—На земле каждый день происходит около 100 миллионов сношений. Примерно такое же число твитов публикуется ежедневно.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять проститутку в киеве за 50 грн, несподівана коробка. часть7: подарунок другу, проститутки гостиницах киева.

Наступні два місяці ми прекрасно разом проводили час. Нам ніхто не заважав, і почуття подяки, у моєї вчительки, схоже, переросло в прихильність, відданість, і деяку різновид любові. Я теж до неї мав певні почуття. Це не була любов і навіть не закоханість. Швидше, загострене почуття влади і власності. Мені подобалося нею керувати, мати у своєму розпорядженні і володіти. Тетяна Вікторівна взяла мої правила, і повністю підкорилася мені. Але вона не безвольно підпорядковувалася, снять проститутку в киеве за 50 грн просто надаючи мені своє тіло. Вона всіляко виявляла ініціативу, і була Небезучастний у всіх наших сексуальних іграх.

Час минав. Я набрався досвіду в постільних справах, удосконалив свою «техніку молоді», і порядком наситився тілом Тетяни Вікторівни. Наші побачення все частіше стали купувати банальні відтінки. Прийшов-поговорили-чай-потрахалісь-поговорили-пішов. І одного разу, я зрозумів, що набридло. Захотілося нових відчуттів, нового досвіду.

Йшла зима, проститутки гостиницах киева вулиці були завалені снігом. Я, зі своїм другом Колею, йшли додому зі школи. Коля мені переказував зміст якогось бойовика, який вчора подивився по телевізору. Я мовчки йшов, слухав і думав про своє. Несподівано згадував той випадок, коли я, перебуваючи в шафі, спостерігав за тим, як два братка трахкали мою вчительку. В голові ожили ті образи, уривки спогадів. І я раптом подумав, а чому б, чорт забирай, що не познайомити Тетяну Вікторівну з Колею? Я собі уявив, як вчителька, проститутки на ленинградской площади г киев стоячи раком на дивані смокче до Коляна, а я трахаю її ззаду. Від однієї цієї думки, я пристойно збудився. Трохи пізніше, в той же день, у мене був хороший секс з Тетяною Вікторівною. Гострі відчуття, потужні оргазми.

Я буквально загорівся цією ідеєю. Для початкової затравки, я розповів Колі, що потрахівать нашу бібліотекарку, але він не повірив. Це було не дивно. Якби це була якась повія з вулиці, або однокласниця, то може бути, і повірив би. Але Коля був прагматиком, снять проститутку в киеве за 50 грн і не вірив в чудеса. Тому я вирішив навести докази своєї правди. Звичайно, можна було просто привести Колю відразу на квартиру, але мені хотілося розіграти перед ним спектакль.

У намічений день, на перерві я зайшов до бібліотеки. Тетяна Вікторівна сиділа на своєму робочому місці, навколо неї стовпилися пацани з паралельного класу. Вчителька заповнювала картки хлопців. А я, відійшовши до стелажів, для того, щоб нібито вибрати книгу, чекав, поки вона не зробить проститутки гостиницах киева свою роботу. Нарешті, пацани почали розходитися. Спочатку один пішов, потім другий, третій. Коли пішов останній, я підійшов до Тетяни Вікторівни ззаду, схилився над нею, обійняв і запитав:

- Привіт, як справи?

- Привіт, як зазвичай.

- як настрій? - запитав я, обхопив, стискаючи рукою її груди.

- Цілком, - продзвенів дзвінок, і вона додала, - а у тебе що, физра?

- Так, - відповів я, цілуючи її в шию.

- Залишишся у мене? проститутки на ленинградской площади г киев

я цілував і кусав її вушко. Вона, звичайно, відразу зрозуміла, що я прийшов до неї на весь урок.

- Іди в запасник, а я поки двері закрию.

- добре, - відповіла вона, чекаючи, поки я її не відпущу.

оскільки часу було не так вже й багато, я відпустив її майже відразу ж. Дістав з кишені ключ, і попрямував до дверей закривати. Вчителька піднялася за мною, і пішла в нашу інтимну кімнату. Я прочинив двері - на ганку стояв Коля. Вигляд у нього снять проститутку в киеве за 50 грн був трохи недовірливий, але швидше за все, він вже почав розуміти, що я не жартую.

- Ну що, чекай 15 хвилин, і заходь. Мені треба її підготувати трохи.

- Ти че, внатуре трахкаєш нашу бібліотекарку? - остаточно повіривши, перепитав один.

- Ну да, я ж тобі казав про це, а ти все не віриш ...

- Бля, ахуеть, - його очі аж загорілися.

- Гаразд, я погнав ... не забудь двері закрити за собою. Тільки тихо, щоб вона не почула завчасно. проститутки гостиницах киева

- Давай, через 15 хвилин буду, - Коля подивився на годинник, засікаючи час.

- Чому так довго? - запитала Тетяна Вікторівна, коли я увійшов в запасник. Вона сиділа на тапчані, вже без піджачка і в розстебнутій блузі, бежевого кольору. Спідниця її була задерта, а ноги розпусна розсунуті в сторони. Тетяна Вікторівна знала, що я люблю на неї в такому вигляді дивитися.

- Та чет двері не зачинялися.

- Всі нормально? - перепитала вчителька, проститутки на ленинградской площади г киев відтягуючи, і зрушуючи свої трусики в сторону.

- Цілком, - відповів я, підходячи до неї впритул, - будильник поставила?

- Так.

Я схилився над нею, цілуючи в губи. Руками м'яв грудей, стягнув з одних грудей ліфчик, і засмоктав її сосочок. Довго гратися з нею не став, так як Коля повинен був скоро зайти. І я хотів, щоб він побачив, як вона смокче у мене.

Вже через хвилину, Тетяна Вікторівна старанно працювала ротом, а я раз у раз поглядав снять проститутку в киеве за 50 грн на фіранку. Ось-ось мав увійти Коля. Нарешті фіранка тихо почала відсуватися, і дуже скоро з'явилася Коліна голова. Побачивши нас, він завмер спершу, мабуть намагався осмислити побачене. Він уже зрозумів, що я не жартую, але все одно сосущая мій член Тетяна Вікторівна, справила на нього сильне враження.

Насолоджуючись моментом, я демонстративно поклав руку їй на голову, і зробив пару ебательних поштовхів їй на зустріч , тим самим заганяючи член їй глибоко в рот. проститутки гостиницах киева

- Тетяна Вікторівна, давай добре смокчи ... не Філонов.

Хоч вона і добре смоктала, я вирішив кинути понт перед Коляном. Вчителька почала активніше засмоктувати мій член, прицмокуючи і постогнуючи. Я досить подивився, спершу на вчительку, потім на Колю, побачивши захоплений погляд одного, підняв великий палець вгору. Коля продовжував заворожено на нас дивитися. Я поманив його рукою, пропонуючи повністю увійти в комірчину. Коля почав відтягувати фіранку, і проститутки на ленинградской площади г киев по кімнаті пролунав характерний звук. Активно отсасиваюащяя вчителька не відразу зрозуміла, що відбувається. Але коли Коля, зашелестіли ногами, зайшов до кімнати, Тетяна Вікторівна раптом зупинилася, випустила член з рота, і з острахом обернулася на звук. Побачивши Колю, і усвідомивши, що відбувається, вчителька піднялася на ноги, активно прикриваючи рукою груди, і не зважаючи на увійшов учня. Я теж швиденько сховав своє господарство.

- Тетяна Вікторвна, познайомтеся, снять проститутку в киеве за 50 грн це мій друг - Коля, - я взяв вчительку за руку, і розгорнув її обличчям до Колі.

Вчителька кинула на мене невдоволений погляд.

- Здрастуй, - прохрипів Коля, дивлячись на її зовнішній вигляд. А там було на що подивитися. Тетяна Вікторівна встигла тільки заховати грудей ліфчиком, блуза розстебнута. Рот її був вологий, а губна помада злегка розмазалася по губах, додаючи вчительці розпусності і сексуальності.

- Здрастуй, - коротко кинула Тетяна Вікторівна, проститутки гостиницах киева від хвилювання і збудження вона була трохи не в собі. Вона спробувала було йому про це, але я швидко присік цю спробу.

- Тетяна Вікторівна, я думаю, що ви і так чудово виглядаєте. Так, Коля? - сказав я, відпускаючи її руки, і відкриваючи блузу таким чином, щоб добре було видно її грудей.

- Так, так відмінно. - Коля буквально пожирав її очима.

Вчителька знову запитально подивилася на мене, явно не розуміючи, що відбувається. Я їй підморгнув, проститутки на ленинградской площади г киев і ляснув ззаду по попці із словами «все нормально».

Бачачи, як вона хвилюється і переживає, я вирішив її заспокоїти:

- Тетяна Вікторівна , розслабтеся, Коля нікому не розповість.

- Так, Тетяна Вікторівна, я нікому ні слова. Могила.

- А ви, Тетяно Вікторівно, згодні мовчання, зробити Колі приємне? - продовжував я спектакль, мнучи в руці груди, намагаючись звільнити її від ліфчика.

- Так, я згодна, - з готовністю пробелькотала снять проститутку в киеве за 50 грн вчителька, вже чітко усвідомлюючи, чого такого приємного ...                                          Читати далі