—Мужчины могут увеличивать длину собственного пениса, все, что им необходимо для этого сделать – это потерять вес.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

старые проститутки киева, несподівана коробка. часть8: весняний дует, старухи проститутки киева.

Я стояв біля дверей, намагаючись відкрити замок. Сьогодні я не думав іти до Тетяни Вікторівни. На вулиці була погана погода, та й по дому потрібно було зробити багато справ. Повернувшись додому, зі школи, я побачив на порозі квартири валізи. Виявилося, це батько терміново зібрався у відрядження. Видавши мені «ЦУ», через три години він поїхав на вокзал, залишивши мене одного будинку. Я прикро подумав про себе, що якби знав заздалегідь, запросив би вчительку до себе додому. старые проститутки киева А так, доведеться йти до неї. Я давно мріяв з нею переспати, в прямому сенсі слова. І я все чекав, щоб батько поїхав. Але він все не їхав, і не їхав. І ось, нарешті відбулося.

Двері відкрилися, і я увійшов в приміщення. Тетяна Вікторівна, застібаючи на ходу халатик, вибігла мене зустрічати.

- Ой, привіт Антош.

- Привіт!

- щось ти сьогодні запізно прийшов, - сказала вона, обіймаючи й цілуючи мене.

- Чи не чекала?

- Ну, старухи проститутки киева як сказати ...

Тут з кімнати вийшов Коля, в одних джинсах.

- Привіт, Тоха!

з того моменту, як я їх познайомив, пройшло більше двох місяців. Настала весна, і вдень було тепло. З приходом тепла, ми з Колею, як два кролика, намагалися розмножитися з нашої кроліхой. Особливо ми постаралися на весняних канікулах. Часу було адже валом. Ми приходили до неї з ранку, потім, вдосталь натрахавшісь, йшли гуляти. І ввечері, знову нагулявши апетит, приходили проститутки киева старше 40 с выездом ще раз.

Під час наших зустрічей, нерідко, траплялися випадки, коли ми буквально не могли поділити Тетяну Вікторівну між собою. Якщо спочатку наших спільних побачень, Коля був радий будь-якому, навіть самому мінімальній увазі зі сторону Тетяни Вікторівни, то тепер, він все більшого вимагав, і вже відчував себе повноправним її господарем. Такий поворот подій не входив в мої плани. Знайомлячи Колю з вчителькою, я не розглядав його як конкурента, і, тим більше, суперника. старые проститутки киева Але ситуація почала розвиватися саме в такому ключі.

І ось одного разу, трапилася неприємна ситуація. В черговий раз не поділивши, хто буде трахати Тетяну Вікторівну, ми різко посварилися, посварилися, і мало не побилися. Мені хотілося покласти вчительку на спину, щоб мати її класичним способом. Але в такому випадку, Колі довелося б чекати, що йому раптом сильно не сподобалося. Сваритися ми пішли на кухню. Вони сварилися і сперечалися хвилин тридцять. Трохи заспокоївшись, старухи проститутки киева випили вина, і незабаром прийшли до висновку, що єдиним виходом з ситуації, що склалася, стане одночасний трах вчительки. Ідею висунув Коля. Трохи подумавши, я з ним погодився, і ми задоволені, що помирилися, увійшли до Тетяни Вікторівни.

- Ну що, хлопчики, помирилися?

- Ага, - відповів Коля, - але ти нам повинна допомогти, в одній справі.

- Так, - здивувалася вчителька, - що ж це за справа ?

- Загалом, - сказав я, знімаючи штани, проститутки киева старше 40 с выездом - ми хочемо тебе одночасно трахати. Розумієш?

- Так, я розумію, - Тетяна Вікторівна з готовністю підвелася на лікоть, - взагалі-то дивно, що ви так довго цього не хотіли.

Вона встала з ліжка, і зі словами, що їй потрібно приготуватися, втекла в ванну. Відразу видно, жінка була досвідчена, і знала, що від неї вимагається. Коли, нарешті, вона повернулася, ми лежали вже майже голі на ліжку. Вчителька, без запрошення, лягла між нами. Я почав погладжувати старые проститутки киева її ніжки, а Коля тискати сосочки. Тетяна Вікторівна по черзі відповідала на наші поцілунки, ласки і грала з нашими напруженими членами. Через десять хвилин ласок і поцілунків, вчителька спустилася вниз, і вже за звичкою взяла наші члени собі в рот. Смоктала і прицмокував, облизувала і змочувала наші стовбури своєю слиною. Дуже скоро ми були в повній бойовій готовності.

- Ну що, почнемо? - запитав я Колю. Той схвально кивнув, - Тань як нам краще почати?

Тетяна старухи проститутки киева Вікторівна, все ще мнучи руками наші члени, почала командувати:

- Для початку потрібно перейти на диван, там буде зручніше.

Ми з Колею дружно підхопили нашу вчительку за руки, і все разом перемістилися на диван.

- Тепер, Коля, лягай на спину. А ти, Антош, сходи, візьми мастила для моєї попи.

Мастило лежала в її кімнаті, і тому мені довелося на час вийти з великої. Все так цікаво обернулося. В принципі, щоб задовольняти свої бажання, проститутки киева старше 40 с выездом мені цілком вистачало її пісечкі і ротика. Я і не замислювався над тим, щоб трахнути її в попку. Але ось в той день, довелося задуматися. І в той момент, я був цьому дуже радий.

Повернувшись зі змазкою, я побачив, що вчителька вже верхом стрибала на мого друга. Коля утримував її за талію, і рухався їй на зустріч, кожен раз вганяючи в неї свій член. Тетяна Вікторівна лежала на Колі, притискаючись до нього своїми цицьками. Почувши, що я повернувся, вона попросила його старые проститутки киева зупинитися, а мене виконати маніпуляції зі змазкою:

- Антош, змасти мене ззаду гарненько.

Я видавив на долоню досить мастила , і підійшов до них впритул. Тетяна Вікторівна відкопилила дупу, і мені було добре видно, як Колін член застряг в її пізденке. Трохи вище, зяяв шоколадний очей. Саме цю дірочку потрібно було змастити. Однією рукою, я відтягнув її сідницю, щоб другий точно потрапити куди треба. Подумавши, що цього буде достатньо, я натиснув великим старухи проститутки киева пальцем на краю воронки, і він легко проник всередину. Я зробив кілька ознайомлювальних рухів пальцем, заганяючи в попу гель. Велика частина мастила потрапила саме в око, а менша скла на Колін член. Тепер, схоже, все було готово.

- Коля, почекай ще чуть-чуть. Антош, - вчителька повернула до мене обличчя, і заклично посміхаючись, підморгнула мені, - вставляй вже, і давайте, починайте.

Як раз це я і хотів зробити. Розмістившись над ними, я одну ногу закинув проститутки киева старше 40 с выездом на диван, а другу залишив опорної на підлозі. Схопив свій член рукою, і уперся головкою в її змащену дірочку. Натиснувши на неї, я з легкістю проник в її попу. Як тільки я це зробив, почув задоволений, і схвалює стогін Тетяни Вікторівни. Я здивувався. Не думав, що вийде так легко. Мабуть, хтось уже добре розробив її попку до нас. Що вже було не так дивно. Не знаю, що вона зробила у ванній, але зараз мені відразу вдалося проникнути в неї майже наполовину.

Її око був старые проститутки киева значно вужче пісечкі. І відчуття від проникнення були абсолютно новими. До того ж, я своїм членом відчув, як щось засовався всередині неї. Звичайно, це був Колін член, який в свою чергу почав проробляти свою ебіческую роботу. Удвох трахати вчительку було задурно і захоплююче. На початку, поки її анус не надто розтягнувся, мені було важче просуватися в неї, ніж Колі. Або, може, просто йому зручніше було. Так чи інакше, на один мій ебок, Коля відповідав двома своїми. Потім, коли старухи проститутки киева анус розтягнувся, або, може, мені стало зручніше, я досяг ритму одного. Тепер ми одночасно вганяли в вчительку свої члени. Тетяна Вікторівна здригаючись від кожного нашого подвійного ебка, солодко стогнала.

Через кілька хвилин, ми з Колею вирішили помінятися місцями. Тепер я лежав на спині, вчителька на мене, а Коля десь там. Від вчительки виходив збудливий аромат - чи то від її грудей, то чи спекотного дихання. Мабуть їй було приємно і добре від наших дій спільних проститутки киева старше 40 с выездом дій. У якийсь момент вона перестала себе контролювати. Вчителька припала до мене своїм м'яким і теплим бюстом. Протяжно застогнавши, вона обхопила мене руками за шию, і притулившись до мене обличчям, затряслася всім тілом.

Заплутавшись в її волоссі, і не розуміючи, що відбувається, я продовжував свої рухи. Лише коли вчителька відкинулася назад, я зрозумів, що в якийсь момент Коля теж скінчив. Зараз він вже лежав на ліжку, розпалюючи сигарету. Тетяна Вікторівна залишалася старые проститутки киева на мені, рухаючись назустріч моєму члену. Мені теж захотілося закінчити їй в попку. Тому я піднявс