—У норок одно соитие длится в среднем 8 часов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева 250 гр, несподівана коробка. часть9: ірина володимирівна, проститутки киева топ модел.

Ми з Колею підійшли до будинку. Кватирка була відкрита, а це говорило про те, що всередині все готово, і можна заходити. Викуривши по цигарці, і відчуваючи деяке хвилювання, ми зайшли в будинок. Я натиснув на дзвінок. Через деякий час, ми почули за дверима шурхіт ніг.

Двері відкрила Тетяна Вікторівна. Увійшовши до будинку, прямо в передпокої, я по-хазяйськи обхопив за талію Тетяну Вікторівну, привернув до себе, і жадібно поцілував взасос. Вчителька відповідала мені проститутки киева 250 гр не менше жадібно. На її губах відчувався сильний присмак алкоголю. Мабуть гарненько вони тут випили.

- Ну як, вона готова? - прошепотів я їй у вухо.

- Напевно, так. Я, наприклад, вся горю вже.

- Бачу, - відповів я, стискаючи вільною рукою її груди.

Коля роззувся, і стояв поруч, стискаючи в руках букет квітів. Мені теж треба було роззутися, і тому довелося відпустити вчительку. Поки я розправлявся з кросівками, Коля подарував учительці проститутки киева топ модел квіти, і теж поцілував. Після чого, ми втрьох пішли у велику кімнату, де була Ірина Володимирівна.

Ідею залучити до наших сексуальних пригод вчительку з географії, Ірину Володимирівну, належала Тетяні Вікторівні. Того ранку, коли я залишився у неї ночувати, вона розповіла мені про свою подругу дещо цікаве. Наша географічка була незаміжньою жінкою, і жила вдома зі своїми батьками. Більш того, у неї не було мужика, з ким вона могла б зустрічатися. Раніше її іноді розминав проститутки киева за 50 фізрук. Вони час від часу перепіхівалісь в школі. Але фізрук був одружений, і дружина його почала підозрювати. Після чого він покинув школу, і зник з очей. Ірина Володимирівна залишилася ні з чим. Якийсь час вона думала, що впорається сама, але природа придумала інакше.

Важко сказати, чому вона не могла знайти собі мужика. Зовнішність її була цілком приваблива. Струнка, з не маленькими грудьми, вона привертала до себе увагу з боку чоловічої статі. Але, в основному, проститутки киева 250 гр до неї липли всякі непристойні особистості. Їй доводилося таких відшивати. Хоча часом їй вже було майже все одно. Головне, щоб у мужика був свій кут з міцної ліжком, де б вона могла задовольнити свої природні бажання.

Ірина Володимирівна ділилася своїми переживаннями з подругою. Тому Тетяна Вікторівна була впевнена в тому, що у хлопців все вийде. Коли Коля дізнався, що є можливість трахнути географічку, він буквально засяяв від щастя. На наступний день, він запропонував проститутки киева топ модел підпоїти вчительку зіллям. У нього в селі був друг, який за допомогою зілля міг порушити навіть старих дів. Це була настоянка на якихось травах. У чистому вигляді вживати її було не можна. Рекомендувалося додавати в напої, краще в алкогольні, щоб швидше досягти результату. Це було цікаво. Коля з'їздив в село, і купив у одного скляночки з зіллям. У той же день випробували препарат на Тетяні Вікторівні. Ефект нам сподобався. Сильне збудження, гострі відчуття, бурхливі проститутки киева за 50 оргазми. Та й сам секс вийшов досить тривалим. Ми з Колею все ніяк не могли закінчити, то час, як Тетяна Вікторівна закінчувала, збуджувалася і знову кінчала.

І ось, в намічений день, Тетяна Вікторівна запросила подругу до себе в гості на чайок. За розмовою на столі з'явилася пляшка вина із зіллям. Вони пили і розмовляли. Коли Тетяна Вікторівна відчула сильне збудження, вона відкрила кватирку, даючи нам зрозуміти, що все готово. І ось, ми заходимо в кімнату проститутки киева 250 гр

- Сідайте на диван, хлопчики, - цілком спокійним голосом запропонувала Тетяна Вікторівна. І ставлячи квіти в вазу звернулася до подруги, - Ірина Володимирівна, це мої учні, про яких я тобі казала.

- Так, я бачу. 11Б клас, якщо не помиляюся, - помітно захмелілим голосом відповіла Ірина Володимирівна.

географічкі сиділа в кріслі, закинувши ногу на ногу. Безумовно, вона мала гарну зовнішність. В її фігурі, навіть зараз, коли вона сиділа, проглядалися округлі проститутки киева топ модел форми грудей і стегон. На уроках географії, я часто уявляв її голою. І часто, на тих же уроках у мене вставав на неї. Одного разу, в один з таких моментів, вона викликала мене до дошки. Пам'ятаю, як було мені ніяково тоді. І ось тепер, вона сидить поруч у кріслі. У кріслі, на якому я так часто трахкав її подружку. У кріслі, на якому я збирався трахнути і її саму.

- Я напевно піду, - раптом заявила географічка, піднімаючись з крісла, - - Іріша, ну куди ж ти підеш проститутки киева за 50 в такому вигляді? - запротестувала вона.

- Не йдіть, Ірина Володимирівна, у нас по географії теж є питання, - посміхаючись додав я.

- Так, ви ж наша вчителька. Хто як не ви, зможе нам пояснити, - наполягав Коля.

Ірина Володимирівна помітно завагалася, і в роздумах присіла вже на диван, поруч з Колею. Вчительське початок переважила. Хоча вона помітно переживала, і ховала свої очі від наших поглядів.

- Добре, що вас цікавить? - схвильованим проститутки киева 250 гр голосом запитала географічка.

- Ну ось, вчора на уроці, наприклад.

- Клімат північної півкулі? - Так, саме.

Ірина Володимирівна, як здалося, трохи заспокоїлася, і почала щось розповідати про кліматичні пояси, вплив океану і ще щось з цієї області. Поки вона розповідала, Коля сідав все ближче і ближче до неї. А я, в свою чергу, до Тетяни Вікторівни. Розповідь географічкі тривав хвилин десять. Весь цей час, ми з Колею буквально поїдали проститутки киева топ модел її очима. Безумовно, ми дивилися на неї як на жінку, яку хотіли. І напевно, вона це відчувала. Це було помітно по тому, як вона часто збивалася з думки і запиналася. Чого з нею ніколи не відбувалося під час уроків в школі.

- Тепер зрозуміло про північну півкулю? - запитала вона, закінчивши урок.

- Нє, ну про гольфстрім і Кордильєри, ми зрозуміли. Тут проблема в іншому, Ірина Володимирівна.

- А в чому ж? - після короткої паузи, здивовано запитала проститутки киева за 50 вчителька.

- Розумієте, - почав Коля пояснювати, - ви коли на уроці розповідаєте про північну півкулю, ми бачимо тільки ваші півкулі, і не можемо сконцентруватися на північному. Ви все розповідаєте, розповідаєте, а воно все мимо вух пролітає.

- В сенсі? - насторожилася Ірина Володимирівна, не зовсім розуміючи, але десь внутрішньо здогадуючись, про що йде мова.

- Ха-ха-ха, - розсміялася Тетяна Вікторівна, - які півкулі, верхні, або нижні? проститутки киева 250 гр

- обидва, Тетяна Вікторівна, обидва. Як і ваші, так і півкулі Ірини Володимирівни нам спокою не дають, - відповів я.

Ірина Володимирівна, мовчки, подивилася на свою подругу. Тепер те, вона здогадалася, про які такі півкулях заговорили її учні. Але зараз, напевно, її більше здивувало спокійне, і десь грайливе поведінку Тетяни Вікторівни.

- А чиї півкулі вам більше спокою не дають. Мої, або її? - поцікавилася, і схоже щиро, Тетяна Вікторівна.

проститутки киева топ модел - Важко сказати, але на уроці географії, дуже неспокійно. Це точно.

- А зараз? - продовжила допит Тетяна Вікторівна.

- Зараз ми не можемо сконцентруватися ні на географії, ні російською мовою.

- Ну що ви таке говорите? - втрутилася в розмову Ірина Володимирівна, намагаючись надати своєму порушеній голосу учительській важливості і строготи.

- Нічого, нічого. Іра, все нормально, - взялася заспокоювати подругу Тетяна Вікторівна. Вона встала проститутки киева за 50 з дивана, і пройшлася по кімнаті, виляючи стегнами.

- Тетяна Вікторівна, ви така красива. Ми шкодуємо з Колею, що ви не ведете у нас урок в школі, - сказав я, хтивим поглядом розглядаючи свою вчительку. Ірина Володимирівна, не вірячи своїм ...                                          Читати далі