх.

- Я так розумію, що вона тобі грошей повинна. І поки не розплатиться, служитиме підстилкою твоїм пацанам. А я хочу, щоб вона була підстилкою тільки для мене!

- Бач який розумний, - дядько розтягнувся в снять проститутку г киев задоволеною усмішці, - швидкий який. Молодець.

Дядя знову впав у думу. На цей раз він так довго думав, що я навіть засумував. Нарешті, він заговорив:

- Ти ж розумієш, що там сума не маленька?

- Так, дядько, мені потім, більше нічого не треба . Ні мотоцикла, ні машини, я ...

- Так, тихо, не перебивай старших, - дядько на мене строго подивився, і продовжив, - Сучка вона хороша, і грошей коштує великих. Але тут справа не в грошах. Ти ж знаєш, где найти vip проституток в киеве для тебе мені нічого не шкода. Просто подумай про батька, і що буде, якщо він дізнається? Це перше. Друге. Якщо цей хмир, її благовірний, захоче забрати її собі назад? І не приведи Господь, застане вас разом. Потім школа, сміття! Ти про це подумав?

- Так, подумав, - з готовністю відвів я, - батько нічого не дізнається. Я дуже обережний. Вона нічого про мене не знає. З чоловіком як-небудь розберуся. Не дарма ж я на карате п'ять років ходив. Школу я через пів року проститутки до ста гривен в г киеве закінчу. А ще через пів року поїду вчитися в інститут. Може вона набридне мені, і я її кину. Але за цей час вона мене багато чому навчить в ліжку, щоб потім перед дівчатами не ганьбити себе. Та й не тільки цього, вона, все таки, вчителька ...

Дядя мовчки встав з крісла, і почав знову ходити по кабінету. Потім пішов, сів за стіл. Одягнув окуляри, і продовжив перегортати папери. Я в легкому подиві дивився на нього:

- Так що ти вирішив, дядько?

Дядя снять проститутку г киев повільно перевернув черговий аркуш паперу, і не поспішаючи, промовив?

- Гаразд. Умовив. Нехай будепо твоєму. Завтра Милиця все влаштує для тебе.

Від радості, я аж підстрибнув з крісла, зі словами подяки я метався по кабінету, поки дядько не вигнав мене геть. Потім я біг вулицею, тьопаючи по калюжах, радіючи своєму щастю. І дощ, хоч і посилився, здавався мені таким приємним.

На наступний день, в бібліотеці у мене відбулася коротка розмова з Тетяною где найти vip проституток в киеве Вікторівною:

- Ти сьогодні вільна?

- Не зовсім. Обіцяли прийти ці двоє. Два дні поспіль ходять, затрахало вже.

- Я думаю, що не прийдуть.

Вона саркастично посміхнулася:

- А якщо прийдуть?

- Сховаюсь в шафі.

- Може все таки давай тут, після уроків?

- Ні. Йдемо до тебе додому. Це вирішено. Все.

На прощання я її поцілував і пішов з бібліотеки. Біля школи, на дорозі, стояла машина милицях. проститутки до ста гривен в г киеве Я сів у неї, і домовився з ним, що о третій годині, він буде мене чекати тут. Після уроків ми їхали з ним по місту. Йому ще треба було заїхати в пару місць у справах. Тому він підкинув мене до її дому, а сам сказав, що буде через годину, і поїхав вирішувати свої справи. Я зайшов до вчительки, вона була одна. Поспішати було не куди. Спершу вона мене нагодувала, а потім ми разом пішли митися у ванну. Часто, після спільних купань, ми трахкали прямо у ванній. Але не цього разу. снять проститутку г киев

У двері подзвонили. Тетяна ...                                          Читати далі