—Каждый день 200 миллионов пар по всему миру занимаются любовью. Это 2000 пар в любой момент времени.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

трасса киев проститутки, несподівана коробка. часть9: ірина володимирівна, проститутки киева даша.

себе. Вчителька кинула на мене залитий хіттю погляд. Кивком голови я вказав їй на диван. Тетяна Вікторівна негайно розташувалася на звичному для себе місці і зайняла звичну для себе позу рачком. Прогнула спинку і відкопилила свою попку. Я обійшов її ззаду, обхопив руками широкі стегна, і з розмаху увійшов в неї. Чим викликав солодкий, і довгоочікуваний зітхання вчительки. На нас тут же звернули увагу сусіди. Ірина Володимирівна широко розкрила очі і з хтивим азартом дивилася трасса киев проститутки на те, як трахкають її подругу. Коля теж хотів вже прилаштуватися до однієї з дірочок географічкі.

- Ірина Володимирівна, он подивіться, вони вже трахаються на всю, а ви до сих пір ще в трусиках.

Вчителька промовчала, і Коля розцінив мовчання, як знак згоди. Він обхопив обома руками її трусики, і не зустрівши опору, стягнув їх нижче колін. І відразу ж владно розсунув їй ноги. Вчителька інтуїтивно спробувала прикритися рукою, але Коля перехопив її руку, проститутки киева даша і відвів убік. Географічка тут же спробувала звести ноги разом. Коля потягнувся до її губами, і поцілувавши в засос, з докором зауважив:

- Ірина Володимирівна, ну що ви ... Дайте ж помилуватися вашою красою.

Коля дуже переконливо висловився, і вчителька задумалася. Мабуть сором і пристрасть боролися в ній. І пристрасть взяла вгору. Ірина Володимирівна повільно розсунула ноги. Коля дивився на надані огляду принади.

- Ну як вона? - запитав я Колю, проститутки дорогах киева продовжуючи трахкати Тетяну Вікторівну.

- Відмінна, - радісно відповів Коля і повністю стягнув її трусики.

- така ж солодка, як і у Тетяни Вікторівни? - продовжив розпитувати я, в черговий раз загнав у вчительку свій член.

- Не знаю, треба спробувати.

Ірина Володимирівна завмерла в очікуванні. Коля подивився їй в очі, і опустив свою голову їй між ніг. Судячи по рухах голови, він почав налізивать її пизденку. Тетяна Вікторівна говорила, трасса киев проститутки що лиже Коля виключно. Не минуло й п'яти хвилин, як Ірина Володимирівна, від Колін ласок, абсолютно попливла. Вона навіть сперлася на подушки, і ширше розвела в сторони ноги. Коля на мить відірвався від неї, щоб зручніше розташуватися. Після чого знову взявся полірувати її пілотку.

Не знаю, як довго Коля збирався їй лизати. Може він хотів довести її до оргазму. Може. Але для того, щоб остаточно і безповоротно розташувати Ірину Володимирівну до себе, потрібно було трахнути проститутки киева даша її. Тому, після чергового ебка, я затримався в Тетяні Вікторівні, і впритул притулившись до неї, шепнув на вухо:

- підкличте Коляна до себе, і посмокчи йому.

зробивши вказівки, я продовжив її трахать. Тетяна Вікторівна, витримавши паузу, покликала мого друга:

- Коля.

Той не відразу відреагував. Мабуть, вся його увага сконцентрувалося на клітере Ірини Володимирівни. Судячи з її нерівному, прискорене дихання і стирчать сосках, було проститутки дорогах киева ясно, що їй це подобається, і що вона сильно збуджена.

- Коля, милий, - нарешті Коля відірвався від географічкі, і подивився в нашу сторону, - у тебе так добре стоїть ... дай мені посмоктати його трошки.

Коля глянув на мене, і я схвально йому кивнув. Він піднявся на ноги. І дійсно, його член стирчав як кіл. Ірина Володимирівна з хіттю в очах пялілась то на нас, то на Колю. Коля підійшов до Тетяни Вікторівни. Вчителька схопила його член губами, і почала смоктати. трасса киев проститутки Таким чином трахкали ми її з двох сторін хвилин п'ять. Потім я вийшов з Тетяни Вікторівни, і підійшов до Ірини Володимирівни. Вона все так само напівлежала, з розведеними ногами. Однією рукою вона смикала свій клітор.

Я подивився їй в очі, і все зрозумів. На мене дивилася вже не вчителька географії, а хтива, закінчується соками любові, сучка. Я нахилився до неї, і почав цілувати в губи. Вона відповідала пристрасно. Та так, що мені негайно захотілося дати їй проститутки киева даша в рот. Я випростався, і впевнено, майже наказуючи сказав:

- Візьміть в рот, Ірина Володимирівна, вам сподобається.

- Але я не вмію.

- Нічого страшного, ми вас навчимо.

Відкинувши всі свої сумніви геть, вона рішуче піднялася, і сівши на ліжку, потягнулася до мене рукою. - Ні. Для початку встаньте на коліна, - вчителька забарилася, і я додав, - ну, ви ж бачили, як смоктала Тетяна Вікторівна?

Напевно, це був хороший проститутки дорогах киева аргумент, так як вчителька покірно опустилася на коліна.

- Добре. Тепер можете для початку подрочить мені член.

географічкі обхопила мій липкий від Тетяниних виділень член рукою, і почала повільно його поддрачівать. Це було чудово.

- Коля, стань поруч зі мною. Нехай Ірина Володимирівна подивиться ближче, як треба смоктати.

Коля обернувся, і підійшов ближче до мене. Тетяна Вікторівна пішла слідом за ним, і в свою чергу розмістилася на колінах, трасса киев проститутки поруч зі своєю подругою. Вона негайно обхопила його стоїть член рукою, і занурила його собі в рот. Вона спеціально брала не глибоко, обсмоктуючи головку, і поддрачивая член рукою. Ірина Володимирівна уважно стежила за її діями, продовжуючи дрочить мій член.

- Може спробуєте самі взяти в рот і посмоктати, як це робить Тетяна Вікторівна?

Ірина Володимирівна глянула мені в очі, відкрила рот, закрила свої очі і з готовністю заковтнула головку. Звичайно, проститутки киева даша в плані смоктання, Ірина Володимирівна помітно поступалася Тетяні Вікторівні. Відразу стало помітно, що вона говорила правду, це були її перші, ознайомчі спроби, але було видно, що вона намагалася. До того ж я розумів, у неї було ще все попереду. Я погладив її по волоссю, і похвалив за старанність. Відтягнувся, і вийняв член.

- Ну ось, трохи практики, і будете королевою мінета.

Потім ми поставили їх рачком поряд на ліжко. І почали трахати. Ми часто змінювалися. проститутки дорогах киева Ірина Володимирівна ще не знала всіх тих премудростей ебли, як Тетяна Вікторівна, але зате її печерка була значно вужчою, і трахати її було дуже приємно. Першою скінчила Ірина Володимирівна. Під час оргазму, вона розкрилася повністю, віддавшись почуттям і емоціям. Її тіло трясло, і вона солодко-солодко стогнала. Коля відпустив її, і вона буквально впала на ліжко. Тоді він підійшов до Тетяни Вікторівни, вставив їй в рот, продовжуючи трахкати вже її. Через деякий час скінчила трасса киев проститутки і Тетяна Вікторівна. Коли її піхву початок шалено стискатися, скінчив і я з риком і наповнюючи її лоно своєї спермою. Я вийшов з неї, і ліг на ліжку, поруч з Іриною Володимирівною. Не встигнувши прийти в себе, я почув як Коля забубнел щось матерное собі під ніс, і скінчив Тетяні Вікторівні в рот. Спустивши все до останньої краплі, Коля плюхнувся на ліжко. Теж саме зробила і Тетяна Вікторівна. Вона втиснулася між мною і географічкі. Її вологий рот блищав, а на губах ще були проститутки киева даша свіжі плями сперми. Тетяна Вікторівна наблизилася до своєї подруги, і поцілувала її в засос.

- Ну що, подруга, сподобалося?

- Так, хлопці здатні.

- Я ж тобі казала, а ти не вірила ...

P. S. схоже, це кінець. У тексті можуть бути неточності і помарки. Часу було обмаль, щоб дописати і встигнути викласти. Так що якщо що де побачите, пишіть. Виправлю. Ну і хотілося б почути загальну критику по всьому «серіалу».